Jump to content

Φοιτητικό πακέτο Vodafone CU


zipperant
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γνωστός πήρε φοιτητικό cu προχθές.

Με 10€ τα οποία έβαλε χωρίς να ενεργοποιήσει πακέτο πήρε 40GB δώρο, εκ των οποίων 30GB για 3 μηνες μαζί με κάτι αλλά δώρα και ενεργοποιήθηκε το student exclusive 8,5€ για 30 μέρες με δώρο 1200 λεπτά,sms και mb.

Νομίζω πως αν σε καλύπτει η εταιρεία από σήμα το φοιτητικό είναι value for money μαζί με μια σταθερή σύνδεση.

 

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, karlito13 said:

Γνωρίζει κανείς αν μπορώ το Cu φοιτητικό υποστηρίζει 5G?εχω iPhone 13 pro


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ναι μια χαρά θα είσαι.

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Πριν αρκετά χρόνια, θυμάμαι ότι ίσχυε ένα μέρος των φοιτητικών πακέτων και στην ΕΕ (παρόλο που λέγανε ξεκάθαρα ότι δεν ισχυουν για ΕΕ). Το έχει δοκιμάσει κανείς πρόσφατα να μας πει? Θα κάνω το πρώτο ταξίδι στο εξωτερικό από το 2019 και σκέφτομαι μήπως θα ήταν καλύτερα να ενεργοποιήσω παράλληλα και κάποιο άλλο πακέτο

Thanks

Link to comment
Share on other sites

θελω να μεταφερω ενα καρτοκινητο σε cu αλλα μ ενδιαφερουν αποκλειστικα τα φοιτητικα πακετα με τα λεπτα ομιλιας τιποτα αλλο.

Υπαρχει περιπτωση να μου το δωσουν ως προσφορα λογω φορητοτητας χωρις να ειμαι φοιτητης ή να με βαλουν σε καποιο αντιστοιχο προγραμμα με φοιτητικα προνομια?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πριν, dkostas said:

θελω να μεταφερω ενα καρτοκινητο σε cu αλλα μ ενδιαφερουν αποκλειστικα τα φοιτητικα πακετα με τα λεπτα ομιλιας τιποτα αλλο.

Υπαρχει περιπτωση να μου το δωσουν ως προσφορα λογω φορητοτητας χωρις να ειμαι φοιτητης ή να με βαλουν σε καποιο αντιστοιχο προγραμμα με φοιτητικα προνομια?

Νομίζω αν κάνεις αίτηση έως τέλος της βδομάδας μαζί με το φοιτητικό δίνουν ως δώρο και τον αριθμό και μιας αλανιάρας φοιτήτριας που είναι νέα στην πόλη και ψάχνει συντροφιά... 😏😏😉

Ζήτω συγγνώμη για την κακόγουστη ειρωνία, αλλά δε μπόρεσα να κρατηθώ. Για να δώσω και μια σοβαρή απάντηση, φοιτητικά παίρνουν μόνο οι φοιτητές. Κυκλοφορούν στη μαύρη αγορά και κάποια τέτοια νούμερα, αλλά αυτονόητα δε σου τα προτείνω.

Αν έχεις κάποιο συγγενή σου φοιτητή ίσως μπορεί να βγάλει ένα φοιτητικό στο όνομα του/της.

Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πριν, dkostas said:

θελω να μεταφερω ενα καρτοκινητο σε cu αλλα μ ενδιαφερουν αποκλειστικα τα φοιτητικα πακετα με τα λεπτα ομιλιας τιποτα αλλο.

Υπαρχει περιπτωση να μου το δωσουν ως προσφορα λογω φορητοτητας χωρις να ειμαι φοιτητης ή να με βαλουν σε καποιο αντιστοιχο προγραμμα με φοιτητικα προνομια?

Δεν γίνεται. Εκτός κι αν έχεις γνωστό σου φοιτητή, που δεν χρησιμοποιεί το Vodafone CU και μπορέσετε με το πάσο του, να βάλετε φοιτητικό στον αριθμό σου. 

Link to comment
Share on other sites

On 2/1/2022 at 6:14 ΜΜ, tasosathan said:

Πριν αρκετά χρόνια, θυμάμαι ότι ίσχυε ένα μέρος των φοιτητικών πακέτων και στην ΕΕ (παρόλο που λέγανε ξεκάθαρα ότι δεν ισχυουν για ΕΕ). Το έχει δοκιμάσει κανείς πρόσφατα να μας πει? Θα κάνω το πρώτο ταξίδι στο εξωτερικό από το 2019 και σκέφτομαι μήπως θα ήταν καλύτερα να ενεργοποιήσω παράλληλα και κάποιο άλλο πακέτο

Thanks

Το καλοκαίρι που ταξίδεψα μια χαρά δούλεψαν .
Πλέον από τη στιγμή που έχουμε τις εφαρμογές, πηγαίνεις εξωτερικό και αν δεν λειτουργούν βάζεις πακέτο εκείνη την ώρα..

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

Πάντα 10€ θυμάμαι πως ήταν.. Έδινε ομως 100GB, τώρα δίνει απεριόριστα (μέχρι σήμερα) λόγω της προσφοράς που τρέχει. 

Δεν αξίζει γιατί με 10€ υπάρχει και αυτό χωρίς κρυστάλλους (surf and email)

Edited by paanos
Link to comment
Share on other sites

Το 7ρι πακέτο πάντως είναι κανονικά διαθέσιμο, που θα το διεκοπταν κάπου στον Ιούλιο αν θυμάμαι καλά... 

 

Ντροπή στην voda που το επαιξε έτσι.. 

Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, blade_ said:

Το 7ρι πακέτο πάντως είναι κανονικά διαθέσιμο, που θα το διεκοπταν κάπου στον Ιούλιο αν θυμάμαι καλά... 

 

Ντροπή στην voda που το επαιξε έτσι.. 

Αφού το θες τόσο πολύ, να οριστικά από την ανακοίνωσή της πριν  1 ακριβώς μήνα:

https://www.vodafone.gr/vodafone-ellados/digital-press-office/anakoinoseis/20211217-anakoinosi-kartokinitis/

  • Από 01/02/2022 καταργούνται τα εξής εμπορικά διαθέσιμα πακέτα:
    • για όλους τους υφιστάμενους και νέους πελάτες με ενεργή τη φοιτητική προσφορά στο καρτοκινητό Vodafone CU, το φοιτητικό πακέτο CU Xclusive 7 που παρέχει 1000 λεπτά προς όλα τα εθνικά δίκτυα κινητής και σταθερής και 600MB για 30 ημέρες με 7€.
    • για όλους τους υφιστάμενους και νέους πελάτες καρτοκινητής Vodafone CU, Vodafone Καρτοκινητό, Vodafone International & Taza, τα πακέτα Voice & Social 15D & Voice & Video 15D που προσφέρουν με 500 λεπτά προς όλους + το Social & Chat Pass για 15 ημέρες με 8,5€ και 500 λεπτά προς όλους + το Video & Music Pass για 15 ημέρες με 8,5€ αντίστοιχα

Οι συνδρομητές που έχουν ενεργοποιήσει ή θα ενεργοποιήσουν τα παραπάνω πακέτα έως και την 1η Φεβρουαρίου 2022, θα συνεχίζουν να χρησιμοποιούν τα πακέτα με τις υφιστάμενες παροχές έως τη λήξη τους ή μέχρι την εξάντληση των παροχών τους.

Υπενθυμίζουμε ότι στο πλαίσιο παροχής ακόμα περισσότερων λεπτών ομιλίας και MBs στους φοιτητές, είναι εμπορικά διαθέσιμα ήδη από 22 Νοεμβρίου 2021,τα νέα πακέτα CU XCLUSIVE 12 & CU XCLUSIVE 17.5 αποκλειστικά για φοιτητές. Το CU XCLUSIVE 12, παρέχει 1400 λεπτά προς όλα τα εθνικά δίκτυα κινητής και σταθερής, 1400 SMS προς όλα τα δίκτυα κινητής και 2600ΜΒ για 30 ημέρες με 12€. Το CU XCLUSIVE 17.5, παρέχει 1400 λεπτά προς όλα τα εθνικά δίκτυα κινητής και σταθερής, 1400 SMS προς όλα τα δίκτυα κινητής και 4200ΜΒ για 30 ημέρες με 17,5€.Τα CU XCLUSIVE 12 & CU XCLUSIVE 17.5 είναι διαθέσιμα για όλους τους νέους και υφιστάμενους συνδρομητές που έχουν ενεργή την φοιτητική προσφορά στο καρτοκινητό Vodafone CU.

  • Από 01/02/2022 καταργείται η αξία ανανέωσης 10€ μέσω του vodafonecu.gr, του vodafone.gr, του My CU App,  του My Vodafone App και του My TAZA App.

Αν δε το καταργεί το 7άρι η άλλη στο φοιτητικό της μπορεί να μη το εφαρμόσει και πάλι. Αν όμως αυτή τη φορά το εφαρμόσει, θα έρθει οσονούπω και η σειρά της άλλης εν ευθέτω μικρό χρονικό διάστημα. 

Είναι υπέρ μας των καταναλωτών να μην εφαρμόζονται αρνητικές ανακοινώσεις ΣΟΒΑΡΩΝ εταιριών (δε λέω για ΜΗ σοβαρές ό,τι να'ναι) : Σημαίνει ότι "κάτι" τις πίεσε να τις αναβάλουν ή και ματαιώσουν.

Απλά ας είμαστε γνώστες ότι ΔΕΝ εφαρμόζονται όλα τα σημεία ανακοινώσεων των εταιριών κινητής στην χρονική στιγμή που λέγανε. Ας ελπίσουμε να γίνει το ίδιο και σε 2 βδομάδες με την αναφερόμενη ανακοίνωση της Vodafone για κατάργηση της online κάρτας των 10Ε.

Πάντως, πρέπει να "αναγνωρίσουμε" την αξιέπαινη ΣΟΒΑΡΗ προσπάθεια της Vodafone εδώ και πάνω από ένα έτος (από το 2020) να "πείσει" όσο το δυνατόν περισσότερους % κατόχους φοιτητικών πακέτων να μεταβούν στο Student Exclusive 8,5 με 8,5Ε αρχικά με μείωση της τιμής στα 6Ε (με sms 661 το 1355) και από τον Οκτώβρη πέρσι με ακόμα περαιτέρω μείωση του πακέτου των 8,5Ε στα 3,5Ε (με sms 045 κααι προσφάτως με sms 052 στο 1355), ώστε να "περάσουν" από το 7άρι (που είχαν συνηθίσει πολλοί) στο 8,5Ε. Αν επιλέξαν πολλοί να ενεργοποιήσουν σε αυτές τις μειωμένες τιμές, θα σημαίνει ότι "πέρασαν" στο νέο minimum κόστους πακέτο των 8,5Ε και όντως θα εφαρμόσει την κατάργηση του 7αρου πακέτου από το Φλεβάρη: ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ πόσοι το επέλεξαν εδώ και 1 έτος προσπάθειας από τη Vodafone.

Ώστε πια να περάσει στην κανονικη τιμή των 8,5Ε ελάχιστου φοιτητικού πακέτου. Άσχετα του τι θα κάνει η άλλη με το φοιτητικό της.

Edited by Pppe
Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πριν, Pppe said:

Αφού το θες τόσο πολύ, να οριστικά από την ανακοίνωσή της πριν  1 ακριβώς μήνα:

https://www.vodafone.gr/vodafone-ellados/digital-press-office/anakoinoseis/20211217-anakoinosi-kartokinitis/

  • Από 01/02/2022 καταργούνται τα εξής εμπορικά διαθέσιμα πακέτα:
    • για όλους τους υφιστάμενους και νέους πελάτες με ενεργή τη φοιτητική προσφορά στο καρτοκινητό Vodafone CU, το φοιτητικό πακέτο CU Xclusive 7 που παρέχει 1000 λεπτά προς όλα τα εθνικά δίκτυα κινητής και σταθερής και 600MB για 30 ημέρες με 7€.
    • για όλους τους υφιστάμενους και νέους πελάτες καρτοκινητής Vodafone CU, Vodafone Καρτοκινητό, Vodafone International & Taza, τα πακέτα Voice & Social 15D & Voice & Video 15D που προσφέρουν με 500 λεπτά προς όλους + το Social & Chat Pass για 15 ημέρες με 8,5€ και 500 λεπτά προς όλους + το Video & Music Pass για 15 ημέρες με 8,5€ αντίστοιχα

Οι συνδρομητές που έχουν ενεργοποιήσει ή θα ενεργοποιήσουν τα παραπάνω πακέτα έως και την 1η Φεβρουαρίου 2022, θα συνεχίζουν να χρησιμοποιούν τα πακέτα με τις υφιστάμενες παροχές έως τη λήξη τους ή μέχρι την εξάντληση των παροχών τους.

Υπενθυμίζουμε ότι στο πλαίσιο παροχής ακόμα περισσότερων λεπτών ομιλίας και MBs στους φοιτητές, είναι εμπορικά διαθέσιμα ήδη από 22 Νοεμβρίου 2021,τα νέα πακέτα CU XCLUSIVE 12 & CU XCLUSIVE 17.5 αποκλειστικά για φοιτητές. Το CU XCLUSIVE 12, παρέχει 1400 λεπτά προς όλα τα εθνικά δίκτυα κινητής και σταθερής, 1400 SMS προς όλα τα δίκτυα κινητής και 2600ΜΒ για 30 ημέρες με 12€. Το CU XCLUSIVE 17.5, παρέχει 1400 λεπτά προς όλα τα εθνικά δίκτυα κινητής και σταθερής, 1400 SMS προς όλα τα δίκτυα κινητής και 4200ΜΒ για 30 ημέρες με 17,5€.Τα CU XCLUSIVE 12 & CU XCLUSIVE 17.5 είναι διαθέσιμα για όλους τους νέους και υφιστάμενους συνδρομητές που έχουν ενεργή την φοιτητική προσφορά στο καρτοκινητό Vodafone CU.

  • Από 01/02/2022 καταργείται η αξία ανανέωσης 10€ μέσω του vodafonecu.gr, του vodafone.gr, του My CU App,  του My Vodafone App και του My TAZA App.

Αν δε το καταργεί το 7άρι η άλλη στο φοιτητικό της μπορεί να μη το εφαρμόσει και πάλι. Αν όμως αυτή τη φορά το εφαρμόσει, θα έρθει οσονούπω και η σειρά της άλλης εν ευθέτω μικρό χρονικό διάστημα. 

Είναι υπέρ μας των καταναλωτών να μην εφαρμόζονται αρνητικές ανακοινώσεις ΣΟΒΑΡΩΝ εταιριών (δε λέω για ΜΗ σοβαρές ό,τι να'ναι) : Σημαίνει ότι "κάτι" τις πίεσε να τις αναβάλουν ή και ματαιώσουν.

Απλά ας είμαστε γνώστες ότι ΔΕΝ εφαρμόζονται όλα τα σημεία ανακοινώσεων των εταιριών κινητής στην χρονική στιγμή που λέγανε. Ας ελπίσουμε να γίνει το ίδιο και σε 2 βδομάδες με την αναφερόμενη ανακοίνωση της Vodafone για κατάργηση της online κάρτας των 10Ε.

Πάντως, πρέπει να "αναγνωρίσουμε" την αξιέπαινη ΣΟΒΑΡΗ προσπάθεια της Vodafone εδώ και πάνω από ένα έτος (από το 2020) να "πείσει" όσο το δυνατόν περισσότερους % κατόχους φοιτητικών πακέτων να μεταβούν στο Student Exclusive 8,5 με 8,5Ε αρχικά με μείωση της τιμής στα 6Ε (με sms 661 το 1355) και από τον Οκτώβρη πέρσι με ακόμα περαιτέρω μείωση του πακέτου των 8,5Ε στα 3,5Ε (με sms 045 κααι προσφάτως με sms 052 στο 1355), ώστε να "περάσουν" από το 7άρι (που είχαν συνηθίσει πολλοί) στο 8,5Ε. Αν επιλέξαν πολλοί να ενεργοποιήσουν σε αυτές τις μειωμένες τιμές, θα σημαίνει ότι "πέρασαν" στο νέο minimum κόστους πακέτο των 8,5Ε και όντως θα εφαρμόσει την κατάργηση του 7αρου πακέτου από το Φλεβάρη: ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ πόσοι το επέλεξαν εδώ και 1 έτος προσπάθειας από τη Vodafone.

Ώστε πια να περάσει στην κανονικη τιμή των 8,5Ε ελάχιστου φοιτητικού πακέτου. Άσχετα του τι θα κάνει η άλλη με το φοιτητικό της.

αυτο με το σμσ δεν το ειχα αντιληφθει.μπορουμε να το στειλουμε και τωρα?

Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πριν, blade_ said:

αυτο με το σμσ δεν το ειχα αντιληφθει.μπορουμε να το στειλουμε και τωρα?

οντως και εγω εκει κολλησα με το sms , δηλαδη η ενεργοποιηση μεσω sms ητανε πιο φθηνη; απο τους αλλους τροπους ενεργοποιησης του πακετου; , πολυ ενδιαφερον παντως , ευχαριστουμε για την ενημερωση. 

ψαχνω δουλεια απο το σπιτι για οποιον ενδιαφερεται μπορει να μου στειλει προσωπικο μυνημα, αραγε αξιζει να ξεκινησω προγραμματισμο;. 

Link to comment
Share on other sites

Μα αυτό το σκοπό έχουν: Κάποιοι "κόλλησαν" και από τον Οκτώβρη που τρέχει το 8,5άρι με 3,5Ε αφού στείλουμε sms 052 στο 1355, ακόμα και οι "επίμονοι" από μας που δεν "πείστηκαν" με τα 6Ε ως το καλοκαίρι, κάναν τη μετάβαση από το 7άρι.

Ως 24/1 μπορεί να στείλει κανείς το 052 στο 1355. Αν και πάλι δεν έχουν πειστεί πολλοί για την μετάβαση, μπορεί να το ξαναβάλουν και ως τα τέλη Φλεβάρη. 15 μέρες διαρκεί από τη στιγμή που στέλνουν για πρώτη φορά το sms δυνατότητας ενεργοποίησης στη μειωμένη τιμή τωβν 3,5Ε.

Link to comment
Share on other sites

"ΛΑΘΟΣ ΕΝΤΟΛΗ" μου απαντάει.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Και σε μένα τα ίδια λέει.

Στάλθηκε από το Redmi Note 9S μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

το μηνυμα το στελνουμε για να κανει ενεργοποιηση πακετου με 3.5 ευρω?

Απογοητευτηκα πολυ που τοσο καιρο σκαω τα 8ρια 😛

Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

Για να "πεισει" οσους δεν το εχουν ηδη ενεργοποιημενο ηδη , αρα και το ανανεωνουν το 8,5αρι εδω και μηνες, αλλα ειτε διατηρουσαν το 7αρι η και αραια το βαζαν, εριξε την τιμη αρχικα στα 6Ε απο τελη 2020 και οσοι ουτε ετσι δεν "πειστηκαν" εριξε και στα 3,5Ε απο τον Οκτωβρη την ενεργοποιηση του 8,5αριου. Οσοι ειχαν ανανεουμενο , αρα ειχαν κανει ηδη τη μεταβαση στο 8,5αρι πχ απο την προηγουμενη ανακοινωση καταργησης του 7αριου, δεν ειχε λογο η Vodafone να τους στειλει το 052 στο 1355.

 

Παρατηρώ ότι ο κωδικός 052 με sms στο 1355 χρησιμοποιείται από τη Vodafone στους "ύστατα πεισματικούς" χρήστες καρτοκινητών της και σε ΜΗ φοιτητικά νούμερα CU πχ για να "πειστούν" να ενεργοποιήσουν (και πολύ πιθανόν επανεργοποιήσουν στην κανονική τιμή μετά κατ'εξακολούθηση) πχ το CU Combo πχ αντί για 10Ε στα 4Ε αυτή την περίοδο.

Μπράβο στη Vodafone για την "τακτική να πείσει" σε "συνήθεια" πακέτων που προωθεί για μαζική χρήση με προσφορές μειωμένων κάτω από 50% της κανονικής τιμής της: Νομίζω ότι είναι μια πολύ αποτελεσματική τακτική για την Ελληνική αγορά. Σοβαρή εταιρία αποδεικνυεται. Και η διάρκεια όσπου να τους "πείσει" είναι μακρόπνοη διαρκείας μπορεί και πάνω από 1 έτος , ανάλογα με το πόσο "πιάνει" αυτή η τακτική. Μάλιστα , δε ξεκινά τα sms προσφοράς στους "πεισματικούς" καταναλωτές καρτοκινητών με το κλασικό "Προσφορά το.....από 10Ε στα 4Ε", αλλά τα ξεκινά με : "ΔΩΡΟ 10GB για 30 μέρες.....(και συνεχίζει με την προσφορά στην οποία προωθεί) " που είναι "άκρως πιασιάρικη" το "ΔΩΡΟ...." στην Ελληνική αγορά καταναλωτών.

Edited by Pppe
Link to comment
Share on other sites

Στο δικό μου νούμερο έχει να έρθει μήνυμα προσφοράς πάνω από 1 χρόνο.

Βάζω κάρτα πριν λήξει το υπόλοιπο μου, 6 μήνες αν δεν κάνω λάθος, αλλά δεν ενεργοποιώ ποτέ κανένα πακέτο που με χρεώνει γιατί χρησιμοποιώ τα 600' cu και 600mb.

Άρα δεν έρχεται σε όλους.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Δεν καταργήθηκε ούτε το πακέτο των 7€ τελικά ούτε η ανανέωση των 10€.. καταργήθηκε η αξιοπιστία στο πρόσωπο της Vodafone.

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πριν, kalitexnis_g said:

Δεν καταργήθηκε ούτε το πακέτο των 7€ τελικά ούτε η ανανέωση των 10€.. καταργήθηκε η αξιοπιστία στο πρόσωπο της Vodafone.

Φίλε μου, σε συμβουλεύω να μην παίρνεις κόσμο στο λαιμό σου, στην προσπάθειά σου να κατηγορήσεις την Vodafone. Δεν καταργήθηκε η αξιοπιστία κανενός, απλά οι τιμολογιακές αλλαγές μετατέθηκαν λίγο χρονικά. Από αύριο καταργείται το πακέτο CU xclusive 7, ενώ από μεθαύριο καταργείται και η δυνατότητα δεκάευρης ανανέωσης. Γι' αυτό, όποιος θέλει να αξιοποιήσει αυτά τα "προνόμια", ας το κάνει άμεσα, εντός των επόμενων λίγων ωρών. Δεν ξέρω (και ούτε με ενδιαφέρει) αν θα διαγραφεί ή όχι το μήνυμά μου, πάντως εγώ προειδοποίησα. Όποιος θέλει να καταλάβει, θα καταλάβει. Οι υπόλοιποι, θα συνεχίσουν να κάνουν κόντρες και off topic συγκριτικά, για το ποιά εταιρεία είναι η καλύτερη και ποιά η χειρότερη.

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κάποιος εάν η κατάργηση του πακέτου των 7€ και η ανανέωση των 10€ ισχύουν και στην Cosmote;

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, knight666 said:

Γνωρίζει κάποιος εάν η κατάργηση του πακέτου των 7€ και η ανανέωση των 10€ ισχύουν και στην Cosmote;

Προσώρας όχι.

Link to comment
Share on other sites

16 ώρες πριν, Gm87 said:

Φίλε μου, σε συμβουλεύω να μην παίρνεις κόσμο στο λαιμό σου, στην προσπάθειά σου να κατηγορήσεις την Vodafone. Δεν καταργήθηκε η αξιοπιστία κανενός, απλά οι τιμολογιακές αλλαγές μετατέθηκαν λίγο χρονικά. Από αύριο καταργείται το πακέτο CU xclusive 7, ενώ από μεθαύριο καταργείται και η δυνατότητα δεκάευρης ανανέωσης. Γι' αυτό, όποιος θέλει να αξιοποιήσει αυτά τα "προνόμια", ας το κάνει άμεσα, εντός των επόμενων λίγων ωρών. Δεν ξέρω (και ούτε με ενδιαφέρει) αν θα διαγραφεί ή όχι το μήνυμά μου, πάντως εγώ προειδοποίησα. Όποιος θέλει να καταλάβει, θα καταλάβει. Οι υπόλοιποι, θα συνεχίσουν να κάνουν κόντρες και off topic συγκριτικά, για το ποιά εταιρεία είναι η καλύτερη και ποιά η χειρότερη.

Ξεχνάς ή κάνεις ότι ξεχνάς ότι έχει υπάρξει κι άλλη ανακοίνωση περί κατάργησης του πακέτου των 7€.. επίσης το "αύριο" που είπες ήρθε αλλά το πακέτο δεν λέει να καταργηθεί.

Κι εγώ Vodafone έχω αλλά τι θα γίνει; Δεν θα κάνουμε και κριτική;;

"Επιπροσθέτως, από τις 07 Ιουλίου 2021 καταργείται για όλους τους υφιστάμενους και νέους πελάτες με ενεργή τη φοιτητική προσφορά στο καρτοκινητό Vodafone CU, το φοιτητικό πακέτο CU Xclusive 7 που παρέχει 1000 λεπτά προς όλα τα εθνικά δίκτυα κινητής και σταθερής και 600MB για 30 ημέρες με 7€. Οι συνδρομητές που έχουν ενεργοποιήσει ή θα ενεργοποιήσουν το παραπάνω πακέτο έως την 7η Ιουλίου 2021, θα συνεχίζουν να χρησιμοποιούν το πακέτο με τις υφιστάμενες παροχές έως τη λήξη τους ή μέχρι την εξάντληση των παροχών τους."

 

Edited by kalitexnis_g
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...