Jump to content

Loox 720


atsouch
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Wirelessly posted (Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 4.01; Windows CE; PPC; 240x320))

 

mia ke to efere i kuveda: to pocketbreeze exi toso data akoma ke se (se) vga othoni opws ke sta 2003 ta palia. me kalitera fonts ke icons...

Alex = the best!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9260sakalogo1.gifτο blog μου

PIN: 20DDA1B0 (Storm)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 140
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος panaros (11 Νοέ. 2004 , 16:15)

 

wisbar advance me to skin (blissfull), weatherpanel 2.0 kai pocketbreeze. :rolleyes:

 

 

και δεν ειναι βαρια για την today ? ;)

Link to comment
Share on other sites

kai to wisbar, kai to weatherpanel, kai to pocketbreeze den einai varia gia today modules. Afta pou varainoyn kai exw dokimasei, einai ta spb pocket plus (today module) kai to xperience.
Link to comment
Share on other sites

Να έχεται υπόψιν το εξής ΟΛΟΙ όσοι βάλετε το pocket breeze ανεξαρτήτως συσκευής (hp/loox/toshiba). Αν κάποια στιγμή κάνεται εναλλαγή από real vga -> SE vga τα εικονίδια θα χαθούν! Για να το αποφύγεται αυτό, πρέπει να πάτε στον φάκελο που έχει γίνει εγκατάσταση το πρόγραμμα και να κάνετε read only το αρχείο highdpires.dll

[sIGPIC][/sIGPIC]...μα πως να μην ξεχάσεις την αυλή σου και την παλιά τη γνώμη καθενός όσους κρυφά περπάτησαν μαζί σου να σημαδεύουν πάλι τη ζωή σου και να 'σαι το πουλί κι ο κυνηγός στις μαύρες λαγκαδιές του παραδείσου...

Μάνος Ελευθερίου Ακούστε το

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 4.01; Windows CE; PPC; 240x320))

 

Αρχικό Μήνυμα από panaros

kai to wisbar, kai to weatherpanel, kai to pocketbreeze den einai varia gia today modules. Afta pou varainoyn kai exw dokimasei, einai ta spb pocket plus (today module) kai to xperience.

 

to breeze ine ok alla kami kapoia vlakia me PI ke shortcuts alla vrika ti lisi. oso gia to weather mu to stelnis sto mail mu? (alexiskass@yahoo.gr)

Alex = the best!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9260sakalogo1.gifτο blog μου

PIN: 20DDA1B0 (Storm)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Αγόρασα την Δευτέρα που μας πέρασε το loox 720. Πολύ ωραίο pocket pc (αν και δεν μπορώ να κρίνω γιατί είναι το πρώτο μου) παρόλο που είπα ότι θα αγοράσω το hp 4700. Ήταν πολύ φθηνότερο (αγόρασα το loox μόνο γιατί ήταν πιο φθηνό).'Ομως αντιμετωπίζω ένα πρόβλημα ενώ το έχω συνδέσει με το wi-fi μου (acsess point) και δεν έχω κανένα πρόβλημα ανοίγουν οι σελίδες κανονικά όταν φεύγω μακριά εκτός εμβέλειας για να πάω στην δουλειά μου για παράδειγμα μετά συνδέεται μεν αλλά μου γράφει : page canot be found." Η αντιπροσωπεία στην Ελλάδα δηλώνει ανήμπορη να με βοηθήσει γιατί όπως μου είπανε "δεν έχουν πείρα στα loox". Εάν κάνω οποιαδήποτε αλλαγή (ssid-wep encryption) μετά δουλεύει μια χαρά. Κάθε βοήθεια-ιδέα δεκτή.Σας ευχαριστώ.
London for ever
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Παιδιά το 720 τι λέει απο ποιότητα κατασκευής? μοιάζει καθόλου ανθεκτικό? η οθόνη του είναι ακριβής ή αλλου στοχεύεις και αλλού εκτελεί? θέλω να το πάρω και θα ήθελα κάποιον που το έχει ήδη να μου πει αν έχει τιποτα πολυ αρνητικό.. Ευχαριστώ πολύ...
NO DAY BUT TODAY
Link to comment
Share on other sites

Κατά την γνώμη μου επειδή το έχω είναι ένα πάρα πολύ καλης ποιότητας ppc και η οθόνη του επίσης πολύ καλής ποιότητας. Ειλικρινά είναι η πρώτη φορά που έχω ppc και δεν περίμενα τόσο καλής ποιότητας. Μειονέκτημα δυσκολεύτικα λίγο στο wi-fi και είναι λίγο μακρυά η αντιπροσωπεία(Κρυονέρι) και οι τεχνικοί δεν μπορούν να σε εξυπηρετήσουν από το τηλέφωνο αλλά πρέπει να το πας από εκεί(δεν έχουν εμπειρεία λένε).Η γνώμη μου είναι πάντως να το αγοράσεις. Φιλικά
London for ever
Link to comment
Share on other sites

Αυτό που λεει για Consumer IR τι ακριβώς είναι? κατάλαβα καλά? σημαίνει ότι οι υπέρυθρες του λειτουργουν από μεγάλη απόσταση? θα μπορέσω δηλαδη να το χρησιμοποιήσω σαν remote control για συσκευές στο σαλόνι μου ή παλι θα πρέπει να είμαι αγκαλια με την τηλεόραση για να δουλέψει?
NO DAY BUT TODAY
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος moderndrummer (28 Δεκ. 2004 , 09:37)

 

Αυτό που λεει για Consumer IR τι ακριβώς είναι? κατάλαβα καλά? σημαίνει ότι οι υπέρυθρες του λειτουργουν από μεγάλη απόσταση? θα μπορέσω δηλαδη να το χρησιμοποιήσω σαν remote control για συσκευές στο σαλόνι μου ή παλι θα πρέπει να είμαι αγκαλια με την τηλεόραση για να δουλέψει?

 

 

Αρκετά μέτρα αλλά χρειάζεσαι κάποιο πρόγραμμα για remote control. Δεν έρχεται κάτι με την συσκευή.

Andreas Tsouchlaris

autoexec.gr - Η ελληνική κοινότητα των IT Pros

dotNetZone.gr - Η δύναμη των Ελλήνων developers!

Hellenic Mobility Club - The Greek Mobile Computing Community - Πρώην Hellenic Club Pocket PC

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν όμως τέτοια προγράμματα έτσι δεν είναι? νομίζω είχα κιόλας ένα πολύ παλιότερα όταν είχα το loox 600.. Μπορεί να "βρει" κανείς σωστά ?
NO DAY BUT TODAY
Link to comment
Share on other sites

Όταν το αγοράσεις έχεις ένα κουπόνι για κάποια προγράμματα απο κάποιο site μέσα σ'αυτό είναι και το πρόγραμμα για remote control
London for ever
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος chrismasgr (28 Δεκ. 2004 , 15:23)

 

Όταν το αγοράσεις έχεις ένα κουπόνι για κάποια προγράμματα απο κάποιο site μέσα σ'αυτό είναι και το πρόγραμμα για remote control

 

 

Ακριβώς...

Andreas Tsouchlaris

autoexec.gr - Η ελληνική κοινότητα των IT Pros

dotNetZone.gr - Η δύναμη των Ελλήνων developers!

Hellenic Mobility Club - The Greek Mobile Computing Community - Πρώην Hellenic Club Pocket PC

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
Να κανω μια ερώτηση: Υπάρχει τρόπος να συνδεθώ με το λουξ σε wifi δυκτυο χωρίς τη χρήση του προγραμματος της F-S? εννοώ μόνο μέσα από τα WM2003. Χωρίς να τρέξω το E2C. Γιατι όταν συνδέομαι μέσω του προγράμματος αυτού δεν εχω καλό σήμα δικτύου και το internet over WiFi σερνεται. Μπορεί να βοηθήσει κανένας??
NO DAY BUT TODAY
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν όμως τέτοια προγράμματα έτσι δεν είναι? νομίζω είχα κιόλας ένα πολύ παλιότερα όταν είχα το loox 600.. Μπορεί να "βρει" κανείς σωστά ?

to monadiko pou doulevei me to looxaki, einai to voto remote 3.5.1 ;)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Loox 720

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...