Jump to content

Sony Xperia SP


nick2crete
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ωραία! Λύθηκε το μυστήριο! Άντε να κυκλοφορήσει να το χτυπήσουμε.
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 465
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

δεν ξερω ποιο χρωμα...

επισης...αν αγοραζε καποιος το κοκκινακι και εβαζε και μαυρο καπακι;

 

αν αγοραζε καποιος το μαυρο και εβαζε το ασπρο ή το κοκκινο καπακι;

Ευτυχως εχω ενα μηνα να αποφασισω (λες και αυτο ειναι προβλημα...)

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

Kι εγώ μέσα! Μόνο το χρώμα σκέφτομαι. Ελπίζω μόνο να βγει μεσα στον Απρίλη, άντε μέχρι μέσα Μαίου εδώ γιατί βιαζόμαστε :P
Link to comment
Share on other sites

Οριστε μια λοιπον πραγματικη κοκκινη του SP:p

http://techblog.gr/wp-content/uploads/2013/03/Sony-Xperia-SP-official-red-1.jpg

Ετσι να ξεκαθαρισει το ομιχλωδες τοπιο:)

 

Τώρα που είδα και την πλάτη,δεν έχει xenon flash.Mα είναι τόσο δύσκολο να βάλουν?

Link to comment
Share on other sites

Οριστε μια λοιπον πραγματικη κοκκινη του SP:p

http://techblog.gr/wp-content/uploads/2013/03/Sony-Xperia-SP-official-red-1.jpg

Ετσι να ξεκαθαρισει το ομιχλωδες τοπιο:)

 

Εγω γιατι δε το βλεπω θα κόκκινο???πανεμορφο δείχνει αλλα λιγο gay αν δεν ειναι κανονικό κόκκινο.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Εγω γιατι δε το βλεπω θα κόκκινο???πανεμορφο δείχνει αλλα λιγο gay αν δεν ειναι κανονικό κόκκινο.

 

Ετσι που ειναι μπορντοκοκκινο ειναι πολυ ομορφο,αλλα επειδη το βρησκω τωρα κανα 40αρι ευρω παραπανω απο το λευκο για αυτο με βλεπω το λευκο να τιμαω,αν και εχω την εντυπωσει οτι αλλαζουν τα καπακια αν δεν κανω λαθος.

Ηδη παρηγγειλα και μια 32αρα micro sd καρτουλα για το SP:p

Και αναμενω να κυκλοφορησει και αυτο το πανεμορφο bt stereo απο Sony να κανει παρεα στο MW1 και ΜW600

http://www.sonymobile.com/gb/products/accessories/stereo-bluetooth-headset-sbh20/#turquoise

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Ετσι που ειναι μπορντοκοκκινο ειναι πολυ ομορφο,αλλα επειδη το βρησκω τωρα κανα 40αρι ευρω παραπανω απο το λευκο για αυτο με βλεπω το λευκο να τιμαω,αν και εχω την εντυπωσει οτι αλλαζουν τα καπακια αν δεν κανω λαθος.

Ηδη παρηγγειλα και μια 32αρα micro sd καρτουλα για το SP:p

Και αναμενω να κυκλοφορησει και αυτο το πανεμορφο bt stereo απο Sony να κανει παρεα στο MW1 και ΜW600

http://www.sonymobile.com/gb/products/accessories/stereo-bluetooth-headset-sbh20/#turquoise

 

Ασπρο καπακι με κοκκινο περιβλημα?? Ή κοκκινο με ασπρο??Το παρακανες εσυ!:p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ασπρο καπακι με κοκκινο περιβλημα?? Ή κοκκινο με ασπρο??Το παρακανες εσυ!:p

 

θα δουμε,ολο και καποιον συνδυασμο θα μας ταιριαξει καλυτερα,εκτος αν βρω σε cyan-Sony ακους-:p

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

θα δουμε,ολο και καποιον συνδυασμο θα μας ταιριαξει καλυτερα,εκτος αν βρω σε cyan-Sony ακους-:p

 

Μεχρι κοκκινο παει αυτη η εταιρια.. Σε αλλα χρωματα βγαζει σπυρακια (εκτος και αν ειναι καμια αρπαχτη τυπου xperia SL :p) Νομιζω οτι το cyan και αλλα εντονα χρωματακια θα τα βρεις μονο στα WP8 αγαπητε. Αλλα και γω ειμαι φαν των πολυχρωμων!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μεχρι κοκκινο παει αυτη η εταιρια.. Σε αλλα χρωματα βγαζει σπυρακια (εκτος και αν ειναι καμια αρπαχτη τυπου xperia SL :p) Νομιζω οτι το cyan και αλλα εντονα χρωματακια θα τα βρεις μονο στα WP8 αγαπητε. Αλλα και γω ειμαι φαν των πολυχρωμων!

 

Κι εμένα μου Αρέσουν τα πολύχρωμα,αλλα αυτο μου μοιάζει ροζουλι,προς φουξια.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Μεχρι κοκκινο παει αυτη η εταιρια.. Σε αλλα χρωματα βγαζει σπυρακια (εκτος και αν ειναι καμια αρπαχτη τυπου xperia SL :p) Νομιζω οτι το cyan και αλλα εντονα χρωματακια θα τα βρεις μονο στα WP8 αγαπητε. Αλλα και γω ειμαι φαν των πολυχρωμων!

Δεν εχεις αδικο σε cyan και αλλα εντονα χρωματα σε WP8 αλλα δεν ξερεις αμα βγαλει και η Sony WP8 η' 9 η' οπως αλλιως λεγονται,θα αναθεωρησει πλεον τη σταση της και θα βγαλει περισσοτερους χρωματισμους εξισου:)

Δεν το προλαβα ελεω Nokia το cyan να το τσιμπησω,αλλα στο επομενο θα κοιταξω να περιμενω το cyan αν βεβαια συγκρατηθουμε και δεν παρουμε κανα λευκουλι η'καναρινακι κιτρινουλι:lol:

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Κυκλοφορία αυτόν το μήνα στην Αγγλία μαζί με το L οπότε λογικά θα έρθει και εδώ σε κάποιες εβδομάδες από σήμερα. :cool:
Link to comment
Share on other sites

Οι τιμές είναι αυτές που έγιναν γνωστές εδώ και λίγο καιρό. Δηλαδή κοντά στα 280 το L και κοντά στα 400 το SP. Με βάση την υφιστάμενη ισοτιμία με τη στερλίνα μάλιστα, είναι πιο χαμηλά. ;) Edited by Michalis12Laos
Link to comment
Share on other sites

Τις τιμες που αναφερει το gsmarena τις ειδατε ; Δεν ειναι απολυτα φιλικες.

 

400€ θα κάνει. Λογική τιμή μου ακούγεται. Πόσο περίμενες να κάνει? 350€? :blink:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

400€ θα κάνει. Λογική τιμή μου ακούγεται. Πόσο περίμενες να κάνει? 350€? :blink:

 

400 ειναι λογικη τιμη. Εγω υπολογιζω πανω απο 400 ομως.

Link to comment
Share on other sites

400 ειναι λογικη τιμη. Εγω υπολογιζω πανω απο 400 ομως.

 

τα μαγαζια απο skroutz πιστευω θα το φερουν με 370-380 και μετα απο ενα μηνα θα πεσει η τιμη του γρήγορα (τα καλα της sony βλ. xperia z 699 οι αλυσιδες -100 τα σκρουτζομαγαζα)

ευτυχής κάτοχος Xperia Z5 compact

 

Success doesn't come to you... you go to it.

Link to comment
Share on other sites

Και ναι 299!!

Όπως είπα σε προηγούμενο μου ποστ.

Πέρασε μια βδομάδα; Μπά!

 

Πιστεύω ότι σε αυτά τα λεφτά καλύτερο κινητό δεν υπάρχει αυτή τη στιγμή. Άραγε η τιμή του θα πέσει κι άλλο; Μέχρι που μπορεί να φτάσει μέχρι το καλοκαίρι ας πούμε; Και κάτι άλλο με το σαρ στο 0.85 αν δεν κάνω λαθος αντιμετωπίζετε πρόβλημα αν μιλάτε ώρα χωρίς handsfree;

Link to comment
Share on other sites

Με αυτα τα χρήματα γίνεται αρκετά ελκυστικό.

Το μόνο θέμα είναι ότι λογικα δεν θα πάρει περεταίρω αναβαθμίσεις και κυρίως το lime pie όπως το s3

Link to comment
Share on other sites

Τρελα ερωτευμενος με το sp!:love::love::love: Αψογα χαρακτηριστικα λιγο πιο κατω απο το Ζ! Ηθελα να παρω το Τ μιας και τωρα πια το βρισκεις και με 300 ευρω, αλλα θα περιμενω για το sp! Ελπιζω να το δουμε στα σκρουτζομαγαζα πριν το καλοκαιρι και σε τιμη κατω των 399!
Link to comment
Share on other sites

Κάντε λίγη υπομονή και σύντομα θα έχουμε επίσημη τιμή. Και με λίγη επιπλέον υπομονή θα πέσει κι άλλο οπότε θα γίνει φοβερό value for money! Αν και το κινητό τα αξίζει από την αρχή τα λεφτά του!
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia SP

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...