Jump to content

[OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιζει καμια προσκληση εδω?

(μην μου πει κανεις για το preorder το γνωριζω!)

Yo estoy aqui.todos estamos aqui...

Humanidad ahora habita dos mundos

(I am here.We are here...

Mankind now inhabits two worlds...)

Deus Ex 2

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

με αυτην την θηκουλα θα μπαινει μεσα?http://thelostdigit.com/2014/07/15/oneplus-one-nillkin-frosted-matte-hard-case/

 

Θα σε στεναχωρησω αλλα με τιποτα. Δοκιμασα με της pelosi που ειναι αντιστοιχη και δεν. Μονο "γυμνο" και παλι ισα ισα...

Link to comment
Share on other sites

γιατί νομίζω στο αμερικάνικο μόνον και όταν το γυρνάς στα γερμανικά δεν είναι διαθέσιμο

 

Εγω το εβαλα κατευθειαν για βελγιο...και ηταν ετοιμο να βαλω την παραγγελια κατευθειαν...

Αλλα δεν με ενδιαφερουν οποτε και δεν συνεχισα την διαδικασια...πληρωμης

Link to comment
Share on other sites

 

:ninja:

 

Ευχαριστώ πολύ !! :grin:

7+ years with the legend...

Oneplus One // Xiaomi Mi 6 // Huawei P30 // Apple iPhone 11 // Apple iPhone 13 + Google Pixel 6a

Apple Watch SE

Apple iPad (6th gen)

Link to comment
Share on other sites

Mailboxde.com e.K. πρέπει να βάλουμε είτε στην 1η ή στην 2η σειρά μιας και το γράφει στο email? δλδ first name Mailboxde.com e.K. και καπάκια last name το id και στο company το ονοματεπώνυμό μας νομίζω

 

Επειδή δεν έβγαλα άκρη με το αρχικό e-mail που στέλνουν μετά την εγγραφή, επικοινώνησα με το support και μου είπαν αυτά ακριβώς. Πρέπει να δουλεύει, καθώς το tracking της DHL λέει πως έφτασε κανονικά Γερμανία.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει ένα invitation. Όποιος στείλει pm πρώτος, το πήρε.

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Υπάρχει ένα invitation. Όποιος στείλει pm πρώτος, το πήρε.

 

Δώθηκε στο μέλος ptzelepis. Με το καλό!

Note 10+ 12/256, iPhone 12 Pro Max 512
Link to comment
Share on other sites

Μια προσκληση και εδω βρε παιδια!!!:happy:

Yo estoy aqui.todos estamos aqui...

Humanidad ahora habita dos mundos

(I am here.We are here...

Mankind now inhabits two worlds...)

Deus Ex 2

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει ένα invitation. Όποιος στείλει pm πρώτος, το πήρε.

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Δώθηκε στο μέλος ptzelepis. Με το καλό!

 

Να είσαι καλά. Ευχαριστώ πολύ !!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

exeis i psaxneis? :P

 

Ψαχνω βρε :p

Yo estoy aqui.todos estamos aqui...

Humanidad ahora habita dos mundos

(I am here.We are here...

Mankind now inhabits two worlds...)

Deus Ex 2

Link to comment
Share on other sites

Και εγω με τη σειρα μου μιας και εγω απο εδω βρηκα invite, και εφοσον δεν ξερω κανενα προσωπικα μεσα στο φορουμ, δινω το invite που πηρα κατα της 17.00 ωρα Ελλάδος και διαρκει 24 ωρες. Αφορα το 64gb black...

Ευχομαι μονο να μην παει σε χερια που το προοριζουν για εκμετάλλευση...

 

http://mandrillapp.com/track/click/30146609/account.oneplus.net?p=eyJzIjoiRmZKdDJMaGk0OTNpMXpKdUtFSy1BN01UaDdnIiwidiI6MSwicCI6IntcInVcIjozMDE0NjYwOSxcInZcIjoxLFwidXJsXCI6XCJodHRwczpcXFwvXFxcL2FjY291bnQub25lcGx1cy5uZXRcXFwvaW52aXRlXFxcL2NsYWltXFxcL0dMV1ItUEVCSy1QSkdQLUxZU0dcIixcImlkXCI6XCJlMGM3MWRkYjVhNDQ0MDJmYmU0NzkwNTA1MzBkNmI1NFwiLFwidXJsX2lkc1wiOltcImI4YTk0NjQ3ZjM3NTNiMzU0MGE5NGYxNmQwOWUzOTRjZTZkMTBjY2ZcIl19In0

 

Ο πιο γρηγορος ας την παρει! ;)

Link to comment
Share on other sites

Εδέησαν να στείλουν και σε μένα πρόσκληση να μοιραστώ! Έφυγε στον Psycho13 που έψαχνε :) Edited by il_tifosi

Περιμένοντας καινούργιες συσκευές πριν μερικά χρόνια: πω πω, άραγε τι ωραία καινούρια χαρακτηριστικά θα έχουν!! Περιμένοντας καινούργιες συσκευές σήμερα: πωωω, άραγε ποια χρήσιμα χαρακτηριστικά θα κόψουν...

--Motorola M3588 > Ericsson T65 > Sharp GX25 > Sony Ericsson T650i > Samsung Jet > Samsung Galaxy S > OnePlus One > Samsung Galaxy S9+ > Samsung Galaxy S21FE

--GPad 8.3 > Galaxy Tab S6

Link to comment
Share on other sites

Εδέησαν να στείλουν και σε μένα πρόσκληση! Έφυγε στον Psycho13 που έψαχνε :)

 

πηγαινε μια πισω,υπαρχει Invite.

Link to comment
Share on other sites

Απο εδω ρε μαγκες το εχει παραγγειλει κανεις?

http://www.ebay.com/itm/Original-OnePlus-One-5-5-3GB-64GB-QUAD-CORE-4G-LTE-Smartphone-Unlocked-Black-/171503593917?pt=AU_Mobile_Phones&hash=item27ee6929bd

 

Η τιμη ειναι επι της ουσιας η κανονικη της εταιρειας.Ποιο ειναι το catch?

85.....ochocinco
Link to comment
Share on other sites

επειδή εδώ μου την έδωσαν... εδώ την δίνω!

 

να είστε καλά!

 

όποιος την πάρει ας ενημερώσει!

 

https://account.oneplus.net/invite/claim/GLAX-NUOC-RTL2-MIQA

Link to comment
Share on other sites

Να σαι καλα Morfikos. Είχα δώσει στο forum 2 προσκλήσεις αλλά τώρα που ψάχνω για έναν φίλο μου δεν έβρισκα.

Μένω και Ολλανδία, οπότε γλυτώνω και τα μεταφορικά.

Link to comment
Share on other sites

Απο εδω ρε μαγκες το εχει παραγγειλει κανεις?

http://www.ebay.com/itm/Original-OnePlus-One-5-5-3GB-64GB-QUAD-CORE-4G-LTE-Smartphone-Unlocked-Black-/171503593917?pt=AU_Mobile_Phones&hash=item27ee6929bd

 

Η τιμη ειναι επι της ουσιας η κανονικη της εταιρειας.Ποιο ειναι το catch?

Είναι στο about να το αγοράσει ένας φίλος μου (την διαδικασία θα την κάνω εγώ) το μόνο που θέλω να ξεκαθαρίσω είναι εάν υπάρχει περίπτωση να χρεωθεί κάποιο τελωνείο η έξτρα φόρους... έκανα κάποιες επαφές με τον πωλητή και μου απάντησε πως με την μέχρι τώρα εμπειρία του σπάνια έχουν αναφέρει τέτοια γεγονότα οι αγοραστές του ωστόσο δεν μου το απέκλεισε... Ελλάδα το στέλνει και με DHL κοντά στα 20€ (φαντάζομαι με μικρότερο χρόνο αναμονής από ότι τα free shipping) Γνωρίζει κάνεις εάν υπάρχουν έξτρα φόροι τελωνεία κλπ? Από Κίνα θα έρθει το δέμα/κινητό

 

Ορίστε και η συνομιλία μου με τον Κινέζο!

Link to comment
Share on other sites

Είναι στο about να το αγοράσει ένας φίλος μου (την διαδικασία θα την κάνω εγώ) το μόνο που θέλω να ξεκαθαρίσω είναι εάν υπάρχει περίπτωση να χρεωθεί κάποιο τελωνείο η έξτρα φόρους... έκανα κάποιες επαφές με τον πωλητή και μου απάντησε πως με την μέχρι τώρα εμπειρία του σπάνια έχουν αναφέρει τέτοια γεγονότα οι αγοραστές του ωστόσο δεν μου το απέκλεισε... Ελλάδα το στέλνει και με DHL κοντά στα 20€ (φαντάζομαι με μικρότερο χρόνο αναμονής από ότι τα free shipping) Γνωρίζει κάνεις εάν υπάρχουν έξτρα φόροι τελωνεία κλπ? Από Κίνα θα έρθει το δέμα/κινητό

 

Ορίστε και η συνομιλία μου με τον Κινέζο!

Όταν παραγγέλνεις από κινεζομάγαζο και επιλέγεις αποστολή μέσω κούριερ κατά 99.9% το δέμα ανοίγεται στο τελωνείο.Από τέτοια μαγαζιά μόνο μe free shipping.

Link to comment
Share on other sites

Όταν παραγγέλνεις από κινεζομάγαζο και επιλέγεις αποστολή μέσω κούριερ κατά 99.9% το δέμα ανοίγεται στο τελωνείο.Από τέτοια μαγαζιά μόνο μe free shipping.

 

Δηλαδή με free shipping θα γλιτώσει το τελωνείο? Προσωπικά έχω κάνει πάρα πολλές αγορές με ebay από Κινά αλλά ήταν για μικροπράγματα αξίας μέχρι 20 ευρώ, εδώ μιλάμε για σχεδόν 300 ευρώ!

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή με free shipping θα γλιτώσει το τελωνείο? Προσωπικά έχω κάνει πάρα πολλές αγορές με ebay από Κινά αλλά ήταν για μικροπράγματα αξίας μέχρι 20 ευρώ, εδώ μιλάμε για σχεδόν 300 ευρώ!

Κατά 99,9% με free shipping δεν θα έχει θέμα με τελωνείο.Είμαι όμως της άποψης πως αν θέλει να πάρει έτσι την συσκευή δηλ.χωρίς πρόσκληση να επιλέξει άλλο "μαγαζάκι",Minideal,Pandawill κλπ, όπου ο πωλητής δίνει tracking number με το οποίο παρακολουθείς την παραγγελία κάτι που το ebay ως επί το πλείστον δεν το κάνει.Προσωπική άποψη πάντα

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...