Jump to content

Sony Xperia Z3 Compact


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλησπέρα !

σκέφτομαι για αγορά Micro sd

Για εγγραφή σε 4κ έχει αγοράσει κάποιος που να παίζει απροβλημάτιστα και ποια προτείνετε ?

κάποιος φίλος,νομίζω ο Νίκος, είχε προτείνει την evo και την pro αν θυμάμαι καλά που είναι class 10

κάποιες γράφουν micro sd HC1 και άλλες micro sd XC 1

ποια η διαφορά HC και XC ?

Στο site της sony γράφει: υποστηρίζεται SDXC

παίζουν και οι δύο ?

Edited by neofitosgr
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Σήμερα που το είδα το κινητό σε κάποιο κατάστημα, πρόσεξα ότι όταν πέφτει φως στην οθόνη, φαίνονται έντονα κάτι σαν "τετραγωνάκια" της οθόνης. Και στο G2 που έχω φαίνονται αλλά όχι τόσο έντονα. Είναι φυσιολογικό κάτι τέτοιο ή ήταν ελαττωματική συσκευή;

Φαντάζομαι ότι στον ήλιο θα φαίνονται πολύ έντονα έτσι;

 

Αυτο φαίνεται λογω της τεχνολογίας Dragontail που εχουν τα Z series και τα κανει πιο σκληρα και ανθεκτικά στις γρατζουνιες.

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Dragontrail

Link to comment
Share on other sites

Σε περιπτωση που χαλασουν, παντως, το σερβις τα καλυπτει

Μακαρι να είναι έτσι. Στο z1 compact που ειχα ήταν σταθερά. Μην γίνει τίποτα και μετά η Sony μου κάνει τον κινεζο! Χρόνια τώρα κάτοχος xperia συσκευές πρώτη φορά το βλέπω αυτό, αλλά δεν με ανυσηχει ιδιαίτερα γιατί και σε εσάς το ίδιο είναι, άρα όλα καλά.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς το πολυλατρεμένο μου 808 έπαθε βλάβη στην e:/ και θα αναγκαστώ να προβώ σε αγορά νέου τηλεφώνου και το z3c είναι μάλλον το πιο κοντινό σε αυτό που είχα... (κλαψ)

Παρακαλώ πείτε μου τι πρέπει να προσέξω κατά την αγορά του από σκρουτζομάγαζο...

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς το πολυλατρεμένο μου 808 έπαθε βλάβη στην e:/ και θα αναγκαστώ να προβώ σε αγορά νέου τηλεφώνου και το z3c είναι μάλλον το πιο κοντινό σε αυτό που είχα... (κλαψ)

Παρακαλώ πείτε μου τι πρέπει να προσέξω κατά την αγορά του από σκρουτζομάγαζο...

 

φιλε moralas σε περιμενα νωριτερα, αλλα καλλιο αργα παρα ποτε..

Ελπιζω να μεινεις ευχαριστημενος απο τη συσκευη.

Εγω το πηρα απο το mytel ενω της κοπελας μου απο το phonegallery. το 1ο λοιπον ειχε ρομ με ελληνικα μεσα (δηλαδη ΣΜΣ που υποστηριζουν 160χαρακτ.) ενω το 2ο οχι.

Κατα τα αλλα και τα 2 ηταν σφραγισμενα και με ολα τα παρελκομενα (καλωδιο για usb OTG, του Ν8 δεν κανει) κτλ.

Προσωπικα τα καιζερ δεν τα συμπαθω απο παλια εμπειρια μου, ομως νομιζω οτι ολοι το ιδιο ειναι. Το Mytel μου εκανε καλη εντυπωση γιατι σε ερωτηση μου αν ειναι branded μου ξεκαθαρισαν πως δεν ειναι και δεν ηταν..στο phone gallery ο ενας ειπε ναι, ο αλλος οχι (πηρα 2 φορες) και εν τελει δεν ηταν..

Οσο για χρωμα, θεωρω οτι το μαυρο ειναι καλυτερο, κυριως γιατι φαινεται πιο συμπαγες, ειδικα απο το λευκο που στις ενωσεις μπορει να δεις μικρα κενα.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Για το θέμα με τα μηνύματα και τους 160 χαρακτήρες. Αν χρησιμοποιήσω το textra ή κάποια άλλη εφαρμογή για SMS που υποστηρίζει 160 χαρακτήρες θα τα στέλνει κανονικά;
Link to comment
Share on other sites

Για το θέμα με τα μηνύματα και τους 160 χαρακτήρες. Αν χρησιμοποιήσω το textra ή κάποια άλλη εφαρμογή για SMS που υποστηρίζει 160 χαρακτήρες θα τα στέλνει κανονικά;

 

Εννοειται αλλά το είπα να ξέρεις. ..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Για το θέμα με τα μηνύματα και τους 160 χαρακτήρες. Αν χρησιμοποιήσω το textra ή κάποια άλλη εφαρμογή για SMS που υποστηρίζει 160 χαρακτήρες θα τα στέλνει κανονικά;

 

Το να περάσεις ελληνική rom σε καινούριο τηλέφωνο είναι 5 λεπτά υπόθεση. Δε χρειάζεται να βάλεις τρίτες εφαρμογές.

Link to comment
Share on other sites

Το να περάσεις ελληνική rom σε καινούριο τηλέφωνο είναι 5 λεπτά υπόθεση. Δε χρειάζεται να βάλεις τρίτες εφαρμογές.

Υπάρχει κάποιος οδηγός; Τη rom την κατεβάζω από το επίσημο site; Πρώτη φορά με xperia smartphone θα είναι αν το πάρω και δεν έχω ιδέα. Έχω συνηθίσει το κλασικό φλασαρισμα rom που είναι εκτός εγγύησης

Link to comment
Share on other sites

φιλε moralas σε περιμενα νωριτερα, αλλα καλλιο αργα παρα ποτε..

Ελπιζω να μεινεις ευχαριστημενος απο τη συσκευη.

Εγω το πηρα απο το mytel ενω της κοπελας μου απο το phonegallery. το 1ο λοιπον ειχε ρομ με ελληνικα μεσα (δηλαδη ΣΜΣ που υποστηριζουν 160χαρακτ.) ενω το 2ο οχι.

Κατα τα αλλα και τα 2 ηταν σφραγισμενα και με ολα τα παρελκομενα (καλωδιο για usb OTG, του Ν8 δεν κανει) κτλ.

Προσωπικα τα καιζερ δεν τα συμπαθω απο παλια εμπειρια μου, ομως νομιζω οτι ολοι το ιδιο ειναι. Το Mytel μου εκανε καλη εντυπωση γιατι σε ερωτηση μου αν ειναι branded μου ξεκαθαρισαν πως δεν ειναι και δεν ηταν..στο phone gallery ο ενας ειπε ναι, ο αλλος οχι (πηρα 2 φορες) και εν τελει δεν ηταν..

Οσο για χρωμα, θεωρω οτι το μαυρο ειναι καλυτερο, κυριως γιατι φαινεται πιο συμπαγες, ειδικα απο το λευκο που στις ενωσεις μπορει να δεις μικρα κενα.

Ευχαριστώ Νίκο. Από εκεί και πέρα, ρουτάρουμε ξερουτάρουμε? Τι συνιστάται? Θα σας τα πρήξω γενικά να ξέρετε:shifty: .

Αύριο πάω σε nokia care για να δούμε μήπως και σωθεί για λίγο ακόμα το 808 με καμιά micro sd, μιας και είμαι λίγο ζορισμένος τελευταία... Ειδάλλως ετοιμαστείτε για hardcore πρήξιμο.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιος οδηγός; Τη rom την κατεβάζω από το επίσημο site; Πρώτη φορά με xperia smartphone θα είναι αν το πάρω και δεν έχω ιδέα. Έχω συνηθίσει το κλασικό φλασαρισμα rom που είναι εκτός εγγύησης

 

2-3 σελιδες πισω ειναι 2 ρομ, μια που ανεβασα εγω, απο το δικο μου κινητο. Δεν ειναι ελληνικη αλλα εχει προεπιλογη τα ελληνικα και στα ΣΜΣ υποστηριζει 160 χαρακτηρες. Ομως το κινητο μου το πηρα απο το Mytel, και σιγουρα δεν ειναι ελληνικο.

Επισης εδω περιγραφω πως θα δεις αν υποστηριζει 160 χαρακτηρες:

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5994188#post5994188

 

Ευχαριστώ Νίκο. Από εκεί και πέρα, ρουτάρουμε ξερουτάρουμε? Τι συνιστάται? Θα σας τα πρήξω γενικά να ξέρετε:shifty: .

Αύριο πάω σε nokia care για να δούμε μήπως και σωθεί για λίγο ακόμα το 808 με καμιά micro sd, μιας και είμαι λίγο ζορισμένος τελευταία... Ειδάλλως ετοιμαστείτε για hardcore πρήξιμο.

 

Moralas. σε πρωτη φαση δε νομιζω να αξιζει να ρουταρεις.. η διαδικασια ειναι αυτη, ειτε βαζοντας μια ρομ που ειναι prerooted ειτε με προγραμμα αν βγει που ρουταρει με ενα κλικ, αλλα γιατι να το κανεις? εδω δεν υπαρχει καμια αναγκη για απεγκατασταση, το bloat ειναι λιγο και διαγραφεται ή απενεργοποιειται κατα 95%. Αντε 1-2 εφαρμογες να μενουν..Αν θες αλλες δουλειες για ρουτ οκ, εγω το εχω καταργησει.

Απλα χρησιμοποιω το Myphone explorer που ειναι φτιαγμενο για ericsson (παλια) και sony (πλεον) κινητα..και παιρνω back up τα παντα.

Οπως εχω ξαναπει, θεωρω οτι ο καταλογος ειναι ασφαλης οταν γινεται back up στην SD και το αρχειο που δημιουργειται το ριχνουμε στο pc μας . Εγω μονο ετσι νιωθω ασφαλης. Με το myphone κραταω ΣΜΣ και ημερολογιο (αλλα παιρνω και καταλογο). Επισης αν το pc ειναι στο ιδιο wifi με το κινητο, δεν χρειαζεται καν να βαλεις καλωδιο στο κινητο, μεσω wifi σου περναει τα παντα..

Πολυ πρακτικο για οσους θελουν ενα γρηγορο back up χωρις μικρης διαρκειας συνδεσεις του usb (για χαρη της συντηρησης της μπαταριας εγω κανω τα παντα! )

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιος οδηγός; Τη rom την κατεβάζω από το επίσημο site; Πρώτη φορά με xperia smartphone θα είναι αν το πάρω και δεν έχω ιδέα. Έχω συνηθίσει το κλασικό φλασαρισμα rom που είναι εκτός εγγύησης

 

http://forum.xda-developers.com/z3-compact/general/list-stock-firmwares-d5803-d5833-t2906706

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

Κάτοχος z3 Compact εδώ και μια εβδομάδα.1η φόρτιση όλα οκ.

Μετά την 2η φόρτιση, και όταν η μπαταρία έφτασε στο 35% περίπου, ξαφνικά έσβησε το κινητό και δεν άνοιγε μέχρι να το συνδέσω και πάλι στο φορτιστή.Εκτελώ μια πλήρη φόρτιση και ακολούθως πάλι τα ίδια....σβήνει στο 30-40% περίπου και πάλι δεν άνοιγε.

Έχει συμβεί σε κάποιον άλλον;

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

Κάτοχος z3 Compact εδώ και μια εβδομάδα.1η φόρτιση όλα οκ.

Μετά την 2η φόρτιση, και όταν η μπαταρία έφτασε στο 35% περίπου, ξαφνικά έσβησε το κινητό και δεν άνοιγε μέχρι να το συνδέσω και πάλι στο φορτιστή.Εκτελώ μια πλήρη φόρτιση και ακολούθως πάλι τα ίδια....σβήνει στο 30-40% περίπου και πάλι δεν άνοιγε.

Έχει συμβεί σε κάποιον άλλον;

 

για μενα πας DOA αμεσα! δεν ειναι λογικο, εκτος αν εχεις καμια εφαρμογη που στην καταπινει. Εγω δεν το εχω ξαναδει αυτο. Θεωρω οτι δεν πρεπει να το σκεφτεσαι καν, αν του εκανες μια επαναφορα και μια επανεγκατασταση λογισμικου και στο ξανα εκανε, τοτε πας σερβις ή αν δεν εχεις περασει 7 ημερες, στο καταστημα που το πηρες, και ζητας αντικατασταση.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

Κάτοχος z3 Compact εδώ και μια εβδομάδα.1η φόρτιση όλα οκ.

Μετά την 2η φόρτιση, και όταν η μπαταρία έφτασε στο 35% περίπου, ξαφνικά έσβησε το κινητό και δεν άνοιγε μέχρι να το συνδέσω και πάλι στο φορτιστή.Εκτελώ μια πλήρη φόρτιση και ακολούθως πάλι τα ίδια....σβήνει στο 30-40% περίπου και πάλι δεν άνοιγε.

Έχει συμβεί σε κάποιον άλλον;

 

Φίλε μου δεν ακούγεται και πολύ καλό αυτό, συμβαίνει σε Κινέζικα αλλά όχι σε ναυαρχίδες.... κάνε μια τελευταία δοκιμή - αστο με ανοιχτή οθόνη - δεδομένα - πάιξε βίντεο και μουσική μέχρι να ξανακατέβει η μπαταρία και αν σου ξανακλείσει στα 30-40% μίλα οπωσδήποτε με το κατάστημα από όπου το πήρες για καμμία αντικατάσταση - αν και η διορία doa σου μάλλον έχει λήξει... αν δεν βγάλεις άκρη εκεί, και πριν πας στην αρβάτο service ίσως να δοκίμαζες να φλασάρεις κάποια ρομ από τα παραπάνω νήμα του xda μήπως και διορθωθεί (έτσι και αλλιώς και στη Αραβάτο αυτό θα κάνουν αλλά θα στο κρατήσουν 1 μήνα και θα πάνε και να στο βγάλουν εκτός εγγύησης αν βρουν αφορμή).

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου δεν ακούγεται και πολύ καλό αυτό, συμβαίνει σε Κινέζικα αλλά όχι σε ναυαρχίδες.... κάνε μια τελευταία δοκιμή - αστο με ανοιχτή οθόνη - δεδομένα - πάιξε βίντεο και μουσική μέχρι να ξανακατέβει η μπαταρία και αν σου ξανακλείσει στα 30-40% μίλα οπωσδήποτε με το κατάστημα από όπου το πήρες για καμμία αντικατάσταση - αν και η διορία doa σου μάλλον έχει λήξει... αν δεν βγάλεις άκρη εκεί, και πριν πας στην αρβάτο service ίσως να δοκίμαζες να φλασάρεις κάποια ρομ από τα παραπάνω νήμα του xda μήπως και διορθωθεί (έτσι και αλλιώς και στη Αραβάτο αυτό θα κάνουν αλλά θα στο κρατήσουν 1 μήνα και θα πάνε και να στο βγάλουν εκτός εγγύησης αν βρουν αφορμή).

 

δεν ειναι τοσο κακοι στην αρβατο, μην κραζουμε ετσι και δημιουργουμε πανικο.. ενα παιδι πριν λιγες εβδομαδες το εξυπηρετησαν αριστα, που ειχε θεμα και του εκαναν αντικατασταση. Απλα αν παει αρβατο ας πει οτι εκανε και επαναφορα και επανεγκατασταση λογισμικου, οχι φλασαρισμα..μην του πουν καμια βλακεια για την εγγυηση. Απλα τα λες για να μην σου κανουν αυτοι και στο δωσουν πισω..Το πιο πιθανο ειναι να του αλλαξουν την μπαταρια. Εγω θα ζητουσα αντικατασταση συσκευης.

Ας μας πει και απο που το πηρε ο φιλος, ετσι απο περιεργεια.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

για μενα πας DOA αμεσα! δεν ειναι λογικο, εκτος αν εχεις καμια εφαρμογη που στην καταπινει. Εγω δεν το εχω ξαναδει αυτο. Θεωρω οτι δεν πρεπει να το σκεφτεσαι καν, αν του εκανες μια επαναφορα και μια επανεγκατασταση λογισμικου και στο ξανα εκανε, τοτε πας σερβις ή αν δεν εχεις περασει 7 ημερες, στο καταστημα που το πηρες, και ζητας αντικατασταση.

 

δεν ειναι τοσο κακοι στην αρβατο, μην κραζουμε ετσι και δημιουργουμε πανικο.. ενα παιδι πριν λιγες εβδομαδες το εξυπηρετησαν αριστα, που ειχε θεμα και του εκαναν αντικατασταση. Απλα αν παει αρβατο ας πει οτι εκανε και επαναφορα και επανεγκατασταση λογισμικου, οχι φλασαρισμα..μην του πουν καμια βλακεια για την εγγυηση. Απλα τα λες για να μην σου κανουν αυτοι και στο δωσουν πισω..Το πιο πιθανο ειναι να του αλλαξουν την μπαταρια. Εγω θα ζητουσα αντικατασταση συσκευης.

Ας μας πει και απο που το πηρε ο φιλος, ετσι απο περιεργεια.

 

Ότι ειπώθηκε συμφωνώ.

Αυτά τα βήματα που πρέπει να κάνει ο φίλος.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Πολύ χάρηκα το video με το Z3 Compact να τρέχει Lollipop επειδή βλέπω ότι υιοθέτησαν τη notification bar της Google.

Λατρεύω το hardware της Sony αλλά σιχαίνομαι τις παρεμβάσεις στο λειτουργικό, και για αυτό στο Z1 Compact που είναι η βασική μου συσκευή τώρα (μην κοιτάτε το avatar :p ) ενώ έχω τον Google Now Launcher, με εκνευρίζει η αλλαγμένη notification/quick settings bar.

Αλλά από ο,τι φαίνεται, όταν πάρω το Z3 Compact θα μπορώ να έχω μια σχεδόν 100% Google εμπειρία με τον Google Now Launcher και την μη τροποποιημένη bar. :)

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

για μενα πας DOA αμεσα! δεν ειναι λογικο, εκτος αν εχεις καμια εφαρμογη που στην καταπινει. Εγω δεν το εχω ξαναδει αυτο. Θεωρω οτι δεν πρεπει να το σκεφτεσαι καν, αν του εκανες μια επαναφορα και μια επανεγκατασταση λογισμικου και στο ξανα εκανε, τοτε πας σερβις ή αν δεν εχεις περασει 7 ημερες, στο καταστημα που το πηρες, και ζητας αντικατασταση.

 

Δεν έχω κάνει ούτε επαναφορά ή/και επανεγκατάσταση.Σήμερα είναι στο 34 % και περιμένω.

Από σκρουτζομάγαζο το πήρα, δεν ξέρω αν πρέπει να αναφέρω το όνομα του.

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω κάνει ούτε επαναφορά ή/και επανεγκατάσταση.Σήμερα είναι στο 34 % και περιμένω.

Από σκρουτζομάγαζο το πήρα, δεν ξέρω αν πρέπει να αναφέρω το όνομα του.

Έπρεπε να είχες κάνει διότι δεν ήταν φυσιολογικό και μετά αν συνεχίζει τα ίδια το επιστρέφεις πίσω.

Τώρα πλέον μόνο με service αφού τα σκρουτζομαγαζα maximum 7 ημέρες DOA έχουν.

Εκτός αν τους πάρεις και δίνουν μια ευελιξία στην περίπτωση σου.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Το παρήγγειλα σε πορτοκαλί και σε λίγες ώρες θα το έχω στα χέρια μου. Όσοι ανησυχούν για το εύθραυστο πίσω μέρος (είμαι κι εγώ μέσα σε αυτούς), μπορούμε με 10€ να το ασφαλίσουμε για θραύση οθόνης. Μου είπαν ότι καλύπτει και το πίσω μέρος εφόσον είναι γυάλινο

http://www.xirogiannopoulos.gr

Link to comment
Share on other sites

Το παρήγγειλα σε πορτοκαλί και σε λίγες ώρες θα το έχω στα χέρια μου. Όσοι ανησυχούν για το εύθραυστο πίσω μέρος (είμαι κι εγώ μέσα σε αυτούς), μπορούμε με 10€ να το ασφαλίσουμε για θραύση οθόνης. Μου είπαν ότι καλύπτει και το πίσω μέρος εφόσον είναι γυάλινο

http://www.xirogiannopoulos.gr

Εγώ απλά θηκούλα.

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Εγώ απλά θηκούλα.

Σε θήκη τύπου pouch θα το έχω κι εγώ, αλλά ποτέ δεν ξέρεις. Άλλωστε σε πολλούς έσπασε χωρίς να πέσει κάτω

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω κάνει ούτε επαναφορά ή/και επανεγκατάσταση.Σήμερα είναι στο 34 % και περιμένω.

Από σκρουτζομάγαζο το πήρα, δεν ξέρω αν πρέπει να αναφέρω το όνομα του.

 

δουλεψε το να δεις τι θα γινει και μολις πεσει η μπαταρια φορτισε το και καντου διαγραφη ολων με επαναφορα και επανεγκατασταση λογισμικου..ξαναδουλεψε το και αν δεν βγαλει προβλημα ας ελπισουμε οτι ηταν τυχαιο. Το να αναφερεις το μαγαζι δεν λεει κατι, δεν ειναι κατασκευαστης..αλλα καμια φορα πολλα τυχαια γεγονοτα μπορει να σημαινουν και κατι..και στο φορουμ γιαυτο ειμαστε..για να λεμε τα παντα.

Απο εφαρμογες εχεις βαλει καμια πιο σπανια απο τις γνωστες που εχουμε ολοι?

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia Z3 Compact

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...