Jump to content

Φοιτητικό πακέτο Vodafone CU


zipperant
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Είχα δεχτεί και εγώ την γνωστή προσφορά για μετατροπή του φοιτητικού σε καρτοπρόγραμμα με τα 15 ευρώ.

Τελευταία φορά νομίζω ήταν πριν περίπου 1 μήνα και δεν είχα δεχτεί να κάνουμε την αλλαγή.

Τώρα όμως άλλαξα γνώμη και δεν ξέρω πως να τους βρω αφού στην εξυπηρέτηση μου λένε ότι δεν γνωρίζουν για την συγκεκριμένη προσφορά και δεν μπορούν να την δουν εφόσον δεν έχει καταχωρηθεί στο νούμερό μου.Στο 2182189789 ούτε καν καλεί μήπως έβγαζα άκρη.

 

Ακριβώς το ίδιο θέμα είχα, κόπηκε και το special και αφου γύρισα και το σταθερό στη voda πήγα σήμερα σε κατάστημα 2 μήνες+ μετά το τηλέφωνο με την προσφορά και το βρήκε στο σύστημα.

 

Δεν μου το έδωσε όμως στα 15 πλέον αλλά στα 18 €

Edited by and64

Coolermaster MC500/Asus Rog Strix X570-F/Ryzen 7 3700X/Bequiet Dark Rock 4/G.Skill Ripjaws V 32GB-3200/Sapphire 6900XT Nitro+SE /Corsair RM850x/Samsung 970 Evo 500GB M2/Samsung 860 Evo 250GB/Corsair K70 mk.2/Logitech G13/Logitech MX Master 3/Dell UP2716+SE2419/

MyFlickr

Link to comment
Share on other sites

Κι έτσι από το πουθενά, πάρε 12€ να 'χεις. :lol: :lol:

 

2020-05-27-20-45-56.jpg

 

Δεν ξέρω αν έχει σχέση με την Ευρωπαϊκή κάρτα νέων. Εδώ και 1 μήνα (28/4) έχει εκδοθεί η νέα (η παλιά έληξε) και ακόμα η Vodafone δεν την δέχεται... Έχω κάνει αίτημα εδώ και 1 εβδομάδα και ακόμα τίποτα... :down: Δεν ζήτησα να μου δώσουν λεφτά, αλλά να μου ενεργοποιησουν τη νέα κάρτα, ώστε κάθε φορά που βάζω 10€ να παίρνω άλλα 10 δώρο.

Link to comment
Share on other sites

Κι έτσι από το πουθενά, πάρε 12€ να 'χεις. :lol: :lol:

 

2020-05-27-20-45-56.jpg

 

Δεν ξέρω αν έχει σχέση με την Ευρωπαϊκή κάρτα νέων. Εδώ και 1 μήνα (28/4) έχει εκδοθεί η νέα (η παλιά έληξε) και ακόμα η Vodafone δεν την δέχεται... Έχω κάνει αίτημα εδώ και 1 εβδομάδα και ακόμα τίποτα... :down: Δεν ζήτησα να μου δώσουν λεφτά, αλλά να μου ενεργοποιησουν τη νέα κάρτα, ώστε κάθε φορά που βάζω 10€ να παίρνω άλλα 10 δώρο.

 

Έχω φίλο που είναι ακριβώς στην ίδια κατάσταση με την δικιά σου! Του έχω εκδόσει μια κάρτα νέων από 5/5 και ακόμα δεν του την δέχεται! Όλο του λέει λάθος κωδικός! Επίσης σήμερα του ήρθαν και αυτού 12€ ουρανοκατεβατα τα οποία είναι ακέραια χωρίς φόρο! Ενεργοποίησε 12€ πακέτο του έμειναν κάτι ψιλά (0.12€) και πείρε την Vodafone και του είπαν ότι δεν βλέπουν κάτι στο σύστημα! Μάλιστα του είπαν τελευταία ανανέωση 10/4 και ότι δεν υπάρχουν κάπου 12€ η αν μπήκαν από κάπου. Σαν να μην υπάρχουν-υπήρχαν! Για την κάρτα νέων του είπαν να πάρει τηλέφωνο εκεί για να δουν αν είναι σωστός ο κωδικός που έβγαλαν αυτοί στην κάρτα ή κάτι τέτοιο. Εγώ του είπα ότι ίσως τον έχουν χρησιμοποιήσει εκ τον εσο και γι αύτο δεν περνάει!

Link to comment
Share on other sites

Κι έτσι από το πουθενά, πάρε 12€ να 'χεις. :lol: :lol:

 

2020-05-27-20-45-56.jpg

 

Δεν ξέρω αν έχει σχέση με την Ευρωπαϊκή κάρτα νέων. Εδώ και 1 μήνα (28/4) έχει εκδοθεί η νέα (η παλιά έληξε) και ακόμα η Vodafone δεν την δέχεται... Έχω κάνει αίτημα εδώ και 1 εβδομάδα και ακόμα τίποτα... :down: Δεν ζήτησα να μου δώσουν λεφτά, αλλά να μου ενεργοποιησουν τη νέα κάρτα, ώστε κάθε φορά που βάζω 10€ να παίρνω άλλα 10 δώρο.

 

ειναι φυσιολογικο να μην δεχεται και σου βγαζει μυνημα λαθους .

δες εδω https://europeanyouthcard.gr/%ce%b5%ce%bd%ce%b5%cf%81%ce%b3%ce%bf%cf%80%ce%bf%ce%af%ce%b7%cf%83%ce%b7-%cf%80%cf%81%ce%bf%cf%83%cf%86%ce%bf%cf%81%ce%ac%cf%82-vodafone/

<< Σας ενημερώνουμε ότι η προσφορά της Vodafone που ισχύει για την Ευρωπαϊκή Κάρτα Νέων ενεργοποιείται ανά 20 μέρες περίπου κάθε μήνα.

 

Παράδειγμα: Εάν ο δικαιούχος παραλάβει την κάρτα 5 του μηνός, ενεργοποιείται η προσφορά στις 25 του ίδιου μήνα. >> .

Εγω που το ενεργοποιησα στον αδελφο μου και εμενα μου εστειλε το μυνημα λαθους και πηρα τηλεφωνο την ευρωπαικη καρτα νεων και μου ειπανε ποτε να στειλουμε το μυνημα , διοτι αυτοι στελνουνε τους κωδικους στην vodafone και ξερουνε.

καλεσε εδω Τηλ: 213 131 4411, 213 131 4414, 213 131 4433 και ρωτα ποτε να στειλεις το μυνημα για την ενεργοποιηση της ευρωπαικης καρτας νεων.

Επισης βλεπω οτι η ευρωπαικη καρτα νεων αλλαζει μορφη και χωρις φωτογραφια πια!! ( καλυτερα ! )

https://europeanyouthcard.gr/%CE%B7-%CE%B5%CF%85%CF%81%CF%89%CF%80%CE%B1%CF%8A%CE%BA%CE%AE-%CE%BA%CE%AC%CF%81%CF%84%CE%B1-%CE%BD%CE%AD%CF%89%CE%BD-%CE%B1%CE%BB%CE%BB%CE%AC%CE%B6%CE%B5%CE%B9-%CE%BC%CE%BF%CF%81%CF%86%CE%AE/

<< Η Ευρωπαϊκή Κάρτα Νέων αλλάζει μορφή!

Η Ευρωπαϊκή Κάρτα Νέων αλλάζει μορφή! Πλέον η κάρτα μας θα εκδίδεται με νέο σχεδιασμό, με άλλα χρώματα και χωρίς φωτογραφία!

 

Παρακαλούμε να αναγράφετε στην αίτηση το Ονοματεπώνυμο σας, όπως αυτό αποτυπώνεται στο δελτίο της ταυτότητας σας.

 

Σας ενημερώνουμε πως όλοι οι κάτοχοι που έχουν τη προηγούμενη μορφή της κάρτας σε ισχύ δε θα έχουν κανένα πρόβλημα στα προνόμια και στις εκπτώσεις της!

 

Για οποιεσδήποτε πληροφορίες, επικοινωνήστε μαζί μας στην ηλεκτρονική διεύθυνση europeanyouthcard@inedivim.gr και στα τηλέφωνα:

 

Γραφείο Αθήνας: 213 131 4411, 4414, 4433

 

Γραφείο Θεσσαλονίκης: 21310257130

 

Ζήσε Περισσότερα – Ξόδεψε Λιγότερα! >>

ψαχνω δουλεια απο το σπιτι για οποιον ενδιαφερεται μπορει να μου στειλει προσωπικο μυνημα, αραγε αξιζει να ξεκινησω προγραμματισμο;. 

Link to comment
Share on other sites

ειναι φυσιολογικο να μην δεχεται και σου βγαζει μυνημα λαθους .

δες εδω https://europeanyouthcard.gr/%ce%b5%ce%bd%ce%b5%cf%81%ce%b3%ce%bf%cf%80%ce%bf%ce%af%ce%b7%cf%83%ce%b7-%cf%80%cf%81%ce%bf%cf%83%cf%86%ce%bf%cf%81%ce%ac%cf%82-vodafone/

<< Σας ενημερώνουμε ότι η προσφορά της Vodafone που ισχύει για την Ευρωπαϊκή Κάρτα Νέων ενεργοποιείται ανά 20 μέρες περίπου κάθε μήνα.

 

Παράδειγμα: Εάν ο δικαιούχος παραλάβει την κάρτα 5 του μηνός, ενεργοποιείται η προσφορά στις 25 του ίδιου μήνα. >> .

Εγω που το ενεργοποιησα στον αδελφο μου και εμενα μου εστειλε το μυνημα λαθους και πηρα τηλεφωνο την ευρωπαικη καρτα νεων και μου ειπανε ποτε να στειλουμε το μυνημα , διοτι αυτοι στελνουνε τους κωδικους στην vodafone και ξερουνε.

καλεσε εδω Τηλ: 213 131 4411, 213 131 4414, 213 131 4433 και ρωτα ποτε να στειλεις το μυνημα για την ενεργοποιηση της ευρωπαικης καρτας νεων.

Επισης βλεπω οτι η ευρωπαικη καρτα νεων αλλαζει μορφη και χωρις φωτογραφια πια!! ( καλυτερα ! )

https://europeanyouthcard.gr/%CE%B7-%CE%B5%CF%85%CF%81%CF%89%CF%80%CE%B1%CF%8A%CE%BA%CE%AE-%CE%BA%CE%AC%CF%81%CF%84%CE%B1-%CE%BD%CE%AD%CF%89%CE%BD-%CE%B1%CE%BB%CE%BB%CE%AC%CE%B6%CE%B5%CE%B9-%CE%BC%CE%BF%CF%81%CF%86%CE%AE/

<< Η Ευρωπαϊκή Κάρτα Νέων αλλάζει μορφή!

Η Ευρωπαϊκή Κάρτα Νέων αλλάζει μορφή! Πλέον η κάρτα μας θα εκδίδεται με νέο σχεδιασμό, με άλλα χρώματα και χωρίς φωτογραφία!

 

Παρακαλούμε να αναγράφετε στην αίτηση το Ονοματεπώνυμο σας, όπως αυτό αποτυπώνεται στο δελτίο της ταυτότητας σας.

 

Σας ενημερώνουμε πως όλοι οι κάτοχοι που έχουν τη προηγούμενη μορφή της κάρτας σε ισχύ δε θα έχουν κανένα πρόβλημα στα προνόμια και στις εκπτώσεις της!

 

Για οποιεσδήποτε πληροφορίες, επικοινωνήστε μαζί μας στην ηλεκτρονική διεύθυνση europeanyouthcard@inedivim.gr και στα τηλέφωνα:

 

Γραφείο Αθήνας: 213 131 4411, 4414, 4433

 

Γραφείο Θεσσαλονίκης: 21310257130

 

Ζήσε Περισσότερα – Ξόδεψε Λιγότερα! >>

 

Το ξέρω ότι είναι κάθε 20 μέρες ή κάθε 5/25 του μήνα, αλλά η κάρτα εκδόθηκε 28/4 και ακόμα τρώω άκυρο...

 

Θα επικοινωνήσω ξανά με τη Vodafone και με την ευρωπαϊκή κάρτα επίσης. Πιθανόν να μην μπόρεσαν να λύσουν το πρόβλημα και μου έβαλαν 12€ κάρτα. :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Το ξέρω ότι είναι κάθε 20 μέρες ή κάθε 5/25 του μήνα, αλλά η κάρτα εκδόθηκε 28/4 και ακόμα τρώω άκυρο...

 

Θα επικοινωνήσω ξανά με τη Vodafone και με την ευρωπαϊκή κάρτα επίσης. Πιθανόν να μην μπόρεσαν να λύσουν το πρόβλημα και μου έβαλαν 12€ κάρτα. :wacko:

 

ναι πιθανον . Αλλα εγω θα σου ελεγα 5/6 να δοκιμασεις παλι.

ψαχνω δουλεια απο το σπιτι για οποιον ενδιαφερεται μπορει να μου στειλει προσωπικο μυνημα, αραγε αξιζει να ξεκινησω προγραμματισμο;. 

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς το ίδιο θέμα είχα, κόπηκε και το special και αφου γύρισα και το σταθερό στη voda πήγα σήμερα σε κατάστημα 2 μήνες+ μετά το τηλέφωνο με την προσφορά και το βρήκε στο σύστημα.

 

Δεν μου το έδωσε όμως στα 15 πλέον αλλά στα 18 €

 

Και εγώ τελικά πήγα σε κατάστημα και μου βρήκαν την προσφορά ακριβώς όπως μου είχε γίνει τότε στα 14,68.

Βέβαια το δικό μου special δεν το είχαν κόψει ήταν ακόμη ενεργό. Άρα οι προειδοποιήσεις τους ήταν πραγματικές ότι θα κόψουν και τα special δεν το έλεγαν για να μας τρομάξουν.

Link to comment
Share on other sites

Μιάς και αναφέρθηκε η ευρωπαϊκή κάρτα νέων:

1) Ο διπλάσιος χρόνος ομιλίας είναι κανονικός ή bonus? Πρέπει δηλαδή να καταναλωθεί αποκλειστικά μέσω ομιλίας ή sms;

2) Ισχύει μόνο για CU ή και για τα υπόλοιπα καρτοκινητά της Vodafone?

3) Το νούμερο πρέπει να είναι δηλωμένο στο όνομα του ατόμου στο οποίο εκδόθηκε η κάρτα;

Link to comment
Share on other sites

Μιάς και αναφέρθηκε η ευρωπαϊκή κάρτα νέων:

1) Ο διπλάσιος χρόνος ομιλίας είναι κανονικός ή bonus? Πρέπει δηλαδή να καταναλωθεί αποκλειστικά μέσω ομιλίας ή sms;

2) Ισχύει μόνο για CU ή και για τα υπόλοιπα καρτοκινητά της Vodafone?

3) Το νούμερο πρέπει να είναι δηλωμένο στο όνομα του ατόμου στο οποίο εκδόθηκε η κάρτα;

1) Είναι κανονικός. Μπορείς να χρησιμοποιήσεις τα χρήματα αυτά όπως επιθυμείς (π.χ. να αγοράσεις πακέτα).

2) Μόνο για CU ισχύει.

3) Δεν παίζει ρόλο σε ποιο όνομα είναι η κάρτα νέων και σε ποιο όνομα είναι το καρτοκινητό. Η ενεργοποίηση της προσφοράς είναι αυτοματοποιημένη (στέλνοντας απλά με SMS τον κωδικό της κάρτας νέων στο 1280), επομένως δεν περνάει από κάποιον έλεγχο.

Edited by pluss
Link to comment
Share on other sites

1) Είναι κανονικός. Μπορείς να χρησιμοποιήσεις τα χρήματα αυτά όπως επιθυμείς (π.χ. να αγοράσεις πακέτα).

2) Μόνο για CU ισχύει.

3) Δεν παίζει ρόλο σε ποιο όνομα είναι η κάρτα νέων και σε ποιο όνομα είναι το καρτοκινητό. Η ενεργοποίηση της προσφοράς είναι αυτοματοποιημένη (στέλνοντας απλά με SMS τον κωδικό της κάρτας νέων στο 1280), επομένως δεν περνάει από κάποιον έλεγχο.

 

επισης επιπλεον αμα εχεισ συμπληρωσει τα 30 χρονια δεν μπορεις να βγαλεις αλλη ευρωπαικη καρτα νεων ειναι εως τα 30 !.

ψαχνω δουλεια απο το σπιτι για οποιον ενδιαφερεται μπορει να μου στειλει προσωπικο μυνημα, αραγε αξιζει να ξεκινησω προγραμματισμο;. 

Link to comment
Share on other sites

Έχω θέμα με διπλή sim. Δηλαδή μία sim στο κινητό και μια στο Tablet.

Το πρόβλημα το είχα από την αρχή αλλά δεν χρησιμοποιούσα το tablet τόσο πολύ. Μου είχαν πει όποια συσκευή ενεργοποιείτε πρώτη σε αυτήν την συσκευή θα λειτουργεί και η κάρτα. Εδώ όμως συμβαίνει ότι να ναι. Ενεργοποιώ πχ το tablet έχοντας ανοιχτό το κινητό και αρχίζει και δέχεται κλήσεις το tablet. Απενεργοποιώ το tablet. Μετά φαίνεται ότι το κινητό είναι εκτός λειτουργίας.

Βλέπω δηλαδή ότι δεν υπάρχει καθορισμός τρόπος λειτουργίας. Μπορεί επίσης να χτυπούν και τα δύο

Καμιά ιδέα χειρισμού;

Link to comment
Share on other sites

Έχω θέμα με διπλή sim. Δηλαδή μία sim στο κινητό και μια στο Tablet.

Το πρόβλημα το είχα από την αρχή αλλά δεν χρησιμοποιούσα το tablet τόσο πολύ. Μου είχαν πει όποια συσκευή ενεργοποιείτε πρώτη σε αυτήν την συσκευή θα λειτουργεί και η κάρτα. Εδώ όμως συμβαίνει ότι να ναι. Ενεργοποιώ πχ το tablet έχοντας ανοιχτό το κινητό και αρχίζει και δέχεται κλήσεις το tablet. Απενεργοποιώ το tablet. Μετά φαίνεται ότι το κινητό είναι εκτός λειτουργίας.

Βλέπω δηλαδή ότι δεν υπάρχει καθορισμός τρόπος λειτουργίας. Μπορεί επίσης να χτυπούν και τα δύο

Καμιά ιδέα χειρισμού;

 

Οποία ενεργοποιήσεις τελευταία αυτή δέχεται το σήμα και τις κλήσεις ακόμα και αν έχεις ανοιχτή την 1η συσκευή. Δεν έχω δοκιμάσει να καλέσω από την 1η συσκευή να δω αν χτυπήσει αλλά νομίζω ότι δεν μπορούν να παίξουν ταυτόχρονα και οι δύο τουλάχιστον στα δικά μου δεν δούλεψε ποτέ έτσι ταυτόχρονα. Επίσης ακόμα και αν κλείσεις την 2η συσκευή που είχε και το σήμα η 1η θα πρέπει να γίνει επανεκκίνηση η ενεργοποίηση - απενεργοποιήση λειτουργία πτήσης για να ξαναπάρει εκ νέου το σήμα.

Link to comment
Share on other sites

Για να είσαι σίγουρος θέλει επανεκκίνηση. Μόνο έτσι ξέρεις τι σου γίνεται.

Στο μεταξύ κάποια φορά δεν λάμβανα τα sms. γιατί αφού έκλεισα την δεύτερη συσκευή θεωρούσε ότι την είχα κλειστή την πρώτη. Κλήσεις μπορούσα όμως να κάνω.

Αποτέλεσμα να κλειδώσω το paypal αφού πάτησα τρεις συνεχόμενες φορές ότι δεν ελήφθη το sms.

Όπως και να έχει είναι χρήσιμη λειτουργία.

 

Παλαιότερα είχα ένα δίκαρτο tablet που εκεί ήταν καλύτερη η κατάσταση αφού την συγκεκριμένη sim την είχα απενεργοποιημένη. χρησιμοποιούσα το wifi σχεδόν πάντα ή για δεδομένα την άλλη κάρτα που ήταν της Q

Τώρα είναι δύσκολο να βρεις δίκαρτο tablet.

Link to comment
Share on other sites

Μιάς και αναφέρθηκε η ευρωπαϊκή κάρτα νέων:

1) Ο διπλάσιος χρόνος ομιλίας είναι κανονικός ή bonus? Πρέπει δηλαδή να καταναλωθεί αποκλειστικά μέσω ομιλίας ή sms;

2) Ισχύει μόνο για CU ή και για τα υπόλοιπα καρτοκινητά της Vodafone?

3) Το νούμερο πρέπει να είναι δηλωμένο στο όνομα του ατόμου στο οποίο εκδόθηκε η κάρτα;

 

Επιπλέον, το έξτρα 10αρικο λήγει σε 30 μέρες, οπότε παίρνω το Φοιτητικό πακέτο με 8,5€ και τα 10 που έβαλα εγώ, τα τρώω τον 2ο μήνα.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

στο fb ανεβαζουν ενα πακετο που λεει φοιτιτικο με 4000 λεπτα κτλ

ισχυει η μουφα ?

Link to comment
Share on other sites

Αφενώς το πακέτο υπάρχει . Αν στο ενεργοποιούν πρώτα και μετά πληρώνεις ( έτσι γίνεται συνήθως ) δεν έχεις να χάσεις κάτι αν δοκιμάσεις.
Link to comment
Share on other sites

στο fb ανεβαζουν ενα πακετο που λεει φοιτιτικο με 4000 λεπτα κτλ

ισχυει η μουφα ?

 

Το εχω δει και εγω. Μαλλον πρόκειται για απόδοση των δωρων που δίνουν οταν ενεργοποιήσεις νεο φοιτητικό για 4 μηνες. Απλα τα γράφουν μαζεμενα για να γυαλισει το ματι σου.

 

Δηλαδή, σου δίνουν το πακέτο 1000' προς ολους+600MB, τα 600' προς CU και τα 600MB απο τη μηνιαια φοιτητική προσφορά (ολα αυτα επι 4). Ολα αυτα μαζι αθροιζουν: 4000' προς όλους, 2400' προς CU και 4800MB. Αν γραφουν για περισσοτερα MB μαλλον προσθέτουν και το μπονους απο την ανανεωση που σου ζητανε υποχρεωτικά να κανεις.

 

Στειλ τους ενα μηνυμα στο φμπ, λογικα.θα στο εξηγήσουν τι σου δινουν. Εγω πιστεύω οτι ειναι κανονικοι συνεργάτες της CU, ισως η κορωνο-εκδοχη των παιδιων με τα μπουφαν κ τα ταμπλετ που βλέπαμε στο δρομο για να γράψουν κόσμο στη φοιτητικη προσφορά.

Edited by gpapas640
Link to comment
Share on other sites

Έχει κάποιος κανένα νέο για την ευρωπαϊκή καρτα νεων? Η Vodafone ρίχνει το μπαλάκι στην κάρτα νέων και από την άλλη έστειλα mail, Μου είπαν ότι ξαναέστειλαν τον κωδικό της κάρτας στην Vodafone αλλά ακόμα και σήμερα ο κωδικός εμφανίζεται ως λάθος. Από τις 5/5 έχει εκδοθεί η κάρτα, παρέλαβα στις 15/5 και ακόμα δεν έχω βγάλει άκρη!
Link to comment
Share on other sites

Έχει κάποιος κανένα νέο για την ευρωπαϊκή καρτα νεων? Η Vodafone ρίχνει το μπαλάκι στην κάρτα νέων και από την άλλη έστειλα mail, Μου είπαν ότι ξαναέστειλαν τον κωδικό της κάρτας στην Vodafone αλλά ακόμα και σήμερα ο κωδικός εμφανίζεται ως λάθος. Από τις 5/5 έχει εκδοθεί η κάρτα, παρέλαβα στις 15/5 και ακόμα δεν έχω βγάλει άκρη!

 

παρε τηλεφωνο την ευρωπαικη καρτα νεων να ξανα ρωτησεις , ρωτα επισης καθε ποτε στελνουνε τους κωδικους και ξανα προσπαθησε , αλλιως ενημερωσε τους να με το ονομα σου και τον κωδικο σου που γραφει επανω η καρτα και ζητα τους να το στειλουνε αμεσα . Πιστευω οτι μπορει να υπαρχει φορτος εργασιας και να στελνουνε οποτε θελουνε εκεινοι τις καρτες και η δικια σου να μην εχει αποσταλει ακομα. Ρωτα τους επισης αμα την ειχες χασει την καρτα τι διαδικασια θα εκανες; και αμα στην επανεκδοση βγαινει νεος κωδικος καρτας ή ειναι ο ιδιος. Αμα ισχυει οτι βγαινει νεος κωδικος τοτε δηλωσε απωλεια και κανε επανεκδοση , αν και δεν το νομιζω.

ψαχνω δουλεια απο το σπιτι για οποιον ενδιαφερεται μπορει να μου στειλει προσωπικο μυνημα, αραγε αξιζει να ξεκινησω προγραμματισμο;. 

Link to comment
Share on other sites

Το εχω δει και εγω. Μαλλον πρόκειται για απόδοση των δωρων που δίνουν οταν ενεργοποιήσεις νεο φοιτητικό για 4 μηνες. Απλα τα γράφουν μαζεμενα για να γυαλισει το ματι σου.

 

Δηλαδή, σου δίνουν το πακέτο 1000' προς ολους+600MB, τα 600' προς CU και τα 600MB απο τη μηνιαια φοιτητική προσφορά (ολα αυτα επι 4). Ολα αυτα μαζι αθροιζουν: 4000' προς όλους, 2400' προς CU και 4800MB. Αν γραφουν για περισσοτερα MB μαλλον προσθέτουν και το μπονους απο την ανανεωση που σου ζητανε υποχρεωτικά να κανεις.

 

Στειλ τους ενα μηνυμα στο φμπ, λογικα.θα στο εξηγήσουν τι σου δινουν. Εγω πιστεύω οτι ειναι κανονικοι συνεργάτες της CU, ισως η κορωνο-εκδοχη των παιδιων με τα μπουφαν κ τα ταμπλετ που βλέπαμε στο δρομο για να γράψουν κόσμο στη φοιτητικη προσφορά.

τελικα ετσι ειναι και ειναι για καινουργιο αριθμο
Link to comment
Share on other sites

τελικα ετσι ειναι και ειναι για καινουργιο αριθμο

 

Πόσο το δίνουν; αν μπορείς να μου στείλεις κάποιο λινκ; ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Πόσο το δίνουν; αν μπορείς να μου στείλεις κάποιο λινκ; ευχαριστώ
ειναι για καινουργιο αριθμο και αυτα που δινει τα δινει συνολικα για 4 μηνες μετα ισχυει το φοιτητικο οπως εχει με τα πακετα που εχει

στειλε μου inbox αν θες να σου πω να το παρεις

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα , πήρα και εγώ αυτό το περιβοητο φοιτητικό πακέτο αλλά δεν έχει ενεργοποιηθεί ακόμα .Το έχω από την Πέμπτη που μας πέρασε . Ξέρετε πόσο χρόνο κάνει για να ενεργοποιηθεί ;
London for ever
Link to comment
Share on other sites

Από εξωτερικό πωλητή; Δεν υπάρχει συγκεκριμένος χρόνος, είναι μέχρι να περάσει τα στοιχεία σου στο σύστημα.

Αν καλέσεις τον αριθμό σου βγάζει ότι δεν αντιστοιχεί σε συνδρομητή ή ότι έχει φραγή;

Αν το πρώτο, περιμένεις.

Αν ακούς το δεύτερο, κάλεσε 1252 από το κινητό σου και περίμενε να περάσει όλο το ηχογραφημένο με τις "οδηγίες".

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...