Jump to content

Sony Xperia Z3 Tablet Compact


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

@alextrela

Φουλ φορτισμένο είδα 2 επεισόδια σειράς σύνολο και τα 2 1 ώρα και 35 λεπτά και η μπαταρία πήγε από το 100 στο 76%

@Tim

Στο δωμάτιο μου βέβαια πλήρη ησυχία βλέπεις άνετα ταινία από θέμα ήχου

To GPS θα δοκιμαστεί την Κυριακή με το here maps οπότε επιφυλάσσομαι για νεότερα

Φωτεινότητα σε εξωτερικό χώρο πΑλί επιφυλάσσομαι θα σου απαντήσω σύντομα

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ρε σεις ποτε θα κανουμε κανα συγκριτικο με το galaxy tab S 8,4 Που εχω?? (και καμια τραμπα δε θα με χαλασει :P :P )

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

ρε σεις ποτε θα κανουμε κανα συγκριτικο με το galaxy tab S 8,4 Που εχω?? (και καμια τραμπα δε θα με χαλασει :P :P )

Γιατί? δεν σ'αρέσει το ταμπλετακι σου ?

Link to comment
Share on other sites

Γιατί? δεν σ'αρέσει το ταμπλετακι σου ?

 

χαχα, αν ρωτας σαν ομορφια μαρεσει..αν ρωτας σαν εμπειρια χρησης, δεν τρελαθηκα..και lag εχει, και τραγικο μενου.. και γενικα αν δεν ειχε αυτα τα μπεζελ το Z3c και τα πολυ ομορφα το tab S δε θα το σκεφτομουν καν, αλλα στο ταμπλετ γενικα δε μαρεσει να υπαρχει μεγαλο μπεζελ, μου θυμιζει κορνιζα..και ειναι ο μονος λογος που με αποτρεπει απο το sony.

Κατα ταλλα, περιμενω να παρει κανα update το tab S και μετα θα αποφασισω αν θα το κρατησω..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Από το tab Pro 8.4 πάντως που έχω είμαι πολυυυυ ευχαριστημένος!! γενικά υπάρχουν από όλες τις μάρκες σπίτι... Lg- PANASONIC σε τηλεοράσεις,toshiba (lap),samsung (tablet) Και 3 κινητά smart Sony! :p
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Από το tab Pro 8.4 πάντως που έχω είμαι πολυυυυ ευχαριστημένος!! γενικά υπάρχουν από όλες τις μάρκες σπίτι... Lg- PANASONIC σε τηλεοράσεις,toshiba (lap),samsung (tablet) Και 3 κινητά smart Sony! :p

 

προφανως, μιας και φορας snapdragon 800..γιαυτο και ειπα οτι θα περιμενω 1 update..μετα θα το σκεφτω σοβαρα να το δωσω αν και το θεωρω πολυ ομορφο και τελειο σχεδον σε ολα τα αλλα. Ομως οταν λαγκαρει με πιανουν τα διαολια μου.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Έτσι πιστεύω κι εγώ Sd πολύ δυνατός ... 39.000 Antutu δεν το περίμενα με τέτοια οθόνη (wqhd) ;)
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια τιποτα νεωτερο απο αυτους που το πηραν?

Σαν τι δλδ ...

το εργαλείο φυσάει

οθόνη? μπαταρία? γρηγοράδα? από,όπου και αν το δω φυσάει...καθημερινά όπου και αν πάω το Έχω μαζί μου ..έρωτας

Link to comment
Share on other sites

Σαν τι δλδ ...

το εργαλείο φυσάει

οθόνη? μπαταρία? γρηγοράδα? από,όπου και αν το δω φυσάει...καθημερινά όπου και αν πάω το Έχω μαζί μου ..έρωτας

Δηλαδη να παω για αμεση αγορα ε?Απλα θελω να βρω το 32gb

I'm not driving fast...just flying slow
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη να παω για αμεση αγορα ε?Απλα θελω να βρω το 32gb

 

Για μενα ειναι το πιο ολοκληρωμενο σε αυτη την κατηγορια, αν ειχε πιο μαζεμενα μπεζελ θα το κοιτουσα αλλα τωρα με το tab S που εχω το οποιο δε με εχει ικανοποιησει σε ολους τους τομεις, εχω ευχαριστηθει χρηση καθως τα πλαινα του που ειναι μικρα βοηθουν πολυ στο να ειναι πιο πρακτικο, οπως και ολες οι πλευρες γενικα.

Θα ελεγα οτι αυτα τα 2 ειναι τα κορυφαια της αγορας με επιμερους πλεονεκτηματα και μειονεκτηματα.. Αν δε θες λαγκαρισματα κτλ τοτε το Ζ3 ειναι η μονη επιλογη

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Θήκες και tempered glass έβαλες;

θήκη Ναι tempered Όχι

Δεν βάζω ούτε στα κινητά μου Πόσο μάλλον στο ταμπλετ που είναι σε θηκουλα

Link to comment
Share on other sites

θήκη Ναι tempered Όχι

Δεν βάζω ούτε στα κινητά μου Πόσο μάλλον στο ταμπλετ που είναι σε θηκουλα

 

Ποια θήκη έχεις ;

Link to comment
Share on other sites

Ποια θήκη έχεις ;

 

Εχω παραγγειλει μια ωραια της krusell

http://i.expansys.com/i/b/b265605.jpg

Απλα μεχρι να μου ερθει πηρα μια απλη απο το πλαισιο

Μια χαρα ειναι και αυτη

http://www.plaisio.gr/laptop-tablet/tablets/thikes/Sentio-Thikh-Universal-gia-Tablet-8-Jean-G11-130719.htm

Link to comment
Share on other sites

Το έφερε το πλαισιο, την έκδοση με τα 16GB στα 399 ευρώ -->> http://www.plaisio.gr/search.aspx?skus=2244055,2244063&title=Sony+Xperia+Tablet+Z3+Compact

Ωστόσο βρήκα τα 32GB στα 439 ευρώ που νομίζω αξίζει σε σχέση με το 16ρι και την μικρή διαφορά τιμής που έχουν! --> http://www.bestar.gr/index.php?option=com_virtuemart&view=productdetails&virtuemart_product_id=2096&virtuemart_category_id=15

Έριξα μια παραγγελία αν και δεν το ξέρω το κατάστημα! Είναι η πρώτη φορά στην ζωή μου που παίρνω κάτι χωρίς να το δω από κοντά, αλλά έχοντας το zi compact κινητό, είμαι σχεδόν σίγουρος πως το ταμπλετάκι θα φυσάει! :)

Link to comment
Share on other sites

Η σονυ το φέρνει επίσημα το 32αρι ? Για δεστο μην έχεις θέματα με εγγύηση...
Link to comment
Share on other sites

Μα Sony Center είναι το κατάστημα! :p

Εννοείτε όμως καλά το λες και δεν παίζουμε με αυτά! Θα πέσει και τηλέφωνο αύριο ...;)

Link to comment
Share on other sites

Το έφερε το πλαισιο, την έκδοση με τα 16GB στα 399 ευρώ -->> http://www.plaisio.gr/search.aspx?skus=2244055,2244063&title=Sony+Xperia+Tablet+Z3+Compact

Ωστόσο βρήκα τα 32GB στα 439 ευρώ που νομίζω αξίζει σε σχέση με το 16ρι και την μικρή διαφορά τιμής που έχουν! --> http://www.bestar.gr/index.php?option=com_virtuemart&view=productdetails&virtuemart_product_id=2096&virtuemart_category_id=15

Έριξα μια παραγγελία αν και δεν το ξέρω το κατάστημα! Είναι η πρώτη φορά στην ζωή μου που παίρνω κάτι χωρίς να το δω από κοντά, αλλά έχοντας το zi compact κινητό, είμαι σχεδόν σίγουρος πως το ταμπλετάκι θα φυσάει! :)

 

Προσωπικα ποτε δεν με πειραξαν τα 16gb απο τη στιγμη που περνει sd card

εχω στο tablet 125 εφαρμοφες με 2 μαλιστα navigation προγραμματα και παρολα αυτα εχω 3 gb ελευθερα ακομα

τα 40 ευρω διαφορα σου αγοραζουν μια 64αρα καρτα ultra

Βεβαια υπαρχει το προβλημα στην 4 σειρα andrid με τη μη μεταφορα στην sd καρτα προγραμματων που νομιζω στην λολιποπ εκδοση θα αλλαξει

Link to comment
Share on other sites

Ναι αδερφέ, δεν αντιλέγω! Είναι ανάλογα τις προτιμήσεις του καθένα!

Εμένα μου φαίνονται για παράδειγμα πολύ λίγα τα 16 και θεωρώ πως σαν την εσωτερική μνήμη δεν μπορεί να συγκριθεί καμιά εξωτερική!

Μόλις πήρα τηλέφωνο στο κατάστημα, το τηλέφωνο (edit --> το τάμπλετ εννοώ :p ) δεν είναι παραεισαγωγής και τέτοια, απλά δεν είναι ακόμα διαθέσιμο! Θα είναι σε περίπου 15 μέρες :( που προφανώς θα το φέρουν και άλλα καταστήματα!

Edited by hasiotis_john
Link to comment
Share on other sites

Ναι αδερφέ, δεν αντιλέγω! Είναι ανάλογα τις προτιμήσεις του καθένα!

Εμένα μου φαίνονται για παράδειγμα πολύ λίγα τα 16 και θεωρώ πως σαν την εσωτερική μνήμη δεν μπορεί να συγκριθεί καμιά εξωτερική!

Μόλις πήρα τηλέφωνο στο κατάστημα, το τηλέφωνο δεν είναι παραεισαγωγής και τέτοια, απλά δεν είναι ακόμα διαθέσιμο! Θα είναι σε περίπου 15 μέρες :( που προφανώς θα το φέρουν και άλλα καταστήματα!

 

+1 απολυτο δικιο

I'm not driving fast...just flying slow
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia Z3 Tablet Compact

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...