Jump to content

[Επίσημο] LG G3 (D855)


mindfield
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παιδια καλημέρα

σε αναμονή του νέου μου τηλ εβγαλα να χρησιμοποιησω ως εφεδρικό το g3 που ειχα στο συρτάρι

μολις το φορτησα και το εβγαλα απο την μπριζα εσβησε και προσπαθούσε να κάνει επανεκκινήσεις συνέχεια χωρις να καταφερνει να εκκινήση κανονικα...

είναι θέμα μπαταρίας λέτε ή παιζει θέμα μητρικής γιατι οσο θυμάμαι αυτά g3 είχαν ένα θέμα με την μητρική τους....

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 17,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Σε φίλης μου ίδια περίπτωση με αλλαγμένη μπαταρία κιόλας τα ίδια έκανε και τελικά ήταν μητρική :(
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια υπαρχει κανενας απο θεσσαλονικη που να εχει το ιδιο τηλ να συναντηθουμε να μου δωσει για λιγο την μπαταρια του να την βαλω πανω να δω αν φταιει η μπαταρια?

μην αγοραζω τζαμπα μπαταρια και τελικα ειναι μητρικη το προβλημα....

ας μου στειλει καποιος εν πμ με το τηλ του που να το εχει το ιδιο τηλ στην Θεσ/νικη

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...
On 29/6/2014 at 10:39 ΠΜ, mindfield said:

Το λινκ δεν δουλεύει. Έβγαλα από το συρτάρι ένα D855 που είχα την εντύπωση οτι δούλευε άψογα. Πάω να το ανοίξω.. τίποτα. Αλλάζω μπαταρία, πήρε μπρος αλλά τώρα πετάεi μόνιμα οτι "unfortunately, System UI has stopped" και τίποτα δεν αποκρίνεται στην οθόνη. Κάτι οδηγούς που είδα σε Youtube κλπ δεν βοηθάνε μιας και θέλουν τη συσκευή να είναι σε USB mode ή να κάνω boot σε recovery πράγμα που δεν γίνεται. Καμιά ιδέα ή πάει δυστυχώς στα σκουπίδια;

Edited by fantomas_ktm
Shit Happens!!!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...