Jump to content

[OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Για όποιον ενδιαφέρεται, ΛΗΓΟΥΝ ΑΥΡΙΟ

 

ΓΥΡΩ ΣΤΙΣ 15.20: ένα

ΓΥΡΩ ΣΤΙΣ 14.20: δύο

 

 

:!:Υπενθυμίζω:!:, εχετε μέχρι τη συγκεκριμένη ωρα Ελλάδας να κάνετε claim. Και 24 ωρες μετά για να το αγοράσετε, αλλιως χάνεται.

 

 

Φιλικά,

Θάνος

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

3 προσκλησεις για οποιους προλαβουν. Νομιζω εχετε μια μερα μεχρι να τις κατοχυρωσετε..

 

https://account.oneplus.net/invite/claim/GLTK-O2QK-REPU-R3H6

https://account.oneplus.net/invite/claim/GLHO-J5NG-NOPT-GYVR

https://account.oneplus.net/invite/claim/GL7Z-UKJF-G6AZ-J9UI

Edited by st_this
Link to comment
Share on other sites

Κι εμένα το ίδιο...Μαζί τα έχουν τα "καμάρια" μας... :p

 

Καλλιθέα είσαι?

Μοσχάτο εγώ....Οπότε μάλλον θα παραλάβουμε και μαζί...:lol::D

 

Μαζί μάγκες.... Επιτέλους!

 

DRESDEN - GERMANY [DRS] Dec 4, 2014 11:06 AM WC With delivery courier

 

Εχει πολλα να παραδωσει σημερα η DHL.... :D μαζι και το δικο μου

 

update: μολις ηρθε email απο το mailboxde

 

 

Ήρθε και μένα έγινε η πληρωμή και το forward και απο αύριο λογικά θα έχουμε και tracking number.

Ίσως και σήμερα μιας και έχουμε μια ώρα διαφορά με Γερμανία και εως της 7 δικη μας ώρα λειτουργούν κανονικά...

 

Για πείτε μου κάτι.

Στο πεδίο company βάλατε ξανά το όνομα σας?

Εγώ το άφησα κενό....

 

Φαίνεται σαν να αποστέλλεται σε μια διεύθυνση "Υποψιν" κ Ταδε...

Edited by nemesis1
Link to comment
Share on other sites

Ήρθε και μένα έγινε η πληρωμή και το forward και απο αύριο λογικά θα έχουμε και tracking number.

Ίσως και σήμερα μιας και έχουμε μια ώρα διαφορά με Γερμανία και εως της 7 δικη μας ώρα λειτουργούν κανονικά...

 

Για πείτε μου κάτι.

Στο πεδίο company βάλατε ξανά το όνομα σας?

Εγώ το άφησα κενό....

 

Φαίνεται σαν να αποστέλλεται σε μια διεύθυνση "Υποψιν" κ Ταδε...

 

Εγω ειχα βαλει mailboxde

Link to comment
Share on other sites

Ήρθε και μένα έγινε η πληρωμή και το forward και απο αύριο λογικά θα έχουμε και tracking number.

Ίσως και σήμερα μιας και έχουμε μια ώρα διαφορά με Γερμανία και εως της 7 δικη μας ώρα λειτουργούν κανονικά...

 

Για πείτε μου κάτι.

Στο πεδίο company βάλατε ξανά το όνομα σας?

Εγώ το άφησα κενό....

 

Φαίνεται σαν να αποστέλλεται σε μια διεύθυνση "Υποψιν" κ Ταδε...

 

Λογικα κενο βαζεις εκτος αν η παραλαβει γινει σε καποια εταιρια (στην δουλεια σου πχ.)

Host

Link to comment
Share on other sites

UPS βαζουμε? Έφτασε mailbox.de

 

ναι αλλά πριν να έχεις στο λογαριασμό σου το απαιτούμενο πόσο και ακολούθως ολοκληρώνεις

 

Επίσης εκεί που λεει Description of goods (English) γράψε απο κάτω Mobile Phone

Link to comment
Share on other sites

Forwarding order

Έγραψα electronic goods

Και γω στο company κενό το άφησα.

Τα νεύρα μου, τα χάπια μου και ένα ταξί να φύγω!!!! :)
Link to comment
Share on other sites

Κάτι άκυρο......εάν χτυπήσει μια ακτίνα leizer (κόκκινου-πρασίνου) πάνω σε μια οθόνη πχ του OnePlus μπορεί να πάθει κάτι ;;;; Γιατί μου το έκανε ο μικρός μου αδερφός και έχω ψιλό φρικάρει φυσικά δεν είδα να έχει πάθει τίποτα η οθόνη απλά φοβάμαι μήπως εμφανίσει κάτι αργότερα ή μήπως κάηκε κανένα πίξελ και δεν το βλέπω! Edited by vtag
Link to comment
Share on other sites

Έχω μια πρόσκληση η οποία λήγει αύριο(5/12) στις 16.04 ώρα Ελλάδος. Για να την διεκδικήσεις κλικ εδώ. Edited by xaris1331
Link to comment
Share on other sites

Αφού γίνει ready to sent στο mailbox η παραγγελία από μόνο της στέλνετε ή εγώ πρέπει να το πατήσω και πόσο καιρό παίρνει για να γίνει sent? Ευχαριστώ!
Link to comment
Share on other sites

Αφού γίνει ready to sent στο mailbox η παραγγελία από μόνο της στέλνετε ή εγώ πρέπει να το πατήσω και πόσο καιρό παίρνει για να γίνει sent? Ευχαριστώ!

 

Αφού κάνεις την πληρωμή πάει στο ready to send, αν δεν έχεις επιλέξει κάποια επιπλέον υπηρεσία όπως επανασυσκευασία τότε θα το στείλουν αύριο το πρωί, αλλιώς θα κάνει μια δυο μέρες μέχρι να το στείλουν ανάλογα την κίνηση που έχουν. Πάντως από μεριά σου δε χρειάζεται να κάνεις τίποτα άλλο, απλά περιμένεις και θα ειδοποιηθείς μόλις το στείλουν.

Link to comment
Share on other sites

Αφού κάνεις την πληρωμή πάει στο ready to send, αν δεν έχεις επιλέξει κάποια επιπλέον υπηρεσία όπως επανασυσκευασία τότε θα το στείλουν αύριο το πρωί, αλλιώς θα κάνει μια δυο μέρες μέχρι να το στείλουν ανάλογα την κίνηση που έχουν. Πάντως από μεριά σου δε χρειάζεται να κάνεις τίποτα άλλο, απλά περιμένεις και θα ειδοποιηθείς μόλις το στείλουν.

Ωραία, δεν έβαλα τίποτα από εκείνα που είχε για να γλιτώσω την περαιτέρω καθυστέρηση! Πέρα από το κινητό είχα αγοράσει στην ίδια παραγγελία και τα silver bullets στο tracking όμως έλεγε ότι είναι ένα τεμάχιο θέλω να πιστεύω πως θα περιέχει και τα ακουστικά... Ευχαριστώ πολύ!

Link to comment
Share on other sites

Ωραία, δεν έβαλα τίποτα από εκείνα που είχε για να γλιτώσω την περαιτέρω καθυστέρηση! Πέρα από το κινητό είχα αγοράσει στην ίδια παραγγελία και τα silver bullets στο tracking όμως έλεγε ότι είναι ένα τεμάχιο θέλω να πιστεύω πως θα περιέχει και τα ακουστικά... Ευχαριστώ πολύ!

 

Δεν ανοίγουν το δέμα σου, όπως το πήραν έτσι το στέλνουν οποτε αν τα εστηλαν μαζί απο one plus μαζί θα σου έρθουν.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ανοίγουν το δέμα σου, όπως το πήραν έτσι το στέλνουν οποτε αν τα εστηλαν μαζί απο one plus μαζί θα σου έρθουν.

Περίμενα 14 μέρες από την μέρα που τα πλήρωσα για να φύγουν από την oneplus (πιστεύω λόγω έλλειψης των ακουστικών- αν και ήταν διαθέσιμα όταν έκανα την παραγγελία γιαυτό τα πήρα) το καλό που τους θέλω!

Link to comment
Share on other sites

Πέτυχα στο ebay μια ενδιαφέρουσα, αν και ιδιόρρυθμη, θήκη:

 

Υποθέτω, πάντως, ότι δεν κάνει για όσους έχουν tempered glass.

Link to comment
Share on other sites

Πέτυχα στο ebay μια ενδιαφέρουσα, αν και ιδιόρρυθμη, θήκη:

 

Υποθέτω, πάντως, ότι δεν κάνει για όσους έχουν tempered glass.

 

Φαίνεται πολύ φτηνιαρικη.. Και νομίζω δεν είναι πολύ καλή ποιοτικά..

 

Δες review

 

GKK case for the OnePlus One: http://youtu.be/Uno9ttc9DIs

Link to comment
Share on other sites

Φαίνεται πολύ φτηνιαρικη.. Και νομίζω δεν είναι πολύ καλή ποιοτικά..

 

Πραγματι

Είναι στο στυλ της double dip θήκης για τα m7/m8, αλλά η υλοποίηση είναι κακή :(

Link to comment
Share on other sites

παιδιά, εγώ χρησιμοποίησα το invite μου, πρόσθεσα το κινητό στο cart, αλλά δεν με αφήνει να το αγοράσω, βγάζοντας το συνημμένο μήνυμα.

 

"You can't buy Oneplus Sandstone Black 64GB"

 

έχει να κάνει με την διαθεσιμότητα πιστεύετε; έστειλα ερώτηση στο support, αλλά δεν έχουν απαντήσει ακόμα.

 

είναι πολύ περίεργο επειδή το κινητό και ο φορτιστής δεν εξαφανίζονται από το "καλάθι" μου, και ας έχει λήξει το invite.

 

αξίζει πιστεύετε να περιμένω, ή να συνεχίσω να κινούμαι για αγορά από ιδιώτη; (εδώ στο Βέλγιο το πουλάνε πολλοί αμεταχείριστο 320-330, αλλά εφόσον είχα το invite προτιμώ να δώσω λιγότερα)

 

ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Link to comment
Share on other sites

Έχω προσκλήσεις αν θέλει κάποιος πμ. :D

 

You have a new invite!

Dear fanboy/girl,

Whoop whoop! You have just received an invite to purchase the OnePlus One.

To use this invite, please follow this link to claim it as yours (you have less than 24h to do so ...

Link to comment
Share on other sites

Μόλις παρέλαβα την θηκη της diztronic καθώς και το nillkin Tempered glass.. Όποιος ψάχνει θήκη να την πάρει οπωσδήποτε είναι τέλεια και στην υφή και στην όψη.. Επίσης προτείνω σε όλους να πάρουν Tempered glass γιατί δεν έχει καμία σχέση η αίσθηση της αφής με τα κοινά screenprotectors
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...