Jump to content

Lenovo Vibe Z2 Pro (K920)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλησπερα

μπορει καποιος να μου πει πως να κλειδωσω διαφορες εφαρμογες που εχω

εχω δοκιμαση πολλες απο το play store αλλα καμια δεν κλειδωνει τα αρχεια που θελω

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

καλησπερα

μπορει καποιος να μου πει πως να κλειδωσω διαφορες εφαρμογες που εχω

εχω δοκιμαση πολλες απο το play store αλλα καμια δεν κλειδωνει τα αρχεια που θελω

Νομίζω πως το καλύτερο είναι το app lock.... αν και δε νομίζω ότι είσαι στο σωστό νήμα...

(Realme X2 pro)Mi 9,Mi Max 3,Mi A2,LG V10 H901,Mi Note 2,Samsung Galaxy S7 Edge, LG V10 , LG G Flex 2 ,Lenovo Vibe Z2 Pro, LG G3,Lenovo Vibe X2, Coolpad F1, Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S3,

(Samsung Galaxy Tab Pro 8,4)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Πήρα στα κεντρικά τηλ να τους πω για το πρόβλημα που έχω στην κάμερα,και μου λένε ότι δεν το έχουνε ξανακουσει αυτό με την κάμερα να μην ανοιγει,πρωτάρης είμαι δλδ?:p τώρα για το σερβίς 20 μέρες λένε αυτοί εγώ βάζω μήνα να είμαι μέσα..αυτό που με προβληματίζει είναι θα μου το φτιάξουνε ή θα μου λένε αρλουμπες? Γιατί το έχω ακούσει ότι το σερβίς είναι άθλιο!
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
καλησπερα

μπορει καποιος να μου πει πως να κλειδωσω διαφορες εφαρμογες που εχω

εχω δοκιμαση πολλες απο το play store αλλα καμια δεν κλειδωνει τα αρχεια που θελω

 

Υπάρχει ξεχωριστός χώρος όπου συζητάμε για εφαρμογές, απευθύνσου εκεί... http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=350642

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Πήρα στα κεντρικά τηλ να τους πω για το πρόβλημα που έχω στην κάμερα,και μου λένε ότι δεν το έχουνε ξανακουσει αυτό με την κάμερα να μην ανοιγει,πρωτάρης είμαι δλδ?:p τώρα για το σερβίς 20 μέρες λένε αυτοί εγώ βάζω μήνα να είμαι μέσα..αυτό που με προβληματίζει είναι θα μου το φτιάξουνε ή θα μου λένε αρλουμπες? Γιατί το έχω ακούσει ότι το σερβίς είναι άθλιο!

 

24 μέρες έκανε το δικό μου… έκανε ρισταρτ όταν το έβαζες για φόρτιση , του άλλαξαν πλακέτα από ότι λέει και στο χαρτί και τώρα είναι μπόμπα… έφτιαξε :)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Πήρα στα κεντρικά τηλ να τους πω για το πρόβλημα που έχω στην κάμερα,και μου λένε ότι δεν το έχουνε ξανακουσει αυτό με την κάμερα να μην ανοιγει,πρωτάρης είμαι δλδ?:p τώρα για το σερβίς 20 μέρες λένε αυτοί εγώ βάζω μήνα να είμαι μέσα..αυτό που με προβληματίζει είναι θα μου το φτιάξουνε ή θα μου λένε αρλουμπες? Γιατί το έχω ακούσει ότι το σερβίς είναι άθλιο!

 

Ναι και εμένα έτσι μου είχαν πει πριν δύο εβδομάδες περίπου ότι δεν υπάρχει τέτοιο θέμα με την κάμερα και μπλε οθόνες,τώρα πως γίνεται όλοι στα ξένα σάιτ να έχουν τέτοια προβλήματα δεν ξέρω .εμένα πάντως η κάμερα τα έδειχνε θολά έτρεμαν όλα δηλαδή και έκανε θόρυβο ένα τρίξιμο και ακουγόταν σαν τρελό .έφαγε σουτ με την μια .τι σέρβις είναι πάντως όλα τα λεφτά υπομονή όρεξη για τσακωμοί .τελευταία φορά μου στείλανε κινητό από το συγκεκριμένο σέρβις αλλαγή οθόνης με κάτι κόλλες να κρέμονται από την επιφάνειά στης άκρες της οθόνης .για αυτό που σε περίπτωση που σου τυχει κα τι τέτοιο να είσαι έτοιμος καλή τύχη

Link to comment
Share on other sites

Ναι και εμένα έτσι μου είχαν πει πριν δύο εβδομάδες περίπου ότι δεν υπάρχει τέτοιο θέμα με την κάμερα και μπλε οθόνες,τώρα πως γίνεται όλοι στα ξένα σάιτ να έχουν τέτοια προβλήματα δεν ξέρω .εμένα πάντως η κάμερα τα έδειχνε θολά έτρεμαν όλα δηλαδή και έκανε θόρυβο ένα τρίξιμο και ακουγόταν σαν τρελό .έφαγε σουτ με την μια .τι σέρβις είναι πάντως όλα τα λεφτά υπομονή όρεξη για τσακωμοί .τελευταία φορά μου στείλανε κινητό από το συγκεκριμένο σέρβις αλλαγή οθόνης με κάτι κόλλες να κρέμονται από την επιφάνειά στης άκρες της οθόνης .για αυτό που σε περίπτωση που σου τυχει κα τι τέτοιο να είσαι έτοιμος καλή τύχη

 

Για να δούμε τι θα μου πουν ή τι θα μου φτιάξουνε,πάντως στα ξένα σάιτ διάβασα ότι εχουν πολλά περιστατικά με την κάμερα..ελπίζω να πάνε ολα καλά γιατί είναι κρίμα να πετάξω 420 €, κατά τα αλλά δεν έχω κανένα παράπονο από την συσκευή ,αν εξαίρεσης το servise είναι μια τίμια συσκευή που κοντραρη ακόμα και τα καινούργια μοντέλα..

Link to comment
Share on other sites

Για να δούμε τι θα μου πουν ή τι θα μου φτιάξουνε,πάντως στα ξένα σάιτ διάβασα ότι εχουν πολλά περιστατικά με την κάμερα..ελπίζω να πάνε ολα καλά γιατί είναι κρίμα να πετάξω 420 €, κατά τα αλλά δεν έχω κανένα παράπονο από την συσκευή ,αν εξαίρεσης το servise είναι μια τίμια συσκευή που κοντραρη ακόμα και τα καινούργια μοντέλα..

 

Ναι δεκτό είναι δυνατή συσκευή με ωραία οθόνη και ήχο φυσικά.να σε ρωτήσω ποιο χρώμα είναι το δικό σου ?επισης να επισημάνω πως το καταστημα το οποιο πηρα την συσκευη απεσυρε οσα κομματια ειχε πισω στην lenovo διοτι ειχε πολλες επιστροφες .αν επιτρέπεται απο που το πηρες και ποσο καιρο το εχεις ?

Edited by lenovo
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

 

Μαύρο και το δικό σου δηλαδή .ξέρω ακόμη ένα φίλο που έχει μαύρο και μου λέει ότι η κάμερα του τρώει κάτι σκαλωματα ,να το περιμένουμε κ αυτό μάλλον σιγά σιγά .όσο για αυτούς που δεν ξέρουν και δεν πιστεύουν τα κρούσματα είναι σε μεγάλο αριθμό από εβδομάδα έως 3 μηνο ,και το περίεργο είναι όλα μαύρα εκτός από κα τι χρυσά που παρουσίασαν μπλε οθόνη .για να δούμε πόσο τυχαίο είναι για μερικούς άπιστους εδώ μέσα .επίσης όταν έλεγα για g3 ότι έχει πρόβλημα όλοι με κραζανε ότι το κινητό είναι σούπερ και δεν έχει θέματα ούτε προβλήματα. Δεν υπάρχει μέρα μήνας που να μπήκα στο νήμα τους και να μην υπάρχει κάποιος να λέει έχω πρόβλημα.σήμερα μπήκα στο νήμα και πάλι για προβλήματα ακούω .δεν ξέρω τι έχουν πάθει μερικά άτομα και δεν βλέπουν την αλήθεια δεν θέλουν να παραδεχτούν ότι έχει προβλήματα η συγκεκριμένη σειρά χρώμα μοντέλο πες το όπως θέλεις .άραγε μη πως έχουν παρωπίδες το τι γίνεται? Εδώ πέρασαν 2 χρονιά από το g3 και μέχρι πριν ένα μιλούσαν για παιδικές ασθένειες έλεος ρε παιδιά έλεος .υποστηρίζουν τα κινητά τους ενώ υπάρχει πρόβλημα γέμισαν τα σέρβις LG g3 οθόνες και πολλά άλλα.έφτασαν σε σημείο στο σέρβις να τους βγάζουν εκτός εγγύησης για τον λόγο ότι έγιναν χιλιάδες αλλαγές οθόνης πλακέτες και άλλα ,και λένε ακόμα ότι το κινητό είναι καλό ενώ για να πάρεις θέση αναμονής στο σέρβις πρέπει να περιμένεις ένα μήνα ήμαρτον με κάποιους εδώ μέσα ήμαρτον

Link to comment
Share on other sites

Σημερα πηρα το μαυρο.εκανα αναβαθμησεις ολα καλα.παει μπαλα.τωρα που λενε εχει θεμα με θερμοκρασια και ειδικα το μαυρο χρωμα,δεν βλεπω κατι.ειχα δυο χρυσα ποιο παλια και ουτε σε εκεινα ειχα προβληματα.διαβαζω εδω μεσα οτι ειναι λαχειο τι θα παρεις.αν οντως υπαρχει θεμα με θερμοκρασιες τοτε μαλλον επιασα το λαχειο.

 

Ναι και εγώ στα παιδιά που ειχα δώσει και τα δυο χρυσά που είχα ακόμα με παίρνουν τηλέφωνο και μου λένε το κινητό πετάει .έτσι και εγώ δοκιμασα πολλά κινητά μπορεί να βγήκαν καινούργια μπορεί να έχουν αλλες τεχνολογίες μπορεί χίλια δυο μπορεί ,αλλά αυτό τελικά δεν το αλλαζω πλεον .τα έχω ξανά πει στο παρελθόν οθοναρα ήχος ωραί σχεδιασμό δεν κολλάει ,αλλά και ουτε θερμοκρασία έχω νιώσει σε 3 που ειχα κινητά σαν αυτό .τώρα αν υπαρχουν κινητά έτσι όπως τα περιγράφουν οτι βράζουν αυγά και κανουν ομελέτα ,μάλλον έχω πιασει το λαχείο .αλλά πιστεύω πολλά ατομα είναι που τα κραζουν .έχω κανει 3 απανωτές αναβαθμίσεις όχι 5 μου ήρθαν στο σύνολο και δεν ζεσταθηκε ουτε λίγο ελάχιστα φυσιολογικά επίπεδα. Μπαταρία δυνατή 8 ώρες ανοιχτή οθόνη δεν είναι mate 7 που εβγαζα 12 ωρα αλλά και παλι είναι πολύ αρκετή και μου φτανει μια μέρα πολύ άνετα.στο mate ιδρώτα εριχνα και δεν κατέβαιναν οι αριθμοί απο την μέτρηση της μπαταρίας .

 

Λοιπόν το κινητό έχει πολλά προβλήματα, στο μαύρο νομίζω για τα χρυσά δεν ξέρω γιατί δεν τα είχα πολύ καιρό στα χέρια μου, αν και στην αρχή το ένα από τα δύο έχασε ξαφνικά το σήμα του, αυτό το έκανε δύο φορές, δεν έδωσα σημασία .προχθές πήρα το μαύρο της δύο πρώτες ημέρες όλα πήγαιναν πολύ καλά .την Κυριακή άνοιξα την κάμερα και έμεινα έκπληκτος, δεν δούλευε και έκανε ένα θόρυβο πολύ ενοχλητικό, σαν τρίξιμο. Αμέσως κατάλαβα ότι δεν είναι από το λογισμικό αλλά λέω ας προσπαθήσω να το κάνω μια επαναφορά εργοστασιακή στης ρυθμίσεις. Κάνω την επαναφορά και διαπιστώνω πως το κινητό έχει κολλήσει στο λογότυπο Lenovo.επι μια ώρα προσπαθώ να μπω μέσα από μια μπλε οθόνη με κινέζικα , με τα πολλά τα κατάφερα μπήκα άνοιξε το κινητό ως εδώ καλά .έρχεται η στιγμή να ανοίξω την κάμερα και διαπιστώνω πάλι ότι δεν δουλεύει , λέω να κάνω μια απλή επανεκκίνηση κάνω και στα καπάκια κολλάει πάλι στο λογότυπο, περίμενα 10 λεπτά και άνοιξε μόνο του.οπως ήταν το παίρνω το βάζω στο κουτί και πίσω. Δεν περίμενα να έχει τόσα σοβαρά θέματα από την στιγμή που είχα δύο σαν αυτό. Επίσης να τονίσω κάποια στιγμή ανέβασε θερμοκρασία ψήσιμο, θα μπορούσε και αυγό να μαγειρέψει άνετα. Έψαξα σε διάφορες σελίδες στο εξωτερικό για προβλήματα του κινητού, και είδα πως πολλά άτομα έχουν σοβαρά θέματα όπως, μπλε οθόνη, θερμοκρασία, κάμερα, σήμα, κ, α.αυτο που θέλω να δηλώσω ως κάποιας συμπάθειας που είχα για την εταιρία σταμάτησε κάπου εδώ. Ανύπαρκτο σέρβις ανύπαρκτη υποστήριξη, αδιαφορώντας για τον πελάτη. Το κινητό εντός DOA έφυγε από εκεί που ήρθε, δεν δέχτηκα να πάρω κάτι άλλο επιστροφή και μόνο. Αυτό που είδα και κατάλαβα επιτέλους μετά από καιρό είναι ότι κοντινά μου άτομα, ακόμα και εγώ όταν είχα, έχουν κινητά μάρκας Samsung δεν έχουν πρόβλημα, παρά μόνο μεμονωμένες περιπτώσεις που σίγουρα θα υπάρχει και κάποιο ελαττωματικό αλλά όχι μαζικό,.πλέον μονόδρομος για μένα να επιστρέψω από εκεί που άρχισα .δηλώνω απογοήτευση από την παρούσα εταιρία και όχι μόνο .καλό το κινητό κατασκευής οθόνη ήχος κάμερα αλλά μην σου χαλάσει αυτά από μένα .Δεν θέλω να επηρεάσω κάποιους απλά γράφω τα γεγονότα γιατί πραγματικά μέχρι να βρεις άκρη είναι δύσκολο πράγμα, πόσο μάλλον πρεπει να τσακωθείς σε υποφερτα πλαίσια πάντα για να πάρεις αυτό που δικαιούσαι .δεν θα έλεγα ψέμματα γιατί κάποιοι εδώ μέσα ξέρουν πόσο κράξιμο έχω ρίξει και στην LG αυτά από μένα Γειά σας

 

Επειδή είμαι στο ψάξιμο να αλλάξω το nexus 6 και επειδή το lenovo λογώ μεγέθους είναι υποψήφιο τελικά τι ισχύει απο τα παραπάνω...?

Edited by takaros31

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Επειδή είμαι στο ψάξιμο να αλλάξω το nexus 6 και επειδή το lenovo λογώ μεγέθους είναι υποψήφιο τελικά τι ισχύει απο τα παραπάνω...?

 

Περίμενε να βγει το mate8 κ πάρε το 7s.

Εξ όσων φαίνεται,η χουαγουει κάνει ποιοτικό έλεγχο ενώ η λενοβο Όχι.

Πουλάει ότι να'ναι

Link to comment
Share on other sites

Περίμενε να βγει το mate8 κ πάρε το 7s.

Εξ όσων φαίνεται,η χουαγουει κάνει ποιοτικό έλεγχο ενώ η λενοβο Όχι.

Πουλάει ότι να'ναι

 

Για το mate 7 διαβάζω πολύ καλά πράγματα και σκεφτόμουν να το δοκιμάσω. Τελικά πήρα το nexus αλλά θέλω να δοκιμάσω μια συσκευή της Huawei καθώς δεν είχα ποτέ κάποια. Το Lenovo να σου πω την αλήθεια μου αρέσει εμφανισιακά πολύ , σε specs οκ το nexus είναι ανώτερο αλλά δεν θα έχουν και την τρελή διαφορά... οπότε κάθομαι στα αυγά μου και δεν το δοκιμάζω...

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Μαύρο και το δικό σου δηλαδή .ξέρω ακόμη ένα φίλο που έχει μαύρο και μου λέει ότι η κάμερα του τρώει κάτι σκαλωματα ,να το περιμένουμε κ αυτό μάλλον σιγά σιγά .όσο για αυτούς που δεν ξέρουν και δεν πιστεύουν τα κρούσματα είναι σε μεγάλο αριθμό από εβδομάδα έως 3 μηνο ,και το περίεργο είναι όλα μαύρα εκτός από κα τι χρυσά που παρουσίασαν μπλε οθόνη .για να δούμε πόσο τυχαίο είναι για μερικούς άπιστους εδώ μέσα .επίσης όταν έλεγα για g3 ότι έχει πρόβλημα όλοι με κραζανε ότι το κινητό είναι σούπερ και δεν έχει θέματα ούτε προβλήματα. Δεν υπάρχει μέρα μήνας που να μπήκα στο νήμα τους και να μην υπάρχει κάποιος να λέει έχω πρόβλημα.σήμερα μπήκα στο νήμα και πάλι για προβλήματα ακούω .δεν ξέρω τι έχουν πάθει μερικά άτομα και δεν βλέπουν την αλήθεια δεν θέλουν να παραδεχτούν ότι έχει προβλήματα η συγκεκριμένη σειρά χρώμα μοντέλο πες το όπως θέλεις .άραγε μη πως έχουν παρωπίδες το τι γίνεται? Εδώ πέρασαν 2 χρονιά από το g3 και μέχρι πριν ένα μιλούσαν για παιδικές ασθένειες έλεος ρε παιδιά έλεος .υποστηρίζουν τα κινητά τους ενώ υπάρχει πρόβλημα γέμισαν τα σέρβις LG g3 οθόνες και πολλά άλλα.έφτασαν σε σημείο στο σέρβις να τους βγάζουν εκτός εγγύησης για τον λόγο ότι έγιναν χιλιάδες αλλαγές οθόνης πλακέτες και άλλα ,και λένε ακόμα ότι το κινητό είναι καλό ενώ για να πάρεις θέση αναμονής στο σέρβις πρέπει να περιμένεις ένα μήνα ήμαρτον με κάποιους εδώ μέσα ήμαρτον

 

Φιλέ μου τι να σου πω ,μπορεί να έχεις δικιο τι να πω, δλδ πρέπει να πηγαίνουμε σε lg sony samsung για έχουνε ένα κινητό χωρίς προβλήματα και φυσικά ή εξυπηρέτηση είναι άριστη..εγώ αυτό έχω καταλαβει, εγώ επενδυσα σε μια συσκευή που άκουσα τα καλύτερα ...αλλά τώρα μένω προς έκπληξη τα όσα ακούω...μακάρι να βάλει μυαλό ή λενοβο και να το διαχειρίζεται πιο καλά με της συσκευές της και με το servise..εγώ μαζί σου είμαι..

Link to comment
Share on other sites

Για το mate 7 διαβάζω πολύ καλά πράγματα και σκεφτόμουν να το δοκιμάσω. Τελικά πήρα το nexus αλλά θέλω να δοκιμάσω μια συσκευή της Huawei καθώς δεν είχα ποτέ κάποια. Το Lenovo να σου πω την αλήθεια μου αρέσει εμφανισιακά πολύ , σε specs οκ το nexus είναι ανώτερο αλλά δεν θα έχουν και την τρελή διαφορά... οπότε κάθομαι στα αυγά μου και δεν το δοκιμάζω...

 

οσα χουαγουει είχα,απο το u8800pro ακόμα,δεν είχα ποτε πρόβλημα.

το δε,honor6 ήταν απλά αψεγάδιαστο.η επόμενη μου συσκευή,θα είναι σίγουρα huawei ή xiaomi.

εκτος κι αν η λενοβο τα έχει κάνει ΤΟΣΟ μαντάρα,μονο με το κ920,σημειωτέον,εγω δεν έχω κάποιο θέμα πέρα απο το ρούφηγμα της λολιποπ.

επίσης εχω χρυσαφί.

Link to comment
Share on other sites

Φιλέ μου τι να σου πω ,μπορεί να έχεις δικιο τι να πω, δλδ πρέπει να πηγαίνουμε σε lg sony samsung για έχουνε ένα κινητό χωρίς προβλήματα και φυσικά ή εξυπηρέτηση είναι άριστη..εγώ αυτό έχω καταλαβει, εγώ επενδυσα σε μια συσκευή που άκουσα τα καλύτερα ...αλλά τώρα μένω προς έκπληξη τα όσα ακούω...μακάρι να βάλει μυαλό ή λενοβο και να το διαχειρίζεται πιο καλά με της συσκευές της και με το servise..εγώ μαζί σου είμαι..

 

όλες με όλες οι εταιρίες ανεξαιρέτως βγάζουν ελλατωματικές συσκευές... νόμος...! μηχανήματα είναι λογικό είναι να υπάρχει αστοχία υλικού!

 

οσα χουαγουει είχα,απο το u8800pro ακόμα,δεν είχα ποτε πρόβλημα.

το δε,honor6 ήταν απλά αψεγάδιαστο.η επόμενη μου συσκευή,θα είναι σίγουρα huawei ή xiaomi.

εκτος κι αν η λενοβο τα έχει κάνει ΤΟΣΟ μαντάρα,μονο με το κ920,σημειωτέον,εγω δεν έχω κάποιο θέμα πέρα απο το ρούφηγμα της λολιποπ.

επίσης εχω χρυσαφί.

 

τεσπά θα το κοιτάξω ευχαριστώ πολύ! ;)

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Περίμενε να βγει το mate8 κ πάρε το 7s.

Εξ όσων φαίνεται,η χουαγουει κάνει ποιοτικό έλεγχο ενώ η λενοβο Όχι.

Πουλάει ότι να'ναι

 

Το ειχα και το mate 7 τρομερο τηλ ουτε θερμοκρασιες ουτε τιποτα πολυ σταθερο σαν συσκευή. Εγω το αλλαξα λογο οθονης ειχα συνηθίσει με το z pro και όποιος έχει δοκιμάσει ξέρει.καλό είναι αλλά εμένα με χάλασε η οθόνη του αν βάλεις πίεση λίγο παραπάνω στο δάχτυλο φαίνεται ότι πατιεται εσωτερικά και η οθόνη και αφήνει ένα χρώμα για λίγα δευτερόλεπτα σαν ουράνιο τόξο .κατά τα άλλα πολύ καλό .αλλά το κινητό που θα αφήσει εποχή πιστεύω και θέλω να είναι το mate8 η όπως αλλιώς θα λέγετε. Εγώ προσωπικά σε Lenovo δεν ξανα πάω .είχα και λάπτοπ g70 50 κάπως έτσι το λέγανε παιδιά χάλια μαύρα οθόνη έλεγε 1080 p και αν την έβλεπες έβγαζε μάτι .χρώμα άσπρο όμορφο σαν σχέδιο καλό ήχο αλλά μέχρι εκεί μετά πήρα msi και είδα τι εστί Κατασκευή οθόνη και τα λοιπά .εντάξει έχουν μεγάλες διάφορες αλλά πάλι το 1080 p είναι 1080 p

 

----- προσθήκη μηνύματος 8 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Επειδή είμαι στο ψάξιμο να αλλάξω το nexus 6 και επειδή το lenovo λογώ μεγέθους είναι υποψήφιο τελικά τι ισχύει απο τα παραπάνω...?

 

Ισχύει ότι στην αρχή δουλεύει τώρα μια εβδομάδα ένα μήνα 10 μέρες και μετά παρά πολύ πιθανό να σου βγάλει κάμερα η κα τι άλλο.για τα χρυσά δεν ξέρω αλλά νομίζω έχουν και εκεί να κατι προβλήματα αλλά τα μαύρα μπορώ να πω ότι δεν είναι ίδια .όταν το έπιασα στο χέρι μου το πρώτο πράγμα που είπα δεν αυτό το κινητό δεν είναι σαν το χρυσό όχι σαν χρώμα αλλά κα τι δείχνει ότι είναι πολύ πρόχειρη δουλειά όπως το λογότυπό της Lenovo από πίσω στο χρυσό είναι σκαλισμένα τα γράμματα ενώ στο μαύρο είναι προς τα έξω με αποτέλεσμα να ξύνει και το δάχτυλο σου .μακρυά αν θες ήσυχο το κεφάλι σου μακρυά ούτε καν υποστήριξη δεν έχουν ποσό μάλλον ανύπαρκτο σέρβις να μην πω το σέρβις

Link to comment
Share on other sites

Αναρωτιέμαι. Κινητό ενός έτους και από ότι διαβάζω δεν είχε παρουσιάσει σε τέτοιο βαθμό προβλήματα. Τώρα βρήκε να τα παρουσιάσει όλα;

Είναι θέμα παρτίδας;

Πάντως έχω το ελληνικό μαύρο, από τις 2 Οκτωβρίου, και δουλεύει άψογα.

Οι παλιοί κάτοχοι τι λένε;

Edited by spyrdano
Link to comment
Share on other sites

Εχω μεταχειρισμενο κανα δυο μηνες. Ειναι παραγωγης νοεμβρη 2014 και πρεπει να χει φαει τις τουμπες του γιατι το μεταλλικο πλαισιο ειναι σε σημεια λιγο ταλαιπωρημενο.

Περα απο το ζεσταμα στους καυσωνες,δεν εχω καποιο προβλημα.Η καμερα,το ηχειο,η μπαταρια ειναι πολυ ανωτερα του galaxy s5 μου,η ταχυτητα στα ιδια.

Δε πιστευω οτι ειναι vfm κινητο,αλλα ειναι καλη συσκευη. Βεβαια δεν εχω δοκιμασει το service,αλλα με την εμπειρια μου και οσα έχω ακούσει, εκτος σαμσουνγκ ειναι δυσκολα τα πράγματα. Την οποια πρεπει να προτιμησετε επισης αν θελετε amoled οθονη. Οι υπολοιπες κατα πασα πιθανοτητα θα εχουν το 1/3 της φωτεινοτητας των σαμσουνγκ και θα κανουν burn in πολυ συντομα.

Edited by spazoklabanias
Link to comment
Share on other sites

οσα χουαγουει είχα,απο το u8800pro ακόμα,δεν είχα ποτε πρόβλημα.

το δε,honor6 ήταν απλά αψεγάδιαστο.η επόμενη μου συσκευή,θα είναι σίγουρα huawei ή xiaomi.

εκτος κι αν η λενοβο τα έχει κάνει ΤΟΣΟ μαντάρα,μονο με το κ920,σημειωτέον,εγω δεν έχω κάποιο θέμα πέρα απο το ρούφηγμα της λολιποπ.

επίσης εχω χρυσαφί.

Και εγώ πάντως έχω το μαύρο (China Mobile) από τον Ιούλιο... και δεν βλέπω κάποιο πρόβλημα πέρα από τη μπαταρία στη Lollipop...

Θέλω να ρωτήσω, αν όσοι έχετε πάρει απο Κίνα όπως εγώ , έχετε θέματα... γιατί έχω την αίσθηση, χωρίς να είμαι απόλυτα σίγουρος, πώς κυρίως τα Ευρωπαϊκά έχουν θέμα...

(Realme X2 pro)Mi 9,Mi Max 3,Mi A2,LG V10 H901,Mi Note 2,Samsung Galaxy S7 Edge, LG V10 , LG G Flex 2 ,Lenovo Vibe Z2 Pro, LG G3,Lenovo Vibe X2, Coolpad F1, Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S3,

(Samsung Galaxy Tab Pro 8,4)

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά... Έχω ένα πρόβλημα με το κινητό μου δεν ξέρω αν το έχει αντιμετωπίσει και κάποιος από σας... Το έχω τρεις μέρες αγορασμένο από merimobiles... Δεν μπορώ να μπω στο system updates από τις ρυθμίσεις... Πατάω πάνω στο systems updates για να δω αν έχει να κάνω αναβάθμιση και μου πετάει ένα παράθυρο Ότο δεν είναι δυνατό το άνοιγμα και με πάει πίσω στις ρυθμισεις...Ξερει κανείς πως μπορεί να φτιάξει αυτό;
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά... Έχω ένα πρόβλημα με το κινητό μου δεν ξέρω αν το έχει αντιμετωπίσει και κάποιος από σας... Το έχω τρεις μέρες αγορασμένο από merimobiles... Δεν μπορώ να μπω στο system updates από τις ρυθμίσεις... Πατάω πάνω στο systems updates για να δω αν έχει να κάνω αναβάθμιση και μου πετάει ένα παράθυρο Ότο δεν είναι δυνατό το άνοιγμα και με πάει πίσω στις ρυθμισεις...Ξερει κανείς πως μπορεί να φτιάξει αυτό;

 

Αυτό συμβαίνει γιατί σου έχουν περάσει μια κινεζοτραβεστι έκδοση.

Πήγαινε πρώτη σελίδα,ξεκινά διάβασμα και φτιάξε το τηλ σου.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...