Jump to content

[OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Άλλη μια από εμένα λήγει σε 24ώρες

https://account.oneplus.net/invite/claim/ZF3J-S4J4-AJML-I0RF

iPhone 11 Pro Max 256GB Midnight Green:cool:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδιά όποιος ετοιμάζεται να παραγγείλει και θέλει συμπληρώσω μαζί του κάποια αξεσουάρ και να πληρώσω μέρος των μεταφορικών ας μου στείλει πμ.

 

Να κάνω μια διόρθωση. Από το site της ΟΡΟ ενδιαφέρομαι.

Edited by pathfinderakias
Evolution is the solution... :D
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα! Μιας και επιασα δουλειά πριν λιγο καιρό, νομίζω οτι ήρθε η ώρα να μου κάνω ενα "δωράκι" και να αλλαξω επιτελους το NOKIA 5800 με κατι πιο καινουργιο :p. Οπότε αναζητείται προσκληση για το υπερτούμπανο, ο έχων δυο να δώσει την μια σε ενα συνάνθρωπό του!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

Η πληρωμή μέσω paypal γίνεται όταν κάνεις την παραγγελία στο επίσημο site της oneplus ?γγ

Γιατί μου βγάζει το εξής μήνυμα

You have pending payments requiring attention!

Edited by robben
Link to comment
Share on other sites

Και απο μένα μια προσκληση που λήγει σε λίγες ωρες...

 

https://account.oneplus.net/invite/claim/JQRH-KI91-FPHX-UD0H

 

ευχαριστώ

 

Ευχαριστώ πολύ που κοινοποίησες τη πρόσκληση. Το παρηγγειλα πριν λίγο μαζί με την flip cover.

Απλά να πω ότι το πήρα χωρίς το tunnelbear και μάλιστα από το κινητό μου ακολουθώντας τις λοιπές οδηγίες.

Link to comment
Share on other sites

Θα ηθελα κιεγω μια προσκληση αν υπαρχει απο καποιο κατοχο, αν εχει την καλοσυνη! Ευχαριστω!
Link to comment
Share on other sites

εχω μια προσκληση η οποια ληγει σε 15 ωρες. οποιος στειλει πρωτος το email του με pm την πηρε.

 

δοθηκε στον johntsot. αν υπαρξει κ αλλη θα μοιραστει σε φιλο του φορουμ

Edited by sakkouk
Link to comment
Share on other sites

Έχω μια πρόσκληση που λήγει σε μερικές ώρες, όποιος ενδιαφέρεται πμ.

 

Δόθηκε στον mctheos7

 

Ευχαριστώ πολύ και δημόσια! Η παραγγελία έγινε και περιμένω με ανυπομονησία.

Link to comment
Share on other sites

εχω μια προσκληση η οποια ληγει σε 15 ωρες. οποιος στειλει πρωτος το email του με pm την πηρε.

 

δοθηκε στον johntsot. αν υπαρξει κ αλλη θα μοιραστει σε φιλο του φορουμ

 

Να σε ευχαριστησω και δημόσια :thanks: φίλε sakkouk, η παραγγελία έπεσε ήδη και ξεκινάει η ολιγοήμερη αναμονή!!! Και πάλι ευχαριστώ (θα επανελθω με νεότερα και εντυπώσεις)

Link to comment
Share on other sites

Γερμανία ποσο εχει απο το επίσημο;;; Ειδα αποστολή απο Ευρώπη στα 398 κατι τέτοιο, καποτε δεν ειχε 320 στο ευρωπαϊκό store?
Link to comment
Share on other sites

ούτε ένα αξεσουάρ δεν πήρες?

 

Description Unit price Qty Amount

OnePlus One Sandstone Black 64 GB

Item# 0101020602 €299.00 EUR 1 €299.00 EUR

Charger EU

Item# 0201000301 €0.00 EUR 1 €0.00 EUR

Flip Cover (Orange)

Item# 0206010403 €12.99 EUR 1 €12.99 EUR

OnePlus One Clear Case

Item# 0208000202 €9.49 EUR 1 €9.49 EUR

Shipping

Item# Select Shipping Method - DPD €10.99 EUR 1 €10.99 EUR

Subtotal €332.47 EUR

Total €332.47 EUR

Payment €332.47 EUR

Charge will appear on your credit card statement as "PAYPAL *ONEPLUSTECH"

Payment sent to payment@oneplus.net

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά παρήγγειλα το 1+1 σήμερα από Γερμανία μετο mailbox de στα 309,99 με standard shipment..Πόσες μέρες κάνει να πάει στη διεύθυνση mailbox de και να το στείλουν μετά Ελλάδα ξέρει κανεις;;Ευχαριστώ
Από τα δεκάδες κινητά που αλλάζω κάθε μήνα,εντύπωση μου κάνει πάντα το..επόμενό μου:PP
Link to comment
Share on other sites

Το δικό μου έφυγε με DHL την προηγούμενη Τρίτη από Γερμανία επίσης. Ακόμη κανένα νέο...Απ'ότι γράφεται και στις προηγούμενες σελίδες περίπου 10 ημέρες... Αναμονή...
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά παρήγγειλα το 1+1 σήμερα από Γερμανία μετο mailbox de στα 309,99 με standard shipment..Πόσες μέρες κάνει να πάει στη διεύθυνση mailbox de και να το στείλουν μετά Ελλάδα ξέρει κανεις;;Ευχαριστώ

 

υπολογισε 9-10 μερες απο την στιγμη που εδωσες παραγγελια να το εχεις σπιτι σου

NOKIA 3110-6210-3310-8310, Motorola V620-L6, Panasonic X70, Samsung D900-U600-U800-S5230 Star- S5830 Ace, Oneplus One!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Κάποια στιγμή στο thread αναφέρθηκε ένας μετρητής για τα Αμπέρ που βγάζει ο φορτιστής καθώς και κατι ακουστικά xiaomi αν θυμάμαι καλα. Μήπως μπορείτε να δώσετε links?

Thanks!

Edited by acmegr7
Link to comment
Share on other sites

Μόλις ήρθε η Pelosi!

 

Καλή εφαρμογή, καλό αισθητικό αποτέλεσμα, περιορισμένη προστασία - αλλά αυτό το ξέρουμε. Περισσότερο ήθελα κάτι για να μπορώ να το αφήνω κάτω (με την πλάτη, γιατι με την πρόσοψη το Tempered glass "περισσεύει"), χωρίς να φοβάμαι γρατζουνιές κλπ τσαμπουκάδες :)

 

Οι φωτογραφίες με τη θήκη φορεμένη είναι τραβηγμένες με ένα SE P1i οπότε μοιραία η ποιότητα πάσχει. Αύριο θα ανεβάσω καλύτερες.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Κάποια στιγμή στο thread αναφέρθηκε ένας μετρητής για τα Αμπέρ που βγάζει ο φορτιστής καθώς και κατι ακουστικά xiaomi αν θυμάμαι καλα. Μήπως μπορείτε να δώσετε links?

Thanks!

 

Για το μετρητή ψάξε για "Charger Doctor" ή "Mobile Voltage" στο ebay.

για τα ακουστικά μάλλον μιλάνε για τα Xiaomi Pistons.

Currently: Samsung Galaxy S8+

http://mowned.com/sig/vlassis-koutouloufas.jpg

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν έχει αναφερθεί νωρίτερα, αλλά παρουσιάστηκαν και τα ακουστικά της jbl για την oneplus:

 

http://oneplus.net/jbl-e1-earphones

Ευτυχισμένος κάτοχος ενός Oneplus One 64GB, με θήκη diztronic μαύρη ματ και προστασία οθόνης γυαλί orzly.
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν έχει αναφερθεί νωρίτερα, αλλά παρουσιάστηκαν και τα ακουστικά της jbl για την oneplus:

 

http://oneplus.net/jbl-e1-earphones

 

Πάνω που θα το ποσταρα. Τι να λένε άραγε; Τίποτα σε μαύρο θα βγάλουν άραγε;

Shit Happens!!!
Link to comment
Share on other sites

H JBL είναι κορυφαία εταιρεία στον ήχο. Δεν περιμένω τίποτα λιγότερο και γι'αυτά. Και το κοκκινάκι τους τα σπάει! 37€ έχουν στο Γερμανικό site της OnePlus αλλά δεν υπάρχει ακόμα στοκ.

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...