Jump to content

[OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλησπέρα έχει κανείς αυτήν την θήκη? http://orzly.com/manufacturers/oneplus/one/flexislim-case-for-oneplus-one-smoke-blue.html

IPhone 15 Pro 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

καλησπέρα έχει κανείς αυτήν την θήκη? http://orzly.com/manufacturers/oneplus/one/flexislim-case-for-oneplus-one-smoke-blue.html

 

και εγω θα ηθελα να μαθω, ενδιαφερομαι και εγω να τη παρω

All it takes is a swipe...
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα έχει κανείς αυτήν την θήκη? http://orzly.com/manufacturers/oneplus/one/flexislim-case-for-oneplus-one-smoke-blue.html

 

και εγω θα ηθελα να μαθω, ενδιαφερομαι και εγω να τη παρω

 

Την ειχα εγω και οπως μου ηρθε, την εστειλα στον καδο.

Ειναι πολυ χαλια θηκη.

 

Δεν πιανουν καλα τα κουμπια γιατι ειναι πιο μεσα το κουμπι απ' οτι η θηκη με αποτελεσμα να πρεπει να τα πατας με το νυχι απο την μικρη τρυπα που εχει στα σημεια της εντασης και on/off. Επισης, δεν καθοταν καθολου καλα στο κινητο, δεν ειχε σωστα μετρα.

 

Για εμενα καλυτερες θηκες ειναι, η diztronic και nilkin.

Εχω και τις δυο και ειναι απιστευτες.

Link to comment
Share on other sites

Την ειχα εγω και οπως μου ηρθε, την εστειλα στον καδο.

Ειναι πολυ χαλια θηκη.

 

Δεν πιανουν καλα τα κουμπια γιατι ειναι πιο μεσα το κουμπι απ' οτι η θηκη με αποτελεσμα να πρεπει να τα πατας με το νυχι απο την μικρη τρυπα που εχει στα σημεια της εντασης και on/off. Επισης, δεν καθοταν καθολου καλα στο κινητο, δεν ειχε σωστα μετρα.

 

Για εμενα καλυτερες θηκες ειναι, η diztronic και nilkin.

Εχω και τις δυο και ειναι απιστευτες.

 

οκ σ'ευχαριστώ πολύ!!

IPhone 15 Pro 

 

 

Link to comment
Share on other sites

εχω την μπλε flip θηκη της ΟΡΟ, αυθεντικη. Την ανταλλασω με μια σιλικονης τυπου diztronic ή και την ιδια ακομη, πμ me
All it takes is a swipe...
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα έχει κανείς αυτήν την θήκη? http://orzly.com/manufacturers/oneplus/one/flexislim-case-for-oneplus-one-smoke-blue.html

 

Και εγώ την έχω, σε γκρι χρώμα.

Αρνητικές εντυπώσεις και από εμένα, αν και όχι με την ίδια ένταση που εκφράστηκε ο προλαλήσας.

Αισθάνομαι τη συσκευή να "παίζει"(ελάχιστα μεν, αλλά ενοχλητικά) πάνω-κάτω μέσα στη θήκη και η εφαρμογή είναι χαλαρή. Το πρόβλημα με το πάτημα των κουμπιών ισχύει, όπως περιγράφηκε.

 

Ξαναγύρισα προσωρινά σε μια TPU των 2 ευρώ και περιμένω εντός των ημερών μια Diztronic.

Edited by cirith
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Από ότι διάβασα στην αρχή: Από μέσα Μαρτίου 2015, η OnePlus δέχεται απευθείας παραγγελίες από Ελλάδα και ταχυδρομεί επίσης απευθείας!

Το Localized link: https://oneplus.net/gr/one

Θέλω να ξέρω αν από την συγκεκριμένη ημερομηνία και μετά αν αγόρασε κανείς την έκδοση 64 GB, την συνολική τιμή αγορά και ταχυδρομικά, τον χρόνο,τον τρόπο αποστολής, και το αν έχει άλλες επιβαρύνσεις πχ...δασμούς

Link to comment
Share on other sites

Γύρω στα 370 είναι με μεταφορικά την τελευταία φορά που κοίταξα. Εφόσον η αποστολή γίνεται από ευρωπαϊκή χώρα δεν τίθεται θέμα τελωνείου.

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Πόσο είναι μια λογική τιμή να δώσω το δικό μου; Το πήρα το Νοέμβριο και δεν το χρησιμοποιώ όπως του αρμόζει.

Είναι μαύρο, 64gb, χωρίς θέματα - εμφανισιακά ή λειτουργικά. Το έχω ακόμα στην 4.4.4.

Link to comment
Share on other sites

Εχει κάποιος καμια Diztronic που νά μην τη θέλει; Οτι χρωμα να ναι ,δεν με πειράζει.

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

Πόσο είναι μια λογική τιμή να δώσω το δικό μου; Το πήρα το Νοέμβριο και δεν το χρησιμοποιώ όπως του αρμόζει.

Είναι μαύρο, 64gb, χωρίς θέματα - εμφανισιακά ή λειτουργικά. Το έχω ακόμα στην 4.4.4.

Τι καλύτερο θα πάρεις????

Link to comment
Share on other sites

Με τις τόσες προσφορές που τρέχουν τελευταία σε νεώτερες συσκευές και με καλύτερα specs/after sale το opo είναι λάθος αγορά την συγκεκριμένη περίοδο..

Μπαίνοντας στα forums του opo βλέπεις μόνο αρνητικά σχόλια λόγω των τελευταίων προβλημάτων και της άθλιας(όπως ισχυρίζονται) αντιμετώπισης απο την oneplus..

Δεν ξέρω πως μπορούν να γυρίσουν το <κλίμα> μέσω του op 2,οι εποχές της αρπαχτής εχουν περάσει δια παντός..

Edited by giannik
Link to comment
Share on other sites

Με τις τόσες προσφορές που τρέχουν τελευταία σε νεώτερες συσκευές και με καλύτερα specs/after sale το opo είναι λάθος αγορά την συγκεκριμένη περίοδο..

Μπαίνοντας στα forums του opo βλέπεις μόνο αρνητικά σχόλια λόγω των τελευταίων προβλημάτων και της άθλιας(όπως ισχυρίζονται) αντιμετώπισης απο την oneplus..

Δεν ξέρω πως μπορούν να γυρίσουν το <κλίμα> μέσω του op 2,οι εποχές της αρπαχτής εχουν περάσει δια παντός..

 

Τα specs άστα στην άκρη για τους σπεκολαγνους. Τα ειδαμε τα χαιρια ολων αυτών των συσκευών , πηχτρα στο λαγκ. Εδωσα το Note 4 γιατί είχε λοξιγκα και τίποτα δεν δούλευε σωστα. Με την ψυχική μου υγεια δεν θα παιζει κανεις.

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

Τα specs άστα στην άκρη για τους σπεκολαγνους. Τα ειδαμε τα χαιρια ολων αυτών των συσκευών , πηχτρα στο λαγκ. Εδωσα το Note 4 γιατί είχε λοξιγκα και τίποτα δεν δούλευε σωστα. Με την ψυχική μου υγεια δεν θα παιζει κανεις.

Εννοείς οτι κάποιος θα δώσει ,σήμερα,370 ευρώ για opo και δεν θα προτιμήσει Nexus 6 σφραγισμένο με εγγύηση 2 χρόνια στην Ελλάδα?

Για την sammy είμαι μαζί σου:)

Edited by giannik
Link to comment
Share on other sites

Εννοείς οτι κάποιος θα δώσει ,σήμερα,370 ευρώ για opo και δεν θα προτιμήσει Nexus 6 σφραγισμένο με εγγύηση 2 χρόνια στην Ελλάδα?

Για την sammy είμαι μαζί σου:)

 

Μα παραειναι τούβλο ,δεν μπορεί να γίνει σωστή σύγκριση. Είναι η μονη φορά που δεν πήρα το nexus φέτος.

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

Μα παραειναι τούβλο ,δεν μπορεί να γίνει σωστή σύγκριση. Είναι η μονη φορά που δεν πήρα το nexus φέτος.

To πήρα μετά απο πολύ σκέψη,σαν μεγεθος σαν το note ,λίγο πιο φαρδύ..Αλλά με την υποστήριξη που έχει απο τους devs ξεχνάς το μέγεθος:D

Στην τιμή της προσφοράς λίρα εκατό..

Μεσοβέζικη λύση μέχρι να δώ το op2;)

Link to comment
Share on other sites

Τι αξίζει αυτή την στιγμή περισσότερο από το 1+?? Εχω εναν φίλο που θέλει να μου το αγοράσει..... τι να αγοράσω μετά? Και με τιμή ταβάνι 400€?
Link to comment
Share on other sites

To πήρα μετά απο πολύ σκέψη,σαν μεγεθος σαν το note ,λίγο πιο φαρδύ..Αλλά με την υποστήριξη που έχει απο τους devs ξεχνάς το μέγεθος:D

Στην τιμή της προσφοράς λίρα εκατό..

Μεσοβέζικη λύση μέχρι να δώ το op2;)

 

Το Oneplus one έχει μεγαλύτερη υποστήριξη στο XDA. Αυτή τη στιγμή το nexus 6 έχει 460. Δεν είναι και φθηνό. Όταν αποφάσισα να πάω στο oneplus one από nexus 5 το 6άρι στοίχιζε 570€ και για το one έδωσα 319€.

Link to comment
Share on other sites

Τι αξίζει αυτή την στιγμή περισσότερο από το 1+?? Εχω εναν φίλο που θέλει να μου το αγοράσει..... τι να αγοράσω μετά? Και με τιμή ταβάνι 400€?

 

Σονυ Z3 μονο φίλε μου ,με οτιδήποτε άλλο θα ξενερωσεις.

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

Σονυ Z3 μονο φίλε μου ,με οτιδήποτε άλλο θα ξενερωσεις.

 

Κάνεις πλάκα ή απλά τρολάρεις ?

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Κάνεις πλάκα ή απλά τρολάρεις ?

 

Καθόλου πλάκα δεν κάνω. Δοκιμασα ο,τι υπάρχει εκεί εξω και το Ζ3 είναι το πιο καλοζυγισμενο ολων.

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

Το Oneplus one έχει μεγαλύτερη υποστήριξη στο XDA. Αυτή τη στιγμή το nexus 6 έχει 460. Δεν είναι και φθηνό. Όταν αποφάσισα να πάω στο oneplus one από nexus 5 το 6άρι στοίχιζε 570€ και για το one έδωσα 319€.

Το πήρα με την προσφορά της wind..

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καθόλου πλάκα δεν κάνω. Δοκιμασα ο,τι υπάρχει εκεί εξω και το Ζ3 είναι το πιο καλοζυγισμενο ολων.

Αλλά κλειδωμένο bootloader οπότε σε root ξεχνάς εγγύηση.

Link to comment
Share on other sites

Το πήρα με την προσφορά της wind..

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αλλά κλειδωμένο bootloader οπότε σε root ξεχνάς εγγύηση.

 

Οπως και σε samsung λόγω knox και δυστυχώς και Htc επίσης.

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

Τι αξίζει αυτή την στιγμή περισσότερο από το 1+?? Εχω εναν φίλο που θέλει να μου το αγοράσει..... τι να αγοράσω μετά? Και με τιμή ταβάνι 400€?

 

μην ξεχναμε και το M8...

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...