Jump to content

Φοιτητικό πακέτο Vodafone CU


zipperant
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

:lol::lol::lol:

Ελπίζω να μην απάντησες....:p

 

όχι το έστειλα στο cu στο Viber και μου είπανε να βάλω φραγή στα 5 ψηφία.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Οι συζητήσεις σχετικά με το CUspecial θα γίνονται στο θέμα για το CUstudent ή στο θέμα για τα καρτοκινητά της Vodafone;
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι είναι και αυτό σαν φοιτητικό αλλά να ανοίξουμε ένα νέο θέμα ;

Μιας και τώρα ειπάρχει πολύ κόσμος με αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Έχω τελειώσει την σχολή μου το 2014 έχω φοιτητικό ως τώρα. Σημερα έλαβα το έξεις μήνυμα

ΘA ΘEΛAME NA ΣE ENHMEPΩΣOYME OTI TO ΦOITHTIKO ΣOY ΠAΣO EXEI ΛHΞEI. EΦOΣON EIΣAI AKOMH ΦOITHTHΣ KAΛEΣE MAΣ, NA MAΣ ENHMEPΩΣEIΣ ΓIA TH NEA ΣOY ΦOITHTIKH IΔIOTHTA. AN EXEIΣ TEΛEIΩΣEI TIΣ ΣΠOYΔEΣ ΣOY, T?TE EΠIKOINΩNHΣE MAZI MAΣ ΓIA NA MAΘEIΣ THN NEA EIΔIKH ΠPOΣΦOPA ΠOY ΣXEΔIAΣTHKE AΠOKΛEIΣTIKA ΓIA ΣENA. EΠIKOINΩNHΣE MAZI MAΣ ΣTO 2106702868 MEXPI TIΣ 19/11 ΓIA NA ENHMEPΩΘEIΣ ANAΛYTIKA.

 

 

Τα ιδια και δεν εχω τελειωσει ακομα τη σχολη, λιγους μηνες εει ληξει το πασο. Καμια ιδεα πως να το χειριστω;

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να τους στείλεις βεβαίωση σπουδών. Κατά πάσα πιθανότητα θα στο δώσουν.
Link to comment
Share on other sites

Τι παίζει με λεπτα ομιλίας και MB στη Ρώμη; θα πάμε τον Ιανουάριο και η γυναίκα μου με φοιτιτικο CU έχει 22GB και κάμποσα λεπτά προς όλους.. Τα δουλεύουμε;
Link to comment
Share on other sites

Σε όλες της χώρες της ΕΕ άριστα και καλό φαγωταεκτος το χέρι στην τσέπη βαθιά (Ιταλία Γαλλία Ισπανία Βουλγαρία Γερμανία )που εχω πάει φράγκο δεν πλήρωσα (Ελβετία )μέχρι να το καταλάβω μου έφαγε μια 20αρα ευροπουλα
Link to comment
Share on other sites

Τελικα ειναι δωρεαν η οχι

 

Ναι,λεπτα προς ολους και MB στα φοιτητικα παιζουν κανονικα.Σε Κυπρο,Γερμανια,Ιταλια δουλευουν κανονικα.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Ναι,λεπτα προς ολους και MB στα φοιτητικα παιζουν κανονικα.Σε Κυπρο,Γερμανια,Ιταλια δουλευουν κανονικα.

 

Μπαίνουμε σε κάποιο συγκεκριμένο δίκτυο για καλύτερο σήμα ή το αφήνουμε ελεύθερο να μπει μόνο του;

Link to comment
Share on other sites

Μπαίνουμε σε κάποιο συγκεκριμένο δίκτυο για καλύτερο σήμα ή το αφήνουμε ελεύθερο να μπει μόνο του;

 

Σε συγκεκριμενο δικτυο μπαινει...στην Ιταλια και Γερμανια συνδεεται σε Vodafone Italia και Vodafone De.Μονο αν βγαλει καμια υπηρεσια για 2-3' αλλαζει δικτυο.

Στη Κυπρο,με Cyta-Voda ειναι και δεν αλλαζει δικτυο γιατι σπανια να βγεις χωρις σημα(ειναι σαν την κοσμοτε εδω).

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Έβγαλα φοιτητικό το 2015 ή αρχές του 2016. Ακόμη λαμβάνω τις προσφορές. Τι ισχύει για όσους έχουν ξεπεράσει το όριο των νομικά προβλεπόμενων ετών φοίτησης σε δημόσιο εκπαοιδευτικό ίδρυμα; Στα ιδιωτικά απλώς παίρνεις βεβαίωση φοίτησης έως ότου τελειώσεις. Οπότε όσοι είναι πχ σε κολλέγιο και κάνουν μερική φοίτηση ή αδυνατούν να περάσουν τα μαθήματα αμέσως, καλύπτονται με την ανανέωση φοίτησης. Οι του δημοσίου; Επίσης, όταν έβγαλα φοιτητικό CU έκανα αίτηση και στη Wind, αλλά το έστελναν ταχυδρομικώς και το δικό μου πακέτο δεν ήρθε ποτέ. Έμαθα ότι το φοιτητικό f2go είναι εφόρου ζωής και δικαιούσαι δύο. Η Vodafone τότε έδινε μόνο ένα.
Link to comment
Share on other sites

Εφόρου ζωής αποκλείεται. Εκτός ίσως αν είσαι φοιτητής εφόρου ζωής και αυτό παίζεται. Κάθε λίγο και λιγάκι κάνουν ξεκαθάρισμα.
Link to comment
Share on other sites

Μόλις έλαβα μήνυμα ότι μου ενεργοποιησαν το special. Με είχαν ενημερώσει πριν ένα μήνα ότι θα λήξει το φοιτητικό και μου είχαν προσφέρει καρτοπρογραμμα. Δεν δέχτηκα. Πριν από μια εβδομάδα με πήραν τηλέφωνο και το έκλεισα γιατί ήμουν στην δουλειά.

 

Thumbed from my mate 10 pro!

Close your eyes, look into the dream

Winds of change, will winds of fortune bring...

Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάλι, μου βάλανε κανονικα τις προσφορές του φοιτητικού όπως κάθε μήνα.

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

έφτασα μέχρι τη σελίδα 167 και δεν το είδα, μπορεί καποιος να γράψει τι περιέχει το cu special, τιμές κλπ;

σε φοιτητικό φίλης της ήρθε το μήνυμα οτι θα λήξει κλπ και ψάχνει εναλλακτικές.

Nokia 3210//Nokia 7110 //Nokia 5210 //Nokia 8310 //Nokia N-Gage //SE K700i //SE W800i //SE W550i //SE K850i //SE Aino //Nokia 206 DS //Lumia 435 DS //Moto G4 Play 2/16 // Mi A2 Lite 4/64 // 1+ Nord 8/128 // 1+ 11 16/256

Link to comment
Share on other sites

έφτασα μέχρι τη σελίδα 167 και δεν το είδα, μπορεί καποιος να γράψει τι περιέχει το cu special, τιμές κλπ;

σε φοιτητικό φίλης της ήρθε το μήνυμα οτι θα λήξει κλπ και ψάχνει εναλλακτικές.

Όσον αφορά το special,

δίνει δώρο κάθε μήνα

600 προς CU

600 mb

 

Υπάρχουν 2 πακέτα:

 

7 ευρώ

500 προς όλους

400 mb

 

8.5 ευρώ

600 προς όλους

100 μηνύματα προς όλους

1gb

 

 

 

Thumbed from my mate 10 pro!

Close your eyes, look into the dream

Winds of change, will winds of fortune bring...

Link to comment
Share on other sites

Όσον αφορά το special,

δίνει δώρο κάθε μήνα

600 προς CU

600 mb

 

Υπάρχουν 2 πακέτα:

 

7 ευρώ

500 προς όλους

400 mb

 

8.5 ευρώ

600 προς όλους

100 μηνύματα προς όλους

1gb

 

 

 

Thumbed from my mate 10 pro!

 

ευχαριστώ για την απάντηση, και πως μπορείς να βάλεις το συγκεκριμένο; εμφανίζεται μέσα απο την εφαρμογή και το ενεργοποιείς η το ζητάς οταν σε καλέσουν πχ;

Nokia 3210//Nokia 7110 //Nokia 5210 //Nokia 8310 //Nokia N-Gage //SE K700i //SE W800i //SE W550i //SE K850i //SE Aino //Nokia 206 DS //Lumia 435 DS //Moto G4 Play 2/16 // Mi A2 Lite 4/64 // 1+ Nord 8/128 // 1+ 11 16/256

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ για την απάντηση, και πως μπορείς να βάλεις το συγκεκριμένο; εμφανίζεται μέσα απο την εφαρμογή και το ενεργοποιείς η το ζητάς οταν σε καλέσουν πχ;
Μου ενεργοποιηθηκε αυτόματα και μπορώ να το αγοράσω μέσω των εφαρμογών.

 

Thumbed from my mate 10 pro!

Close your eyes, look into the dream

Winds of change, will winds of fortune bring...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα. Τι μπορούμε να καταναλώσουμε απο το φοιτητικό στη Βουλγαρία???Λεπτά ή και magabytes???Επίσης η περιαγωγή είναι έτσι κι αλλιώς ενεργή ή πρέπει να καλέσω για να ανοίξει?
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...