Jump to content

Φοιτητικό πακέτο Vodafone CU


zipperant
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ερωτηση, ενεργοποιησα φοιτητικο και λεει οτι το υπολοιπο ισχυει μεχρι τον 7/21 πρεπει να κανω ανανεωση ή για καποιους μηνες θα μου βαζει δωρεαν λεπτα και δεδομενα;ευχαριστω

Αγαπάτε ΑΛΛΗΛΟΥΣ- Κακο ΔΕΝ κανει...

Samsung Galaxy S2, HTC ONE(Μ7),Iphone6s, Samsung J7(2016),Samsung S9, iphone7,iphone 13pro max
Ipad 3,Ipad 5

Link to comment
Share on other sites

Ερωτηση, ενεργοποιησα φοιτητικο και λεει οτι το υπολοιπο ισχυει μεχρι τον 7/21 πρεπει να κανω ανανεωση ή για καποιους μηνες θα μου βαζει δωρεαν λεπτα και δεδομενα;ευχαριστω

 

Θα βάζει 600 λεπτά προς CU και 600mb κάθε μήνα ακόμα και εαν δεν κάνεις κάποια ανανέωση

.
Link to comment
Share on other sites

Στην ιστοσελίδα τους για το πακέτο student 8.5 και student 7 λέει : Αν έχεις κάνει online ανανέωση αξίας από 12€ και άνω: ΔΩΡΟ 1000' προς όλους για 7 ημέρες.

 

Έβαλα 12€ στις 19/12/2020 και απο τότε και μετά δεν έκανα άλλη ανανέωση χρημάτων, οπότε καλύπτω την προϋπόθεσή που λένε να έχω βάλει 12€ τουλάχιστον, αλλά τα 1000 λεπτά για 7 μέρες δεν τα πήρα. Δεν βλέπω κάπου να γράφει το πόσες μέρες πιο νωρίς πρέπει να έχεις βάλει τα 12€. Ξέρει κανείς το πόσες μέρες πιο νωρίς πρέπει να τα βάλεις;

 

Εκτός αυτού στην σελίδα τους μου γράφει στο ένα μέρος οτι το Student 7 λήγει 09/02/2021 και λίγο πιο κάτω στα ενεργά πακέτα γράφει οτι λήγει 08/02/2021

https://ibb.co/5sBSSNC

 

Άσχετο: Δεν μπορώ να βρω πως να ανεβάζω εικόνες στο forum.

Edited by xenopoulos
.
Link to comment
Share on other sites

Χαζή ερώτηση ίσως, αλλά το πακέτο το αγόρασες ; Και αν ναι, πότε;

Sent from my Galaxy S10e

Link to comment
Share on other sites

Και αν κανω online ανανωεση με 10 € δινει κατι ή πρεπει να ενεργοποιήσω πακετοοπως παντα;

Αγαπάτε ΑΛΛΗΛΟΥΣ- Κακο ΔΕΝ κανει...

Samsung Galaxy S2, HTC ONE(Μ7),Iphone6s, Samsung J7(2016),Samsung S9, iphone7,iphone 13pro max
Ipad 3,Ipad 5

Link to comment
Share on other sites

Και αν κανω online ανανωεση με 10 € δινει κατι ή πρεπει να ενεργοποιήσω πακετοοπως παντα;

 

Θα πάρεις just surf bonus 500 mb και θα μπορείς να επιλέξεις από το cu shake είτε 1200 mb για ένα μήνα ή με 2GB για μια εβδομάδα. Και επίσης με το πάρε να έχεις θα κερδίσεις 100mb και θα χαρίσεις σε αλλά 3 άτομα cu από 100mb internet !! Αυτά είναι τα δώρα ανανέωσης χρόνου ομιλίας , μπορείς να κερδίσεις δωρεάν παροχές με βάση SMS που σου έχουν έρθει πχ βάλε κάρτα για να κερδίσεις κάτι. Τότε ναι αποδίδονται δωρεάν.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Ερωτηση, ενεργοποιησα φοιτητικο και λεει οτι το υπολοιπο ισχυει μεχρι τον 7/21 πρεπει να κανω ανανεωση ή για καποιους μηνες θα μου βαζει δωρεαν λεπτα και δεδομενα;ευχαριστω

 

Για τους πρώτους 3 μήνες θα έχεις 1000 λεπτά τον μήνα δωρεάν.

Τον Απρίλιο θα πρέπει πλέον να αγοράσεις εσύ πακέτο,

Το κακό με το δωρεάν πακέτο είναι ότι δεν έχει καθόλου SMS,

Αν χρειάζεσαι θα πρέπει να αγοράσεις ξεχωριστά.

Η λήξη θα ανανεώνεται μόνη της κάθε μήνα ( 6 μήνες μετά )

Link to comment
Share on other sites

Στην ιστοσελίδα τους για το πακέτο student 8.5 και student 7 λέει : Αν έχεις κάνει online ανανέωση αξίας από 12€ και άνω: ΔΩΡΟ 1000' προς όλους για 7 ημέρες.

 

Έβαλα 12€ στις 19/12/2020 και απο τότε και μετά δεν έκανα άλλη ανανέωση χρημάτων, οπότε καλύπτω την προϋπόθεσή που λένε να έχω βάλει 12€ τουλάχιστον, αλλά τα 1000 λεπτά για 7 μέρες δεν τα πήρα. Δεν βλέπω κάπου να γράφει το πόσες μέρες πιο νωρίς πρέπει να έχεις βάλει τα 12€. Ξέρει κανείς το πόσες μέρες πιο νωρίς πρέπει να τα βάλεις;

 

Εκτός αυτού στην σελίδα τους μου γράφει στο ένα μέρος οτι το Student 7 λήγει 09/02/2021 και λίγο πιο κάτω στα ενεργά πακέτα γράφει οτι λήγει 08/02/2021

https://ibb.co/5sBSSNC

 

Άσχετο: Δεν μπορώ να βρω πως να ανεβάζω εικόνες στο forum.

Νομίζω ότι λήγει στις 9/2/2021. Για επιβεβαίωση ακουσε το στο 1252. Αυτό που λέει στο 1252 αυτό ισχύει.

Link to comment
Share on other sites

Δεν σε "χάλασε" όμως. Για 6 χρονάκια θα απολαμβάνεις φοιτητικές προσφορές. :p

 

Στην εφαρμογή του My CU, σου εμφανίζει όντως φοιτητικά πακέτα για αγορά;

 

Nαι, μου εμφανίζει τρία πακέτα.

Students xclusive 8,5

students xclusive 7

students xclusive sms 1

Link to comment
Share on other sites

Για τους πρώτους 3 μήνες θα έχεις 1000 λεπτά τον μήνα δωρεάν.

Τον Απρίλιο θα πρέπει πλέον να αγοράσεις εσύ πακέτο,

Το κακό με το δωρεάν πακέτο είναι ότι δεν έχει καθόλου SMS,

Αν χρειάζεσαι θα πρέπει να αγοράσεις ξεχωριστά.

Η λήξη θα ανανεώνεται μόνη της κάθε μήνα ( 6 μήνες μετά )

 

Τα 1000 ειναι προς ολους; Και αλλη μια ερωτηση αυτα τα πακετα ως ποτε θα ειναι διαθεσιμα; Για παντα; Ή θα μου τα κοψουν σε καποια φαση και καλα γιατι εληξε η φοιτητικη ιδιοτητα; Ευχαριστω

Αγαπάτε ΑΛΛΗΛΟΥΣ- Κακο ΔΕΝ κανει...

Samsung Galaxy S2, HTC ONE(Μ7),Iphone6s, Samsung J7(2016),Samsung S9, iphone7,iphone 13pro max
Ipad 3,Ipad 5

Link to comment
Share on other sites

1000’ προς όλους. Συνήθως είναι διαθεσιμα μέχρι την ημερομηνία λήξης του πάσου σου, αν δεν αναγράφεται ημερομηνία τότε σε μερικά χρόνια μπορεί να ζητήσουν να τους στείλεις ξανα πάσο/φοιτητική ταυτότητα.
Link to comment
Share on other sites

Χαζή ερώτηση ίσως, αλλά το πακέτο το αγόρασες ; Και αν ναι, πότε;

Sent from my Galaxy S10e

Έχεις δίκαιο, δεν το διευκρίνισα οτι πήρα το student 7 στις 09/1/2021 αλλά μέχρι και σήμερα δεν πήρα τα 1000 λεπτά για 7 ημέρες που δίνουν ως δώρο. Όχι οτι τα θέλω κιόλας γιατί τα 1000 λεπτά τον μήνα με υπερφτάνουν, απλά απο περιέργεια πιο πολύ ρωτάω. :)

.
Link to comment
Share on other sites

Λογικά θα έπρεπε να στα δώσει άμεσα με την αγορά του πακέτου. Αυτό για τα έξτρα 1000 λεπτά υπήρχε στις 19/12 σαν προσφορά; Το είχες δει;

Επίσης, αν έχουν ισχύ 7 ημέρεςκαι μπλέκει και την προϋπόθεση να έχεις κάνει ανανέωση, ίσως πρέπει να γίνει εντός 7 ημερών από την στιγμή που ανανεώνεις.

 

Sent from my Galaxy S10e

Edited by Mark_K
Link to comment
Share on other sites

Λογικά θα έπρεπε να στα δώσει άμεσα με την αγορά του πακέτου. Αυτό για τα έξτρα 1000 λεπτά υπήρχε στις 19/12 σαν προσφορά; Το είχες δει;

Επίσης, αν έχουν ισχύ 7 ημέρεςκαι μπλέκει και την προϋπόθεση να έχεις κάνει ανανέωση, ίσως πρέπει να γίνει εντός 7 ημερών από την στιγμή που ανανεώνεις.

 

Sent from my Galaxy S10e

 

Δεν ξέρω απο πότε άρχισε αυτή η προσφορά. Εαν ξέρει κάποιος ας μας πει.

.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, με πήραν τηλέφωνο και με ενημέρωσαν πως έληξε το φοιτητικό πακέτο που έχω και μου έκαναν μια προσφορά για συμβόλαιο φοιτητικό. Αν δεν το δεχτώ θα εξακολουθεί να ισχύει το φοιτητικό καρτοκινητό ή θα μου το κόψουν?

Ευχαριστώ

Edited by GEOGEOGEO
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, με πήραν τηλέφωνο και με ενημέρωσαν πως έληξε το φοιτητικό πακέτο που έχω και μου έκαναν μια προσφορά για συμβόλαιο φοιτητικό. Αν δεν το δεχτώ θα εξακολουθεί να ισχύει το φοιτητικό καρτοκινητό ή θα μου το κόψουν?

Ευχαριστώ

 

θα σου το κανουνε special αυτο συνηθιζεται να γινεται δες εδω http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=474614

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Μου δίνει 1000 προς όλους 600 προς Vodafone και 5 gb το μήνα με 13.55 τελική τιμή για 24 μήνες. Αξίζει?
Link to comment
Share on other sites

Σαν τιμή είναι καλή αν μιλάς πολύ, βέβαια αυτό μόνο εσύ το ξέρεις.

 

Ποσα χρόνια πέρασαν από τότε που πήρες πτυχίο;;;

 

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Σαν τιμή είναι καλή αν μιλάς πολύ, βέβαια αυτό μόνο εσύ το ξέρεις.

 

Ποσα χρόνια πέρασαν από τότε που πήρες πτυχίο;;;

 

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

 

Μεταπτυχιακό είχα κάνει πριν 6 περίπου χρόνια.

Link to comment
Share on other sites

6 χρόνια είναι αρκετό διάστημα :)

 

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Ειναι πολύ καλή τιμή διότι το special θέλει 10 ευρώ κάθε μήνα δηαδή μία κάρτα των 12 ευρώ.

Με 13,55 είναι καλά για δύο χρόνια . Θα έχεις και δωρεάν όλες τις Thank you προσφορες.

Link to comment
Share on other sites

Ειναι πολύ καλή τιμή διότι το special θέλει 10 ευρώ κάθε μήνα δηαδή μία κάρτα των 12 ευρώ.

Με 13,55 είναι καλά για δύο χρόνια . Θα έχεις και δωρεάν όλες τις Thank you προσφορες.

 

 

Οκ. Ευχαριστώ!

Edited by Vasileios
μορφοποίηση παραπομπής
Link to comment
Share on other sites

Για τους πρώτους 3 μήνες θα έχεις 1000 λεπτά τον μήνα δωρεάν.

Τον Απρίλιο θα πρέπει πλέον να αγοράσεις εσύ πακέτο,

Το κακό με το δωρεάν πακέτο είναι ότι δεν έχει καθόλου SMS,

Αν χρειάζεσαι θα πρέπει να αγοράσεις ξεχωριστά.

Η λήξη θα ανανεώνεται μόνη της κάθε μήνα ( 6 μήνες μετά )

 

ερωτηση, που θα φαινετα οτι τελειωσαν οι 3 μηνες των δωρεαν παροχων; επίσης οταν θα ενεργοποιήσω καποιο πακετο εχευν ρολοβερ;θα περνουν εννοω τα υπολοιπα στν επομενο μήνα ή θα μηδενιζει ετσι και αλλιως και θα βαζει μονο του νεου ενργοποιημένου πακέτου;ευχαριστω

Αγαπάτε ΑΛΛΗΛΟΥΣ- Κακο ΔΕΝ κανει...

Samsung Galaxy S2, HTC ONE(Μ7),Iphone6s, Samsung J7(2016),Samsung S9, iphone7,iphone 13pro max
Ipad 3,Ipad 5

Link to comment
Share on other sites

στο 1252 σου λέει την ημερομηνία λήξης.

Τον Φεβρουάριο και τον Μάρτιο θα σου ανανεωθει μόνο του με rollover. Από τον Απρίλιο θα πρέπει να το ανανεώσεις εσύ μόνος σου.

Link to comment
Share on other sites

Μου δίνει 1000 προς όλους 600 προς Vodafone και 5 gb το μήνα με 13.55 τελική τιμή για 24 μήνες. Αξίζει?

 

Εαν δεν μιλάς πάνω απο 600 λεπτά τον μήνα και δεν σε απασχολούν τα gb, ας τους αφήσεις να δεις εαν θα στο κάνουν special οπού με 10€ θα έχεις 600 λεπτα προς όλους και 500mb + 1.200 mb απο το shake + 100 mb εαν δηλώσεις κάποιο άλλο cu.

 

Άλλη επιλογή είναι να τους πάρεις και να τους πεις οτι το παραπάνω πακέτο που σε πρότειναν με 12€ το κλείνεις άμεσα. Έχουν περιθώριο να κατεβάζουν τιμές για να μην σε χάσουν απο πελάτη και για να δείχνει ο εξωτερικός συνεργάτης της vodafone που πιθανόν σε κάλεσε, οτι κλείνει συμβόλαια.

.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...