Jump to content

Ξένη Τηλεοπτική Σεζόν 2014-15


VeCo
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Στην λιστα με τις σειρες που περιμενω φετος προσθετω και το Scream... αναλογα απο το αν μου αρεσει ο πιλοτος θα την συνεχισω

 

εχει καμια σχεση με τις ταινιες;

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 258
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

εχει καμια σχεση με τις ταινιες;

 

καποια σχεση πρεπει να εχει αλλα δεν ειμαι σιγουρος...

 

spin off πρεπει να ειναι

Edited by Blue_Cross
Link to comment
Share on other sites

Αυτή οπωσδήποτε θα την τσεκάρω κι εγώ! Επίσης θέλω να τσεκάρω Stalker με Maggie Q.

Ξέρουμε πότε επιστρέφει το White Collar?

Τελειώνουν οι σειρές μου σιγά σιγά ρε ****το :p Μόνο AHS νομίζω έμεινε πλέον, Revenge, 2BG και White Collar τελευταία πετσοκομμένη σεζόν

Αν δεν κάνω λάθος δεν έχουν ανακοινωθεί ημερομηνίες για το white collar. Κατι για Μάρτιο είχα διαβάσει παλιότερα. Πολύ όμορφη σειρά, ιδιαίτερα οι πρώτες σεζόν

Link to comment
Share on other sites

Σειρά σαν το 24 και σαν το homeland έχουμε υπόψιν μας?

 

Και το 24 και το Homeland θα παιχτούν φέτος...

 

H Season 4 του Homeland ξεκινά νομίζω 5 Οκτώβρη...

 

Το 24 Live Another Day Season 10 δεν έχει επιβεβαιωθεί ακόμα... Λογικά τις επόμενες μέρες θα μάθουμε...

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Κάτι αντίστοιχο του Fringe υπάρχει εκει έξω;;;

 

Ξεκίνησα χθες το house of cards και δηλώνω εντυπωσιασμενος. Ο Kevin spacy ειναι σοκαριστικά καλός!

Link to comment
Share on other sites

Κάτι αντίστοιχο του Fringe υπάρχει εκει έξω;;;

 

Ξεκίνησα χθες το house of cards και δηλώνω εντυπωσιασμενος. Ο Kevin spacy ειναι σοκαριστικά καλός!

Fringe είναι μόνο ένα δυστυχώς! Εναλλακτικά δες το Lost.

Link to comment
Share on other sites

Ειδα μερικα επεισοδια απο τον πρωτο κυκλο του American Horror Story και μου αρεσαν, αλλα δεν θα την συνεχισω.

 

Οσο για το Lost ειδα τα πρωτα επεισοδια στον ΑΝΤ1 πριν χρονια οταν δεν ηξερα για τα τορρεντς και δεν εχω ιδεα πως τελειωνει

Link to comment
Share on other sites

Ειδα μερικα επεισοδια απο τον πρωτο κυκλο του American Horror Story και μου αρεσαν, αλλα δεν θα την συνεχισω.

 

Οσο για το Lost ειδα τα πρωτα επεισοδια στον ΑΝΤ1 πριν χρονια οταν δεν ηξερα για τα τορρεντς και δεν εχω ιδεα πως τελειωνει

και καλα κανεις γιατι θα τραβας τα μαλια σου :lol:..οσο για το American horror story δωστου 1 ευκαιρια ο δευτερος κυκλος ιδιως δε θα σε απογοητευσει.βεβαια αυτο που ξεχωριζει ειναι η τζεσικα λανγκ. θεα η γυναικα
Από 1/9/2009 απαγορεύεται η γραφή σε greeklish και η γραφή τύπου sms.
Link to comment
Share on other sites

ειδα ενα επισοδειο απο το the strain και το πρωτο πραμα που 8υμισε ηταν fringe ...

Καμία σχέση.

Το βλέπω μανιωδώς το Strain και δεν φθάνει ούτε στο 1/100 το sci-fi του Fringe.

Άσε που το θέμα του αφορά έναν ιό και ζομπια-βρικόλακες. Το Fringe είχε πολλά διαφορετικά θέματα.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Περιμένω να δω που θα καταλήξει το Strain. Όσο καλό ήταν το βιβλίο, τόσο μετριότατη είναι η σειρά...

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

ισως να εξελισεται πολυ διαφορετικα , αλλα δεν παυει με το που βλεπει καποιος το πρwτο επισοδειο να του ερχετε στο μυαλο το fringe.επισεις χθες ειδα και το z nation , kaloytsiko ..
Link to comment
Share on other sites

Εχω δει κι εγω μολις 2 επεισόδια της σειράς the strain.

Ενδιαφέρουσα φαίνεται, θα το τελειώσω, αλλά παιδιά μου σαν το Fringe δύσκολα θα δούμε.

Link to comment
Share on other sites

Περιμένω να δω που θα καταλήξει το Strain. Όσο καλό ήταν το βιβλίο, τόσο μετριότατη είναι η σειρά...

 

makes 2 of us...:)

Link to comment
Share on other sites

Είδε κανείς τον πιλότο του Scorpion; Προσωπικά ψιλο απογοητεύτηκα. Ίσως δω και κανα δυο επεισόδια μόλις βγουν αλλά δεν με βλέπω να το συνεχίζω.

Επίσης ξεκίνησε η 2η σαιζόν του The Blacklist και απόψε ξεκινάει και το Modern Family για φέτος.

[sIGPIC][/sIGPIC]

goto fail;

goto fail;

Link to comment
Share on other sites

Βλέπει κανείς το Outlander; Έχει πολύ καλή βαθμολογία στο imdb(8,9) .
Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

πολυ καλο το πρωτο επεισοδιο απο το Agents of Shield. Δεν το περιμενα το τελος με αυτο που εγινε με τον Φιζτ... τον καημενο :(

 

Επισης εδωσα μια ευκαιρια στο American Horror Story τελικα. βλεπω την δευτερη season

Link to comment
Share on other sites

Έχει ακούσει κανείς τίποτα για την σειρά Transporter;

Ξεκινάει Οκτώβρη.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Βλέπει κανείς το Outlander; Έχει πολύ καλή βαθμολογία στο imdb(8,9) .

 

Εγώ ξεκίνησα να το βλέπω. Μπορώ να πω ότι έχει κάποιο ενδιαφέρον, αλλά το 8,9 δε το δικαιολογώ.. κι αν δεν τσουλήσει λίγο περισσότερο άμεσα δε θα το συνεχίσω.. Είναι μία που κατά λάθος αλλάζει χωρο-χρόνο και προσπαθεί α) να βρει τρόπο να γυρίσει πίσω β) να προσαρμοστεί στις συνθήκες γ) να μείνει ζωντανή.. αλλά δεν προχωράει πολύ.. λίγο έχει αρχίσει και κολλάει.. για να δούμε.. αρκετά σκοτσέζικα πάντως.. εμπλουτίζω το λεξιλόγιό μου!!!

 

Πέρα απ'αυτά Blacklist, Once upon a Time, Revenge (αν και το ψιλοβαριέμαι) Scandal, How to get away with murder, Red Band Society, Reign, Masters of sex, The Good Wife, Madame Secretary, House of Cards, Grey's Anatomy (guilty pleasure, ξέρω), Major Crimes, 2 Broke girls, Modern Family, The Bing Bang Theory, Downton Abbey .. ε όλο και κάτι άλλο θα έιναι αλλά δε μου ρχεται τωρα.. (εννοείται όχι όλ αμαζί.. σιγά σιγά..

'cause somewhere in the crowd there' s you!..
Link to comment
Share on other sites

Εγώ ξεκίνησα να το βλέπω. Μπορώ να πω ότι έχει κάποιο ενδιαφέρον, αλλά το 8,9 δε το δικαιολογώ.. κι αν δεν τσουλήσει λίγο περισσότερο άμεσα δε θα το συνεχίσω.. Είναι μία που κατά λάθος αλλάζει χωρο-χρόνο και προσπαθεί α) να βρει τρόπο να γυρίσει πίσω β) να προσαρμοστεί στις συνθήκες γ) να μείνει ζωντανή.. αλλά δεν προχωράει πολύ.. λίγο έχει αρχίσει και κολλάει.. για να δούμε.. αρκετά σκοτσέζικα πάντως.. εμπλουτίζω το λεξιλόγιό μου!!!

 

Πέρα απ'αυτά Blacklist, Once upon a Time, Revenge (αν και το ψιλοβαριέμαι) Scandal, How to get away with murder, Red Band Society, Reign, Masters of sex, The Good Wife, Madame Secretary, House of Cards, Grey's Anatomy (guilty pleasure, ξέρω), Major Crimes, 2 Broke girls, Modern Family, The Bing Bang Theory, Downton Abbey .. ε όλο και κάτι άλλο θα έιναι αλλά δε μου ρχεται τωρα.. (εννοείται όχι όλ αμαζί.. σιγά σιγά..

 

Γενικά μου άρεσε το Outlander. To μόνο που με χάλασε είναι ότι σταμάτησε στο 8ο επεισόδιο και καλό Απρίλιο για τη συνέχεια!

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Για όποιον ενδιαφέρεται χθες βγήκαν τα 2 πρώτα επεισόδια του Homeland της 4ης σεζόν :)
Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...