Jump to content

[OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Στις 17 Νοεμβρίου ξανά pre-order για μία ώρα.

 

http://www.appy-geek.com/Web/ArticleWeb.aspx?regionid=1&articleid=31102657

 

Edit:

παιδιά έχω το κινητό εδώ και 3 εβδομάδες στα χέρια μου αλλα δεν μου έχουν έρθει ακόμα τα 2 invite Που μου αναλογούν ξέρει κανείς τι παίζει?

 

Συνήθως στον μήνα τα δίνουν και μπορεί και λίγο παραπάνω και είναι 3 invites..

 

Εγώ το έχω στα χέρια μου από τις 8 Σεπτεμβρίου και δεν έχω πάρει ούτε μία πρόσκληση για να μοιράσω!!!!

Edited by tsiftsism

Smartphone: Samsung Galaxy A54 5G

Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Στις 17 Νοεμβρίου ξανά pre-order για μία ώρα.

 

http://www.appy-geek.com/Web/ArticleWeb.aspx?regionid=1&articleid=31102657

 

Edit:

 

Εγώ το έχω στα χέρια μου από τις 8 Σεπτεμβρίου και δεν έχω πάρει ούτε μία πρόσκληση για να μοιράσω!!!!

 

Εγώ το εχω απο τέλη Αυγούστου και δε μου εστειλαν. Κερδίζω :D

 

Ρε παιδιά μια απορία!! Θέλω να κάνω (κάποιες φορές αν γίνεται) live streaming για να βλέπω αγώνες. Υπάρχει τρόπος;;; Μπορώ ακίνδυνα να εγκαταστήσω το plugin του Adobe flash player χωρίς να υπάρχει περίπτωση να " μπλοκάρω " το σύστημα γιατί από ότι ξέρω η συσκευή μας υποστηρίζει το πρωτόκολλο html???

 

το εχω κάνει και παίζει κανονικά :) http://forum.xda-developers.com/google-nexus-5/help/guide-how-to-play-flash-video-android-4-t2548001

Edited by il_tifosi

Περιμένοντας καινούργιες συσκευές πριν μερικά χρόνια: πω πω, άραγε τι ωραία καινούρια χαρακτηριστικά θα έχουν!! Περιμένοντας καινούργιες συσκευές σήμερα: πωωω, άραγε ποια χρήσιμα χαρακτηριστικά θα κόψουν...

--Motorola M3588 > Ericsson T65 > Sharp GX25 > Sony Ericsson T650i > Samsung Jet > Samsung Galaxy S > OnePlus One > Samsung Galaxy S9+ > Samsung Galaxy S21FE

--GPad 8.3 > Galaxy Tab S6

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το έχω από αρχές Οκτώβρη και έχω πάρει δύο προσκλήσεις μέχρι στιγμής οι οποίες δόθηκαν εδώ μέσα. Τι κερδίζω??? :p:p
Link to comment
Share on other sites

Εγώ το εχω απο τέλη Αυγούστου και δε μου εστειλαν. Κερδίζω :D

 

 

 

το εχω κάνει και παίζει κανονικά :) http://forum.xda-developers.com/google-nexus-5/help/guide-how-to-play-flash-video-android-4-t2548001

,

 

Ok Σ'ευχαριστώ πολύ φίλε μου

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το έχω από αρχές Οκτώβρη και έχω πάρει δύο προσκλήσεις μέχρι στιγμής οι οποίες δόθηκαν εδώ μέσα. Τι κερδίζω??? :p:p

 

Είναι εντελώς τυχαίο απ' ότι φαίνεται το σύστημα.

 

Δεν κερδίζεις κάτι, το θέμα είναι ότι έχουμε να παίρνουμε αρκετοί προσκλήσεις τις οποίες θα τις δώσουμε εδώ μέσα ή σε γνωστούς μας που θέλουν να αγοράσουν το κινητό, και δεν μπορούμε!!

Smartphone: Samsung Galaxy A54 5G

Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Link to comment
Share on other sites

Είναι τόσο ζόρικο με τις προσκλήσεις όσο φαίνεται? Το παλεύω κάνα διήμερο μέχρι στιγμής...Και απότι κατάλαβα είναι διαφορετική για 64άρι και διαφορετική για 16άρι σωστά???

 

Είδα και το MI4 από κοντά και κατέληξα μετά από ώριμη σκέψη στο oneplus, κυρίως λόγω cyano!

Link to comment
Share on other sites

Είναι τόσο ζόρικο με τις προσκλήσεις όσο φαίνεται? Το παλεύω κάνα διήμερο μέχρι στιγμής...Και απότι κατάλαβα είναι διαφορετική για 64άρι και διαφορετική για 16άρι σωστά???

 

Είδα και το MI4 από κοντά και κατέληξα μετά από ώριμη σκέψη στο oneplus, κυρίως λόγω cyano!

 

Κοίτα είναι ανάλογα με τις μέρες.. τώρα πιστεύω κόψανε τα invites λόγω του preorder.. όταν έψαχνα εγώ για πρόσκληση πριν μιαμιση βδομάδα ανά δέκα λεπτά έβγαινε μέλος και έδινε και αυτό γινόταν για αρκετές μέρες.. τώρα επικρατεί νέκρα..

Link to comment
Share on other sites

Είναι τόσο ζόρικο με τις προσκλήσεις όσο φαίνεται? Το παλεύω κάνα διήμερο μέχρι στιγμής...Και απότι κατάλαβα είναι διαφορετική για 64άρι και διαφορετική για 16άρι σωστά???

ΔΕΝ υπάρχει πρόσκληση για 16άρι... - αν ανατρέξεις στο παρόν νήμα, θα δεις να σχολιάζεται κάθε 100 ποστ...

Προσκλήσεις (προς το παρόν) ΜΟΝΟ για 64Gb, Sandstone black.-

[Αντώνης] small break on Android: iPhone 13 Pro - in the past: OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

ΔΕΝ υπάρχει πρόσκληση για 16άρι... - αν ανατρέξεις στο παρόν νήμα, θα δεις να σχολιάζεται κάθε 100 ποστ...

Προσκλήσεις (προς το παρόν) ΜΟΝΟ για 64Gb, Sandstone black.-

 

Ου τρέλα! thanks για την ενημέρωση!Ελπίζω να μπω σύντομα στο club σας!

Link to comment
Share on other sites

ΔΕΝ υπάρχει πρόσκληση για 16άρι... - αν ανατρέξεις στο παρόν νήμα, θα δεις να σχολιάζεται κάθε 100 ποστ...

Προσκλήσεις (προς το παρόν) ΜΟΝΟ για 64Gb, Sandstone black.-

 

Eίναι πάρα πολύς καιρός που ακούγεται αυτό το πράγμα. Γιατί λοιπόν έχουν και το άσπρο στο κατάστημα; Είναι μήνες τώρα η δουλειά. Μήπως η πρόσκληση έγινε ενιαία; Κι ας λέει για 64άρι, μπορεί όταν πας στο κατάστημα να γίνεται να αγοράσεις το άσπρο. Δεν ξέρω, υποθέσεις κάνω... :confused:

Περιμένοντας καινούργιες συσκευές πριν μερικά χρόνια: πω πω, άραγε τι ωραία καινούρια χαρακτηριστικά θα έχουν!! Περιμένοντας καινούργιες συσκευές σήμερα: πωωω, άραγε ποια χρήσιμα χαρακτηριστικά θα κόψουν...

--Motorola M3588 > Ericsson T65 > Sharp GX25 > Sony Ericsson T650i > Samsung Jet > Samsung Galaxy S > OnePlus One > Samsung Galaxy S9+ > Samsung Galaxy S21FE

--GPad 8.3 > Galaxy Tab S6

Link to comment
Share on other sites

Eίναι πάρα πολύς καιρός που ακούγεται αυτό το πράγμα. Γιατί λοιπόν έχουν και το άσπρο στο κατάστημα; Είναι μήνες τώρα η δουλειά. Μήπως η πρόσκληση έγινε ενιαία; Κι ας λέει για 64άρι, μπορεί όταν πας στο κατάστημα να γίνεται να αγοράσεις το άσπρο. Δεν ξέρω, υποθέσεις κάνω... :confused:

 

Μπα όχι. Όταν κάνεις claim ένα invite σου γράφει ότι αφορά το 64αρι μοντέλο με το μαύρο καπάκι.

>> m4b <<
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τι γίνετε με το σέρβις εάν χαλάσει; που έχει αντιπροσωπεία;
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τι γίνετε με το σέρβις εάν χαλάσει; που έχει αντιπροσωπεία;

Απλά κανείς βουντού να μην σου χαλάσει :lol:

One+ One --- iPAD 3 --- Xperia Neo V --- HTC Hero --- HTC Touch Cruise --- Nokia N95 --- Nokia 6680 --- Nokia 6310i
Link to comment
Share on other sites

παιδια για να καταλαβω κατι, τι διαφορα εχει η αγορα με προσκληση και απο που γινεται, με το να το παρεις απο κινα;
Link to comment
Share on other sites

παιδια για να καταλαβω κατι, τι διαφορα εχει η αγορα με προσκληση και απο που γινεται, με το να το παρεις απο κινα;

 

εχει απαντηθει πολλες φορες σε προηγουμενα post.Δεν εχουν καμια ουσιαστικη διαφορα.Απλα στην κινεζικη εκδοση λειπει στο καπακι πισω η λεξη cyanogen.Σου περνανε επισης στο κινεζικο μαγαζι την cm11 αντι για την os που φοραει στην Κινα.Απο Κινα εχει 1 χρονο εγγυηση και απο oneplus 2 χρονια.

NOKIA 3110-6210-3310-8310, Motorola V620-L6, Panasonic X70, Samsung D900-U600-U800-S5230 Star- S5830 Ace, Oneplus One!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σας, έχει καποιος προσκληση?

 

Ευχαριστω πολυ...

Στις 17 θα μπορείς για 3 ώρες να το πάρεις απευθείας. Συν ότι έχει πολύ καλές εκπτώσεις στα αξεσουάρ.

images?q=tbn:ANd9GcSajrrZEo6APx0nLGx13EufEf6HGZt6oIMxyclgz-36fQJFB7gC

could you do it again?

ThL W8 Beyond , OnePlus 3T

Link to comment
Share on other sites

Απευθείας να έρθει ελλάδα δεν γίνεται έτσι? Είτε με το κόλπο με το γερμανικό είτε με φίλο στο εξωτερικό σωστά???

 

215 σελίδες αυτού του thread περιγράφουν ακριβώς αυτό πως γίνεται.

Currently: Samsung Galaxy S8+

http://mowned.com/sig/vlassis-koutouloufas.jpg

Link to comment
Share on other sites

NOKIA 3110-6210-3310-8310, Motorola V620-L6, Panasonic X70, Samsung D900-U600-U800-S5230 Star- S5830 Ace, Oneplus One!
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...