Jump to content

Φοιτητικό πακέτο Vodafone CU


zipperant
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αν το χρησιμοποιήσω, δεν το βλέπω τόσο σοβαρό το θέμα της έλλειψης δυνατότητας να βάζεις ενδιάμεσα ποσά. Θα βάζω 15€ ανά 2 μήνες. Μετά το 10μηνο θα έχει μαζευτεί αρκετό υπόλοιπο για μια ακόμα ενεργοποίηση. Bonus από ανανέωση δεν έχει μεγάλο νόημα για το φοιτητικό και να μην το λαμβάνεις κάθε μήνα, μιας και mb έχεις άφθονα.

 

Sent from my BLN-L21

 

Εγώ,που κάνω βαριά χρήση με βολεύει και τα 10€ το μήνα.Θα βάλω students exclusive 6 μαζί με το social pass που εχω τη προσφορά με 1€.

Edited by XP130TD
off topic

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα,εβαλα καρτα στο φοιτητικο μου 10 ευροπουλα στις 5/9.την επομενη μερα αγορασα το students exclusive 6 .μπορω να μεταφερω τα 1000 λεπτα προς ολους και στον επομενο μηνα καποιο τροπο η στις 30 μερες ληγουν?

iphone 6s plus 64,xiaomi A1M1

teclast t10,Cube iWork10

COOLEME MB3,KII PRO

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα,εβαλα καρτα στο φοιτητικο μου 10 ευροπουλα στις 5/9.την επομενη μερα αγορασα το students exclusive 6 .μπορω να μεταφερω τα 1000 λεπτα προς ολους και στον επομενο μηνα καποιο τροπο η στις 30 μερες ληγουν?

Μια μέρα πριν λήξουν κάνεις ανανέωση το ίδιο πακέτο,έτσι μεταφέρονται και στον επόμενο

Link to comment
Share on other sites

Μια μέρα πριν λήξουν κάνεις ανανέωση το ίδιο πακέτο,έτσι μεταφέρονται και στον επόμενο

 

αρα δεν αρκει να βαλεις απλα καρτα?αυτο που με συμβουλευεις ισχυει με ολα τα πακετα?(ιντερνετ κτλ)

iphone 6s plus 64,xiaomi A1M1

teclast t10,Cube iWork10

COOLEME MB3,KII PRO

Link to comment
Share on other sites

Να φανταστείς εγώ ένα χρόνο δεν έβαζα καθόλου κάρτα και μου έδινε δωρεάν internet και προς cu , τώρα για τα 1000 λεπτά πρέπει να επιλέγεις το ίδιο πακέτο κάθε μήνα, δεν έχει σχέση αν βάλεις κάρτα ή αν είχες μέσα χρήματα
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα,εβαλα καρτα στο φοιτητικο μου 10 ευροπουλα στις 5/9.την επομενη μερα αγορασα το students exclusive 6 .μπορω να μεταφερω τα 1000 λεπτα προς ολους και στον επομενο μηνα καποιο τροπο η στις 30 μερες ληγουν?

 

Όπως απαντήθηκε παίρνεις το ίδιο πακέτο κάθε μήνα και μεταφέρονται.

Επίσης αν είσαι κάτω από 24,πάνε σε κατάστημα και ζητά να σου ενεργοποιήσουν στην γραμμή σου τη προσφορά under 24.Εχεις Social Pass 2GB με 3€(τώρα ειναι 1,5GB) και με 2,5€ από 5€ Video Pass 5GB και Chat pass 2GB.Και αν είσαι τυχερός,μπορεί να σου έρθει μήνυμα να πάρεις το social pass με 1€.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα μια ερώτηση.

Έχει η κοπέλα μου ένα Πάσο αλλά είναι ληγμένο. Μπορείς να κάνει φοιτητικό ; Ξέρω ότι μέχρι πριν ενάμιση χρόνο το δέχονταν η Vodafone . Τώρα γίνεται ;

 

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα μια ερώτηση.

Έχει η κοπέλα μου ένα Πάσο αλλά είναι ληγμένο. Μπορείς να κάνει φοιτητικό ; Ξέρω ότι μέχρι πριν ενάμιση χρόνο το δέχονταν η Vodafone . Τώρα γίνεται ;

 

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk

 

Δεν νομίζω να το δέχονται.Ας ψάξετε για προνομιακά στις άλλες 2.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω να το δέχονται.Ας ψάξετε για προνομιακά στις άλλες 2.
Από τι διάβασα έβγαλε και η Vodafone προνομιακό.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Από τι διάβασα έβγαλε και η Vodafone προνομιακό.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Καιρός ήταν,αλλά πρέπει να φτιάξουν τα πακέτα τους και να φέρουν απεριόριστα όπως στην υπόλοιπη Ευρώπη.

Ελπίζω να βάλουν μυαλό.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω να το δέχονται.Ας ψάξετε για προνομιακά στις άλλες 2.

 

Από τι διάβασα έβγαλε και η Vodafone προνομιακό.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Μπορείτε να δώσετε περισσότερες πληροφορίες για τα προνομιακά πακέτα;

Link to comment
Share on other sites

CU Onstage Reworks edition

CU Onstage Reworks edition και… ανεβαίνεις!!

 

ΔΩΡΕΑΝ 1GB από Παρασκευή 15/9 έως Κυριακή 17/9!

 

Για εγγραφή στείλε Onstage με δωρεάν SMS στο 1252.

 

Tell me more, tell me more…

 

Για εγγραφή στείλε Onstage με δωρεάν SMS στο 1252 από τις 13/9 έως και 17/09

Tα δωρεάν ΜΒ ισχύουν για χρήση από Παρασκευή 15/09, στις 00:01 έως Κυριακή 17/9, στις 23:59

Για το υπόλοιπο σου θα ενημερωθείς μέσω SMS στο 80% και στο 100% της χρήσης

Μπορεί να ενεργοποιηθεί μόνο μια φορά

Η προσφορά ισχύει για συνδρομητές CU που έχουν κάνει μια ανανέωση χρόνου ομιλίας οποιασδήποτε αξίας τους τελευταίους δύο μήνες

Link to comment
Share on other sites

Να ενημέρωσω μιας και γύρισα χθες από Ισπανία ότι παρόλο που έρχεται μηνυμα καλωσορίσματος που γράφει ότι εξαιρούνται τα φοιτητικά πακέτα όταν συνδεθεί στο εκεί δίκτυο τελικά καταναλώνει κανονικά από όποιο λήγε πρώτο και ομιλία και mb. Εμένα πχ έτρωγε από το xclusive 6 και στη κοπέλα μου από τα 600mb δώρο που δίνει το φοιτητικό. Μετά τη δεύτερη μέρα κάναμε ανανέωση και ξεκίνησε να τρώει από τα 500mb που δίνει δωρο για 15μέρες με κάθε ανανέωση. Οπότε ακόμα όλα καλά

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Να ενημέρωσω μιας και γύρισα χθες από Ισπανία ότι παρόλο που έρχεται μηνυμα καλωσορίσματος που γράφει ότι εξαιρούνται τα φοιτητικά πακέτα όταν συνδεθεί στο εκεί δίκτυο τελικά καταναλώνει κανονικά από όποιο λήγε πρώτο και ομιλία και mb. Εμένα πχ έτρωγε από το xclusive 6 και στη κοπέλα μου από τα 600mb δώρο που δίνει το φοιτητικό. Μετά τη δεύτερη μέρα κάναμε ανανέωση και ξεκίνησε να τρώει από τα 500mb που δίνει δωρο για 15μέρες με κάθε ανανέωση. Οπότε ακόμα όλα καλά

σημαντικη η πληροφορια σου μιας και προγραμματιζω ταξιδι

iphone 6s plus 64,xiaomi A1M1

teclast t10,Cube iWork10

COOLEME MB3,KII PRO

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ ήμουν για 8 μέρες στο Ηνωμένο Βασίλειο και ενώ μου ήρθε μήνυμα μόλις συνδέθηκα στην Vodafone UK που έλεγε πως τα φοιτητικά πακέτα εξαιρούνται, μπορούσα και χρησιμοποιούσα κανονικά τον χρόνο ομιλίας που είχα (προς όλους) και το internet.

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Smartphone: Samsung Galaxy A54 5G

Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ ήμουν για 8 μέρες στο Ηνωμένο Βασίλειο και ενώ μου ήρθε μήνυμα μόλις συνδέθηκα στην Vodafone UK που έλεγε πως τα φοιτητικά πακέτα εξαιρούνται, μπορούσα και χρησιμοποιούσα κανονικά τον χρόνο ομιλίας που είχα (προς όλους) και το internet.

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

 

Αχα,για τα πακέτα προσφοράς ισχύουν στο εξωτερικό;

Η όχι;

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Για να αλλάξω την sim σε nano πρέπει να πληρωσω? Ξέρει κανεις?

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Για να αλλάξω την sim σε nano πρέπει να πληρωσω? Ξέρει κανεις?

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

εννοειται.ταληρο
Αν δεν κάνεις θυσίες για τις ιδέες σου ή εσύ δεν αξίζεις ή οι ιδέες σου. Έζρα Πάουντ
Link to comment
Share on other sites

Για να αλλάξω την sim σε nano πρέπει να πληρωσω? Ξέρει κανεις?

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

 

 

Εξαρτάται! Τάληρο πάει για νέα κάρτα, αλλά μπορούν να σου την κόψουν χωρίς χρέωση εφόσον η κάρτα μπορεί να κοπεί.

Link to comment
Share on other sites

STUDENT SOS

ΣΥΜΠΤΩΜΑ 333: ΞΕΛΑΣΠΩΝΕΙΣ

 

CU Student προσφορά και… ξελασπώνεις!

 

3GB για 1 μήνα, μόνο με 3€!

Για εγγραφή στείλε Student με δωρεάν SMS στο 1252

 

Όροι και προϋποθέσεις

 

Για εγγραφή στείλε Student με δωρεάν SMS στο 1252 από τις 19/9 έως και 19/10

H κατανάλωση του πακέτου προορίζεται για 30 ημέρες από την ενεργοποίηση της προσφοράς

Για το υπόλοιπο σου θα ενημερωθείς μέσω SMS στο 80% και στο 100% της χρήσης

Σε περίπτωση υπολειπόμενων δεδομένων από άλλα πακέτα, προτεραιότητα στην κατανάλωση έχουν τα δεδομένα που λήγουν πρώτα

Μπορεί να ενεργοποιηθεί πάνω από μια φορά

Το πακέτο δεν μπορεί να χρησιμοποιηθεί κατά τη διάρκεια περιαγωγής

Link to comment
Share on other sites

Για το υπόλοιπο σου θα ενημερωθείς μέσω SMS στο 80% και στο 100% της χρήσης

Σε περίπτωση υπολειπόμενων δεδομένων από άλλα πακέτα, προτεραιότητα στην κατανάλωση έχουν τα δεδομένα που λήγουν πρώτα

Μπορεί να ενεργοποιηθεί πάνω από μια φορά

Το πακέτο δεν μπορεί να χρησιμοποιηθεί κατά τη διάρκεια περιαγωγής

 

Καλά για το 100% μη το δενεις ότι θα σε ενημερώσουν..

Δηλαδή πολύ απλά αν το αγοράσουμε πριν της 30/9 θα μας τα φάει όλα τα μεγκαμπαητ του φοιτητικού (αφού θα λήγουν τα μεγκαμπαητ του φοιτητικού πρώτα "άσχετα αν δεν λήγουν" στης 1/10 και ας πούμε 19/10 αυτά τα 3gb)

Ενώ όταν θα περάσει η 1/10 τότε θα έχει αξία να χρησιμοποιηθεί η προσφορά διότι τότε θα λήγουν πρώτα τα 3gb ( ας πούμε 19/10) ενώ τα μεγκαμπαητ από το φοιτητικό ήδη θα έχουν μεταφερθεί (αν απομείνει και δεν τα φάτε) στις 1/11.

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Καλό. 217b5e1caee3927172a66507740cfd0a.jpg

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Άρα θα έχει νόημα να το ενεργοποιήσει κάποιος στις 30/9, εφόσον δεν γίνει μόνιμο...:p

7+ years with the legend...

Oneplus One // Xiaomi Mi 6 // Huawei P30 // Apple iPhone 11 // Apple iPhone 13 + Google Pixel 6a

Apple Watch SE

Apple iPad (6th gen)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...