Jump to content

Ρ800: Ερωτήσεις και προβλήματα μόνο


MorFeAs
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος arkoudiaris (31 Δεκ. 2003 , 16:52)

 

mipos kserei kapios na mou pei ta arxeia 3gp me pio programa mporo na ta trekso apo to pc??

 

 

Δοκίμασε αυτόν :D

Γυαλίζει ο Σιμ της μηχανής τα δυο ποδάρια,

ο Ρεκ λαδώνει στην ανάγκη το τιμόνι.

Μ' ένα φτερό ξορκίζει ο Γκόμπι τη μαλάρια

κι ο στραβοκάνης ο Χαράμ, πίτες ζυμώνει.

 

Ν. Καββαδίας 1910-1975

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος arkoudiaris (31 Δεκ. 2003 , 16:52)

 

mipos kserei kapios na mou pei ta arxeia 3gp me pio programa mporo na ta trekso apo to pc??

 

 

Μπορείς να τα τρέξεις με το QuickTime 6.5

 

Κάνε ένα search στο Google ή όπου αλλού θέλεις και θα δεις από πού να το κατεβάσεις (δωρεάν).

 

Καλή Χρονιά! :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος VIDEOMIX (27 Δεκ. 2003 , 02:05)

 

Mου ξαναέσβησε τον τηλεφωνικό μου κατάλογο, το κινητάκι μου. Ειναι η 6 φορά. :mad: Μάλλον πλησιάζει η ώρα που επιτέλουs πρέπει να το πάω για αναβάθμηση.

Υ.Γ. fabo συνεχίζειs να ποστάρεις σε thread για Ρ800; Αφου εσύ το έχειs μετατρέψει σε Ρ900 :p :p !!!

 

 

Το τελευταιο μου ποστ ειναι αυτο ........ τι νομισες.... :p

Τωρα μενει μονο να του αλλαξω την προσοψη με αυτη του Ρ900 και θα ειναι ιδιο.... :p :p :lol:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος VIDEOMIX (29 Δεκ. 2003 , 23:11)

 

Δεν είσαι πολύ παρατηρητικόs. :)

Aφού είπαμε, για 6η φορά σβήστικαν. Δεν έμεινε ούτε 1 για δείγμα. :(

Τα μηνύματα, θα πειραχθούν;;;;;;;;;;

 

 

Χαχα....δεν θα μεινει τιποτα......εξαφανιζολ ολα...θα ειναι οπως το αγορασες αλλα με τη νεα εκδοση λογισμικου..... :) ...γι'αυτο καλυτερα καν'του ενα μπακαπι....εεπ.....μαλλον ειπα ψεμματα στο προηγουμενο ποστ..... :p :p

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
καλη χρονια σε ολα τα παιδια :) ρε παιδια που βρισκω τους μετρητες κλησεων για να δω ποση ωρα εχω μιλησει?και πως κανω διαγραφη του χρονου? :o βουνο το Ρ800 μου :D ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος lagoudakis ( 1 Ιαν. 2004 , 15:18)

 

καλη χρονια σε ολα τα παιδια :) ρε παιδια που βρισκω τους μετρητες κλησεων για να δω ποση ωρα εχω μιλησει?

Χρόνια πολλά. Εχω την εντύπωση ότι δεν έχει. Δεν παίρνω όρκο όμωs. :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος lagoudakis ( 1 Ιαν. 2004 , 15:18)

 

καλη χρονια σε ολα τα παιδια :) ρε παιδια που βρισκω τους μετρητες κλησεων για να δω ποση ωρα εχω μιλησει?και πως κανω διαγραφη του χρονου? :o βουνο το Ρ800 μου :D ευχαριστω

 

akou file mou pou tha pas pata panw sto thlefonaki pou exei pano sta icons ekei pou bazeis tis fotografies gia na kaneis quick dial molis mpeis ekei mpes katw aristera opws blepeis th selida exei 2 oikonidia mpes sto deksi.twra akribws sthn pano meria tou kinitou exei ta menus phone kai kati alla esy mpes sto phone kai pata total call info. Afto htan ;)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/10396meerjungfrau.gif
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος akatsim ( 1 Ιαν. 2004 , 16:57)

 

Evala simera ton Opera se ena P800 tou adelfou mou. Anoigei ok alla otan tou leo na paei se mia selida, to GPRS kanei connect kai meta skaei o Opera. Mou vgazei ena message kernel error C, kapos etsi? Ti lete na ftaei? Menei apo memory?

 

 

Κατέβασε την πιο πρόσφατη έκδοση του Opera και δες με αυτήν. Αν έχεις βάλει ήδη την έκδοση αυτή, τότε κάντην απεγκατάσταση και μετά ξανά εγκατάσταση, σε διαφορετικό drive από ότι πριν (αν είχες βάλει τον Opera στον D κάντον εγκατάσταση στον C τώρα). Μετά κάνε επανεκκίνηση και δες αν είναι όλα οκ.

30+ Years Radio Producer at ERT A.E.

https://www.tiktok.com/@pericles_moulis

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Αρχικό Μήνυμα από το μέλος arfi-gorgona ( 1 Ιαν. 2004 , 15:39)

 

akou file mou pou tha pas pata panw sto thlefonaki pou exei pano sta icons ekei pou bazeis tis fotografies gia na kaneis quick dial molis mpeis ekei mpes katw aristera opws blepeis th selida exei 2 oikonidia mpes sto deksi.twra akribws sthn pano meria tou kinitou exei ta menus phone kai kati alla esy mpes sto phone kai pata total call info. Afto htan ;)

 

σε ευχαριστω και καλη χρονια φιλε μου :) το εχω 2 μερες και δεν βγαζω ακρη :eek: εχω και το 6600 και τα εχω μπλεξει γενικως :D
Link to comment
Share on other sites

Tipota re si to 6600 einai kalouli alla re gamoto exei mikro epekseragsti kai ligi eswterikh mnhmh...an den eixe isws to eperna.Alla twra tha erthei epitelous to 100m bluetooth kai tha perimeno na parw ena tetoio thlefonaki :)
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/10396meerjungfrau.gif
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Αρχικό Μήνυμα από το μέλος arfi-gorgona ( 1 Ιαν. 2004 , 17:40)

 

Tipota re si to 6600 einai kalouli alla re gamoto exei mikro epekseragsti kai ligi eswterikh mnhmh...an den eixe isws to eperna.Alla twra tha erthei epitelous to 100m bluetooth kai tha perimeno na parw ena tetoio thlefonaki :)

 

του εχω 256 καρτα ;) τι να την κανω την εσωτερικη? 6 ειναι,δεν ειναι και ασχημη.παντως το Ρ800 μου φαινεται παραξενο,αλλα μου αρεσει οσο το ψαχνω :) ειναι το πρωτο κινητο μετα απο 8 χρονια μονο νοκια :p
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και Χρόνια Πολλά σε όλους :)

Έχω εδώ και κάτι μήνες το Ρ800, και έχω μείνει απόλυτα ικανοποιημένος, ιδίως μετά τη μέρα που επισκέφθηκα το φορουμ, όπου και βρήκα άπειρα πράγματα για να το εμπλουτίσω. Ήθελα να ρωτήσω....υπάρχει κανένα προγραμματάκι που να μου δίνει τη δυνατότητα να χρησιμοποιήσω mp3 ως ήχο κλήσης ;

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος ariskard ( 2 Ιαν. 2004 , 22:15)

 

Καλησπέρα και Χρόνια Πολλά σε όλους :)

Έχω εδώ και κάτι μήνες το Ρ800, και έχω μείνει απόλυτα ικανοποιημένος, ιδίως μετά τη μέρα που επισκέφθηκα το φορουμ, όπου και βρήκα άπειρα πράγματα για να το εμπλουτίσω. Ήθελα να ρωτήσω....υπάρχει κανένα προγραμματάκι που να μου δίνει τη δυνατότητα να χρησιμοποιήσω mp3 ως ήχο κλήσης ;

 

 

Φίλε μου,

 

Δε νομίζω να υπάρχει τέτοιο πρόγραμμα. Το p800 όμως σε αφήνει να χρησιμοποιήσεις ήχους κλήσεων wav. Εναλλακτικά, μπορείς να μετατρέψεις ένα mp3 σε wav και να το βάλεις ως ήχο κλήσης.

 

Το μόνο μειονέκτημα είναι το μέγεθος του. :wacko:

Γυαλίζει ο Σιμ της μηχανής τα δυο ποδάρια,

ο Ρεκ λαδώνει στην ανάγκη το τιμόνι.

Μ' ένα φτερό ξορκίζει ο Γκόμπι τη μαλάρια

κι ο στραβοκάνης ο Χαράμ, πίτες ζυμώνει.

 

Ν. Καββαδίας 1910-1975

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος jimmy3 ( 2 Ιαν. 2004 , 22:43)

 

Φίλε μου,

 

Δε νομίζω να υπάρχει τέτοιο πρόγραμμα. Το p800 όμως σε αφήνει να χρησιμοποιήσεις ήχους κλήσεων wav. Εναλλακτικά, μπορείς να μετατρέψεις ένα mp3 σε wav και να το βάλεις ως ήχο κλήσης.

 

Το μόνο μειονέκτημα είναι το μέγεθος του. :wacko:

 

 

 

:D Ακριβώς αυτό είναι το πρόβλημά μου :happy: Το μέγεθος.

.....Μέχρι να μου έρθει η 128άρα τουλάχιστον...

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος peidis ( 3 Ιαν. 2004 , 03:46)

 

h8ela na rwtisw.exw kapoia arxeia me parektama kati.ztr gia thn akribeia einai kapoia themes gia to p800 kai h8ela na rwtisw pws mporw na ta perasw sto kinito.perimenw apantisi.eyxaristw :cry: :mad: :cry: :cry:

 

 

sygoura einai gia p800 kai oxi gia p900 e?

ena tropos aplos einai na to kaneis me yperithres sto kinhto kai tha sou to steilei san message kai apo ekei emfanish kai apothikeysh, meta mporeis kai me thn bash balto ston fakelo pou exei gia themes to kinhto sou!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος ariskard ( 2 Ιαν. 2004 , 23:00)

 

:D Ακριβώς αυτό είναι το πρόβλημά μου :happy: Το μέγεθος.

.....Μέχρι να μου έρθει η 128άρα τουλάχιστον...

 

Με μια συμπίεση των wav σε GSM 6.10 44.100KHZ Mono μπορείς να έχεις ποιότητα εφάμιλη των mp3 με ίδιο μικρό μέγεθος

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
παιδια στο 800 μου μπορω να κανω φορματ με καποιο τροπο αν δεν εχω το πορτακι?ευχαριστω :) λεω απο το κρυφο μενου :)
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος lagoudakis ( 3 Ιαν. 2004 , 19:10)

 

παιδια στο 800 μου μπορω να κανω φορματ με καποιο τροπο αν δεν εχω το πορτακι?ευχαριστω :) λεω απο το κρυφο μενου :)

 

Μηπως εννοεις αυτο με το jog dial;

jog Πάνω (μία φορά)

*

jog Κάτω (μία φορά)

 

jog Κάτω (μία φορά)

*

jog Κάτω (μία φορά)

*

http://img404.imageshack.us/img404/9686/bestiolnv6nd7.gif
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Αρχικό Μήνυμα από το μέλος bel ( 3 Ιαν. 2004 , 19:29)

 

Μηπως εννοεις αυτο με το jog dial;

jog Πάνω (μία φορά)

*

jog Κάτω (μία φορά)

 

jog Κάτω (μία φορά)

*

jog Κάτω (μία φορά)

*

 

ακριβως φιλε μου :) αλλα μπορω να το κανω χωρις να εχω το πληκτρολογιο?γιατι το εχω βγαλει :oοπου * ειναι πατημα μεσα του dial? :)
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος lagoudakis ( 3 Ιαν. 2004 , 19:46)

 

ακριβως φιλε μου :) αλλα μπορω να το κανω χωρις να εχω το πληκτρολογιο?γιατι το εχω βγαλει :oοπου * ειναι πατημα μεσα του dial? :)

 

Οπου * ειναι * απο το πληκτρολογιο.Αφου το εχεις βγαλει ενεργοποιησε το εικονικο πληκτρολογιο ως εξης:control panel\other\flip removed.

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Αρχικό Μήνυμα από το μέλος spydoc ( 3 Ιαν. 2004 , 20:08)

 

Οπου * ειναι * απο το πληκτρολογιο.Αφου το εχεις βγαλει ενεργοποιησε το εικονικο πληκτρολογιο ως εξης:control panel\other\flip removed.

 

να εισαι καλα φιλε μου :)
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
παιδια που πρεπει να παω για να δω ποση μνημη εχω στο τηλ και ποση στην καρτα στο 800 μου?ευχαριστω :)
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...