Jump to content

Sony Xperia Z3 Compact


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

για τον φιλο τον ναυτικο, προτεινω να το παει αρβατο, στον κηφισο, οπως ειναι, δεν χρειαζεται κατι για εγγυηση, δεν κυκλοφορει καν 2 χρονια η συσκευη για να εχει ληξει..

Οσο για το close all,

παιδες δεν ξερω αν αυτο θα κανει δουλεια, σημερα ειχα 30% χρηση απο fb, εβγαλε 2 ημερες με πολυ ζορι, και με drains δυνατα, λογω fb θεωρω το οποιο εχει γραψει 5 ωρες ενω δεν το χρησιμοποιησα πολυ! μιλουσα ομως στο pc και θεωρω οτι το κανει wake το κινητο οταν στελνεις απο pc κατι που πρωτα δε γινοταν.

Σκεφτομαι να γυρισω στην 4.4.4 και να το παρατησω εκει το θεμα.

Το μονο που μαρεσει με τη lollipop και ειναι πραγματικα χρησιμο, ειναι οτι οταν σε παιρνει καποιος και κανεις μια δουλεια, μπορεις να συνεχισεις να την κανεις, δεν σου πιανει ολη την οθονη η κληση. τιποτα αλλο δε μαρεσε. Αλλα το κινητο ειναι πολυ καινουριο για να μεινει πισω και δεν ξερω, εσεις τι λετε? βλεπετε ανωμαλια στην καταναλωση? εγω εχω καλη αναμονη αλλα υπαρχουν ημερες που ανεβαζει θερμοκρασια και δουλευει χωρις λογο..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Υπάρχει κάποιος τρόπος με τον οποίο μπορώ να κάνω κρυφές κάποιες φωτογραφίες που έχω στο κινητό;
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Στο Quickpic έχεις επιλογή να μην εμφανίζει καθόλου όποιους φακέλους του υποδείξεις. Αλλά αυτό γίνεται μόνο για το QuickPic. Από το Άλμπουμ, ή τις υπόλοιπες εφαρμογές σου δεν αποκρύπτονται με αυτόν τον τρόπο.
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιος τρόπος με τον οποίο μπορώ να κάνω κρυφές κάποιες φωτογραφίες που έχω στο κινητό;

Δοκίμασε το vaulty από το Play

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εχω ενα θεματακι με ενα λαστιχακι εγω. Το τηλεφωνο το εχω 7 μερες κ ειδα αυτο ξαφνικα.

 

Εχει συμβει σε κανεναν αλλον?

Να το παω για σερβις η οχι?

 

(το εχω βρεξει αλλα νερο δεν εμπασε μεσα)

 

Αυτο που με ανησυχει ειναι αν με την παροδο του χρονου (μιας κ ειμαι ναυτικος) βγαλει κάποιο προβλημα κ μεινω μεσοπελαγα χωρις κινητο...

 

 

*επισης στο σερβις τι πρέπει να χω μαζι μου εκτος συσκευης? (γιατι αποδειξη κουτι κλπ τα χω στο χωριο)

 

** σε ποιο σερβις να απευθυνθω? (μενω νεο ηρακλειο)

 

Ευχαριστω!

Στη θεση σου θα το πηγαινα εκει που εγινε η αγορα και θα ζητουσα αντικατασταση με καινουριο <<DOA>>

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Σκεφτομαι να γυρισω στην 4.4.4 και να το παρατησω εκει το θεμα.

 

Είπες την καλύτερη κουβέντα μάλλον...

Tablet : Samsung Galaxy Tab S5e SM-T720

Smartphone : Moto Razr 2022

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια,

 

όλα ήταν μια χαρα με την κινηταρα, μεχρι που έσκασε το lollipop.. ειμαι σχεδον σιγουρος ότι 3-4 μερες μετά το επίσημο update ξεκινησε το σημαντικό μου πρόβλημα με το multitasking. Όσα apps και να εχω ανοιχτα, όταν θα προσπαθήσω να επιστρέψω σε εκεινα γίνεται αναγκαίο RELOAD όλου του application. Παρ' ότι δείχνει οτι και καλα τρέχει στο background ως καρτέλα, με το που παταω βλέπω το ολικό reload. Είτε έχω 2 είτε 20 ανοιχτα

 

Όπως φαντάζεστε, με έχει τρελάνει αυτό το πράγμα ειδικά σε παιχνίδια και wordpress app. Ξέρετε μήπως τι φταίει; Στο developers options δεν εχω τσεκαρισμενο πάντως το "DON'T KEEP ACTIVITIES"

 

Επίσης, το κινητο δεν δείχνει να εχει και θεμα με την διαχείριση της RAM. Έχω τουλάχιστον μισό γίγα σταθερά ελεύθερο.....:(

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα και καλή βδομάδα να έχετε.

ήθελα να σας ρωτήσω το εξής : γίνεται να έχουμε διαφορετικό ήχο στα μηνύματα και άλλον ήχο στις υπενθυμίσεις του ημερολογίου, διότι έρχεται ένα μήνυμα και δεν ξέρω εάν είναι μήνυμα ή υπενθύμιση από το ημερολόγιο;

Σας ευχαριστώ πολύ.

 

ΥΓ. έχω την 4.4.4., το ημερολόγιο της Sony και το πρόγραμμα που έχει το τηλέφωνο για τα μηνύματα.

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα και καλή βδομάδα να έχετε.

ήθελα να σας ρωτήσω το εξής : γίνεται να έχουμε διαφορετικό ήχο στα μηνύματα και άλλον ήχο στις υπενθυμίσεις του ημερολογίου, διότι έρχεται ένα μήνυμα και δεν ξέρω εάν είναι μήνυμα ή υπενθύμιση από το ημερολόγιο;

Σας ευχαριστώ πολύ.

 

ΥΓ. έχω την 4.4.4., το ημερολόγιο της Sony και το πρόγραμμα που έχει το τηλέφωνο για τα μηνύματα.

 

Φυσικά. Ανοίγεις την εφαρμογή για τα sms, πηγαίνεις στις ρυθμίσεις και αλλάζεις τον τόνο ειδοποίησης. Το ίδιο και στο ημερολόγιο.

Link to comment
Share on other sites

Είπες την καλύτερη κουβέντα μάλλον...

 

φιλε μου χθες μου εκανε ενα drain και απο το 25% πηγε στο 0 σε 2 ωρες! Και ξυπνσα σημερα το πρωι, ενω το φορτισα κλειστο το βραδυ, και βρηκα ολο το ημερολογιο του FB στο ημερολογιο του κινητου!! που εχω κλειστα τα παντα απο συγχρονισμους εκτος απο τα mail που και αυτα, μονο mail εχω αφησει ανοχιτα.τι να πω, θα γυρισω να ησυχασω.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Στη θεση σου θα το πηγαινα εκει που εγινε η αγορα και θα ζητουσα αντικατασταση με καινουριο <<DOA>>

 

Αυτο ισχυει αν το κινητο φεν ανάψει.

Γι αυτο κ λεγεται DOA. Αν αναψει κ ειναι λειτουργικο τοτε πας μεσω εγγυησης.

;-)

An honest man is always a child.

Socrates

Alienware 17 R3  / Samsung Galaxy S21 Ultra / Galaxy Watch3 Titanium

Link to comment
Share on other sites

Είπες την καλύτερη κουβέντα μάλλον...

 

Αυτο ισχυει αν το κινητο φεν ανάψει.

Γι αυτο κ λεγεται DOA. Αν αναψει κ ειναι λειτουργικο τοτε πας μεσω εγγυησης.

;-)

 

με doa σε καλυπτουν σε ο,τι βλαβη εχει στις 7 πρωτες ημερες. Απλα αν δεν αναψει δεν χρειαζεται να πας σερβις. Αν ομως εχει μια βλαβη αλλη, πανω στη λειτουργια του, τοτε πρεπει να περασει απο το σερβις να διαπιστωθει καθως τα σκρουτζομαγαζα δεν εχουν τεχνικους.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

με doa σε καλυπτουν σε ο,τι βλαβη εχει στις 7 πρωτες ημερες. Απλα αν δεν αναψει δεν χρειαζεται να πας σερβις. Αν ομως εχει μια βλαβη αλλη, πανω στη λειτουργια του, τοτε πρεπει να περασει απο το σερβις να διαπιστωθει καθως τα σκρουτζομαγαζα δεν εχουν τεχνικους.

 

Εχεις δικιο απλα οτι σου λεω πιο πανω ειναι οτι μου είπαν απο το σκρουτζομαγαζο που το πηρα. Κ ετσι κι αλλιως περασαν οι 7 μερες.

 

Το θεμα ειναι οτι σκεφτομαι μηπως δεν το παω να μην τα χανω ολα τσαμπα

An honest man is always a child.

Socrates

Alienware 17 R3  / Samsung Galaxy S21 Ultra / Galaxy Watch3 Titanium

Link to comment
Share on other sites

Εχεις δικιο απλα οτι σου λεω πιο πανω ειναι οτι μου είπαν απο το σκρουτζομαγαζο που το πηρα. Κ ετσι κι αλλιως περασαν οι 7 μερες.

 

Το θεμα ειναι οτι σκεφτομαι μηπως δεν το παω να μην τα χανω ολα τσαμπα

 

γιατι δεν το πας στην αρβατο οπως εγγραψα παραπανω? δε γινεται να το αφησεις ετσι..

Ασε που απο μεσα δεν εχει τετοιο λαστιχο, εχει κατι σαν κολλα. Μου κανει εντυπωση που ειναι ετσι.Απο εκει και περα, το θεωρω χαζο να το αφησεις.

Δεν υπαρχει περιπτωση να μην κανεις δουλεια.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Φυσικά. Ανοίγεις την εφαρμογή για τα sms, πηγαίνεις στις ρυθμίσεις και αλλάζεις τον τόνο ειδοποίησης. Το ίδιο και στο ημερολόγιο.

Σε ευχαριστώ πολύ Alex. Μόνο τον ήχο για τα μηνύματα άλλαξα. Του ημερολογίου τον άφησα όπως τον είχα από πριν.

 

Μια άλλη ερώτηση για το ημερολόγιο. Μπορούμε να βάλουμε υπενθύμιση, αλλά να μην χτυπάει, απλώς να την βλέπουμε ;

μήπως υπάρχει αυτή η δυνατότητα σε κάποιο άλλο ημερολόγιο ;

Ευχαριστώ πολύ.

Edited by skiouros_54
Link to comment
Share on other sites

εχει τύχει σε κάποιον που εχει αγοράσει το sony xperia Z3 compact να του ανοίγει (από μονο του) το καπακι που βρίσκεται η nano sim? Όταν το αγόρασα πριν καμια βδομάδα, έβαλα τη sim και το εκλεισα, μετά από καμια ωρα και αφου το είχα πανω στο τραπέζι, παρατήρησα οτι το "πορτάκι" άνοιξε μονο του!!!!!

πήρα τηλέφωνο στο μαγαζί που το αγόρασα και μου είπαν ότι δεν εχουν ακουσει παρόμοιο πρόβλημα...και να το πάω στη sony...

Edited by elenizin
καλυτερη εξήγηση
Link to comment
Share on other sites

εχει τύχει σε κάποιον που εχει αγοράσει το sony xperia Z3 compact να του ανοίγει (από μονο του) το καπακι που βρίσκεται η nano sim? Όταν το αγόρασα πριν καμια βδομάδα, έβαλα τη sim και το εκλεισα, μετά από καμια ωρα και αφου το είχα πανω στο τραπέζι, παρατήρησα οτι το "πορτάκι" άνοιξε μονο του!!!!!

πήρα τηλέφωνο στο μαγαζί που το αγόρασα και μου είπαν ότι δεν εχουν ακουσει παρόμοιο πρόβλημα...και να το πάω στη sony...

 

εχει ξανασυμβει. πηγαινε το αρβατο. σου αλλαζουν λαστιχο.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

και ποσες μερες χρειάζεται να το αφήσω?

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

εχει ξανασυμβει. πηγαινε το αρβατο. σου αλλαζουν λαστιχο.

 

 

 

και ποσες μερες χρειάζεται να το αφήσω?

Link to comment
Share on other sites

και ποσες μερες χρειάζεται να το αφήσω?

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

 

 

και ποσες μερες χρειάζεται να το αφήσω?

 

λογικα 2-3 ημερες, μεχρι 5 στη χειροτερη συνηθως

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

λογικα 2-3 ημερες, μεχρι 5 στη χειροτερη συνηθως

 

 

 

χμ.......βασικα μ αυτά που εχω διαβασει για την arvato....το ψιλοφοβάμαι.....:(:(:(:(:(

Link to comment
Share on other sites

πήρα τηλέφωνο στο μαγαζί που το αγόρασα και μου είπαν ότι δεν εχουν ακουσει παρόμοιο πρόβλημα...και να το πάω στη sony...

 

Συγγνώμη, δεν είναι υποχρεωμένοι να το στείλουν αυτοί στο service;

Δεν είναι DOA βέβαια, αλλά ειδικά για συσκευή μιας εβδομάδας, το θεωρώ τραγικό να σε ταλαιπωρούν.

Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη, δεν είναι υποχρεωμένοι να το στείλουν αυτοί στο service;

Δεν είναι DOA βέβαια, αλλά ειδικά για συσκευή μιας εβδομάδας, το θεωρώ τραγικό να σε ταλαιπωρούν.

 

 

 

Μου είπαν για πιο γρήγορα να το πάω μονη μου...τι να σου πω....:worry:

Link to comment
Share on other sites

Μου είπαν για πιο γρήγορα να το πάω μονη μου...τι να σου πω....:worry:

 

καταρχην η αρβατο μια χαρα ειναι, αν παρακολουθησεις το φορουμ, τον τελευταιο χρονο εγω μονο 1 ατομο ειδα οτι ειχα προβλημα που αντικειμενικα τον ταλαιπωρησαν. Ολοι οι αλλοι, και ειδικα με τα σονυ, βλεπω οτι ακομα και νερο να παρει μεσα σου δινουν αλλο τηλεφωνο.Αλλα ειδικα στη δικη σου περιπτωση, εχουν πολλοι το ιδιο προβλημα και τους αλλαξαν λαστιχακι, δεν ειναι τιποτα. Πηγαινε το και μην το σκεφτεσαι.

Οσο για το μαγαζι, εννοειται οτι αν δεν εισαι doa, δεν συμφερει να τους το πας, γιατι απλα αυτοι θα στο στειλουν μετα απο λιγες μερες, μια,δυο, τρεις? δεν ξερω, αλλα χαμενες θα ειναι οπως και να εχει.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

καταρχην η αρβατο μια χαρα ειναι, αν παρακολουθησεις το φορουμ, τον τελευταιο χρονο εγω μονο 1 ατομο ειδα οτι ειχα προβλημα που αντικειμενικα τον ταλαιπωρησαν. Ολοι οι αλλοι, και ειδικα με τα σονυ, βλεπω οτι ακομα και νερο να παρει μεσα σου δινουν αλλο τηλεφωνο.Αλλα ειδικα στη δικη σου περιπτωση, εχουν πολλοι το ιδιο προβλημα και τους αλλαξαν λαστιχακι, δεν ειναι τιποτα. Πηγαινε το και μην το σκεφτεσαι.

Οσο για το μαγαζι, εννοειται οτι αν δεν εισαι doa, δεν συμφερει να τους το πας, γιατι απλα αυτοι θα στο στειλουν μετα απο λιγες μερες, μια,δυο, τρεις? δεν ξερω, αλλα χαμενες θα ειναι οπως και να εχει.

 

 

εννοείς αλλάζουν το μαυρο λαστιχάκι που κρεμεται το καπακι??? σε ευχαριστώ πολύ παντως για τις απαντήσεις... αν και σκεφτομουν να βαλω μια θηκη και να μην μπλεξω με service...αλλα μου τι δίνει που εσκασα ενα κάρο λεφτά και ανοιγει η βλακεια...

Link to comment
Share on other sites

εννοείς αλλάζουν το μαυρο λαστιχάκι που κρεμεται το καπακι??? σε ευχαριστώ πολύ παντως για τις απαντήσεις... αν και σκεφτομουν να βαλω μια θηκη και να μην μπλεξω με service...αλλα μου τι δίνει που εσκασα ενα κάρο λεφτά και ανοιγει η βλακεια...

 

ναι εφοσον αυτο φταιει συνηθως.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia Z3 Compact

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...