Jump to content

[OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Την πήρα από το http://shop.fitbag.de/

Εγώ έχω πάρει αυτή σε καφέ. Είχα παρόμοια για το LG G2 που είχα πριν και με είχε βολέψει πολύ κυρίως το καλοκαίρι.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Για τυχόν ενδιαφερόμενους, συμπληρώνοντας αυτήν την φόρμα, θα σας έλθει invite για αγορά του Bamboo backcover (€39 + μεταφορικά)

 

-----

OK, με προλάβανε - άλλαξε σελίδα και δεν το είδα...!:)

Edited by asot

[Αντώνης] small break on Android: iPhone 13 Pro - in the past: OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

Για τυχόν ενδιαφερόμενους, συμπληρώνοντας αυτήν την φόρμα, θα σας έλθει invite για αγορά του Bamboo backcover (€39 + μεταφορικά)

 

Δύο μηνύματα παραπάνω δες. :ninja:

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα το μεσημέρι έφθασε Ελλάδα, το έγραψε στο site της GLS και πλέον υπάρχει και στην ACS. Αύριο παραλαμβάνω με το καλό.:)
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα το μεσημέρι έφθασε Ελλάδα, το έγραψε στο site της GLS και πλέον υπάρχει και στην ACS. Αύριο παραλαμβάνω με το καλό.:)

Καλορίζικο!:)

Link to comment
Share on other sites

Το bamboo το cover το έχει πάρει κανείς? Εχω δει ένα review στο Android Authority αλλά in person όχι..

 

Ναι, το έχω και μπορώ να πω οτι είμαι πολύ ικανοποιημένος. Είχα τους ενδοιασμούς μου πριν το πάρω, γιατί μου άρεσε πολύ το sandstone, αλλά μόλις άνοιξα το κουτί του, έπαθα πλάκα πριν καν το βάλω. Είναι πολύ όμορφο, έχει αρκετά καλό grip (οχι σαν το sandstone προφανώς) νιώθεις τα "νερά" του ξύλου. Γενικά σε όποιον του αρέσει το design, το συνιστώ ανεπιφύλακτα. Και αν δεν σου αρέσει τελικά, δεν νομίζν να δυσκολευτείς να το πουλήσεις, λόγω και της περιορισμένης διαθεσιμότητας. Αυτα :)

Link to comment
Share on other sites

Ναι, το έχω και μπορώ να πω οτι είμαι πολύ ικανοποιημένος. Είχα τους ενδοιασμούς μου πριν το πάρω, γιατί μου άρεσε πολύ το sandstone, αλλά μόλις άνοιξα το κουτί του, έπαθα πλάκα πριν καν το βάλω. Είναι πολύ όμορφο, έχει αρκετά καλό grip (οχι σαν το sandstone προφανώς) νιώθεις τα "νερά" του ξύλου. Γενικά σε όποιον του αρέσει το design, το συνιστώ ανεπιφύλακτα. Και αν δεν σου αρέσει τελικά, δεν νομίζν να δυσκολευτείς να το πουλήσεις, λόγω και της περιορισμένης διαθεσιμότητας. Αυτα :)

 

Το ξύλο είναι μόνο στην πλάτη σωστά? Στο πλάι είναι βαμμένο πλαστικό στο χρώμα του ξύλου.

Google Pixel 5
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα ,

Πρίν απο δύο ώρες παρέλαβα το τηλέφωνο..

Η παράδοση σφαίρα , 24/3 παραγγελια με royal mail.

Οι πρώτες εντυπώσεις απο το unpacking άριστες.

Ανυπομονώ να αρχίσω το set up..

Αυτά προς το παρόν.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα ,

Πρίν απο δύο ώρες παρέλαβα το τηλέφωνο..

Η παράδοση σφαίρα , 24/3 παραγγελια με royal mail.

Οι πρώτες εντυπώσεις απο το unpacking άριστες.

Ανυπομονώ να αρχίσω το set up..

Αυτά προς το παρόν.

 

Καλορίζικο!

Link to comment
Share on other sites

Έχω δώσει άλλες 4.... ήρθαν άλλες 2!

Ξέρετε.. σε pm το mail σας και σας τη στέλνω!

 

http://i.imgur.com/FJQ9UbH.png

http://image.prntscr.com/image/4a8c53c531ad46bb83cfbc20ce53e8bb.jpeg
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα ,

Πρίν απο δύο ώρες παρέλαβα το τηλέφωνο..

Η παράδοση σφαίρα , 24/3 παραγγελια με royal mail.

Οι πρώτες εντυπώσεις απο το unpacking άριστες.

Ανυπομονώ να αρχίσω το set up..

Αυτά προς το παρόν.

 

Ε οχι και σφαίρα. Και εγώ 24/3 το παράγγειλα και το έχω μια βδομάδα. Χτές έφτασε και η θήκη που είχα παραγγείλει την ίδια μέρα ... απο Κίνα.

Link to comment
Share on other sites

Ε οχι και σφαίρα. Και εγώ 24/3 το παράγγειλα και το έχω μια βδομάδα. Χτές έφτασε και η θήκη που είχα παραγγείλει την ίδια μέρα ... απο Κίνα.

 

Καλημέρα ,

Ωραίος κ καλορίζικο φίλε !

Εγω άργησα λίγο να παραγγείλω θήκες κ λπ και τώρα περιμένω σε κύματα απο ebay που κατα τη γνωμη μου ειναι η πρωτη επιλογη..

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα ,

Ωραίος κ καλορίζικο φίλε !

Εγω άργησα λίγο να παραγγείλω θήκες κ λπ και τώρα περιμένω σε κύματα απο ebay που κατα τη γνωμη μου ειναι η πρωτη επιλογη..

 

Α ναι, απο ebay και εγώ, απλά ο αποστολέας ήταν Κίνα. Την pelosi πήρα (πολύ ωραία) και η τιμή της ήταν ίδια με το aliexpress.

Link to comment
Share on other sites

μόλις παρελαβα την nillkin frosted!! κλασσικη θηκουλα που ειχα κ στο nexus 5 κομψή χωρίς να δινει όγκο.μπορω να πω οτι δεν ειναι δύσκολη η τοποθέτηση κ οι γωνιες κλείνουν οσο πρέπει. σαφώς πολυ καλύτερη απο clear case της 1+1.......για αποφυγη γρατζουνιων θέλει σιγα σιγα η τοποθέτηση κ οχι αποτομα....

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Το ξύλο είναι μόνο στην πλάτη σωστά? Στο πλάι είναι βαμμένο πλαστικό στο χρώμα του ξύλου.

 

Ναι το γύρω κομμάτι είναι πλαστικό, οχι ακριβώς στο χρώμα του ξύλου. Και το ξύλο είναι πιο ανοιχτόχρωμο απότι φαίνεται στις φωτογραφίες, κάτι που εμένα μου άρεσε περισσότερο.

 

----- προσθήκη μηνύματος 16 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Έχω 2 Invites για το 64αρι, πμ όποιος ενδιαφέρεται.

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Ακομα δεν έχω ενεργοποιήσει τη συσκευή, αλλά ήταν το καλύτερο unboxing που έχω κάνει. Τα κουτάκια ποιοτικά, όλα προσεγμένα και στυλάτα, η συσκευή πανέμορφη. Πρώτη φορά μένω τόσο εντυπωσιασμένος από τα γύρω γύρω. Για να δούμε και την συσκευή.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...