Jump to content

[Επίσημο] NOKIA Lumia Cyan - Windows Phone 8.1 Update


Katsaras_John
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Κι εγώ το έπαθα αυτό μερικές φορές αλλά κάθε φορά είχε θέμα η κάρτα.

Βέβαια έχω πάρει μια φτηνή κινέζικη, οπότε δεν έχω και μεγάλες απαιτήσεις.

Τελικα αυτο που φαινεται να συμβαινει ειναι οτι δεν σηκωνει sd class 10....Ψιλοπεριεργο αλλα με class 4 δουλεψε κανονικα!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 483
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

κάπου είχα διαβάσει ότι και μια σειρά της sandisk είχε θέμα και με android και με wp. αλλά όχι όλες.. μια παρτίδα...

-------------------------------------------------------------

Life is what happens when your cell phone is charging.

Link to comment
Share on other sites

Τελικα αυτο που φαινεται να συμβαινει ειναι οτι δεν σηκωνει sd class 10....Ψιλοπεριεργο αλλα με class 4 δουλεψε κανονικα!!!!

 

Εγώ class 10 έχω και δουλεύει μια χαρά.

Link to comment
Share on other sites

Τελικα αυτο που φαινεται να συμβαινει ειναι οτι δεν σηκωνει sd class 10....Ψιλοπεριεργο αλλα με class 4 δουλεψε κανονικα!!!!

 

Μα, έχω διαβάσει ότι για να μην έχει κάποιος πρόβλημα με την ταχύτητα των εφαρμογών στην κάρτα sd, αυτή θα πρέπει να είναι class 10. :confused: SanDisk υποπτεύομαι... :lol:

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Μέχρι τέλος του έτους θα ξεκινήσει η διανομή.
Μπορείτε να προσθέσετε μια εικόνα μέγιστων διαστάσεων 420 x 150 pixels και μέγιστου μεγέθους 16,3Kb
Link to comment
Share on other sites

κατοχος Lumia 625 :

θα γινει κανονικα το update οταν βγει , ή μονο στα τελευταια μοντέλα ?

 

Kανονικά θα γίνει για όλες τις συσκευές. Η μόνη διαφορά είναι ότι στις πιο παλιές δεν θα υποστηρίζονται κάποιες λειτουργίες -κυρίως λειτουργίες της κάμερας- λόγω παλαιότερου hardware.

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Κάνα νέο για προσθήκη ελληνικών όταν χρησιμοποιεις swipe

 

Δεν έχει αναφερθεί κάτι νεότερο επί του θέματος!

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Για κάποιο λόγο όταν στέλνω μηνύματα στα Ελληνικά ο παραλήπτης τα βλέπει όλα κεφαλαία ενώ εγω τα έγραφα μικρά

 

ξέρει κανείς τι παίζει ;

Link to comment
Share on other sites

Για κάποιο λόγο όταν στέλνω μηνύματα στα Ελληνικά ο παραλήπτης τα βλέπει όλα κεφαλαία ενώ εγω τα έγραφα μικρά

 

ξέρει κανείς τι παίζει ;

 

Αυτό γινόταν και στο Android.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό γινόταν και στο Android.

 

:blink:

 

πάντως οι υπόλοιπες εφαρμογές messaging δεν το κάνουν αυτό οπότε μάλλον δεν είναι θέμα της συσκευής

Link to comment
Share on other sites

Για κάποιο λόγο όταν στέλνω μηνύματα στα Ελληνικά ο παραλήπτης τα βλέπει όλα κεφαλαία ενώ εγω τα έγραφα μικρά

 

 

 

 

 

ξέρει κανείς τι παίζει ;

 

 

 

Πάντα γίνεται αυτό στα μηνύματα!!Είναι επειδή βάζουμε την ρύθμιση για τους 160 χαρακτήρες..

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει αναφερθεί κάτι νεότερο επί του θέματος!

Κρίμα, είναι πολύ βασικό για μένα που έχω χρόνια συνηθίσει σε αυτή τη γραφή που είναι πολύ βολική κ γρήγορη για χρήση με το ένα χέρι.

Και όσο βλέπω πόσο καλά τα πάει το swipe του 1020 στα αγγλικά 2 φορές κρίμα

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Μέχρι τέλος του έτους θα ξεκινήσει η διανομή.

 

Νομίζω είπαν ότι μέχρι τέλος του έτους θα έχει ολοκληρωθεί η διανομή...

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Παζει να δουλευει η σαν ντισκ.....η Τουρμπο Χ μουφα ομως???Μαλλον την πατησα!!!!χαχαχαχαχα
Link to comment
Share on other sites

Το update 1 των 8.1 είναι διαφορετικό από το Denim ή το ίδιο πράγμα;

 

Έχω χάσει τη μπάλα.

 

Το Update 1 το δίνει η Microsoft σε όλους τους κατασκευαστές ενώ η Denim δίνεται από τη Nokia μόνο για τα Lumia. Όταν θα εγκαταστήσεις στο 925 τη Denim θα έχει μέσα και το Update 1.

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Το Update 1 το δίνει η Microsoft σε όλους τους κατασκευαστές ενώ την Denim την κρατάει μόνο για τα Lumia. Όταν θα εγκαταστήσεις στο 925 τη Denim θα έχει μέσα και το Update 1.

 

Fixed... :p

:rtfm:
Link to comment
Share on other sites

Με ανοικτά δεδομένα αλλά και συνδεμένος με wifi ποιό απ τα 2 τελικά "υπερισχύει"?Λογικά το wifi ε?

Γιατι έχω την εντύπωση οτι οταν το χω ετσι ψιλοσέρνεται σαν να χρησιμοποιώ τα δεδομένα...

Link to comment
Share on other sites

Μην το εμπιστεύεσαι. Μου έχει τύχει να τα έχω και τα δύο ανοιχτά και να συνδέεται με τα δεδομένα! Τουλάχιστον σε προηγούμενη έκδοση.

Μπορείς να βλέπεις και τα βελάκια από που γίνεται χρήση..

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς για αναβάθμιση στην 8.1 ? (έλεγαν για την τελευταία βδομάδα του Οκτωβρίου ή την πρώτη του Νοεμβρίου)

 

Edit: συγνώμη στην Denim ήθελα να γράψω.

Edited by steliosk
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...