Jump to content

Lenovo Vibe Z2 Pro (K920)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά όπως έχω πει και άλλες φορές με ψήνει τρελά αυτο το κιν.

Βρήκα να δώσω το Nexus 4 και απλά περιμένω.

Μίλησα σχεδόν με όλα τα "γνωστά" καταστήματα!

1 Κανείς δεν ξέρει ακόμη πότε θα το έχει διαθέσιμο.

2 το http://www.2lenovo.com/ το ξέρει κανείς? είναι αξιόπιστο?

3 (άσχετο αλλά το έχω απορία) γιατί κάποια μοντέλα κυκλοφορούν διαφορετικά εδώ και κίνα πχ είδα πριν ένα lenovo στον κωτσόβολο το S860 και το έψαξα στα μαγαζιά και είναι διαφορετικό το εδώ έχει 2Gb RAM και εκεί 1... Το είδα στο gsm arena και το έχει με 2! τι γίνεται?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδιά όπως έχω πει και άλλες φορές με ψήνει τρελά αυτο το κιν.

Βρήκα να δώσω το Nexus 4 και απλά περιμένω.

Μίλησα σχεδόν με όλα τα "γνωστά" καταστήματα!

1 Κανείς δεν ξέρει ακόμη πότε θα το έχει διαθέσιμο.

2 το http://www.2lenovo.com/ το ξέρει κανείς? είναι αξιόπιστο?

3 (άσχετο αλλά το έχω απορία) γιατί κάποια μοντέλα κυκλοφορούν διαφορετικά εδώ και κίνα πχ είδα πριν ένα lenovo στον κωτσόβολο το S860 και το έψαξα στα μαγαζιά και είναι διαφορετικό το εδώ έχει 2Gb RAM και εκεί 1... Το είδα στο gsm arena και το έχει με 2! τι γίνεται?

 

1)Εγώ που μίλησα με minideal μου είπαν τέλος αυτού του μηνά θα είναι in stock.

2)Δεν το γνωρίζω αν είναι αξιόπιστο αλλά αν έχει PayPal δεν χάνεις τα λεφτά σου.

3)Συμβαίνει πολλές φορές το ίδιο μοντέλο να κυκλοφορεί σε διαφορετικές εκδόσεις είτε με 1Gb Ram ή με 2Gb Ram ή με άλλον επεξεργαστή κ.τ.λ.

Link to comment
Share on other sites

1)Εγώ που μίλησα με minideal μου είπαν τέλος αυτού του μηνά θα είναι in stock.

2)Δεν το γνωρίζω αν είναι αξιόπιστο αλλά αν έχει PayPal δεν χάνεις τα λεφτά σου.

3)Συμβαίνει πολλές φορές το ίδιο μοντέλο να κυκλοφορεί σε διαφορετικές εκδόσεις είτε με 1Gb Ram ή με 2Gb Ram ή με άλλον επεξεργαστή κ.τ.λ.

 

Έχει και paypal, απο ότι βλέπω έχει μεγάλη διαφορά στις τιμές. όπως επίσης και το http://www.1949deal.com/

Link to comment
Share on other sites

Έχει και paypal, απο ότι βλέπω έχει μεγάλη διαφορά στις τιμές. όπως επίσης και το http://www.1949deal.com/

 

Αυτό συμβαίνει γιατί δεν είναι σε in stock αυτήν την στιγμή το τηλέφωνο και η τιμές είναι τυχαίες μόλις μπει σε stock τότε θα σταθεροποιηθούν και οι τιμές.

Link to comment
Share on other sites

Αν τιμολογησαν το vibe x2 490$, φανταζομαι το z2 pro θα ξεφυγει στα 600$ τουλαχιστον

http://www.minideal.net/lenovo-vibe-x2-4g-lte-mtk6595-2-0ghz-android-4-4-5-0inch-1080p-ram-2gb-rom-32gb-13-0mp-smartphone.html

Link to comment
Share on other sites

Αν τιμολογησαν το vibe x2 490$, φανταζομαι το z2 pro θα ξεφυγει στα 600$ τουλαχιστον

http://www.minideal.net/lenovo-vibe-x2-4g-lte-mtk6595-2-0ghz-android-4-4-5-0inch-1080p-ram-2gb-rom-32gb-13-0mp-smartphone.html

 

Στάνταρ είναι λάθος στο ότι το vibe x2 δεν είναι ακόμα σε στοκ,οπότε η τιμή του δεν είναι αυτήν,θα δεις της επόμενες μέρες θα το διορθώσουν σε Out of stock.

Link to comment
Share on other sites

Κάπου είχα διαβάσει για τέλος Σεπτέμβρη, έτσι γενικά κι αόριστα... Βρήκες εσύ συγκεκριμένη ημερομηνία?
Link to comment
Share on other sites

παιδια, κοιταξτε τιμη που το δινει το ebay διαθεσιμο και εχει μεινει μονο ΕΝΑ κομματι !! Πιστευα ότι στα 1000 ευρω δε θα πουλαγε (βασικα και στα 600 δεν πιστευα ότι θα πολύ πουλαγε αλλα μαλλον επεσα εξω !!):(
O tempora o mores...:confused:
Link to comment
Share on other sites

Στο ebay και σε μερικα μαγαζια (ακομα κ ελληνικα) τα δινουν ολα οσο θελουν.Εγω πηρα το κ910 290 ευρω περιπου,μερικους μηνες μετα το πετυχα σε ebay , αλλα κ σε ελληνικο μαγαζι 450 ευρω!!
Link to comment
Share on other sites

Μην βιάζεστε σε λίγες μέρες που θα γίνει στοκ σε όλα τα κινεζομαγαζα η τιμή θα σταθεροποιηθεί κάπου εκεί στα 300 λίγο ποιο πάνω λίγο ποιο κάτω...
Link to comment
Share on other sites

Σε λιγες μερες; Από το στομα σου και στης Κινέζας τ'αυτι φιλε μου :lol::lol:. Στα περισσότερα μαγαζια το υπολογίζουν για τελος Οκτωβρη αρχες Νοεμβρη :mad:
O tempora o mores...:confused:
Link to comment
Share on other sites

Για τελος του μηνα λενε αλλα να δουμε σε τι στοκ θα υπαρχει και ποιος θα προλαβει να το πρωτοπαρει.......

High End valve amplifiers.....

ΝΟΚΙΑ Ν8 - ΝΟΚΙΑ 9 PureView

Link to comment
Share on other sites

Σε λιγες μερες; Από το στομα σου και στης Κινέζας τ'αυτι φιλε μου :lol::lol:. Στα περισσότερα μαγαζια το υπολογίζουν για τελος Οκτωβρη αρχες Νοεμβρη :mad:

 

Όχι το Lenovo VIBE X2 που θα φοράει τον MediatTek MT6595 επεξεργαστή το υπολογίζουν για τέλος Οκτώβρη αρχές Νοέμβρη.Ενώ Lenovo VIBE Ζ2 Pro με τον Snapdragon 801 είναι για τέλος αυτού του μήνα.

Link to comment
Share on other sites

Από ερωτήσεις που εκανα σε διαφορα sites σχετικα με τη γλωσσα του menu του Z2 Pro, μονο η minideal μου απαντησε θετικα ότι θα κανουν root το τηλεφωνο να εχει και ελληνικο menu. Οι υπολοιποι είτε μου απαντησαν ότι θα εχει μονο Αγγλικο menu, ειτε... αγρον ηγόραζαν... Καλημέρα σας... :rolleyes:
O tempora o mores...:confused:
Link to comment
Share on other sites

.....μονο η minideal μου απαντησε θετικα ότι θα κανουν root το τηλεφωνο να εχει και ελληνικο menu.

 

Τελικα ειναι ο πιο αξιοπιστος Κινεζος αυτος.

Αντε να το βγαλει σε στοκ να κανουμε ενα δωρακι στον εαυτο μας

High End valve amplifiers.....

ΝΟΚΙΑ Ν8 - ΝΟΚΙΑ 9 PureView

Link to comment
Share on other sites

Τελικα ειναι ο πιο αξιοπιστος Κινεζος αυτος.

Αντε να το βγαλει σε στοκ να κανουμε ενα δωρακι στον εαυτο μας

 

Να δούμε και την τιμή όμως....

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

 

αν βγει σε αυτην την τιμη το εχασε το παιχνιδι...

Link to comment
Share on other sites

US $689.99 το κομματι ! :!:

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

και προσεξτε ότι ΔΕΝ είναι pre-order. Το φορτώνεις και φευγεις :p

O tempora o mores...:confused:
Link to comment
Share on other sites

Αν ειναι ακριβο ειναι και καλο... παλια και σιγουρη στρατηγικη αν κρινουμε απο την επιτυχια των "επωνυμων" ... μη φανουμε και φτηνιαρηδες στην παρεα :)

 

Περα απο την πλακα αναμενομενο για μενα οπως και αναμενομενη η σημαντικη πτωση τιμης την περιοδο που θα αλλαξω το υπαρχον... καποιος γενναιος μεχρι τοτε για να μας πει εντυπωσεις;;

 

Ας δουμε και τιμη στα γνωστα μαγαζια για να απογοητευτουμε για τα καλα..

Link to comment
Share on other sites

Εννοείτε ότι αν έχει τιμή 550 ευρό το έχει χάσει για τα καλά το παιχνίδι υπάρχουν πολλοί ανταγωνιστές με πολύ λιγότερα λεφτά.

Εξάλλου αν ήταν να δώσω 550 δεν θα έπαιρνα Lenovo...απλά πράγματα.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...