Jump to content

[Επίσημο] LG G3 (D855)


mindfield
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά καλησπέρα! Η εταιρεία μου θα μου αγοράσει ένα από τα δύο κινητά, LG G3 / xperia Z3c και προσπαθώ να καταλάβω ποιο πρέπει να προτιμήσω. Υπάρχει ειδική σελίδα σύγκρισης αλλά δεν είναι ιδιαίτερα ενεργή, καθώς έγραψα πριν από μέρες και δεν έχω λάβει καμία απάντηση. Με ενδιαφέρει ιδιαίτερα α) φωτογραφική μηχανή (auto + manual + βραδινές λήψεις + πανόραμα) / ισχύει ότι η συγκεκριμένη φωτογραφική δεν παίρνει ιδιαίτερες παραμετροποιήσεις και είναι κάπως τύπου iphone? β) να μην τρώει κολλήματα το κινητό και να μη χρειάζεται ιδιαίτερα πειράγματα από την πλευρά μου, γιατί είμαι αρκετά άσχετη και γ) ήχος. Σίγουρα τα πιο πολλά από αυτά που αναφέρω έχουν καλυφθεί, αλλά δεν μπορώ να διαβάσω 200 σελίδες, καταλαβαίνετε! Ευχαριστώ. Γενικά, ποιο θα λέγατε ότι είναι το μεγαλύτερο μειονέκτημα / πλεονέκτημα του κινητού αυτού;

Μπορώ με σιγουριά να σ απαντήσω γτ είχα g3 16 όμως και το 32 προ εβδομάδας αλλά και και το Τώρα το ζ3 κόμπακτ. Στα ερωτήματα σ σε κάμερα και ήχο το g3 είναι αρκετά καλύτερο. Σε θέμα λαγκ όμως το ζ3 κομπακτ δεν συγκρίνεται γιατί απλά είναι πολύ πιο σμουθ σε ολα(χωρις αυτό να σημαίνει ότι κολλάει τρελά το g3 που αρκετοί λένε)Όσο για την μπαταρία Ναι το κόμπακτ υπερτερεί αρκετά σε χρόνους αλλά το lg (δεν γνωρίζω αν έχει fast charge)φορτίζει πολύ γρήγορα.Η οθόνη είναι πολύ πιο φωτεινή στο μικρό αλλα για browsing το g3 είναι ότι πιο άνετο. Τέλος από κράτημα και ποιότητα χωρίς θήκη ,που ελάχιστοι νομιζω κάνουν, το LG φαίνεται σαν ψευτικο σε σύγκριση με το σονυ.

 

Ελπίζω να βοήθησα :-) :-) :-) :-)

Στου κωφού την πόρτα , πάρε την πόρτα και φύγε...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 17,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Συγγνώμη αλλά το να συγκρίνουμε το Z3 compact με το G3, απλά δεν στέκει. Από μόνη της η μικρότερη οθόνη με 720p ανάλυση ουσιαστικά με τα ίδια υπόλοιπα χαρακτηριστικά δεν έχει κανένα νόημα. Προφανώς και σε απόκριση θα είναι πιο γρήγορο το ζ3 και καλύτερη μπαταρία.

Google Pixel 6 Pro

Link to comment
Share on other sites

Μήπως να αλλάξουμε την ονομασία του παρόντος θέματος σε κάτι άλλο? Πχ. Μην πάρετε το g3? Αμάν πια τα ίδια και τα ίδια εδώ μέσα.

Sony Ericsson k700, samsung wave GT8500

samsung galaxy s3 GTi9300, LG G3 32gb 3gb Ram

LeEco le max 2 x820 6/64gb

Xiaomi mi mix 2s 6/64

Xiaomi mi 9t pro 6/128

Poco F4 8/256

Vivo x80 Pro

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη εσυ που ειχες μπει εδω και ελεγες οτι σκεφτοσουν να παρεις το g3 και μετα εγραψες οτι δεν το παιρνεις γιατι εχει προβληματα, τελικα το πηρες και εσυ και ή γυναικα σου;

Και για να σου θυμησω τι ειχες πει 3 μηνες πριν

 

 

 

Και παροτι ειπες δεν ασχολεισαι ξανα φαινεται το κανεις ;)

Με απλά λόγια... τον ξεφτιλισες.

:(:confused:

-Αγγελίες επιτρέπονται μόνο στο Buy&Sell.

-οκ, δεν θα το ξανακανω !!!

Link to comment
Share on other sites

Ουτως ή άλλως ήσυχος ήμουν! Εγώ στη θέση σου θα τα άλλαζα απλά! Επειδή λοιπόν δεν έχω αυτά τα θέματα και είμαι ικανοποιημενος το προτείνω και θα εξακολουθησω να το προτείνω. Δεδομένου λοιπόν ότι είμαι ένας ευχαριστημένος κάτοχος της συσκευής (και δεν είμαι ο μόνος από όσο φαίνεται) γιατί σου φαίνεται παράλογο να το προτείνω και μπαίνεις και με κρίνεις? Αν έχεις προβλήματα με την συσκευή που εσύ έχεις μπαίνεις τα αναφέρεις και έχεις την άποψή που έχεις δικαιολογημενα δεν θα σε κρίνει κανένας για αυτό αλλά και εσύ από εκεί και πέρα κάποιον που είναι ευχαριστημένος δεν έχεις λόγο να τον κρίνεις απλά.

Το έχω προτείνει σε πόσα άτομα εδώ μέσα και σε πόσα δικά μου, φίλους, συγγενείς και δεν ήρθε κάνεις να μου πει το παραμικρό άρα όσο γίνεται αυτό καλά κάνω και το στηρίζω

Edit : ελλατωματικο δυστυχώς μπορεί να πέσει στον καθένα αυτό είναι θέμα ατυχιας

 

Εδω πριν μηνες που λεγατε ειναι λαχειο τι θα σου κατσει ,και τωρα λετε οτι μερικες συσκευες βγαινουν ελλατοματικες δεν μπορω να το καταλαβω.οπως και να ειναι δεν γινεται αλλο μερικες συσκευες να βγαζουν προβλημα δεκτο,και οχι να ειναι λαχειο η αγορα του .

Link to comment
Share on other sites

Εδω πριν μηνες που λεγατε ειναι λαχειο τι θα σου κατσει ,και τωρα λετε οτι μερικες συσκευες βγαινουν ελλατοματικες δεν μπορω να το καταλαβω.οπως και να ειναι δεν γινεται αλλο μερικες συσκευες να βγαζουν προβλημα δεκτο,και οχι να ειναι λαχειο η αγορα του .

 

Ελλατωματικές συσκευές βγαίνουν όπως βγαίνουν σε όλα τα τα τηλέφωνα και γενικά σε όλα τα πράγματα. Λαχείο η αγορά του απο εμένα προσωπικά δεν έχει υποθεί ποτέ και ούτε πρόκειται. Κάνενας και ποτέ δεν είπε οτι δεν έχει βγάλει προβλήματα ίσα ίσα πολλά απο αυτά τα έχουμε συζητήσει και τα έχουμε λύσει απο δω μέσα όσα τουλάχιστον μπορούσαμε και αυτός είναι και ενας απο τους λόγους ύπαρξης του νήματος. Το να τα ισοπεδώνει κάποιος όλα για την εν λόγω συσκευή είναι αυτό που δεν παλεύεται... πρόσφατα σε έρευνα σε δείκτη ικανοποίησης το κινητό βγήκε αν θυμάμαι καλά 7ο και αυτά που ήταν απο πάνω του ήταν note 4 και iphone 6 και άλλες καλές ναυρχίδες σου παραθέτω και το link http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=417392 . Δεν μπορεί λοιπόν όλοι να είναι παράλογοι και για να θρέψουν την αυτοικανοποίηση τους να λένε οτι απο το τηλέφωνο είναι ικανοποιήμενοι προφανώς και θα είναι.Το οτι δεν σου άρεσε έσενα δεν σημαίνει οτι σε κάποιον άλλο δεν άρεσε ή δεν αρέσει η τακτική του να γενικολογείς και να τα βάζεις όλα σε ενα τσουβάλι είναι λάθος. Αυτά απο εμένα.

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Ααα, πολύ χαίρομαι που μιλάω με κάποιον που είχε και τα 2! Κρίμα που η φωτογραφική του z3 (και ο ήχος) δεν είναι τόσο καλά όσο του άλλου... Όσο για το σερφάρισμα, είναι κατανοητό ότι το μέγεθος του G3 το κάνω πιο εύκολο. Αλλά βολεύομαι ακόμα και στου galaxy s2 που έχω τώρα, οπότε και το Ζ3 θα μου φανεί μια χαρά. Φυσικά και βοήθησες, ευχαριστώ πολύ. Νομίζω πάω για Ζ3 και ελπίζω να μη το μετανιώσω.

 

----- προσθήκη μηνύματος 95 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εντάξει, το θέμα μεγέθους είναι ξεκάθαρο, για τα άλλα χαρακτηριστικά ήθελα να μάθω (άλλωστε το Ζ3c έχει μικρές διαφορές από το Ζ3, εκτός μεγέθους, φυσικά). Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Ααα, πολύ χαίρομαι που μιλάω με κάποιον που είχε και τα 2! Κρίμα που η φωτογραφική του z3 (και ο ήχος) δεν είναι τόσο καλά όσο του άλλου... Όσο για το σερφάρισμα, είναι κατανοητό ότι το μέγεθος του G3 το κάνω πιο εύκολο. Αλλά βολεύομαι ακόμα και στου galaxy s2 που έχω τώρα, οπότε και το Ζ3 θα μου φανεί μια χαρά. Φυσικά και βοήθησες, ευχαριστώ πολύ. Νομίζω πάω για Ζ3 και ελπίζω να μη το μετανιώσω.

 

----- προσθήκη μηνύματος 95 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εντάξει, το θέμα μεγέθους είναι ξεκάθαρο, για τα άλλα χαρακτηριστικά ήθελα να μάθω (άλλωστε το Ζ3c έχει μικρές διαφορές από το Ζ3, εκτός μεγέθους, φυσικά). Ευχαριστώ.

 

Σε όποια και απο τις δύο συσκευές και αν πας δεν θα το μετανιώσεις απλά αν πας στο sony επειδή απ'οσο κατάλαβα είναι εταιρικό και θα το χρησιμοποιείς και για δουλειά θα είσαι πιο ασφαλής με την αυτονομία του.

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω απάντησα στα 2 παιδιά που μου απάντησαν, αν και δε φαίνεται ακόμα η απάντησή μου. Και πάλι ευχαριστώ. Και για τους υπόλοιπους: μην τσακώνεστε ρε παιδιά! ;-)

 

----- προσθήκη μηνύματος 73 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Δεν είναι ακριβώς εταιρικό, κάτι σα "δώρο" είναι από την εταιρεία, το λογ/μό εγώ τον πληρώνω, άσχετα που με παίρνουν όποτε τους καπνίσει! Πάω προς Ζ3C και ελπίζω μόνο να μην απογοητευτώ πολύ από τη φωτογραφική του!

 

----- προσθήκη μηνύματος 7 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Σε ευχαριστώ πολύ! Από κοντά τα έχω δει, ωραία κινητά είναι και τα δύο, κατά τη γνώμη μου (αν και το g3 μου φαίνεται πολύ τεράστιο αυτή τη στιγμή). Αυτό που λες για το user interface είναι ένα θέμα. Αλλά αν δεν το δοκιμάσεις μάλλον δεν ξέρεις ποιο προτιμάς..

Link to comment
Share on other sites

Πάντως το λαχείο εμένα μου φαίνεται καλό στατιστικό στοιχείο γιατί όσες φορές το δοκίμασα, δεν μου έκατσε.....

Άρα όλα οκ με το G3!!!

Link to comment
Share on other sites

Ουτε εγώ έχω το παραμικρό πρόβλημα, και φυσικά αφού έχω ρουταρει, και αλλαζω Ρομ δεν έχω ίχνος λαγκ.

Μπαταρία, δεν είμαι 100% ευχαριστημένος αλλά μου βγάζει τίμια τη μέρα με 3g, οποτε όλα κομπλε.

Οι χρήστες που θάβουν το τηλέφωνο, η βλακες ειναι, η γκαντεμιδες. Αυτά τα λιγα απο εμένα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πολύ! Από κοντά τα έχω δει, ωραία κινητά είναι και τα δύο, κατά τη γνώμη μου (αν και το g3 μου φαίνεται πολύ τεράστιο αυτή τη στιγμή). Αυτό που λες για το user interface είναι ένα θέμα. Αλλά αν δεν το δοκιμάσεις μάλλον δεν ξέρεις ποιο προτιμάς...

 

Κοίτα, έχω πιάσει πολλά sony στα χέρια μου, γνωρίζω το UI του αρκετά καλά. Δεν με συναρπάζει καθόλου. Από την άλλη η lg με έχει κερδίσει. Στην τελική όμως εάν ξενερώσεις με sony, βάλτου ένα nova launcher και θα είσαι εντάξει. Εγώ αυτό θα έκανα εάν μου το έδιναν δώρο!

 

Τώρα όσον αφορά με την συσκευή (lg g3), τόσο κολλημένους αρνητικά δεν έχω ξαναδεί. Για την τιμή του αυτή την στιγμή το 32gb είναι κορυφή. Είναι υπέροχο κινητό, λέω να πάτε και προς μεριά samsung s6 να δείτε τι γράφουν...

Εγώ η ίδια, είδα φίλης μου S6 να το βγάζει απ' την συσκευασία, να έχει γρατζουνιά δίπλα στην κάμερα και να μην της το γυρίζουν πίσω! Είναι να μη σου τύχει.

Εννοείται ότι ανάμεσα σε z3c και lg g3, που το έψαξα, διάλεξα προφανώς και είμαι στο φόρουμ να σχολιάζω.

zaf_4 σημαίνει ΖΑΦΕΙΡΑ!

Xiaomi Pocophone F1

Link to comment
Share on other sites

Ότι ψηλό κολλήματα είχε το κινητό μου στην αρχή μετά από κάποια updates και επαναφορά δλδ format το ανέβασα κινητό επανήλθε. Με την 20i είδα βελτίωση στην μπαταρία και αλλάζοντας launcher (go launcher) σταμάτησε να ανεβάζει τρελές θερμοκρασίες. Το ράγισμα ήταν το μόνο θέμα αλλά με 2 χρόνια εγγύηση και κινητό αντικατάστασης το ίδιο δεν το δίνω καν σημασία αυτό.. Ποιά άλλη εταιρία σε δίνει κινητό μέχρι να στο φτιάξουν σε 2 εργάσιμες μέρες και όχι 1 μήνα......
Vw CC 1.8TSI K04.. :D
Link to comment
Share on other sites

nova luncher ε; ούτε ξέρω τί είναι αυτό! όσο για το κόλλημα που λες με τα lg, θεωρώ ότι είμαστε λίγο κολλημένοι στο Ελάντα και δεν θέλουμε να δεχτούμε ότι η lg έβγαλε ένα σούπερ κινητό σε καλή τιμή, έχουμε συνηθίσει την ποιότητα από άλλες μάρκες...

 

----- προσθήκη μηνύματος 60 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

έχω ακούσει ότι έχει εξαιρετικό σέρβις η lg, ενώ οι άλλες όχι. αχρείαστο να είναι!

Link to comment
Share on other sites

Αυτοι που το έδωσαν αλλά εξακολουθούν να το θάβουν παριστάνουν τους σουπερ ηρωες;? Μου δίνετε μια εξήγησή για τον λογο που πολλοί το έχουν και τους αρέσει? Εσείς γιατί εξακολουθείται να συχναζετε εδώ πέρα και να προστατεύετε τους μέλλοντες αγοραστές? Ο τακαρος μονο funboy δεν είναι... Και note3 έχει και g3 έχει και σκέφτεται την αγορά note 4.... Μαλλον εσείς είστε τα funboy...:X

Lg G pad 8.3 -> Running : 6.0.1 aosp

Lg G3 32gb -> Running : 6.0.1 Ressurection remix

Link to comment
Share on other sites

Είμαι κάτοχος του G3 32GB (410 Τσέχικο) από τον Νοέμβριο, είμαι πολύ ευχαριστημένος από το τηλέφωνο και δεν είχα ποτέ πρόβλημα με τίποτα, ......επανεκκίνηση και lag δεν είδα ποτέ .

Κινητάρα .

Ηρθε ο καιρός να πάρει (και) η γυναίκα μου κινητό , μιας και αυτό που είχε έτρωγε απίστευτα κολλήματα (galaxy s3).

Παρήγγειλα χθες πάλι το G3 αλλά 16GB , από το ίδιο κατάστημα και είδα ότι είναι Vodafone (αυτό τι σημαίνει; ) 411 KPVH (από πια χώρα είναι; ) και ότι έχουν μικρή διαφορά στην οθόνη . Το ένα έχει λίγο πιο κίτρινο το άσπρο του (σε όλη την οθόνη).

Πιστεύω ότι δεν είναι πρόβλημα αυτό με την οθόνη μιας και έχει ξανα συζητηθεί ...... αλλά πείτε μου σας παρακαλω την άποψή σας για αυτές τις τρις μικροδιαφορές .

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια μην ασχολειστε με αυτους που μπαινουν να κραξουν με αοριστολογιες...εσεις το συντηρειτε ολο αυτο...

Εγω την αποψη μου την εχω πει...

Οθονη: παρα πολυ καλη με λιγο θεμα στο μαυρο λογω τεχνολογιας...παρα τη μεγαλη οθονη δεν σε δυσκολευει καθολου στο χερι και αυτο εινα ενα τεραστιο πλεονεκτημα του κινητου...

Μπαταρια: ικανοποιητικη...εχθες ειχα 5μιση ωρες οθονη σε 19 ωρες χρησης...ειναι αφαιρουμενη αρα οποιος θελει κουβαλαει και μια δευτερη.

Καμερα: πολυ καλη

Ui: λαγκαρει και δεν ειναι οσο σβελτο θα επρεπε χωρις ομως να δημηουργει προβλημα... Αρκετα πιο αργο απο g2

Θερμομρασια: Ανεβαζουν ολα οσα εχουν αυτο τον επεξεργαστη... Λυση; ξεχαστετο και αφηστετο...δεν παθαινει τιποτα. Η θερμομρασια της μπαταριας δεν ανεβαινει οποτε μην φοβαστε

Σπασιματα, οθονες κτλ λυνονται πολυ ευκολα με το παρα πολυ καλο σερβις της lg αν και ηταν προβληματα των πρωτων παρτιδων...

 

Ειναι το τελειο κινητο; ΟΧΙ

Υπαρχει καλυτερο στα 280κατι ευρω που κοστιζει σε σκρουτζομαγαζα; ΟΧΙ

Link to comment
Share on other sites

Είμαι κάτοχος του G3 32GB (410 Τσέχικο) από τον Νοέμβριο, είμαι πολύ ευχαριστημένος από το τηλέφωνο και δεν είχα ποτέ πρόβλημα με τίποτα, ......επανεκκίνηση και lag δεν είδα ποτέ .

Κινητάρα .

Ηρθε ο καιρός να πάρει (και) η γυναίκα μου κινητό , μιας και αυτό που είχε έτρωγε απίστευτα κολλήματα (galaxy s3).

Παρήγγειλα χθες πάλι το G3 αλλά 16GB , από το ίδιο κατάστημα και είδα ότι είναι Vodafone (αυτό τι σημαίνει; ) 411 KPVH (από πια χώρα είναι; ) και ότι έχουν μικρή διαφορά στην οθόνη . Το ένα έχει λίγο πιο κίτρινο το άσπρο του (σε όλη την οθόνη).

Πιστεύω ότι δεν είναι πρόβλημα αυτό με την οθόνη μιας και έχει ξανα συζητηθεί ...... αλλά πείτε μου σας παρακαλω την άποψή σας για αυτές τις τρις μικροδιαφορές .

Ευχαριστώ!

 

Καλορίζικο και απροβλημάτιστο στην σύζυγο! το οτι είναι branded vodafone σημαίνει οτι όταν ανοίγει θα έχει το logo της vodafone και ενδεχομένως κάποιες εφαρμογές προεγκατεστημένες της vodafone, σαν τηλέφωνο δεν έχει καμία άλλη διαφορά. Κάποιους του ενοχλέι να είναι brabded το τηλέφωνο και κάποιους όχι , αν θές περνάς μια rom unbranded και διορθώνεται αυτό σε περίπτωση που σε ενοχλεί. Διαφορές στο άσπρο έχουν ξανα αναφερθεί όσο αφορά το λευκό σε ψυχρό και θερμό οπότε και αυτό νομίζω δεν πρέπει να σε προβληματίσει. Τώρα των χώρα δεν την γνωρίζω αν κάποιος μπορεί να βοηθήσει

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ρε παιδια μην ασχολειστε με αυτους που μπαινουν να κραξουν με αοριστολογιες...εσεις το συντηρειτε ολο αυτο...

Εγω την αποψη μου την εχω πει...

Οθονη: παρα πολυ καλη με λιγο θεμα στο μαυρο λογω τεχνολογιας...παρα τη μεγαλη οθονη δεν σε δυσκολευει καθολου στο χερι και αυτο εινα ενα τεραστιο πλεονεκτημα του κινητου...

Μπαταρια: ικανοποιητικη...εχθες ειχα 5μιση ωρες οθονη σε 19 ωρες χρησης...ειναι αφαιρουμενη αρα οποιος θελει κουβαλαει και μια δευτερη.

Καμερα: πολυ καλη

Ui: λαγκαρει και δεν ειναι οσο σβελτο θα επρεπε χωρις ομως να δημηουργει προβλημα... Αρκετα πιο αργο απο g2

Θερμομρασια: Ανεβαζουν ολα οσα εχουν αυτο τον επεξεργαστη... Λυση; ξεχαστετο και αφηστετο...δεν παθαινει τιποτα. Η θερμομρασια της μπαταριας δεν ανεβαινει οποτε μην φοβαστε

Σπασιματα, οθονες κτλ λυνονται πολυ ευκολα με το παρα πολυ καλο σερβις της lg αν και ηταν προβληματα των πρωτων παρτιδων...

 

Ειναι το τελειο κινητο; ΟΧΙ

Υπαρχει καλυτερο στα 280κατι ευρω που κοστιζει σε σκρουτζομαγαζα; ΟΧΙ

 

+1000 απο εμένα σε ολα όσα λες απλά οταν μου απευθύνονται προσωπικά καλώς ή κακώς (μάλλον κακώς) μπαίνω στην διαδικασία και απαντάω. :rolleyes:

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

nova luncher ε; ούτε ξέρω τί είναι αυτό! όσο για το κόλλημα που λες με τα lg, θεωρώ ότι είμαστε λίγο κολλημένοι στο Ελάντα και δεν θέλουμε να δεχτούμε ότι η lg έβγαλε ένα σούπερ κινητό σε καλή τιμή, έχουμε συνηθίσει την ποιότητα από άλλες μάρκες...

 

----- προσθήκη μηνύματος 60 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

έχω ακούσει ότι έχει εξαιρετικό σέρβις η lg, ενώ οι άλλες όχι. αχρείαστο να είναι!

 

Όταν αγοράσεις android κινητό, έχεις την χαρά να ασχολείσαι με το play store υπάρχουν πολλοί launchers, αντικαθιστά ότι έχει το κινητό από το εργοστάσιο. Όπως το βάζεις έτσι εύκολα το βγάζεις. Κάνεις την ζωή σου πιο εύκολα. Σου απάντησαν και παρακάτω για το κινητό. Περι γούστου κολοκυθόπιτα. Εδώ Ελλάδα αυτοί που θέλουν να δειχτούν περισσότερο διαλέγουν μόνο SAMSUNG και IPHONE. Χωρίς παρεξήγηση είχα samsung galaxy s2 με έβγαλε ασπροπρόσωπη 3,5 χρόνια!

zaf_4 σημαίνει ΖΑΦΕΙΡΑ!

Xiaomi Pocophone F1

Link to comment
Share on other sites

Πριν λίγο καιρό αποφάσισα και εγώ να πάρω αυτό το μάπα:p κινητό, πράγματι το κινητό είναι χάλια, άθλιο, άχρηστο:p έχω μείνει μόνο 90% ευχαριστημένος!!:lol: ενώ περίμενα να είμαι 110%:wacko::blink:. Και ένας φίλος μου που το έχει το πούλησε γιατί ήταν πολύ απογοητευμένος και πήρε το.... LG G3 dual sim 32GB:lol::lol:.

 

Λοιπόν όποιος θέλει να αγοράσει ένα κινητό που να είναι ΤΕΛΕΙΟ σε όλα του τα χαρακτηριστικά το συμβουλεύω πολλή άπλα να μην αγοράσει κινητό;) γιατί τέλεια συσκευή πολύ απλά δεν υπάρχει!!

ΦΤΑΙΕΙ, που είμαστε αυτοί που είμαστε. Και που δεν θ' αλλάξουμε ποτέ.
Link to comment
Share on other sites

grunding

Αδελφε χωρις να σε ξερω και να με ξερεις πρεπει να εισαι λιγο ασχετος,ρε εσυ απορω πως μιλας για ενα κιν που δεν ειχες ποτε και απορω πως λες τον τακαρο fanboy το παιδι λεει και τα καλα και τα κακα και παλι καλα που υπαρχει αυτος εδω μεσα και λεει για το g3???Το κινητο ειναι απλα amazing οτι καλυτερο εχει βγει παρτο μια φορα σπιτι σου να το πιασεις και να ασχοληθεις μαζι του και μετα ελα να μας πεις τι γνωμη σου και την γνωμη της γυναικα σου γιατι η γυναικα μου οταν το ειδε της ετρεχαν σαλια οκ boy!!!Ελα πες τωρα ποσα περνεις απο samsung apple και sony ;) :) θα μας κανονίσεις κάνα κινητό samsung η apple για να τα πουλησω και να παρω το g4 :) μαλον δεν τα περνει μονο ο τακαρος!!!ΜΗΝ ΚΡΙΝΕΤΕ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΑΝ ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙΤΕ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΤΑ ΝΟΥΜΕΡΑ ΤΟΝ BENCHMARKS ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΚΑ ΚΙΝΗΤΑ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΝ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΣΑΠΙΟ ΚΑΙ ΧΑΛΙΑ...

Edited by lostmangr
Ήμουν δυστυχισμένος που δεν είχα παπούτσια μέχρι που είδα κάποιον που δεν είχε πόδια
Link to comment
Share on other sites

Κανενα νεο για 5.1 εχουμε; Περασανε οι 2 βδομάδες που εγραφαν οι Τουρκοι...

 

σιγή ιχθύος... σε αναμονή αλλά δεν έχει ακουστεί και κάτι...!

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Εχουμε και τη v20i που πηραν τα αγγλικα και ειναι 5.0...Οποτε η 5.1 μαλλον αργει ακομα... Λογικα 5.0.1 δεν θα παρουμε ποτε...
Link to comment
Share on other sites

Καπου ειχα διαβασει οτι θα την παρουμε τελος Ιουλίου.

Σε ξενο σαιτ δεν θυμαμαι που

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...