Jump to content

[OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδια καλημερα. Να το παρω απο εδω; αναφερεται ως us αλλα με επισημη εγγυηση....

http://www.sellphone.gr/one-plus-one-64gb-us-black.html?ref=bestprice.gr

 

Νομίζω δεν θα έχεις 4g. Επίσης είναι πολύ ακριβό. Έχω invite αν ενδιαφέρεσαι με 340€ είναι στην πόρτα σου.

Edited by sunchris7
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Νομίζω δεν θα έχεις 4g. Επίσης είναι πολύ ακριβό. Έχω invite αν ενδιαφέρεσαι με 340€ είναι στην πόρτα σου.

 

Kαταρχας σε ευχαριστω πολυ για το invite. Η αληθεια ειναι οτι το ηθελα αμεσα και καινουργιο, αλλα τους πηρα τηλεφωνο και μου ειπαν οτι θα εχει 4g και εγγυηση 2 χρονια. :wacko:

Ειλικρινα δεν μπορω να βγαλω ακρη με τις εκδοσεις...

Εντωμεταξυ sandstone black 64gb κινεζικο υπαρχει η οχι? γιατι δεν το βλεπω πουθενα παρα μονο το ασπρο το 16αρι...

Edited by demon2411
Link to comment
Share on other sites

Μιας και με βοηθησε και εμενα το forum για να αποκτησω το opo, υπάρχουν διαθεσιμες 2 προσκλησεις, οι οποίες λήγουν σε 16 ώρες. όποιος ενδιαφέρεται pm.
Link to comment
Share on other sites

Kαταρχας σε ευχαριστω πολυ για το invite. Η αληθεια ειναι οτι το ηθελα αμεσα και καινουργιο, αλλα τους πηρα τηλεφωνο και μου ειπαν οτι θα εχει 4g και εγγυηση 2 χρονια. :wacko:

Ειλικρινα δεν μπορω να βγαλω ακρη με τις εκδοσεις...

Εντωμεταξυ sandstone black 64gb κινεζικο υπαρχει η οχι? γιατι δεν το βλεπω πουθενα παρα μονο το ασπρο το 16αρι...

 

http://www.pandawill.com/oneplus-one-smartphone-4g-lte-3gb-64gb-snapdragon-801-25ghz-55-inch-gorilla-glass-fhd-p90070.html

http://www.geekbuying.com/item/ONEPLUS-ONE-5-5inch-Qualcomm-Core-Smartphone-Quad-Core-CPU-2-5GHz-LTPS-Screen-3GB-RAM-64GB-ROM-13-0MP-4G-FDD-LTE-OTG-NFC-Miracast---Black-329244.html

 

Σαν να υπάρχει.. :p

Επίσης, όπως έχω ξαναπεί όποιο και να πάρεις, κινέζικο ή ευρωπαικό, 4g θα έχεις κανονικά εδώ.

 

ΥΓ: Το μόνο που έχουμε ν ' ανησυχούμε αυτόν τον καιρό είναι η ισοτιμία ευρώ-δολλαρίου που είναι δράμα..

Edited by thanospetr
Link to comment
Share on other sites

myphone.gr Legal Advisor

Phones: iPhone XsMax 64GB Silver, iPhone X 64GB Silver, Pocophone F1 64GB

Tablets: iPad Pro 12,9 128GB WiFi, iPad mini 4 64GB WiFi & 4G

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλημερα. Να το παρω απο εδω; αναφερεται ως us αλλα με επισημη εγγυηση....

http://www.sellphone.gr/one-plus-one-64gb-us-black.html?ref=bestprice.gr

 

Οταν στους πηρα εγω τηλ για να ρωτησω κατι που ηθελα, μου ειπαν πως ειναι λαθος της ιστοσελιδας και δεν υπαρχει το κινητο.

 

Η καλύτερη λυση και πιο σιγουρη για να ξερεις οτι πηρες το αυθεντικο κινητο με λιγα λογια, ειναι απο το site τους.

Link to comment
Share on other sites

Οταν στους πηρα εγω τηλ για να ρωτησω κατι που ηθελα, μου ειπαν πως ειναι λαθος της ιστοσελιδας και δεν υπαρχει το κινητο.

 

Η καλύτερη λυση και πιο σιγουρη για να ξερεις οτι πηρες το αυθεντικο κινητο με λιγα λογια, ειναι απο το site τους.

 

Την παραγγελια την εχω κανει απο το πρωι.

Μετα απο αυτα που διαβαζω αρα ειναι σοφο να την ακυρωσω?

Link to comment
Share on other sites

Την παραγγελια την εχω κανει απο το πρωι.

Μετα απο αυτα που διαβαζω αρα ειναι σοφο να την ακυρωσω?

 

Εμενα αυτο μου ειπαν παντως. Παρε ενα τηλ, ρωτα τους να δεις τι θα σου πουν κ μετα ακυρωσε την αν θελεις. Η δικια μου γνωμη ειναι παντως απο το σιτε. Κι εγω αν διαβασεις παραπανω σε αλλα σχολια δεν ηξερα τι να κανω κ πως να το κανω, αλλα τελικα μπορει να δυσκολευτικα λιγο, αλλα τελικα ολα οκ. Δεν ειναι τιποτα παντως. Σημερα αν κανεις την παραγγελεια, μεχρι Παρασκευη αντε Δευτερα, θα το εχεις. Σαββατοκυριακο εμενα σκεψου ταξιδευε για Ισπανια..κ Δευτερα ηταν ηδη εκει κ τεταρτη στα χερια μου.

Edited by FoT1s
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλημερα. Να το παρω απο εδω; αναφερεται ως us αλλα με επισημη εγγυηση....

http://www.sellphone.gr/one-plus-one-64gb-us-black.html?ref=bestprice.gr

οχι καταρχας τα αμερικανικα εχουν ενα ετος εγγυησης εκτος και αν την παρεχει το καταστημα ,για το κοστος μια και τιθεται και θεμα για αυτο αν το παρεις με προσκληση θα σου ρθει γυρω στα 340ε και μαλιστα με διιετη εγγυηση

Όσοι θυσιάζουν στοιχειώδεις ελευθερίες για λίγη ασφάλεια, δεν αξίζουν ούτε ελευθερία ούτε ασφάλεια.

Μη πάντα επίστασθαι προθύμεο, μη πάντων αμαθής γένη.

Link to comment
Share on other sites

Εμενα αυτο μου ειπαν παντως. Παρε ενα τηλ, ρωτα τους να δεις τι θα σου πουν κ μετα ακυρωσε την αν θελεις. Η δικια μου γνωμη ειναι παντως απο το σιτε. Κι εγω αν διαβασεις παραπανω σε αλλα σχολια δεν ηξερα τι να κανω κ πως να το κανω, αλλα τελικα μπορει να δυσκολευτικα λιγο, αλλα τελικα ολα οκ. Δεν ειναι τιποτα παντως. Σημερα αν κανεις την παραγγελεια, μεχρι Παρασκευη αντε Δευτερα, θα το εχεις.

 

Οταν τους πηρα, βαριοντουσαν να μου μιλησουν και μου ειπε οτι υποστηριζει κανονικα 4g και εχει 2ετη εγγυηση.

Τωρα τι να σου πω πραγματικα δεν ξερω..Οσο για το θεμα παραγγελια με invite για δικους μου λογους δυστυχως δεν μπορω να το κανω...edit: τον ρωταω ποια ρομ φοραει την cyanogenmod η την κινεζικη την color? Απαντηση: κυανο-ποια? :)

Σας ευχαριστω για τις απαντησεις σας

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

οχι καταρχας τα αμερικανικα εχουν ενα ετος εγγυησης εκτος και αν την παρεχει το καταστημα ,για το κοστος μια και τιθεται και θεμα για αυτο αν το παρεις με προσκληση θα σου ρθει γυρω στα 340ε και μαλιστα με διιετη εγγυηση

Συμφωνοι οτι πληρωνω 40 ευρω παραπανω το κερδος του καμια αντιρρηση αλλα τουλαχιστον να ειμαι σιγουρος οτι παιρνω το σωστο, και να τα πληρωσω δεν εχω θεμα, αλλα δεν ειμαι...

Link to comment
Share on other sites

Πριν 5-6 μέρες ο athanaso77 (super moderator) παρακάλεσε να μην ανεβάζεται χύμα τις προσκλήσεις σας(ΣΕΛ 344).Δεν πάει να το είπε το παλικάρι,τον έχετε γραμμένο κανονικά!!!!

Edited by poseidvn
Link to comment
Share on other sites

Πριν 5-6 μέρες ο athanaso77 (super moderator) παρακάλεσε να μην ανεβάζεται χύμα τις προσκλήσεις σας(ΣΕΛ 344).Δεν πάει να το είπε το παλικάρι,τον έχετε γραμμένο κανονικά!!!!

 

Φίλε 5 ώρες έμειναν στην πρόσκληση... Σκέψου...

Δες και τι ώρα το πόσταρε..

Link to comment
Share on other sites

Φίλε 5 ώρες έμειναν στην πρόσκληση... Σκέψου...

Δες και τι ώρα το πόσταρε..

Το τι πιστεύω εγώ δεν έχει σημασία.Ούτε και είδα ο athanaso77 να λέει κάπου πως αν μένουν λίγες ώρες να τις βάζετε χύμα.Γιαυτό και υπάρχουν οι κανόνες στο φόρουμ!!

Link to comment
Share on other sites

Ναι, και αυτός δεν είναι κανόνας.

 

Οκ στο κάτω-κάτω δεν είναι δική μου δουλειά.Ο καθένας μπορεί να κάνει ότι θέλει εφόσον δεν τηρεί αυτά που λέει κάποιος που βρίσκεται στην ομάδα διαχειριστών του φόρουμ!!!!Απλά το θεώρησα σωστό να ξανά αναφερθεί και το έκανα

Edited by poseidvn
Link to comment
Share on other sites

Μολις ελαβα μια προσκληση για το OPO, το 64αρι οποτε οποιος ενδιαφερεται μου στελνει pm και ευχαριστως να στειλω την προσκληση!
Link to comment
Share on other sites

Οκ στο κάτω-κάτω δεν είναι δική μου δουλειά.Ο καθένας μπορεί να κάνει ότι θέλει εφόσον δεν τηρεί αυτά που λέει κάποιος που βρίσκεται στην ομάδα διαχειριστών του φόρουμ!!!!Απλά το θεώρησα σωστό να ξανά αναφερθεί και το έκανα

 

Μια υπόδειξη έκανε ο άνθρωπος.. Ούτε νόμο έβγαλε ούτε τίποτα.. Ο καθένας τις προσκλήσεις του ότι θέλει τις κάνει

Link to comment
Share on other sites

Επίσης το να τσακώνεστε μάλλον είναι εκτός θέματος. Στείλτε μηνύματα μεταξύ σας ή βρείτε κάτι χρήσιμο που αφορά το κινητό και τσακωθείτε επί τούτου :D

Περιμένοντας καινούργιες συσκευές πριν μερικά χρόνια: πω πω, άραγε τι ωραία καινούρια χαρακτηριστικά θα έχουν!! Περιμένοντας καινούργιες συσκευές σήμερα: πωωω, άραγε ποια χρήσιμα χαρακτηριστικά θα κόψουν...

--Motorola M3588 > Ericsson T65 > Sharp GX25 > Sony Ericsson T650i > Samsung Jet > Samsung Galaxy S > OnePlus One > Samsung Galaxy S9+ > Samsung Galaxy S21FE

--GPad 8.3 > Galaxy Tab S6

Link to comment
Share on other sites

Κατ'αρχάς να επισημάνω πως δεν είχα σκοπό να θίξω κανέναν ούτε και να μαλώσω με κάποιον όπως αναφέρει κάποιος φίλος. Το θέμα σταματάει εδώ.Ζητάω συγνώμη αν έθιξα κάποιον. Άλλωστε δεν είναι δική μου δουλειά. Όπως είπα θεώρησα σωστό να ξανά αναφερθεί αυτό που είπε ο athanasos77. Edited by poseidvn
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Μια υπόδειξη έκανε ο άνθρωπος.. Ούτε νόμο έβγαλε ούτε τίποτα.. Ο καθένας τις προσκλήσεις του ότι θέλει τις κάνει

 

Εννοείται αυτό ρε παιδιά!

 

Έκανα απλά μια πρόταση σε όσους παρέχουν αφιλοκερδώς προσκλήσεις, να μην τις μοιράζουν δημόσια γιατί κάποιοι τις εκμεταλλεύονται για να βγάλουν κέρδος σε ξεχωριστά forum.

 

Αν τώρα κάποιος δεν έχει όρεξη να απαντάει σε pm ή οι προσκλήσεις λήγουν σε πολύ σύντομο χρονικό διάστημα, εννοείται όπως το χειρίζεται όπως νομίζει, δικές του είναι οι προσκλήσεις... ότι θέλει τις κάνει. ;)

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα.ετσι για να σπασω λιγο τον παγο και να φυγουμε απο το θεμα των προσκλησεων.

Οταν στο φερει ο κουριερ χρειαζεται να κανουμε καποιο ελεγχο ή και να το ανοιξουμε κιολας ,πριν παρουμε το πακετο-κινητο;

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα.ετσι για να σπασω λιγο τον παγο και να φυγουμε απο το θεμα των προσκλησεων.

Οταν στο φερει ο κουριερ χρειαζεται να κανουμε καποιο ελεγχο ή και να το ανοιξουμε κιολας ,πριν παρουμε το πακετο-κινητο;

Προσωπικά από την στιγμή που δεν θα δεις κάτι περίεργο στην συσκευασία π.χ κάποιο στραπατσάρισμα ή κάτι άλλο δεν νομίζω να υπάρχει λόγος για περαιτέρω check in χωρίς αυτό που λέω να είναι απαγορευτικό.

 

Όσο για το θέμα των προσκλήσεων να ζητήσω μια ακόμα φορά συγνώμη για την αναστάτωση που έφερα.Δεν είχα τέτοιο σκοπό

Link to comment
Share on other sites

Καλού κακού, κάνεις ένα unboxing βίντεο ξεκινώντας από τη συσκευασία - τα serial number - το άνοιγμα της συσκευής.

 

Εγώ πάντα το κάνω!!!

:)
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...