Jump to content

Ξένη Τηλεοπτική Σεζόν 2014-15


VeCo
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 258
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Τα 'λεγα εγώ για τον Vaughn αλλά μου λέγανε ότι είμαι προκατειλημμένος :shifty:

Αφου ο McConaughey επαιξε ετσι στο Dallas Buyers Club αλλα και στο True Detective, ειχα την ελπιδα οτι και ο Vaughn θα μπορουσε να μεταμορφωθει. Και πραγματι σε συγκριση με τους "Γαμομπελαδες" εχει κανει αλματα προοδου. Απλα δεν με πειθει στο ρολο του ορφανου και απο μικρο παιδι στο πεζοδρομιο γκανγκστερ που αναγκαζεται να επιστρεψει εκει απ οπου ξεκινησε. Εχουν περασει ηδη 5 επεισοδια πλεον και δεν φαινεται να μπορει να μπει στο ρολο, στα δικα μου ματια παντα. Κριμα βεβαια καθως το 5ο επεισοδιο ειναι κατα τη γνωμη μου το καλυτερο και απο τις 2 σεζον.

Link to comment
Share on other sites

Αφου ο McConaughey επαιξε ετσι στο Dallas Buyers Club αλλα και στο True Detective, ειχα την ελπιδα οτι και ο Vaughn θα μπορουσε να μεταμορφωθει. Και πραγματι σε συγκριση με τους "Γαμομπελαδες" εχει κανει αλματα προοδου. Απλα δεν με πειθει στο ρολο του ορφανου και απο μικρο παιδι στο πεζοδρομιο γκανγκστερ που αναγκαζεται να επιστρεψει εκει απ οπου ξεκινησε. Εχουν περασει ηδη 5 επεισοδια πλεον και δεν φαινεται να μπορει να μπει στο ρολο, στα δικα μου ματια παντα. Κριμα βεβαια καθως το 5ο επεισοδιο ειναι κατα τη γνωμη μου το καλυτερο και απο τις 2 σεζον.

 

Με κίνδυνο να θεωρηθεί ότι έχω προσωπικό θέμα με τον Vaughn :lol:, διαφωνώ.

Δεν είναι καλύτερος απ'ότι στους Γαμομπελάδες. Οι Γαμομπελάδες ήταν χειρότεροι (βλ. είχαν χαμηλότερες απαιτήσεις) από το True Detective.

E ναι, τις απολύτως minimum απαιτήσεις (π.χ. να μπορεί να διαβάζει τα λόγια που του γραφουν :lol: ) τις καλύπτει αλλά αυτό δεν τον κάνει καλό ηθοποιό όπως δεν κάνει καλή ηθοποιό τη Ντενίση το ακριβό κουστούμι.

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Βλέπει κανείς RAY DONOVAΝ;

Πολύ καλή η 2η σεζόν όπως ξεκίνησε. Κατάλαβε κανείς τι έγινε στο τελευταίο επεισόδιο; Εκεί στην σουίτα με το σπασμένο χέρι;

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Μηπως εννοεις στην 3η σεζον, το σπασμενο χερι του παικτη του ραγκμπι? Γιατι στη 2η σεζον δεν θυμαμαι καποιο σπασμενο χερι.

Παντως ειναι εξαιρετικη σειρα, τοσο σεναριακα οσο και ερμηνευτικα. Ειδικα ο Γιον Βοιτ παιζει τον κ@λο του. Συγγνωμη για την εκφραση αλλα νομιζω οτι ειναι η πιο κοντινη στο ποσο καλα παιζει.

Link to comment
Share on other sites

Μηπως εννοεις στην 3η σεζον, το σπασμενο χερι του παικτη του ραγκμπι? Γιατι στη 2η σεζον δεν θυμαμαι καποιο σπασμενο χερι.

Παντως ειναι εξαιρετικη σειρα, τοσο σεναριακα οσο και ερμηνευτικα. Ειδικα ο Γιον Βοιτ παιζει τον κ@λο του. Συγγνωμη για την εκφραση αλλα νομιζω οτι ειναι η πιο κοντινη στο ποσο καλα παιζει.

+1 για το Ray Donovan. Φοβερή σειρά. Πολύ καλές ερμηνείες. Σενάριο αρκετά στιβαρό και ο πρωταγωνιστής όντως δίνει τα ρέστα του. Αν κάποιοι το σκέφτεστε προχωρήστε άφοβα!

Θυμίζει λίγο στο ύφος του το banshee αν κάποιος το έχει δει για να πάρει μία εικόνα .

Link to comment
Share on other sites

Μηπως εννοεις στην 3η σεζον, το σπασμενο χερι του παικτη του ραγκμπι? Γιατι στη 2η σεζον δεν θυμαμαι καποιο σπασμενο χερι.

Παντως ειναι εξαιρετικη σειρα, τοσο σεναριακα οσο και ερμηνευτικα. Ειδικα ο Γιον Βοιτ παιζει τον κ@λο του. Συγγνωμη για την εκφραση αλλα νομιζω οτι ειναι η πιο κοντινη στο ποσο καλα παιζει.

Ναι την 3η εννοούσα.

Τι έπαιξε Εκεί;

Γιατί φώναξε η τύπισσα τον Ray να φέρει τον μαύρο και μετά την κοπανησανε;

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Έχει ξεκινήσει εντωμεταξύ καλοκαιρινή series του Fifth Gear και σήμερα το πήρα χαμπάρι. Έχει φτάσει ήδη τέταρτο επεισόδιο.

 

Σε ακόμα πιο σημαντικά νέα εκπομπών αυτοκινήτων: Amazon sign Top Gear's Jeremy Clarkson, Richard Hammond and James May for new show. Name of new show yet to be announced and The Stig will not feature

[sIGPIC][/sIGPIC]

goto fail;

goto fail;

Link to comment
Share on other sites

http://cdn.renewcanceltv.com/wp-content/uploads/2015/06/screammtv-700x400.jpg

 

Scream, Πόσοι την έχετε δει; ήταν τρομακτική έτσι; βγήκε και σειρά κυρίες και κύριοι και αυτή την στιγμή (3/8/15) έχουν βγει 5 επεισόδια. Η σειρά φαίνεται να είναι ενδιαφέρον και θα την έλεγα καλοκαιρινή σειρά με αίμα στα χέρια σο...εννοώ του.

 

ΠΕΡΙΛΗΨΗ: Μόλις ένα βίντεο γίνει viral στο ίντερνετ, θα αρχίσει να δημιουργεί προβλήματα για την έφηβη Όντρεϊ και φαίνεται να δρει και καταλυτικά για μια δολοφονία που αρχίζει να θυμίζει μια σειρά δολοφονιών του παρελθόντος.

 

Σχόλια: Πολύ καλή η σειρά, οι ηθοποιοί παίζουν πολύ καλά το ρόλο τους. Γυροφέρνει Εφηβικές καταστάσεις αλλά βλέπεται :O

Edited by GreekDragon
Αλέξανδρος...:cool:
Link to comment
Share on other sites

ΠΕΡΙΛΗΨΗ: Οταν ένα βίντεο με 2 λεσβίες να φιλιούνται, κάνουν το γύρω του κόσμου. Ενας μύθος αναστήθηκε. Μπράντον Τζειμς, το παιδί που γεννήθηκε προβληματικό, το παιδί με τις πολλές μεταμοσχεύσεις στο πρόσωπο του. Το παιδί που ερωτεύτηκε μια κοπέλα ονόματι Νταιζι και σκότωσε για χάρη της. Ξαναχτυπά σκοτώνοντας μαθητές με έναν στόχο. Την κόρη της Νταιζι. Ποια είναι η Νταιζι;

 

Επίσης πού είναι η μπάλα (οέο) και τίνος είναι βρε γυναίκα τα παιδιά;

Η μετάφραση από google translate;

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Επίσης πού είναι η μπάλα (οέο) και τίνος είναι βρε γυναίκα τα παιδιά;

Η μετάφραση από google translate;

 

Διορθώθηκε.

Αλέξανδρος...:cool:
Link to comment
Share on other sites

Μέτρια σειρά.. Λόγω ταινιών είχα μεγάλες προσδοκίες. Δεν είναι κακή πάντως. Μπορεί να εξελιχθεί ακόμα καλύτερα αν συνεχίσουν να βγαίνουν υπότιτλοι
Link to comment
Share on other sites

Fox is finally confirming what TVLine reported in early June:

Prison Break is returning to Fox in 2016 as a 10-episode event series.

 

:w00t::w00t::up::up::dance::dance::clap::clap:

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Ξεκίνησε και η δεύτερη σεζόν του DOMINION!! :-) :-)

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Fox is finally confirming what TVLine reported in early June:

Prison Break is returning to Fox in 2016 as a 10-episode event series.

 

:w00t::w00t::up::up::dance::dance::clap::clap:

 

αναμενεται λιωσιμο...

να δουμε πως θα το κανουν να επιστρεψουν τον μικρο από τον κοσμο των νεκρων,αναμενω με ενδιαφερον.λογικα το στανταρακι θα ναι ότι δεν σκοτωθηκε απλα θελησε να απομακρυνθεί από ολους και να πολεμησει την ασθενεια του κι ετσι ο υποτιθέμενος θανατος του,του εκατσε κουτι.λεω τωρα εγω....

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

αναμενεται λιωσιμο...

να δουμε πως θα το κανουν να επιστρεψουν τον μικρο από τον κοσμο των νεκρων,αναμενω με ενδιαφερον.λογικα το στανταρακι θα ναι ότι δεν σκοτωθηκε απλα θελησε να απομακρυνθεί από ολους και να πολεμησει την ασθενεια του κι ετσι ο υποτιθέμενος θανατος του,του εκατσε κουτι.λεω τωρα εγω....

 

Και εγώ σε αυτό θα πόνταρα...

 

Γιατί ολο αυτό το ressurection σε σειρες ;Τελείωσαν οι νέες ιδέες;

 

Αντε και το LOST :X:worry::shifty::lol:

 

Μπαααα, ούτε καν.. Ίσα ίσα που από καινούριες σειρές έχουμε κάθε χρόνο πάρα πολλές και άμα ψαχτείς θα δεις πολλές που αξίζουν... Όσο για τα come back κάποιων σειρών, για τους παραγωγούς η επιτυχία είναι σίγουρη με τέτοια λατρεία για αυτές τις πετυχημένες σειρές... Ακόμα και 10 επεισόδια με τον Michael να κοιτάει ένα τοίχο να βγάλουν θα σπάσουν τα κοντέρ της τηλεθέασης, οπότε why not? :cool:

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Γιατί ολο αυτό το ressurection σε σειρες ;Τελείωσαν οι νέες ιδέες;

 

Αντε και το LOST :X:worry::shifty::lol:

 

κι ένα καλύτερο knight rider. :D

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

και ενα ακομα sex and the city:D:lol:

 

Μάλλον Menopause & The City θα είναι αν το κάνουν τώρα πια...

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον Menopause & The City θα είναι αν το κάνουν τώρα πια...

 

Μετά την εμμηνοπαυση απολαμβάνουν πιο πολύ το σεξ. Οπότε ο τίτλος θα μείνει ίδιος.

Link to comment
Share on other sites

ππφφ,εχω τερματισει ηδη τις σειρες που κανουν την διαφορα (game of thrones,,house of cards,walking dead,breaking bad,true detective,supernatural κτλ)και επιπλεον καποιοες πιο δευτεροκλασσατες(βικινγκς,χομλαντ,the strain κτλ),ακουσα πολλα στο 15 για το daredevil και το Peaky Blinders αλλα μου φανηκαν απλα καλες

 

εχω πολυ ελευθερο χρονο αυτη τη βδομαδα και λεω να ξεκινησω κατι εθιστικο σε φαση τηλεμαραθωνιου,αυτο το robot,αξιζει??ειναι ειχα σαν εναλλακτικη το χανιμπαλ αλλα εχω διαβασει τα βιβλια και φοβαμαι μην χαλαστω

 

καμια αλλη εναλλακτικη?

Link to comment
Share on other sites

Suits για γκλαμουρ και χαβαλέ αλλά πολύ εθιστικό

 

και για περιπέτεια δες οπωσδήποτε Prison break και homeland...

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...