Jump to content

Lenovo Vibe Z2 Pro (K920)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

My Phone Samsung Note 9

My Tablet Ipad Mini 4 4G, Samsung Tab S7 11'' 4G

My Notebook MICROSOFT SURFACE BOOK 2, HP elitebook x360

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

lenovo ποτε ξανα τελος!συντομα θα φαει σουτ το δικο μου.μονο και μονο επειδη ειναι η ναυαρχιδα επρεπε να την παρει την 6.
Link to comment
Share on other sites

Γιατί αυτοκτονούν δε μπορώ να το καταλάβω. Βγάζουν τρομερές συσκευές και ποιοτικά και σε specs, ειδικά οι ναυαρχίδες δεν παίζονται και μετά τις αφήνουν στο έλεός τους. Ποιες, τις ναυαρχίδες που βγάζουν άνετα 2-3 χρόνια.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αξίζει να πάω από letv x600 σε z2 pro?

 

Νομίζω ότι περισσότερο αξίζει να πας σε letv X800. Εκτός αν θες οπωσδήποτε 6 ίντσες.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το βλεπω στο σκρουτζ στα 300ε και ελληνικης αντιπροσοπειας.Αξιζει πλεον??? Νομιζω ναι.Δεν βρισκω καλτι καλυτερο σ αυτα τα λεφτα.Για πειτε καμια γνωμη
Link to comment
Share on other sites

mitsos7777 Το έχω είναι τρομερό τηλ.αν είναι 300euro παρτω χωρίς δεύτερη σκεψη.κοιτα εδώ είναι στα δέκα καλυτέρα

http://www.kimovil.com/en/compare-smartphone-prices/ki

Link to comment
Share on other sites

Βλεπω οτι το κινητο παιζει ακομα στα 300 στο σκρουτζ,ισως σε αυτη την τιμη να αξιζει.Κριμα για τα αρνητικα π διαβαζω γιατι ειναι πανεμορφο κινητακι κ εδειχνε τουμπανο.
Link to comment
Share on other sites

Kαλησπερα,

μετα απο 2 φωτογραφιες ξαφνικα αρχισε να τρεμοπαιζει το φως στις γωνιες του κινητου, εκανα restart αλλα το προβλημα παραμενει....

Θα ηθελα να ρωτησω μιας και ειμαι εντος εγγυησης μηπως ξερετε τι γινεται με την εγγυηση οταν ειμαι στο εξωτερικο (ολλανδια) ?

Η εγγυηση ειναι απο την Lenovo exclusive στην θεσσαλονικη.

Ευχαριστω εκ των προτερων....

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπερα,

μετα απο 2 φωτογραφιες ξαφνικα αρχισε να τρεμοπαιζει το φως στις γωνιες του κινητου, εκανα restart αλλα το προβλημα παραμενει....

Θα ηθελα να ρωτησω μιας και ειμαι εντος εγγυησης μηπως ξερετε τι γινεται με την εγγυηση οταν ειμαι στο εξωτερικο (ολλανδια) ?

Η εγγυηση ειναι απο την Lenovo exclusive στην θεσσαλονικη.

Ευχαριστω εκ των προτερων....

Εμείς θα ξέρουμε τί γίνεται στην Ολλανδία? Γιατί δε ρωτάς τους Ολλανδός εκεί? Εμείς τί να σου πούμε?

Μίλα και με τη Lenovo Ελλάδας.

Link to comment
Share on other sites

Έχει κανείς θέμα με την υποδοχή 3,5 mm?? Μου έκανε διακοπές όταν άκουγα μουσική... και νόμιζα ότι ήταν τα ακουστικά... αλλά και με άλλα ακουστικά κάνει το ίδιο... παιζει να αλλάζει αυτό??? Και πού?

Υπόψιν... είναι Κινέζικο...

Edited by Eldir

(Realme X2 pro)Mi 9,Mi Max 3,Mi A2,LG V10 H901,Mi Note 2,Samsung Galaxy S7 Edge, LG V10 , LG G Flex 2 ,Lenovo Vibe Z2 Pro, LG G3,Lenovo Vibe X2, Coolpad F1, Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S3,

(Samsung Galaxy Tab Pro 8,4)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα.

 

Μπορεί κάποιος παρακαλώ να με βοηθήσει να μη ξαναεμφανιστεί η ειδοποίηση για τη διακοπή της εφαρμογής "πρόγραμμα διαχείρισης επαφών";

 

Παρουσιάζεται εκνευριστικά συχνά, ίσως το μοναδικό αρνητικό αυτής της vfm (ως ναυαρχίδα) συσκευής.

Edited by ds80
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα.

 

Μπορεί κάποιος παρακαλώ να με βοηθήσει να μη ξαναεμφανιστεί η ειδοποίηση για τη διακοπή της εφαρμογής "πρόγραμμα διαχείρισης επαφών";

 

Παρουσιάζεται εκνευριστικά συχνά, ίσως το μοναδικό αρνητικό αυτής της vfm (ως ναυαρχίδα) συσκευής.

Σε μένα το έκανε συνέχεια όταν προσπαθούσα να περάσω φωτογραφία σε τηλέφωνο επαφής. Δε βρήκα λύση.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα.

 

Μπορεί κάποιος παρακαλώ να με βοηθήσει να μη ξαναεμφανιστεί η ειδοποίηση για τη διακοπή της εφαρμογής "πρόγραμμα διαχείρισης επαφών";

 

Παρουσιάζεται εκνευριστικά συχνά, ίσως το μοναδικό αρνητικό αυτής της vfm (ως ναυαρχίδα) συσκευής.

.....Ρυθμισεις..Κεντρο ειδοποιησεων...Ενεργοποιηση ειδοποιησεων εφαρμογων ..και διαλεγεις ποιες εφαρμογες μπορουν να στελνουν ειδοποιησεις και ποιες οχι .
Link to comment
Share on other sites

http://www.motorola-marshmallow.xyz/2015/11/lenovo-vibe-z2-pro-6396.html

 

Παιδιά καλησπερα. Ισχύει αυτό το λινκ? Ή είναι μουφα?

Link to comment
Share on other sites

http://www.motorola-marshmallow.xyz/2015/11/lenovo-vibe-z2-pro-6396.html

 

Παιδιά καλησπερα. Ισχύει αυτό το λινκ? Ή είναι μουφα?

Μουφαρα του κερατά.... Μην τυχόν και κάνεις απόπειρα...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...