Jump to content

Φοιτητικό πακέτο Vodafone CU


zipperant
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

μακαρι να συνεχισει στην cu διοτι στα αλλα 2 δικτυα μαλλον διακοπηκε αφου κατεβηκε απο το site της ευρωπαικης καρτας νεων https://europeanyouthcard.gr/offer_category/%cf%84%ce%b7%ce%bb%ce%b5%cf%86%cf%89%ce%bd%ce%b9%ce%b1internet/

Εντάξει, στις αλλες δυο δεν ηταν και καμια τρομερή η προσφορά να σου πω την αλήθεια. Δεν ειμαι σίγουρος αν άξιζε δηλαδη να εκδόσεις την κάρτα αποκλειστικά για αυτες, σε αντίθεση με την συγκεκριμένη προσφορά.

 

Όπως και στην περίπτωση των γενεθλίων οταν ήμασταν πιτσιρίκια, τα λεφτα ειναι πάντα τα καλύτερα ως δωρο! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ευτυχώς που τα έξτρα χρήματα που σου δίνονται από την προσφορά μπορείς να τα καταναλώσεις σε πακέτα. Η ευρωπαϊκή καρτα νεων το διαφημίζει στο fb και σιγά σιγά θα την αποκτήσουν όλο και περισσότεροι. Εύχομαι να μην το καταργήσει η Vodafone αν δει στο τέλος ότι δεν την συμφέρει. Θεωρώ μόνο γι αυτό αξίζει να έχει κανείς cu καρτοκινητο.
Link to comment
Share on other sites

Εντάξει, στις αλλες δυο δεν ηταν και καμια τρομερή η προσφορά να σου πω την αλήθεια. Δεν ειμαι σίγουρος αν άξιζε δηλαδη να εκδόσεις την κάρτα αποκλειστικά για αυτες, σε αντίθεση με την συγκεκριμένη προσφορά.

 

Όπως και στην περίπτωση των γενεθλίων οταν ήμασταν πιτσιρίκια, τα λεφτα ειναι πάντα τα καλύτερα ως δωρο! :lol:

 

και στο whats up εδινε 600 mb και 600 λεπτα προς whats up με μια ανανεωση απο 10 ευρω καμια σχεση με τα 10 ευρω μπονους του cu.

Αλλα και παλι πολυ δυσκολος τροπος ενεργοποιησης ουτε σε καταστημα που ρωτησαμε δεν ηξεραν να το ενεργοποιησουνε , ενω στο cu στελνεις ενα μυνημα, αν και τωρα τελευταια κατι εχει γινει και τις νεες ενεργοποιησεις των νεων ευρωπαικων νεων δεν επαιρνε το sms η vodafone cu . Οσο για το συμβολαιο της wind με την ευρωπαικη καρτα νεων , μονο που ειδα συμβολαιο λεω δεν αξιζει!. Πολυ καλυτερα με το cu και την ευρωπαικη καρτα νεων για εως και 29 χρονων που βαζεις 12 ευρω και περνας 2 μηνες!

ψαχνω δουλεια απο το σπιτι για οποιον ενδιαφερεται μπορει να μου στειλει προσωπικο μυνημα, αραγε αξιζει να ξεκινησω προγραμματισμο;. 

Link to comment
Share on other sites

Τι κακό είναι αυτό ρε παιδιά με την ταχύτητα;; Συμβαίνει και σε άλλους ή μόνο σε εμένα; Σε 3 διαφορετικά σημεία που κάποτε πετούσε τώρα σέρνεται!!
Link to comment
Share on other sites

Τι κακό είναι αυτό ρε παιδιά με την ταχύτητα;; Συμβαίνει και σε άλλους ή μόνο σε εμένα; Σε 3 διαφορετικά σημεία που κάποτε πετούσε τώρα σέρνεται!!

 

κανε επανεκκινηση στην συσκευη σου και , κλεισε τα data για λιγο και ξανα ενεργοποιησετε τα .

μετα εαν δεν στρωσει κλειδωσε στο 3g μηπως εχει λιγοτερη υπερφορτωση δικτύου. Τελος μπες στην εφαρμογη my vodafone ή καλεσε το 13840 και αναφερε το προβλημα με την ταχυτητα , μπας και το διορθωσουνε. αλλα εγω στην θεση θα εβαζα 3g και οχι 4g πιστευω οτι θα ητανε λιγοτερο υπερφορτωμενο , λογω οτι οι περισσοτερες συσκευες ειναι 4g και απο προεπιλογη ειναι στο 4g.

ψαχνω δουλεια απο το σπιτι για οποιον ενδιαφερεται μπορει να μου στειλει προσωπικο μυνημα, αραγε αξιζει να ξεκινησω προγραμματισμο;. 

Link to comment
Share on other sites

Παρακολουθώ το θέμα μια στο τόσο και δεν ξέρω αν ειπώθηκε ξανά...

 

Στο FB διαφημίζουν κάτι τέτοια πακέτα, χωρίς βέβαια να λένε τιμές και μάλλον με νέο αριθμό.

 

FB-IMG-1594418378762.jpg

 

Αυτόν που έχει τη διαφήμιση στο FB, τον έχει και η VF στη λίστα συνεργατών της.

https://www.vodafonecu.gr/foitites/cuatunis/

Link to comment
Share on other sites

Παρακολουθώ το θέμα μια στο τόσο και δεν ξέρω αν ειπώθηκε ξανά...

 

Στο FB διαφημίζουν κάτι τέτοια πακέτα, χωρίς βέβαια να λένε τιμές και μάλλον με νέο αριθμό.

 

FB-IMG-1594418378762.jpg

 

Αυτόν που έχει τη διαφήμιση στο FB, τον έχει και η VF στη λίστα συνεργατών της.

https://www.vodafonecu.gr/foitites/cuatunis/

 

Έχει ξαναειπωθει. Οι παροχές που βλέπεις μοιράζονται ισοποσα τους 4 πρωτους μήνες.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους.

 

Δεν ξερω αν εχει ειπωθει ξανα αλλα τα λεπτα και τα mb απο τα πακετα μπορουν να χρησιμοποιηθουν σε roaming εντος Ευρωπαϊκης Ενωσης;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Τα πιο μεγάλα ονειρα τα κάνεις οταν όλοι σε ξεχνάνε!!!
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα που είμαι στην Κύπρο παίζουν τα λεπτά ομιλίας αλλά όχι τα ΜΒ.
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα που είμαι στην Κύπρο παίζουν τα λεπτά ομιλίας αλλά όχι τα ΜΒ.

 

 

Ακριβως δηλαδη οπως το προνομιακο της Wind. Τα δωρεαν λεπτα παιζουν κανονικα αλλα οχι τα MB...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Τα πιο μεγάλα ονειρα τα κάνεις οταν όλοι σε ξεχνάνε!!!
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλησπέρα.

 

Πριν 1,5 χρόνο Vodafone μου εδώ σε κάρτα για φοιτητικό πακέτο λόγω μεταπτυχιακού. Μέχρι πότε μπορώ να την ενεργοποιήσω; Η αλήθεια είναι ότι λόγω μετακόμισης δεν μπορώ να την βρω, αλλά κάπου θα είναι. Μπορώ με κάποιο τροπο και σε υπάρχον Vodafone αριθμό να την ενεργοποιήσω;

Link to comment
Share on other sites

Αν είσαι φοιτητής μεταπτυχιακου μπορείς με το πάσο σου να κάνεις οποιαδήποτε καρτοκινητο φοιτητικό, δεν είναι απαραίτητο να είναι αυτό που σου έδωσαν

 

Sent from my Power 3 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Το δικό μου το είχα κάνει τότε στην what's up. Θέλω τώρα να κάνω και για την σύζυγο. Ποια είναι η διαδικασία για την Vodafone? Γνωρίζουμε?
Link to comment
Share on other sites

Πας σε ένα κατάστημα με το πάσο σου και σε πέντε λεπτά τελείωσες

 

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

γνώμη μου πήγαινε αύριο όσο πιο γρήγορα μπορείς

 

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Παιδες υπάρχει περιορισμός ποσα φοιτητικά νούμερα μπορεί να έχει ένας φοιτητής;
Κανονικά ενα μόνο αλλά αν είσαι σε μεταπτυχιακό μπορείς να έχεις και του πpοππτυχιακου και αν είσαι σε δεύτερο μεταπτυχιακό ακόμα ένα :P πας στα τρία :)

 

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Edited by HEO

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Ένα με κάθε πάσο. Αλλά μπορει να έχει και ένα φοιτητικό καρτοσυμβόλαιο.
Link to comment
Share on other sites

Το δικό μου το είχα πάρει το 2013. Η φοιτητική ταυτότητα του ΕΑΠ που είχα δώσει τότε έληξε το 2017. Ακόμα είναι φοιτητικό το νούμερο. Με έχουν ενοχλήσει πολλές φορές το τελευταίο 6μηνο ότι θα κοπεί και να κάνω ένα καρτοπρόγραμμα, αλλά όταν τους λέω πως δεν το χρησιμοποιώ και το έχω μόνο για εισερχόμενες από Vodafone, με αφήνουν ήσυχο.

 

Sent from my Galaxy S10e

Link to comment
Share on other sites

Εμενα με πασο του 2012 ,το 2018 τον Δεκεμβρη μου ειπαν για τη προσφορα του καρτοσυμβολαιου και τον Μαρτη του 2019 το γυρισαν σε σπεσιαλ,που δε με χαλαει αν εξαιρεσεις οτι το κανανε 10ρικο
:superman:
Link to comment
Share on other sites

Όταν το είχες φοιτητικό σου έληγε το υπόλοιπο; Αν όχι, συνεχίζεται από όταν έγινε special;

 

Sent from my Galaxy S10e

Link to comment
Share on other sites

Κάτι ακόμη. Ξέρουμε αν η Vodafone κόβει τα φοιτητικά πακέτα όταν περάσει η διετία ή τα “ξεχνάει”?
Ο κανόνας από ότι βλέπω είναι ότι τα "ξεχνάει".... αλλά κάποια στιγμή μπορεί να πάρει την σκούπα.....

 

Sent from my Power 3 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Ο κανόνας από ότι βλέπω είναι ότι τα "ξεχνάει".... αλλά κάποια στιγμή μπορεί να πάρει την σκούπα.....

 

Sent from my Power 3 using Tapatalk

Το ξέρουν σε όλες της εταιρείες ότι πολλά φοιτητικά είτε τα έχουν άτομα που δεν θα έπρεπε να τα έχουν είτε τα έχουν πρώην φοιτητές ... Εγώ νομίζω ότι θέλουν να τα ταΐζουν βέβαια από το καρτέλ όλα τα περιμένω και συμφωνώ μαζί σου ότι κάποια στιγμή μπορεί να τα τραβήξει η σκουπα

 

 

Ε τότε θα κλάψουν μανούλες γιατί κακά τα ψέμματα είναι βολικά σε σχέση με τα φευτοπακετα που έχουν τα κανονικά καρτοκινητα

Edited by oxxy

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...