Jump to content

[Επίσημο] LG G3 (D855)


mindfield
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εχω το τηλεφωνο 10 μερες στην procordia για αλλαγη οθονης και ακομα

περιμενουν ανταλλακτικο!Με βλεπω για μηνα και βαλε ετσι πως παει!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 17,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ναι εδώ είμαι... Πάντα εδώ... βλέπω άλλαξες κινητό και πήρες το j5? Από όσο βλέπω και το Lenovo προβληματικό? Το j5 καλό...?

Η κοπελα μου αποφασισε να παρει το j5 αλλα τελικα πηρε το g3 :cool:

Link to comment
Share on other sites

παιδια μια ερωτηση με paysafe μπορω να αγοραζω εφαρμογες απο playstore? H μονο με paypal visa κτλ κτλ...
Link to comment
Share on other sites

Ναι εδώ είμαι... Πάντα εδώ... βλέπω άλλαξες κινητό και πήρες το j5? Από όσο βλέπω και το Lenovo προβληματικό? Το j5 καλό...?

 

Ναι φίλος άλλαξα j 5 και όλα τρένο μέχρι να βγει κανένα κινητό με @@@@ και να πάρω κα μια ναυαρχίδα της προκοπής .το Lenovo από το laptop που είχα και 3 κινητά μπορώ να πω με σιγουριά τουλάχιστον για μένα δεν ξανα παίρνω .θα αλλάξω και ψευδώνυμο αν γίνετε γιατί νομίζω με ακόλουθα το μικρόβιο της ψεύτικης εταιρίας .εσύ Τζι 3 η nexus?

Link to comment
Share on other sites

παιδια μια ερωτηση με paysafe μπορω να αγοραζω εφαρμογες απο playstore? H μονο με paypal visa κτλ κτλ...

 

Δεν το γνωρίζω αλλά,

μπορείς με δωροκάρτα άνετα από τα καταστήματα https://play.google.com/intl/GR_gr/about/giftcards/ νομίζω έχει των 15, 25, 50 ευρώ και είσαι μια χαρά.

Σχετικά με τις δωροκάρτες της Google https://play.google.com/intl/el_gr/about/card-terms.html

Edited by roll
Link to comment
Share on other sites

Ναι φίλος άλλαξα j 5 και όλα τρένο μέχρι να βγει κανένα κινητό με @@@@ και να πάρω κα μια ναυαρχίδα της προκοπής .το Lenovo από το laptop που είχα και 3 κινητά μπορώ να πω με σιγουριά τουλάχιστον για μένα δεν ξανα παίρνω .θα αλλάξω και ψευδώνυμο αν γίνετε γιατί νομίζω με ακόλουθα το μικρόβιο της ψεύτικης εταιρίας .εσύ Τζι 3 η nexus?

Nexus προς το παρόν αλλά ψάχνω να δοκιμάσω και κάτι άλλο. Κανένα g4 μάλλον

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Nexus προς το παρόν αλλά ψάχνω να δοκιμάσω και κάτι άλλο. Κανένα g4 μάλλον

 

Off topics αλλά το nexus τι λέει σαν συσκευή ήμουν έτοιμος να το παρω

Link to comment
Share on other sites

Off topics αλλά το nexus τι λέει σαν συσκευή ήμουν έτοιμος να το παρω

Δυνατό πολύ. Τέλος το off topic ;)

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Ναι φίλος άλλαξα j 5 και όλα τρένο μέχρι να βγει κανένα κινητό με @@@@ και να πάρω κα μια ναυαρχίδα της προκοπής .το Lenovo από το laptop που είχα και 3 κινητά μπορώ να πω με σιγουριά τουλάχιστον για μένα δεν ξανα παίρνω .θα αλλάξω και ψευδώνυμο αν γίνετε γιατί νομίζω με ακόλουθα το μικρόβιο της ψεύτικης εταιρίας .εσύ Τζι 3 η nexus?

 

εγω παντως πηρα το y50-70 με UHD και τα σπαει.....

οσον αφορα αυτο που γραψατε καποιοι για την χωρα προελευσης του G3 με καποια site και σε μενα ενα εβγαλε προελευση κροατια αλλα ψαχτικα λιγο και το site εκεινο ειναι οτι να ναι......καθαρο πορτογαλικο ειναι το δικο μου η εφαρμογη στο playstore κανει την δουλεια σωστα.....

ασχετο αλλα με ετρωγε το χαιρι να το γραψω καλημερες μαγκιες καλο σ/κ

Edited by KIRIS

[sIGPIC][/sIGPIC]

''ΖΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΡΙΟ''

"Οι απόψεις είναι σαν τις κω@@@πίδες. Όλοι έχουν από μία."

smrtphone history:HTC Desire**SONY XPERIA SP**LG G3 32Gb**LG G4**ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ 9Τ

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας χρειάζομαι βοήθεια όταν το κινητό ζεσταίνεται παρα πολύ και το βάζω για φόρτιση το ίδιο και να μην το βάλω όταν το αφήσω για περιπου 2-3 ώρες μετα κανει απενεργοποίηση μονο του και όταν το βαζω στην φόρτιση μου λέει 0% μπαταρία ενω όταν το άφησα είχε περιπου 23% ενω όταν του βγάζω την μπαταρία και την ξανά βάζω μου λέει 20% μπαταρία αλλά και παλι το πιο σημαντικό είναι οτι κανει απενεργοποίηση μονο του.... συμβαίνει και σε άλλον.. σας παρακαλώ πείτε μου καμια λύση
Link to comment
Share on other sites

εχω ενα θεμα ρε μαγκιες τοσο καιρο οταν ερχοταν ενα μηνυμα στο messenger και το διαβαζα απο το λαπτοπ στο κινητο το εδειχνε διαβασμενο και εφευγε το pop up της εφαρμογης εχει λιγες μερες που παρολο που το διαβαζω μου το δειχνει ακομα και πρεπει να παω στο κινητο και να κανω την διαδικασια ολη ωστε να σβηστεί.......ειναι θεμα εφαρμογης???το εχει κανενας αλλος????υπαρχει καμια λυση ?οπως ας πουμε να συγχρονίσω αυτες τις 2 εφαμρογες στο τηλ φβ και messenger εννοω......

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Γεια σας χρειάζομαι βοήθεια όταν το κινητό ζεσταίνεται παρα πολύ και το βάζω για φόρτιση το ίδιο και να μην το βάλω όταν το αφήσω για περιπου 2-3 ώρες μετα κανει απενεργοποίηση μονο του και όταν το βαζω στην φόρτιση μου λέει 0% μπαταρία ενω όταν το άφησα είχε περιπου 23% ενω όταν του βγάζω την μπαταρία και την ξανά βάζω μου λέει 20% μπαταρία αλλά και παλι το πιο σημαντικό είναι οτι κανει απενεργοποίηση μονο του.... συμβαίνει και σε άλλον.. σας παρακαλώ πείτε μου καμια λύση

 

εχει θεμα η μπαταρια σου θελει αλλαγη λογικα αν εχεις κανενα φιλο με ιδιο τηλ δοκιμασε την δικια του αλλα απο μαρτυριες παρα πολλων παιδιων φταιει η μπαταρια...την αλλαξαν και ηρεμισαν και απο επανεκκινησεις και απο ολα.....

[sIGPIC][/sIGPIC]

''ΖΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΡΙΟ''

"Οι απόψεις είναι σαν τις κω@@@πίδες. Όλοι έχουν από μία."

smrtphone history:HTC Desire**SONY XPERIA SP**LG G3 32Gb**LG G4**ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ 9Τ

Link to comment
Share on other sites

εχω ενα θεμα ρε μαγκιες τοσο καιρο οταν ερχοταν ενα μηνυμα στο messenger και το διαβαζα απο το λαπτοπ στο κινητο το εδειχνε διαβασμενο και εφευγε το pop up της εφαρμογης εχει λιγες μερες που παρολο που το διαβαζω μου το δειχνει ακομα και πρεπει να παω στο κινητο και να κανω την διαδικασια ολη ωστε να σβηστεί.......ειναι θεμα εφαρμογης???το εχει κανενας αλλος????υπαρχει καμια λυση ?οπως ας πουμε να συγχρονίσω αυτες τις 2 εφαμρογες στο τηλ φβ και messenger εννοω......

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

εχει θεμα η μπαταρια σου θελει αλλαγη λογικα αν εχεις κανενα φιλο με ιδιο τηλ δοκιμασε την δικια του αλλα απο μαρτυριες παρα πολλων παιδιων φταιει η μπαταρια...την αλλαξαν και ηρεμισαν και απο επανεκκινησεις και απο ολα.....

 

Οκ ευχαριστώ φίλε...... συμβαίνει και σε μενα αυτο με το messenger και δ ξέρω τι να κάνω

Link to comment
Share on other sites

KIRIS είναι θέμα εφαρμογής. Έχει και αλλά θέματα το fb/messenger. Άμα μιλάς πολλή ώρα στο messenger σταματάει να κάνει τον ήχο του messenger και κάνει τον ήχο του fb. Ότι να ναι δλδ... Δυστυχώς ο mark και η παρέα του ασχολούνται πιο πολύ με το αν θα βάλουν emoticon burritos κτλ παρά με αυτά τα θέματα. Υπομονή. Μπορείς να πας στο feedback και να το αναφέρεις. Απλά να ξέρεις, θα σε γράψουν εκεί που ξέρεις.
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας χρειάζομαι βοήθεια όταν το κινητό ζεσταίνεται παρα πολύ και το βάζω για φόρτιση το ίδιο και να μην το βάλω όταν το αφήσω για περιπου 2-3 ώρες μετα κανει απενεργοποίηση μονο του και όταν το βαζω στην φόρτιση μου λέει 0% μπαταρία ενω όταν το άφησα είχε περιπου 23% ενω όταν του βγάζω την μπαταρία και την ξανά βάζω μου λέει 20% μπαταρία αλλά και παλι το πιο σημαντικό είναι οτι κανει απενεργοποίηση μονο του.... συμβαίνει και σε άλλον.. σας παρακαλώ πείτε μου καμια λύση

Θέμα με την μπαταρία σίγουρα. Όπου να ναι θα σου αρχίσει και τα random restarts. Παίρνεις μια καινούργια και είσαι πένα ;). Όσο για το messenger που αναφέρεται πιο πάνω γενικά κάτι δεν πάει καλά τις τελευταίες βδομάδες όπως και με τα notifications του fb.

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

KIRIS είναι θέμα εφαρμογής. Έχει και αλλά θέματα το fb/messenger. Άμα μιλάς πολλή ώρα στο messenger σταματάει να κάνει τον ήχο του messenger και κάνει τον ήχο του fb. Ότι να ναι δλδ... Δυστυχώς ο mark και η παρέα του ασχολούνται πιο πολύ με το αν θα βάλουν emoticon burritos κτλ παρά με αυτά τα θέματα. Υπομονή. Μπορείς να πας στο feedback και να το αναφέρεις. Απλά να ξέρεις, θα σε γράψουν εκεί που ξέρεις.

 

Θέμα με την μπαταρία σίγουρα. Όπου να ναι θα σου αρχίσει και τα random restarts. Παίρνεις μια καινούργια και είσαι πένα ;). Όσο για το messenger που αναφέρεται πιο πάνω γενικά κάτι δεν πάει καλά τις τελευταίες βδομάδες όπως και με τα notifications του fb.

 

θελουν λεει να αλλαξουν οταν σου στελνει καποιος ασχετος μηνυμα που δεν τον εχεις φιλο να ερχεται ετοιμα φιλιας και οχι να πηγαινει το μηνυμα στα ''αλλα'' γιατι αυτο εχεις αποτελεσμα να μην τα βλεπουμε επειδη δεν δινουμε σημασία σε εκεινο το φακελο....επομενος οποιος και αν σου στελνει που δεν εχεις κανενα κοινο φιλο τσαπ θα ερχεται ετοιμα φιλιας απο αυτον ωστε να κρινεις αν τον ξερεις.......!!!χεσε μεσα πολυξενη ενα φτιαχνουν δεκα χαλανε....!!!!παντα ειχα απορια αν τα iphone εχουν τετοια θεματα!

[sIGPIC][/sIGPIC]

''ΖΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΡΙΟ''

"Οι απόψεις είναι σαν τις κω@@@πίδες. Όλοι έχουν από μία."

smrtphone history:HTC Desire**SONY XPERIA SP**LG G3 32Gb**LG G4**ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ 9Τ

Link to comment
Share on other sites

Τα iPhone δεν έχουν καν το δικαίωμα να έχουν bubble το messenger και να είναι σε άσχετη εφαρμογή. Είτε μιλάνε κανονικά από το messenger ή καθόλου... Σε αυτό είμαστε καλύτερα. Σε αλλά είμαστε χειρότερα. Πχ εμάς έχει τη διαφήμιση του Instagram πρώτο πρώτο. Σε αυτους δεν υπάρχει. Το most recent δεν είναι στου διαολο το κ... σε αυτούς όπως σε μας. Αλλά από τα πρώτα.
Link to comment
Share on other sites

Εφυγα απο το G3 και πηρα τελικα ενα Galaxy S6.Ηδη μου λειπει το λευκο που δεν ειναι μπεζ οπως στις Amoled...

Χωρις πλακα το θεωρουσα πολυ μετριο σε αυτονομια το G3 αλλα μπροστα στο S6 ειναι τερας!Με αγχωνει το Samsung...

Samsung S23 Ultra - Samsung Tab S8+

Link to comment
Share on other sites

Εφυγα απο το G3 και πηρα τελικα ενα Galaxy S6.Ηδη μου λειπει το λευκο που δεν ειναι μπεζ οπως στις Amoled...

Χωρις πλακα το θεωρουσα πολυ μετριο σε αυτονομια το G3 αλλα μπροστα στο S6 ειναι τερας!Με αγχωνει το Samsung...

 

και εγω εφυγα απο s5 σε g3 απογοητευτηκα με την samsung μεχρις στιγμης εκτος απο μπαταρια δεν εχω αλλο θεμα (και λιγο το μεγεθος γιατι εχω μικρα χερια) αλλα βλεπω το επομενο κινητο μου να ειναι iphone....

nokia 3310 ->sony ericsson w995 -> iphone 3g -> x10 mini -> s3 -> s5 -> g3 32/3 -> xperia z3 -> iphone 6s
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ όταν το έδωσα για να πάρω το Nexus το έδωσα με μισή καρδιά. Το τηλέφωνο λειτουργούσε άψογα χωρίς κανένα θέμα και από όλα τα τηλέφωνα που είχα είναι στο top 3. Σίγουρα γενικά έβγαλε προβλήματα που δεν δικαιολογούνται για μια ναυαρχίδα (όλα βγάζουν πάντως) αλλά σαν σύνολο είναι ένα πάρα πολύ καλό τηλέφωνο. Αυτονομία πλέον δεν βρίσκεις πουθενά εκτός από το mate 7 και το z3, αν είχαν προσέξει και λίγο παραπάνω το ui και ήταν στα επίπεδα του g4 θα μιλαγαμε για άλλο τηλέφωνο γιατί τα μικρό lags που έχει οφείλονται καθαρά σε αυτό.

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

και εγω εφυγα απο s5 σε g3 απογοητευτηκα με την samsung μεχρις στιγμης εκτος απο μπαταρια δεν εχω αλλο θεμα (και λιγο το μεγεθος γιατι εχω μικρα χερια) αλλα βλεπω το επομενο κινητο μου να ειναι iphone....

Δηλαδή θα κάνεις έκπτωση σε αυτά που μπορεί να δώσει ένα smartphone ή απλά δεν χρησιμοποιείς όλες τις δυνατότητες του Android?

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή θα κάνεις έκπτωση σε αυτά που μπορεί να δώσει ένα smartphone ή απλά δεν χρησιμοποιείς όλες τις δυνατότητες του Android?

 

απλα θελω να παιρνω γρηγορα τα updates να μην χρειαζομαι custom roms εχω ξοδεψει απειρο χρονο για να ψαχνω πως θα κανω καλυτερο το κινητο μου κατι το οποιο πιστευω οτι θα επρεπε να φροντιζουν οι εταιριες και οχι οι καταναλωτες

nokia 3310 ->sony ericsson w995 -> iphone 3g -> x10 mini -> s3 -> s5 -> g3 32/3 -> xperia z3 -> iphone 6s
Link to comment
Share on other sites

απλα θελω να παιρνω γρηγορα τα updates να μην χρειαζομαι custom roms εχω ξοδεψει απειρο χρονο για να ψαχνω πως θα κανω καλυτερο το κινητο μου κατι το οποιο πιστευω οτι θα επρεπε να φροντιζουν οι εταιριες και οχι οι καταναλωτες

αυτο που λες ειναι πολυ σωστο,αλλα απο την αλλη το iphone δεν παυει να ειναι ενα "κλειδωμενο" τηλεφωνο που μονο η εταιρεια ελενχει ποτε και πως θα αναβαθμησθει.επισης για μενα στα κατα ,οχι μονο του iphone, ειναι η μη δυνατοτητα αλλαγης μπαταριας,η ελειψη ραδιοφωνου,καρτας μνημης,blouthooth κλειδωμενο(iphone) και αλλα που το g3 προσφερει απλοχερα.αποψι μου.

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Εφυγα απο το G3 και πηρα τελικα ενα Galaxy S6.Ηδη μου λειπει το λευκο που δεν ειναι μπεζ οπως στις Amoled...

Χωρις πλακα το θεωρουσα πολυ μετριο σε αυτονομια το G3 αλλα μπροστα στο S6 ειναι τερας!Με αγχωνει το Samsung...

 

Eμ επρεπε να πας σε g4......:rolleyes:

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...