Jump to content

Φοιτητικό πακέτο Vodafone CU


zipperant
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

1 hour ago, kalitexnis_g said:

Ξεχνάς ή κάνεις ότι ξεχνάς ότι έχει υπάρξει κι άλλη ανακοίνωση περί κατάργησης του πακέτου των 7€.. επίσης το "αύριο" που είπες ήρθε αλλά το πακέτο δεν λέει να καταργηθεί.

Κι εγώ Vodafone έχω αλλά τι θα γίνει; Δεν θα κάνουμε και κριτική;;

"Επιπροσθέτως, από τις 07 Ιουλίου 2021 καταργείται για όλους τους υφιστάμενους και νέους πελάτες με ενεργή τη φοιτητική προσφορά στο καρτοκινητό Vodafone CU, το φοιτητικό πακέτο CU Xclusive 7 που παρέχει 1000 λεπτά προς όλα τα εθνικά δίκτυα κινητής και σταθερής και 600MB για 30 ημέρες με 7€. Οι συνδρομητές που έχουν ενεργοποιήσει ή θα ενεργοποιήσουν το παραπάνω πακέτο έως την 7η Ιουλίου 2021, θα συνεχίζουν να χρησιμοποιούν το πακέτο με τις υφιστάμενες παροχές έως τη λήξη τους ή μέχρι την εξάντληση των παροχών τους."

 

Κριτική να κάνουμε, αλλά για ποιό λόγο? Επειδή δεν καταργεί ένα φθηνό πακέτο και μία φθηνή ανανέωση? Προς όφελός μας δεν είναι η (έστω και προσωρινή) μη κατάργηση? Μακάρι να μην το καταργήσει ούτε και τώρα, πάλι προς όφελός μας θα είναι. Αν γίνουν οι (προς τα επάνω) αλλαγές, εσύ (που έχεις Vodafone, όπως λες) τι θα κερδίσεις? Το μόνο που θα κερδίσεις, είναι μία αύξηση κατά 20% του μηνιαίου κόστους χρήσης του καρτοκινητού σου.

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, Gm87 said:

Κριτική να κάνουμε, αλλά για ποιό λόγο? Επειδή δεν καταργεί ένα φθηνό πακέτο και μία φθηνή ανανέωση? Προς όφελός μας δεν είναι η (έστω και προσωρινή) μη κατάργηση? Μακάρι να μην το καταργήσει ούτε και τώρα, πάλι προς όφελός μας θα είναι. Αν γίνουν οι (προς τα επάνω) αλλαγές, εσύ (που έχεις Vodafone, όπως λες) τι θα κερδίσεις? Το μόνο που θα κερδίσεις, είναι μία αύξηση κατά 20% του μηνιαίου κόστους χρήσης του καρτοκινητού σου.

Εγώ δεν ανέφερα το αν είναι καλό ή κακό.. εγώ κριτίκαρα την αξιοπιστία της εταιρείας ως προς τις ανακοινώσεις της.

Δηλαδή δεν θα μιλάμε επειδή είναι προς όφελός μας;; 

Edited by kalitexnis_g
Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, kalitexnis_g said:

Εγώ δεν ανέφερα το αν είναι καλό ή κακό.. εγώ κριτίκαρα την αξιοπιστία της εταιρείας ως προς τις ανακοινώσεις της.

Δηλαδή δεν θα μιλάμε επειδή είναι προς όφελός μας;; 

Φυσικά, έτσι γίνεται πάντα. Όταν η "κωλοτούμπα" είναι προς όφελος του πελάτη, δεν έχουμε κανένα λόγο να κράζουμε. Η (οποιαδήποτε) εταιρεία, (μπορεί να) έβγαλε μία ανακοίνωση και τελικά να μην την εφάρμοσε, για πολλούς και διαφορετικούς λόγους: Επειδή δεν "αντέδρασε" ο ανταγωνισμός βγάζοντας ανάλογη ανακοίνωση (στην περίπτωσή μας, συντρέχει ο παραπάνω λόγος), επειδή η εφαρμογή της ανακοίνωσης από την εταιρεία, σε συνδυασμό με τη μη "αντίδραση" του ανταγωνισμού, (ενδεχομένως να) οδηγήσει σε μαζικό "κύμα" φορητότητας από την εταιρεία προς τον ανταγωνισμό, ή για οποιονδήποτε άλλο λόγο. Το παραπάνω σενάριο, εννοείται πως δεν αποτελεί "αναξιοπιστία" της εταιρείας, αλλά μάλλον "προσγείωση" και επίγνωση της πραγματικότητας.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μόλις επικοινώνησα μέσω live chat με εκπρόσωπο της Vodafone και τον ρώτησα για τα δύο αυτά θέματα:

•Για την κατάργηση της 10€ κάρτας ανανέωσης του χρόνου ομιλίας μου(με βόλευε αφάνταστα ειδικά το ότι ήταν μέσω του My CU App+πολύ οικονομική για τα φοιτητικά οικονομικά μου δεδομένα) και

•για την κατάργηση του πακέτου Students Xculsive 7(αν και δεν το χρησιμοποιούσα χρησιμοποιώ αυτό των 8.5€ καθώς το είχα μέχρι πρότινος το είχα δωρεάν για Τρείς μήνες και για να μην χάσω κάτι ψιλά λεπτά ομιλίας συνεχίζω με αυτό)

Επειδή ανοίχτηκα πολύ μου είπε πως ΔΕΝ ισχύουν από 01/02,αλλά πως δόθηκε ολιγοήμερη παράταση για την εξοικείωση μας με τις αλλαγές οι οποίες και θα ισχύσουν τις πρώτες πρωινές ώρες της 03/02

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, aektzhs 1 said:

 

Επειδή ανοίχτηκα πολύ μου είπε πως ΔΕΝ ισχύουν από 01/02,αλλά πως δόθηκε ολιγοήμερη παράταση για την εξοικείωση μας με τις αλλαγές οι οποίες και θα ισχύσουν τις πρώτες πρωινές ώρες της 03/02

 

"Λογικότατο": Εγώ προσωπικά μέσα σε 40ώρες από την παράταση, που δεν έχει εφαρμοστεί εδώ και 40 ώρες, έχω ήδη "εξοικειωθεί" με τις αλλαγές....!!!!

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Pppe said:

 

"Λογικότατο": Εγώ προσωπικά μέσα σε 40ώρες από την παράταση, που δεν έχει εφαρμοστεί εδώ και 40 ώρες, έχω ήδη "εξοικειωθεί" με τις αλλαγές....!!!!

Εγώ εξοικειώνομαι από 7 Ιουλίου και μπορώ να πω πως είμαι έτοιμος.. 🤣

Link to comment
Share on other sites

Είμαστε έτοιμοι , λοιπόν:
Από αύριο 3/2/2022 12Ε ελάχιστη κάρτα και κατάργηση του πακέτου 7Ε.

Άντε ρε Vodafone, έτοιμοι είμαστε: Έεεεελλλαααα!!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά όντως μου φάνηκε παράλογο το ότι έδωσαν εν αγνοία μας ολιγοήμερη παράταση,αλλά πιο πολύ ο λόγος. Ας ελπίσουμε ότι αυτή την φορά θα γίνει(γιατί κάποιοι ενόψει αυτής της αλλαγής πραγματοποίησαν αλλαγή πακέτου σε 8.5-τουλάχιστον ένας γνωστός μου)

Link to comment
Share on other sites

Οι ίδιοι οι καταναλωτές ψηφίζουν με τα Ευρώ τους.

Αν ψήφισαν την:

1) Κατάργηση του πακέτου των 7Ε με την επίμονη προσπάθεια με όλους τους δυνατούς τρόπους να τους πείσει εδώ και πάνω από 12 μήνες 

ή (και)

2) Την κατάργηση της ελάχιστης κάρτας των 10Ε,

Θα φανεί αύριο, σύμφωνα με όσα διατυπώθηκαν παραπάνω.

Το θελήσαμε; Έγινε. Αν δε το θελήσαμε , δε θα γίνει (είτε το 1) παραπάνω , είτε το 2) παραπάνω , είτε και τα 2 παραπάνω).

Θα δείξει αύριο τι ψηφίσαμε με τα Ευρώ μας.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Pppe said:

Οι ίδιοι οι καταναλωτές ψηφίζουν με τα Ευρώ τους.

Αν ψήφισαν την:

1) Κατάργηση του πακέτου των 7Ε με την επίμονη προσπάθεια με όλους τους δυνατούς τρόπους να τους πείσει εδώ και πάνω από 12 μήνες 

ή (και)

2) Την κατάργηση της ελάχιστης κάρτας των 10Ε,

Θα φανεί αύριο, σύμφωνα με όσα διατυπώθηκαν παραπάνω.

Το θελήσαμε; Έγινε. Αν δε το θελήσαμε , δε θα γίνει (είτε το 1) παραπάνω , είτε το 2) παραπάνω , είτε και τα 2 παραπάνω).

Θα δείξει αύριο τι ψηφίσαμε με τα Ευρώ μας.

Εγώ έχω τρία φοιτητικά(το CU το οποίο χρησιμοποιώ εγώ,το What's Up το οποίο χρησιμοποιεί η αδελφή μου και το f2g το οποίο έχω δώσει στους γονείς μου-η κατανομή έγινε έτσι ώστε να μην χρειαστεί να αλλάξει κάνεις από όλους μας εταιρεία),πουθενά δεν έχω δει αλλού τέτοια αθέτηση λόγου με τις ανακοινώσεις. Προβλέπω πολύ φοιτητές να την κάνουν από το Cu προς τις δύο άλλες εταιρείες. Τώρα αν ισχύει αυτό που λες,δηλ. Να έχουν αποχωρήσει πολύ από αυτό των 7 και από την 10εύρη κάρτα,τότε πάω πάσο(+Καλά κάνουν και το καταργούν για να δούμε πως είναι όταν αμφισβητούμε και υποτιμούμε το φθηνό). Όταν μου λέει όμως πως γίνεται παράταση λόγω εξοικείωσης κάτι μου βρωμάει,ίσως να αλλάξουν όλοι και να χάσουν τα υπολειπόμενα....

Edited by aektzhs 1
Προσθήκη
Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πριν, Pppe said:

Οι ίδιοι οι καταναλωτές ψηφίζουν με τα Ευρώ τους.

Αν ψήφισαν την:

1) Κατάργηση του πακέτου των 7Ε με την επίμονη προσπάθεια με όλους τους δυνατούς τρόπους να τους πείσει εδώ και πάνω από 12 μήνες 

ή (και)

2) Την κατάργηση της ελάχιστης κάρτας των 10Ε,

Θα φανεί αύριο, σύμφωνα με όσα διατυπώθηκαν παραπάνω.

Το θελήσαμε; Έγινε. Αν δε το θελήσαμε , δε θα γίνει (είτε το 1) παραπάνω , είτε το 2) παραπάνω , είτε και τα 2 παραπάνω).

Θα δείξει αύριο τι ψηφίσαμε με τα Ευρώ μας.

Μιλας σοβαρά τώρα; Δε μπορεί να τα πιστεύεις αυτά που γράφεις...

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πριν, Pppe said:

Οι ίδιοι οι καταναλωτές ψηφίζουν με τα Ευρώ τους.

Αν ψήφισαν την:

1) Κατάργηση του πακέτου των 7Ε με την επίμονη προσπάθεια με όλους τους δυνατούς τρόπους να τους πείσει εδώ και πάνω από 12 μήνες 

ή (και)

2) Την κατάργηση της ελάχιστης κάρτας των 10Ε,

Θα φανεί αύριο, σύμφωνα με όσα διατυπώθηκαν παραπάνω.

Το θελήσαμε; Έγινε. Αν δε το θελήσαμε , δε θα γίνει (είτε το 1) παραπάνω , είτε το 2) παραπάνω , είτε και τα 2 παραπάνω).

Θα δείξει αύριο τι ψηφίσαμε με τα Ευρώ μας.

Συνοψίζοντας ψηφίσαμε να παραμείνει το πακέτο των 7 αλλά να καταργηθεί η ανανέωση των 10. (8 το πρωί)

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πριν, aektzhs 1 said:

Εγώ έχω τρία φοιτητικά(το CU το οποίο χρησιμοποιώ εγώ,το What's Up το οποίο χρησιμοποιεί η αδελφή μου και το f2g το οποίο έχω δώσει στους γονείς μου-η κατανομή έγινε έτσι ώστε να μην χρειαστεί να αλλάξει κάνεις από όλους μας εταιρεία),πουθενά δεν έχω δει αλλού τέτοια αθέτηση λόγου με τις ανακοινώσεις. Προβλέπω πολύ φοιτητές να την κάνουν από το Cu προς τις δύο άλλες εταιρείες. Τώρα αν ισχύει αυτό που λες,δηλ. Να έχουν αποχωρήσει πολύ από αυτό των 7 και από την 10εύρη κάρτα,τότε πάω πάσο(+Καλά κάνουν και το καταργούν για να δούμε πως είναι όταν αμφισβητούμε και υποτιμούμε το φθηνό). Όταν μου λέει όμως πως γίνεται παράταση λόγω εξοικείωσης κάτι μου βρωμάει,ίσως να αλλάξουν όλοι και να χάσουν τα υπολειπόμενα....

Δεν πρόκειται να γίνει φίλε μου αυτό που λες. Το πράσινο φοιτητικό είναι πιο δύσκολο να το πάρεις, άσε που οι περισσότεροι που έχουν φοιτητικό CU, έχουν ήδη και πράσινο, το οποίο είτε χρησιμοποιούν οι ίδιοι, είτε το δίνουν στους δικούς τους. Όσον αφορά το μπλε, δεν το λες και φοιτητικό. Άσε που με τις αλλαγές που έκανε πρόσφατα η εταιρεία, όλα της τα καρτοκινητά έγιναν σχεδόν σαν το "φοιτητικό" της. Το CU είναι με διαφορά το καλύτερο φοιτητικό όλων, και με αυτόματη επέκταση της διάρκειας ισχύος του χρηματικού υπολοίπου, η οποία δεν υπάρχει σε καμία άλλη εταιρεία. Και που θα καταργηθεί το πακέτο των 7€, δεν μας ενδιαφέρει καθόλου. Ούτως ή άλλως, και πέντε μηνύματα SMS να στείλεις εντός του μήνα (που σίγουρα θα στείλεις), την κάλυψες τη διαφορά.

Link to comment
Share on other sites

Αιωνία η μνήμη!

Να ζήσουμε να θυμόμαστε τα πακέτα!

CU Students Xclusive 7

Voice&Video 15D

Voice&Social 15D

Τώρα όμως, δεν ακούω κανέναν να μιλάει για την αναξιόπιστη εταιρεία που δεν εφαρμόζει τις ανακοινώσεις της, τις οποίες βγάζει μόνο και μόνο για να αναγκάσει τους φοιτητές να χάσουν τις συσσωρευμένες παροχές τους.

Άλλη μία θεωρία συνωμοσίας καταρρέει, κάτι σαν εκείνη που έλεγε, ότι ο εμβολιασμός κατά της COVID-19, γίνεται με στόχο τη μαζική εξόντωση του παγκόσμιου πληθυσμού.

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, Gm87 said:

Αιωνία η μνήμη!

Να ζήσουμε να θυμόμαστε τα πακέτα!

CU Students Xclusive 7

Voice&Video 15D

Voice&Social 15D

Τώρα όμως, δεν ακούω κανέναν να μιλάει για την αναξιόπιστη εταιρεία που δεν εφαρμόζει τις ανακοινώσεις της, τις οποίες βγάζει μόνο και μόνο για να αναγκάσει τους φοιτητές να χάσουν τις συσσωρευμένες παροχές τους.

Άλλη μία θεωρία συνωμοσίας καταρρέει, κάτι σαν εκείνη που έλεγε, ότι ο εμβολιασμός κατά της COVID-19, γίνεται με στόχο τη μαζική εξόντωση του παγκόσμιου πληθυσμού.

Θεωρία συνωμοσίας και η ανακοίνωση υπάρχει ακόμα στο επίσημο site της Vodafone που καταργεί το student 7 από 7 Ιουλίου... 😉 https://www.vodafone.gr/vodafone-ellados/digital-press-office/anakoinoseis/20210607-nees-prosfores-kai-timologiakes-allages-gia-syndromites-kartokinitis/

Ας ελπίσουμε στην επόμενη ανακοίνωση τιμολογιακής πολιτικής να θυμούνται και να μην το ξανακαταργήσουν..

Edited by kalitexnis_g
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, kalitexnis_g said:

Θεωρία συνωμοσίας και η ανακοίνωση υπάρχει ακόμα στο επίσημο site της Vodafone που καταργεί το student 7 από 7 Ιουλίου... 😉 https://www.vodafone.gr/vodafone-ellados/digital-press-office/anakoinoseis/20210607-nees-prosfores-kai-timologiakes-allages-gia-syndromites-kartokinitis/

Ας ελπίσουμε στην επόμενη ανακοίνωση τιμολογιακής πολιτικής να θυμούνται και να μην το ξανακαταργήσουν..

Επειδή το αναφέρεις συχνά αυτό με την ανακοίνωση της 7ης Ιουλίου (φαίνεται να σου αρέσει ιδιαίτερα), θα σου θυμήσω ανακοίνωση της πράσινης από το 2018, σύμφωνα με την οποία το "επαναφόρτωσέ το" (κάνε μόνος σου τη μετάφραση, ώστε να μην αναφέρω αυτούσια εδώ την εμπορική ονομασία μίας υπηρεσίας του ανταγωνισμού), θα διαρκούσε δεκαπέντε αντί για τριάντα ημέρες. Αν η εταιρεία είχε τότε εφαρμόσει την ανακοίνωσή της, προκειμένου να μη φανεί αναξιόπιστη, ένας Θεός γνωρίζει πόσες χιλιάδες συνδρομητές θα είχε χάσει λόγω φορητότητας. Και τότε, το CU ενήργησε (ηθελημένα ή άθελα, δεν έχει καμία σημασία, το αποτέλεσμα μετράει) προς όφελος του καταναλωτή με το να μην αντιδράσει, μειώνοντας και αυτό τη διάρκεια της αντίστοιχης υπηρεσίας με εκείνη που προανέφερα (δηλαδή του CU Shake), από τριάντα σε 15 ημέρες. Χάρη σε αυτές τις κινήσεις - αντιδράσεις, έχουμε ακόμη και σήμερα, τέσσερα χρόνια μετά την εν λόγω ανακοίνωση, και τις δύο υπηρεσίες με διάρκεια τριάντα ημέρες. Μήπως να κράξουμε και γι' αυτό? Να θεωρήσουμε αναξιόπιστες τις δύο εταιρείες, επειδή μας επιτρέπουν να έχουμε δωρεάν MBs καθ όλη τη διάρκεια του μήνα, πραγματοποιώντας μία ανανέωση μηνιαίως και όχι δύο?

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, aektzhs 1 said:

Έβγαλαν προσφορά 50GB για 5 ημέρες για ενεργοποιήσεις από 2/2-10/2

Screenshot_20220203-204722_My CU.jpg

Αυτά είναι, νομίζω το Cu σε παροχές είναι το καλύτερο φοιτητικό,στο σήμα δυστυχώς υστερεί. Εναλλαγές σε 3G χωρίς λόγο, drop calls και το χειρότερο είναι ότι ξαφνικά μπορεί να σε γυρισει σε 2G χωρίς λόγο εν κινήσει.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να μου θυμίσει κάποιος, επειδή σήμερα παραλαμβάνω νέο νούμερο και έχω 1,5 χρόνο να χρησιμοποιήσω CU:

1) Η Vodafone εξακολουθεί να απαγορεύει το tethering και το hotspot στα παρεχόμενα GB του CU?

2) Εξακολουθεί να υπάρχει μέγιστο όριο χρήσης δεδομένων στο 1,5GB ημερησίως, ανεξαρτήτως του πόσα υπολειπόμενα GB έχει κάποιος?

3) Παρέχεται η δυνατότητα χρήσης wifi calling/volte ή όχι ακόμη?

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να μου θυμίσει κάποιος, επειδή σήμερα παραλαμβάνω νέο νούμερο και έχω 1,5 χρόνο να χρησιμοποιήσω CU:
1) Η Vodafone εξακολουθεί να απαγορεύει το tethering και το hotspot στα παρεχόμενα GB του CU?
2) Εξακολουθεί να υπάρχει μέγιστο όριο χρήσης δεδομένων στο 1,5GB ημερησίως, ανεξαρτήτως του πόσα υπολειπόμενα GB έχει κάποιος?
3) Παρέχεται η δυνατότητα χρήσης wifi calling/volte ή όχι ακόμη?
Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!

1) Όχι
2) καταργήθηκε.
3) Παρέχονται οι υπηρεσίες απλά χωρίς την δυνατότητα αποστολής SMS.
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, CaptainNickGR said:


1) Όχι
2) καταργήθηκε.
3) Παρέχονται οι υπηρεσίες απλά χωρίς την δυνατότητα αποστολής SMS.

Σε ευχαριστώ πολύ! Τι ακριβώς εννοείς? Ότι αν έχω ενεργοποιημένο το volte και στείλω ένα μήνυμα SMS, θα μείνει σε εκκρεμότητα ως που να απενεργοποιήσω το volte?

Link to comment
Share on other sites

Αυτό έχει να κάνει με το wi-fi calling Όχι με το volte. Αν είσαι σε σημείο που δεν έχεις σήμα κινητής και μόνο WiFi calling τότε δεν έχεις sms

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πριν, Gm87 said:

Μπορεί να μου θυμίσει κάποιος, επειδή σήμερα παραλαμβάνω νέο νούμερο και έχω 1,5 χρόνο να χρησιμοποιήσω CU:

1) Η Vodafone εξακολουθεί να απαγορεύει το tethering και το hotspot στα παρεχόμενα GB του CU?

2) Εξακολουθεί να υπάρχει μέγιστο όριο χρήσης δεδομένων στο 1,5GB ημερησίως, ανεξαρτήτως του πόσα υπολειπόμενα GB έχει κάποιος?

3) Παρέχεται η δυνατότητα χρήσης wifi calling/volte ή όχι ακόμη?

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!

1)Οχι

2) Δεν υπάρχει κανένα όριο 

3) Ναι παρέχεται κανονικά όπως και στα συμβολαια, το ίδιο ισχύει για e-sim και 5G.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...