Jump to content

Lenovo Vibe Z2 Pro (K920)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδια πως μπορω να εχω στιε επαφες μου τα τηλεφωνα που εχω αποθηκευμενα στο outlook...;

Μπορείς να εξαγεις τα τηλέφωνα σε vcard και να τα ανεβασεις στο gmail.έχει και εκεί επιλογή..

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εχω την εντυπωση οτι μετα την τελευταια αναβαθμιση δεν ζεσταινεται τοσο και η μπαταρια του κραταει περισσοτερο.

Διαπιστωσε κανεις αλλος το ιδιο ή ειναι ιδεα μου?

Link to comment
Share on other sites

Εχω την εντυπωση οτι μετα την τελευταια αναβαθμιση δεν ζεσταινεται τοσο και η μπαταρια του κραταει περισσοτερο.

Διαπιστωσε κανεις αλλος το ιδιο ή ειναι ιδεα μου?

 

Εμένα το ίδιο κραταει,κάνα 4-5 ώρες.

Link to comment
Share on other sites

Και εμένα περίπου κατά μέσο όρο 6 ώρες.Το πιο πολυ 7.30 με 8 όταν βλέπω και καμία ταινία.Τα νούμερα αυτά με δεδομένα ανοικτά με 30 λεπτά ομιλία χωρίς παιχνίδια.
Link to comment
Share on other sites

Το έγραψε και ο χρήστης aplostra, το επιβεβαιωνω και εγώ ότι μόνο ο chrome και ο uc λειτουργούν σωστά στο κινητό. Όσους άλλους δοκίμασα ( ακόμη και οι πιο ελαφρείς ) κρασαρουν. Δε γνωρίζω το λόγο.

Demis σε ευχαριστώ!

Χρησιμοποιώ από προχτές τον UC που μου είπες και δεν έχω ούτε ένα κρασάρισμα!:D:D

Link to comment
Share on other sites

Φυσικά και αξίζει. Αν αύριο μου έσπαγε, πάλι το ίδιο θα 'παίρνα.

 

Εμένα που έσπασε, τι να κάνω????

Πολύ δράμα...ούτε 2 μήνες δεν είχε κλείσει!!!

Link to comment
Share on other sites

Εμένα που έσπασε, τι να κάνω????

Πολύ δράμα...ούτε 2 μήνες δεν είχε κλείσει!!!

Πωλούνται κάποια στο insomnia γύρω στα 300 ευρώ. Ρίξε μια ματιά κι εκεί.

Link to comment
Share on other sites

Πωλούνται κάποια στο insomnia γύρω στα 300 ευρώ. Ρίξε μια ματιά κι εκεί.

 

Ένα μόνο βρήκα προς το παρόν...ψάχνω και αλλού γενικά...

Σε ευχαριστώ πάντως για την πληροφορία και το ενδιαφέρον...

Link to comment
Share on other sites

Έστειλα για δεύτερη φορά το κινητό στο σερβις, και με ενημερώνουν και μου λένε ότι το έκαναν έλεγχο και δεν έχει τίποτα... Θα τρελαθώ πάει......... Το κινητό έκαιγε πιο πολύ κι από πριν! Και η μπαταρία πιο γρήγορα να πέφτει πεθαίνεις...........................! Τι να κάνω;; Συνήγορο;
Link to comment
Share on other sites

Έστειλα για δεύτερη φορά το κινητό στο σερβις, και με ενημερώνουν και μου λένε ότι το έκαναν έλεγχο και δεν έχει τίποτα... Θα τρελαθώ πάει......... Το κινητό έκαιγε πιο πολύ κι από πριν! Και η μπαταρία πιο γρήγορα να πέφτει πεθαίνεις...........................! Τι να κάνω;; Συνήγορο;

Να τους πεις να το ααντικαταστήσουν,ειδάλλως θα πας στο συνήγορο.

Link to comment
Share on other sites

Να τους πεις να το ααντικαταστήσουν,ειδάλλως θα πας στο συνήγορο.

 

Τους το είπα. Γνωρίζει κανείς τη διαδικασία;

Link to comment
Share on other sites

Έστειλα για δεύτερη φορά το κινητό στο σερβις, και με ενημερώνουν και μου λένε ότι το έκαναν έλεγχο και δεν έχει τίποτα... Θα τρελαθώ πάει......... Το κινητό έκαιγε πιο πολύ κι από πριν! Και η μπαταρία πιο γρήγορα να πέφτει πεθαίνεις...........................! Τι να κάνω;; Συνήγορο;

 

Θέλεις πριν από όλα να κατεβάσεις μια εφαρμογή πχ την CPU-Z και όταν καίει πολύ το κινητό να δεις κ να ανεβασεις κ ενα screenshot εδώ να δούμε τι θερμοκρασίες πιάνει?

 

Δε λέω ότι δεν έχεις δίκιο ούτε παίρνω το μέρος του σέρβις.. Αλλά μπορεί πχ τους 50+ βαθμούς κελσίου στο μέταλλο να τους αντιλαμβάνεσαι εσύ πολύ καυτους ενώ κάποιος άλλος όχι... :)

Link to comment
Share on other sites

Θέλεις πριν από όλα να κατεβάσεις μια εφαρμογή πχ την CPU-Z και όταν καίει πολύ το κινητό να δεις κ να ανεβασεις κ ενα screenshot εδώ να δούμε τι θερμοκρασίες πιάνει?

 

Δε λέω ότι δεν έχεις δίκιο ούτε παίρνω το μέρος του σέρβις.. Αλλά μπορεί πχ τους 50+ βαθμούς κελσίου στο μέταλλο να τους αντιλαμβάνεσαι εσύ πολύ καυτους ενώ κάποιος άλλος όχι... :)

 

Το κινητό είναι ακόμα στο σέρβις, παρόλο που δεν βρήκαν κάτι. Τις εφαρμογές για τις θερμοκρασίες τις είχα κατεβάσει από την πρώτη μέρα, που κατάλαβα ότι κάτι δεν πήγαινε καλά. Δεν είμαι χαζή, ξέρω πότε ένα κινητό καίει και πότε όχι. 40-43 η μπαταρία για το τίποτα δεν το λες λίγο. Έχω μιλήσει με άτομο με το ίδιο κινητό, του οποίου με ελάχιστη χρήση, φβ, δεν ξεπερνάει ούτε τους 35.

Link to comment
Share on other sites

Ξερουμε πως δημιουργουμε φακελους στο αλμπουμ για τις φωτο...;
android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

Το δημιουργεις απο τα "αρχεια" και εμφανίζεται στο αλμπουμ
Link to comment
Share on other sites

Το δημιουργεις απο τα "αρχεια" και εμφανίζεται στο αλμπουμ

 

Δεν γινετε....Δεν βρισκω πως....

android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

Πας στην εφαρμογή "αρχεια", βρισκεις το φάκελο pictures,τον ανοίγεις,πάνω δεξιά στις τελιτσες και επιλεγεις " νεος φακελος"
Link to comment
Share on other sites

Πας στην εφαρμογή "αρχεια", βρισκεις το φάκελο pictures,τον ανοίγεις,πάνω δεξιά στις τελιτσες και επιλεγεις " νεος φακελος"

 

Ευχαριστω πολυ..τα καταφερα....τις ειχα χυμα....:O

android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...