Jump to content

Lenovo A8 (A806)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Θεωρώ πώς όσοι θέλετε να πάρετε κινητά lenevo ίσως θα έπρεπε να περίμενε λιγουλάκι γιατί έρχονται Ελλάδα.

 

http://www.inewsgr.com/275/ta-kinita-tis-lenovo-apo-ton-septemvrio-stin-ellada.htm

Link to comment
Share on other sites

Θεωρώ πώς όσοι θέλετε να πάρετε κινητά lenevo ίσως θα έπρεπε να περίμενε λιγουλάκι γιατί έρχονται Ελλάδα.

 

http://www.inewsgr.com/275/ta-kinita-tis-lenovo-apo-ton-septemvrio-stin-ellada.htm

Οι ίδιοι οι Κινέζοι στις ευρωπαϊκές τους "αποθήκες", τα έχουν 30-40 ευρώ ακριβότερα.

Από τον Γερμανό περίμενε 2πλάσια + την τιμή ....:p:p:p

Link to comment
Share on other sites

Παιδες μια ερωτηση. Είναι καλυτερα να γίνει η αγορα του Lenovo A8 A806 απο τα vickmall και minideal ή απο το 2lenovo.com. Απο το δευτερο δεν έχω αγορασει ποτε και δεν ξερω. Το δίνει 4-5 δολαρια παραπάνω αλλα ελεγα μηπως ειναι ακομα πιο αξιοπιστο. Και ποια είναι η διαφορά μεταξύ του Lenovo Golden Warrior A8 που στοιχιζει 179 δολαρια με το Lenovo Golden Warrior A8 / A806 που στοιχίζει 204 δολαρια? Το δευτερο ειναι μόνο για τα δικα μας δικτυα ή η διαφορα ειναι μόνο στο χρώμα?

 

Δεν βλεπω γιατι να προτιμησεις το 2lenovo απο vickmall, minideal που εχουν θετικα σχολια και παρουσια εδω. Η διαφορα των 2 εκδοσεων ειναι στα δικτυα, το ακριβο a8/a806 υποστηριζει ελληνικο 3g (οπως και λογικα το 4g αλλα δεν βλεπω την μπαντα 2600 στα σπεκ του 2lenovo ενω την βλεπω στο minideal). Το φθηνο των 179 $

http://www.2lenovo.com/lenovo-golden-warrior-a8-mtk6592-octa-core-1-7ghz-android-4-4-smartphone-2gb-ram-16gb-rom-5-5-inch-hd-screen-4g-lte-golden.html

το εχει out of stock και στα σπεκ αναφερει απλα td-lte fdd-lte χωρις μπαντες.

 

Των 168$ a8/a808t

http://www.2lenovo.com/lenovo-golden-warrior-a8-a808t-mtk6592-octa-core-1-7ghz-android-4-4-smartphone-2gb-ram-16gb-rom-5-0-inch-hd-screen-td-scdma-black.html

Ειναι για την κινα.

Edited by antdel_
Link to comment
Share on other sites

μια ερωτηση ΜΗΠΩΣ και κάποιος εχει βρει την πληροφορία... το φινίρισμα ειναι ΜΕΤΑΛΛΙΚΌ ή ΒΑΜΕΝΟ πλαστικό να φαίνεται ΣΑΝ μεταλλο?
Link to comment
Share on other sites

μια ερωτηση ΜΗΠΩΣ και κάποιος εχει βρει την πληροφορία... το φινίρισμα ειναι ΜΕΤΑΛΛΙΚΌ ή ΒΑΜΕΝΟ πλαστικό να φαίνεται ΣΑΝ μεταλλο?

 

Νομίζω για μεταλλικο γραφει

Link to comment
Share on other sites

Minideal ή To2C να πάρω ????

 

vickmall φυσικά

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω θα το χτυπησω απο vickmall τις επομενες μέρες (Σκεφτομαι και το Coolpad F1... λογω τιμής)

Το καλοέβλεπα το F1 και εγώ.

Αλλά με τοοοοοοοοοόσες αλλαγές που θέλει για να δουλέψει σωστά.δεν......

Όρεξη να έχεις να διαβάσεις στο ανάλογο θέμα και θα καταλάβεις τι εννοώ.

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Θα μπορούσε κάποιος υπεύθυνος να αλλάξει τον τίτλο του θέματος,με τον σωστό?

Lenovo Α8 806 ???

Θενκς! :D

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Θα μπορούσε κάποιος υπεύθυνος να αλλάξει τον τίτλο του θέματος,με τον σωστό?

Lenovo Α8 806 ???

Θενκς! :D

 

Done ...

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

αφου ψαχνομουν εδω και 20 μερες και περιπλανηθηκα μεταξυ coolpad f1 εως xiaomi mi3 και διαβασα περι τις 365789 σελιδες για διαφορα κινητα, καθοτι ειχα το galaxy ace για 2 χρονια και νομιζα οτι αντε μεχρι διπυρηνα να ειναι τα κινητα...

τελικα το παρηγγειλα απο vickmall χθες(2 τεμ) και αναμενουμε...

οταν ερθει με το καλο θα γραψω εντυπωσεις...

 

Υ.γ. Επειδη ειναι καινουριο στηριχθηκα μονο στις εντυπωσεις απο lenovo γενικα, στα reviews του S8 για την καμερα (ειναι ιδια) και στην δελεαστικοτατη τιμη του.

Link to comment
Share on other sites

Το tracking number που το βλέπουμε?????

 

Μεσα απο το account που (αν) εχεις κανει στο καταστημα ή στο email σου. Συνηθως κανει 1-3 εργασιμες να στο δωσουνε. Μετα το βλεπεις στο singpost ή 4px ή 17track. Δες τον οδηγο αποστολων απο κινα

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=375316

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα, ξερουμε αν η εκδοση που δινουν τα μαγαζια (μινιδεαλ κλπ) ειναι με δερμα το πισω καπακι?

Όχι.Μόνο στην ανακοίνωση της κυκλοφορίας του εμφανίστηκε μ'αυτό το καπάκι.

Εγώ ακόμα δεν το έχω εντοπίσει ως εξτρα.

Link to comment
Share on other sites

Όχι.Μόνο στην ανακοίνωση της κυκλοφορίας του εμφανίστηκε μ'αυτό το καπάκι.

Εγώ ακόμα δεν το έχω εντοπίσει ως εξτρα.

 

Α ευχαριστω για την απαντηση. Ελπιζω να το δινουν καποια στιγμη

Link to comment
Share on other sites

Παρηγγειλα κι εγω το μεσημέρι για ένα φίλο. Από minideal. Για να δούμε! Υπόψιν οτι παρελαβα τη προηγούμενη βδομάδα ενα hongmi σε μολις 10 ημέρες!
Link to comment
Share on other sites

το παράγγειλα και εγω ελπίζω μονο να μην εχει τα θέματα που εχει το s820 που εχω τωρα με το σήμα!!!!

:wacko:

Link to comment
Share on other sites

Το παρηγγειλα 27/8 για μενα κι ενα φιλο απο vickmall. Πουθενα δε μπορω να βρω review και αξιολογησεις απο χρηστες. Εχει βρει κανεις τιποτα;
Link to comment
Share on other sites

Το παρηγγειλα 27/8 για μενα κι ενα φιλο απο vickmall. Πουθενα δε μπορω να βρω review και αξιολογησεις απο χρηστες. Εχει βρει κανεις τιποτα;

Παίζει να είσαι και ο 1ος που το παράγγειλε !!!!!!!!!!!

Άρα.........?

Περιμένουμε από εσένα την παρουσίαση !

Ας πρόσεχες...... :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...