Jump to content

Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες περί συσκευών Lenovo


alexandrosss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ειμαι κατοχος του lenovo yoga book και θα ηθελα να με ενημερωσει οποιος γνωριζει ποια εφαρμογη απο την ηδη εγκατεστημενη μπορω εκ νεου να εγκαταστησω αλλα να δουλευει το pen στην ειδικη επιφανεια που εχει. Το προβλημα που αντιμετωπιζω ειναι οτι θελω να επεξεργαστω ενα κειμενο η μια φωτογραφια και δεν μπορω. Εχω κατεβασει καποιες οι οποιες ομως δουλευουν πανω στην οθονη.
Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • Απαντήσεις 124
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Γεια σας φιλοι. Εχω ενα lenovo a319 και δυο βδομαδες πριν τελειωσει η διετης εγγυηση βλεπω οτι η μπαταρια του πεθαινει ( πολυ μεγαλη μειωση της αυτονομιας του κινητου) Ειναι κατι που το καλυπτει η εγγυηση ή οχι ?
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
μου επεσε το κινητο το zuk z2 με την οθονη,οπτικα δεν επαθε κατι,στην αρχη εδειχνε κομπλε μετα ομως απο μια επαννεκινηση η αφη δουλευε για 2-3 δευτερολεπτα και σταματουσε μετα ,μολις εκλεινα την οθονη κλειδωνοντας το τηλ με το δεξι κουμπι ξαναδουλευε η αφη παλι για τοσο,ξερει κανείς τι μπορώ να κάνω?
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλησπέρα σας και ευχαριστώ για την αποδοχή στην ομάδα σας.

Έχω ένα Laptop Lenovo Y580 και αντιμετωπίζω ένα μικρό αλλά ουσίας πρόβλημα. Δεν έχω κάποια ένδειξη φωτεινή ή όποια άλλη να μου δείχνει οτι έχω ενεργοποιημένο το capsLk.

Όπως καταλαβαίνεται είναι ένα πρόβλημα όταν πρέπει να συμπληρώσω κάποιους κωδικούς και δεν γνωρίζω αν έχω πεζά ή κεφαλαία.

Θα μπορούσε κάποιος να με βοηθήσει σας παρακαλώ ???

 

Σας ευχαριστώ και περιμένω κάποια λύση στο πρόβλημά μου.

 

Με εκτίμηση

 

Σταύρος

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Καλησπέρα σας. Καλό μήνα. Σήμερα το πρωί που άνοιξα το tablet, υπήρχε μια ενημέρωση γυρω στα 49mb. Την πάτησα να γίνει και όταν ολοκληρώθηκε έκανε επανεκκίνηση και όταν γύρισα στο tablet μετά από 5 λεπτά, είδα πως έχει κολλήσει φορτωνοντας και γράφοντας '' Εκκίνηση Android '' '' Προετοιμασία Google''. Το ανοιγόκλεισα πολλές φορές και έβγαζε βελτιστοποιηση σε 1 απο 7, 2,3, κτλπ. Γεμισε στο 7στα7 και πάλι μου βγάζει το συγκεκριμένο μήνυμα. Τι συμβαίνει;
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Κάτι που σκέφτομαι είναι να γίνει εγκατάσταση της εφαρμογής Viber και μετά να εγκατασταθεί μια εφαρμογή η οποία κλειδώνει την πρόσβαση σε εφαρμογές (Viber).
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Καλησπερα σε ολους . Το Z5 η ελληνικη αντιπροσωπια της lenovo , το εχει φερει στην Ελλαδα ? Θα το φερει ή οχι , γνωριζει καποιος φιλος ?

 

Σας ευχαριστω .

Link to comment
Share on other sites

δεν υπαρχει πουθενα στην χωρα μας οσο και να εψαξα σε καποιο καταστημα,μονο σε ξενα καταστηματα https://www.kimovil.com/el/khoro-agora-lenovo-z5.
Link to comment
Share on other sites

Σ' ευχαριστω παρα πολυ για την απαντηση . Να παρω ενα τηλ στην lenovo Ελλαδας αν θα το φερουν ?

 

Ειναι πολυ καινουργιο , πιστευω θα το φερουν . Τι πιστευεις ?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Σήμερα είδα ότι ξεκίνησαν οι πωλήσεις,στο bangood με ένα κουπόνι πάει στα 209€(με όλα τα έξοδα μέσα).Είναι πολύ όμορφο το άτιμο αλλά το είχε μόνο σε μαύρο,μ αρέσει πιο πολύ το άλλο χρώμα.
Link to comment
Share on other sites

Το έχει και το geekbuying σε μπλε στα 225!

 

Είναι αξιόπιστο το geekbuying?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Εδώ και μερικές μέρες ξαφνικά η μπαταρία του κινητού δείχνει ότι καταναλώνεται γρήγορα και το κινητό σβήνει.Οταν το ξαναανοιξω δείχνει πχ 65% υπόλοιπο μπαταρίας και πάλι σβήνει. Σε πολλά φόρουμ αναφέρεται το ίδιο πρόβλημα..

Κάποια βοήθεια..

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Κάνοντας αποριψη κλήσης, έστειλε μήνυμα (καλέστε αργοτερα) και ΧΡΕΩΘΗΚΑ το sms. Ξέρει κανείς πως θα διακόψω αυτή την ΥΠΗΡΕΣΙΑ !!!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Κάνοντας αποριψη κλήσης, έστειλε μήνυμα (καλέστε αργοτερα) και ΧΡΕΩΘΗΚΑ το sms. Ξέρει κανείς πως θα διακόψω αυτή την ΥΠΗΡΕΣΙΑ !!!!!!!!
Στη δική μου συσκευή το αναφέρει σαν "γρήγορες απαντήσεις". Σε εσένα προφανώς θα υπάρχει κάτι αντίστοιχο στις ρυθμίσεις τηλεφώνου μάλλον. 6634fc9daac871f9809c516babb760f9.jpg

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Και εμένα έτσι ΑΚΡΙΒΩΣ το αναφέρει !!!!!

Δεν βλέπω όμως πως μπορώ να το απενεργοποιήσω !!!!

ΥΓ. Μπήκαν και έσβησα το ΠΕΡΙΕΧΟΜΕΝΟ των μηνυμάτων, όμως αυτό φαντάζομαι δεν λύνει το πρόβλημα !

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες περί συσκευών Lenovo
  • 2 years later...

Γεια σε όλους,

Πήρα το T14 gen3 μου πριν από μερικές εβδομάδες. Επέλεξα την επιλογή για μια κάρτα simcard wwan.

Ωστόσο, μου διαφεύγει κάτι; Δεν βλέπω καμία διεπαφή wwan πουθενά στα παράθυρα. Τοποθέτησα κάρτα SIM αλλά δεν λαμβάνω τίποτα.

Υποτίθεται ότι πρέπει να παραγγείλω μια άλλη μονάδα να συνδεθεί στην υποδοχή pci ή κάτι τέτοιο; Είμαι λίγο μπερδεμένος. Γιατί δεν ήταν μια σαφής επιλογή κατά την παραγγελία του υπολογιστή; Σίγουρα θα το έβαζα από το εργοστάσιο.

Link to comment
Share on other sites

  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...