Jump to content

[OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ευχαριστω παιδια ας την παρει καποιος αλλος. Ευχαριστω παντως :D

 

----- προσθήκη μηνύματος 112 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μόνο για 64άρι υπάρχουν. Αλλά απο κινεζομάγαζο

 

16 με προσκληση δεν υπαρχει;

Link to comment
Share on other sites

με shipping; Πολλα ειναι (340 ευρω)

 

οχι με shipping παει +20λιρες...δλδ κανα 360αρι ευρω...

κανω ενεργειες να παει στις βρυξελλες σε αλλον φιλο...το οποιο βγαινει 313,99€ με 15ευρω μεταφορικα...

 

:mad:

Link to comment
Share on other sites

με shipping; Πολλα ειναι (340 ευρω)

Ειναι για το 64 οι προσκλησεις μονο; η διαλεγω μετα;

Κουβεντιάζουμε τα ίδια και τα ίδια συνέχεια, επειδή κάποιοι δεν μπαίνουν στον κόπο, να πάρουν το νήμα "στοιχειωδώς" από την αρχή.-

 

Η καλύτερη τιμή στην Ευρώπη (269 και 299 ευρώ για 16 και 64Gb αντίστοιχα), είναι στις χώρες που έχουν νόμισμα = ΕΥΡΩ (Γερμανία, Αυστρία, Ισπανία, Γαλλία, κλπ)

Στις υπόλοιπες (πχ Αγγλία, Σουηδία), η τιμή εξαρτάται από την (εκάστοτε) ισοτιμία, λχ UK = 269 λίρες, είναι σήμερα (10/11) περίπου 343 ευρώ, δλδ 44 ευρώ πάνω από τις χώρες με ΕΥΡΩ.

Η τιμή USA είναι ακόμη χαμηλότερη ($349 = 280 ευρώ) αλλα δεν έχει νόημα, εμείς ΔΕΝ μπορούμε να την αξιοποιήσουμε...

Στις ανωτέρω τιμές, μπαίνουν εξοδα αποστολής (διπλά, αν ο παραλήπτης είναι κάτοικος ΕΚΤΟΣ των 16 χωρών που η OnePlus αποστέλλει κατευθείαν και χρειάζεται "ενδιάμεσο" τύπου mailboxde...)

Οι ενδιαφερόμενοι λοιπόν, ας ρίξουν μια ματια στα πρώτα ποστ των 3ων νημάτων περι OnePlus και θα καλυφθούν στις απορίες τους...!

 

Επίσης, να πούμε οτι πρόσκληση για 16άρι ΔΕΝ έχει εμφανιστεί τόσους μήνες...

[Αντώνης] small break on Android: iPhone 13 Pro - in the past: OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

Τα JBL είναι διαθέσιμα για παραγγελία. Από Θεσσαλονίκη ενδιαφέρεται κανένας για ομαδική παραγγελία?

 

Εγώ, αλλά στο κατάστημα που μόλις άνοιξα, δεν τα έχει διαθέσιμα...

Περιμένοντας καινούργιες συσκευές πριν μερικά χρόνια: πω πω, άραγε τι ωραία καινούρια χαρακτηριστικά θα έχουν!! Περιμένοντας καινούργιες συσκευές σήμερα: πωωω, άραγε ποια χρήσιμα χαρακτηριστικά θα κόψουν...

--Motorola M3588 > Ericsson T65 > Sharp GX25 > Sony Ericsson T650i > Samsung Jet > Samsung Galaxy S > OnePlus One > Samsung Galaxy S9+ > Samsung Galaxy S21FE

--GPad 8.3 > Galaxy Tab S6

Link to comment
Share on other sites

Έγινε η παραγγελία επιτέλους...!!!

 

Να ευχαριστήσω ιδιαιτέρως τον pantelis07 για την πρόσκληση... χωρίς αυτή θα έπρεπε να περιμένω να ανοίξουν οι παραγγελίες στις 17 Νοε για ένα 3ωρο...

Να ευχαριστήσω και τους fumantsu, Xander που μου έλυσαν όλες (και δεν ήταν λίγες) τις απορίες...!!!

Εν αναμονή λοιπόν του κινητου...θα αργήσει να έρθει στα χέρια μου...μιας και ταξιδεύει για Βέλγιο...

Με το που έρθει κάποια πρόσκληση φυσικά και θα μπω να σας την δώσω εντος φόρουμ...!!!

 

Ευχαριστώ και παλι...και συγγνώμη σε όσους μπορεί να ζάλισα με τις πολλές απορίες μου... :)

Link to comment
Share on other sites

φιλαρακια μια προσκληση και για μενα βρε..... :)
Όλοι θέλουν να αλλάξουν τον κόσμο, αλλά κανένας δεν θέλει να αλλάξει τον εαυτό του
Link to comment
Share on other sites

Eχω διαθεσιμες 2 προκλησεις , οποιος θελει ομως στη παραγγελια του να βαλει τα ακουστικα τα jbl και θα του δωσω τα χρηματα ... Εχω 2 διαθεσιμες προσκλησεις..
Sony Ericsson W900,Sony Ericsson P990i , Nokia N95,Sony Ericsson Satio,Iphone 4 ,Samsung Galaxy Note ,Samsung Galaxy Nexus ,Lg Optimus 3D,Samsung Galaxy Note II, Huawei Ascend Mate,LG G, LG G PRO,Samsung Galaxy Note III ,Oneplus One, Huawei Ascend Mate 7,Xiaomi Mi4 ,OnePlus One ,LG G3 ,Iphone 6 Plus ,Samsung Galaxy Note Edge,Samsung Galaxy S6,Samsung Galaxy Note 4 Xiaomi Mi Note Pro
Link to comment
Share on other sites

Eχω διαθεσιμες 2 προκλησεις , οποιος θελει ομως στη παραγγελια του να βαλει τα ακουστικα τα jbl και θα του δωσω τα χρηματα ... Εχω 2 διαθεσιμες προσκλησεις..

 

σου εστειλα πμ αν τις εχεις ακομη

Όλοι θέλουν να αλλάξουν τον κόσμο, αλλά κανένας δεν θέλει να αλλάξει τον εαυτό του
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν εγώ βρήκα πρόσκληση και το παράγγειλα.

Δεν είχα paypal και δεν έφτιαξα τόσο καιρό γιατί νόμιζα ότι μπορώ να πληρώσω και σαν guest.

Δεν μου έδωσε αυτή την επιλογή. Στη σελίδα του paypal οι επιλογές ήταν 2 . "Log in to paypal account" και "Create paypal account"

Τελικά έφτιαξα paypal account αλλά δεν μου κάνει link την visa debit Πειραιώς.

Μου βγάζει: "We were unable to verify this card. Please review and make sure that the information you entered is correct. Your card billing address needs to match Paypal Street address"

Το έλεγξα και είναι ακριβώς ίδια διεύθυνση. Πήρα και την πειραιως και την επιβεβαίωσαν την διεύθυνση και το οτι είναι έτοιμη για αγορές με Paypal. Μάλιστα εχτές την έβαλα σε site για ρούχα και έγινε η μεταφορά.

Μετά πήρα τηλέφωνο την Paypal . Εκεί μου είπαν οτι βλέπουν την προσπάθεια (9 φορές) να πάρουν το 1-2 € για verification αλλα η τράπεζα το αρνείται.

Δεν μπορω να καταλάβω τι γίνεται. Αν βάλω στην Paypal χρήματα μέσω ΙΒΑΝ θα προλάβω να κάνω πληρωμή μέχρι να γίνει top-up ο λογαριασμός μου ή θα χάσω το payment pending που βλέπω αυτή την στιγμή στο oneplus atore account? Πόσο καιρό έχει ισχύ ξέρει κανείς?

Επίσης ψάχνοντας στο oneplus faq είδα αυτό:

Help! I'm getting a payment error!

Please make sure that your shipping address exactly matches the address that you have on file on PayPal. An extra space or missing punctuation can make the payment fail. Once you have amended your shipping information, please try again. Your order can be found under Pending Payments under My Account.

 

If payment problems persist, please contact PayPal directly.

 

PayPal's phone numbers are: 1-888-221-1161 (US), 1-402-935-2050 (if calling from outside the US)

Μήπως άλλαξε κάτι?

Κάτι που σίγουρα άλλαξε είναι οτι παραγγέλνωντας από το oneplus.net/de και αποστολή στο mailboxde με χρέωσε 19,99€ για standard και 23,99 € για express delivery.

Και σε αυτά μπαίνει και το delivery για ελλάδα άλλα 20 € = 338,99€ >>> έτοιμος είμαι να πάρω nexus 5 μου σπασανε τα νευρα προσκλήσεις και paypal:blink:

Link to comment
Share on other sites

φιλαρακια μια προσκληση και για μενα βρε..... :)

 

Παιδιά καλησπέρα, Αν υπάρχει διαθέσιμη πρόσκληση, ενδιαφέρομαι κι εγώ πολύ.

 

Τα 2 πρωτα παιδια που μου εστειλαν PM της πηραν ο GTHOM και ο SZAN .

Sony Ericsson W900,Sony Ericsson P990i , Nokia N95,Sony Ericsson Satio,Iphone 4 ,Samsung Galaxy Note ,Samsung Galaxy Nexus ,Lg Optimus 3D,Samsung Galaxy Note II, Huawei Ascend Mate,LG G, LG G PRO,Samsung Galaxy Note III ,Oneplus One, Huawei Ascend Mate 7,Xiaomi Mi4 ,OnePlus One ,LG G3 ,Iphone 6 Plus ,Samsung Galaxy Note Edge,Samsung Galaxy S6,Samsung Galaxy Note 4 Xiaomi Mi Note Pro
Link to comment
Share on other sites

Τα 2 πρωτα παιδια που μου εστειλαν PM της πηραν ο GTHOM και ο SZAN .

 

σε ευχαριστω παρα πολυ, ειχε προβλημα ο διακομιστης και δεν μπορουσα να μπω πιο νωρις να σε ευχαριστησω

και παλι 1000 ευχαριστω.

Όλοι θέλουν να αλλάξουν τον κόσμο, αλλά κανένας δεν θέλει να αλλάξει τον εαυτό του
Link to comment
Share on other sites

Εχω και γω μια προσκληση αν θελει καποιος ας μου στειλει πμ

 

 

Ευχαριστω για την προσκληση. Ημουν στο να τσιμπησω μια ή να περιμενω την Δευτερα μηπως υπαρχει καμια προσφορα αλλα ενα post πιο πανω μαλλον ελυσε το διλλημα.

 

Εννοειται οτι οταν λαβω θα δωθουν οπως εγινε και την φορα που μου ηρθε μια αλλα δεν μπορουσα λογω οικονομικων να την κανω claim

 

----- προσθήκη μηνύματος 14 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Και πως γίνεται να υπάρχουν 16αρια; αφού οι προσκλήσεις είναι μόνο για 64;

 

16αρια μονο απο κινα.....

Host

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...