Jump to content

[Επίσημο] LG G3 (D855)


mindfield
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το πετάει σε πολλούς κάποιο bug είναι αλλά δεν επηρεάζει την λειτουργία του κινητού κατά τ'αλλα

 

Ευχαριστώ για την άμεση απάντηση.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 17,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ευχαριστώ για την άμεση απάντηση.

Να είσαι καλά! Ernesto1983 έβγαλες άκρη φίλε με το animation του καιρού?

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Οχι και σε μερικα..:p

 

Εγω και αλλοι το εχουμε στειλει

 

Και σου το έφτιαξαν ή σου έκαναν νερά? Γιατί από άλλες εταιρείες έχω τραβήξει τα πάνδεινα με το service τους.

Λογικά αυτό το κομμάτι του πλαστικού πάει με όλη την οθόνη?

Έχει σπάσει η τρυπούλα που είναι ανάμεσα από την υποδοχή του φορτιστή και την υποδοχή των ακουστικών.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τρόπος στον chrome ή στον stock να παιζει βιντεάκι youtube στο backround και μπροστά να είναι άλλη σελίδα?

Γίνεται πλέον και στην επίσημη εφαρμογή του Youtube, αλλά θέλει root και Xposed framework!!

Link to comment
Share on other sites

Και σου το έφτιαξαν ή σου έκαναν νερά? Γιατί από άλλες εταιρείες έχω τραβήξει τα πάνδεινα με το service τους.

Λογικά αυτό το κομμάτι του πλαστικού πάει με όλη την οθόνη?

Έχει σπάσει η τρυπούλα που είναι ανάμεσα από την υποδοχή του φορτιστή και την υποδοχή των ακουστικών.

 

Μου το έφτιαξαν σε 15 μέρες. Εμένα μου αλλάξανε και οθόνη. Δεν ξέρω αν πάει μαζί αλλά είχε βγάλει το κλασικό θέμα με το χρώμα στη γωνία.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Να είσαι καλά! Ernesto1983 έβγαλες άκρη φίλε με το animation του καιρού?

 

Οχι δεν εβγαλα ακρη....το ξανα κανω απο την αρχη...gps open,ανοιγω τον καιρο,επιλεγω τρεχουσα τοποθεσια μου βγαζει π.χ (καλλιθεα) κανω ανανεωση ενω εχω τικαρη την επιλογη που βρισκεται στο κλειδωμα οθονης για τα animations ..μεχρι εκει ολα καλα...μολις κλεισω το gps κανω ανανεωση και μου λεει η τοποθεσια δεν βρεθηκε και μου ξετικαρει και την επιλογη για τα animations..στο g2 δεν ηταν ετσι

I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

Οχι δεν εβγαλα ακρη....το ξανα κανω απο την αρχη...gps open,ανοιγω τον καιρο,επιλεγω τρεχουσα τοποθεσια μου βγαζει π.χ (καλλιθεα) κανω ανανεωση ενω εχω τικαρη την επιλογη που βρισκεται στο κλειδωμα οθονης για τα animations ..μεχρι εκει ολα καλα...μολις κλεισω το gps κανω ανανεωση και μου λεει η τοποθεσια δεν βρεθηκε και μου ξετικαρει και την επιλογη για τα animations..στο g2 δεν ηταν ετσι

 

Κανε μια φορά ανανέωση με το GPS ανοιχτό μετά κλεισ'το και Μην ξανακανεις ανανέωση άστο να κάνει τις αυτόματες ανά τρεις ώρες που κάνει μόνο του

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

παιδια εχει αγορασει καποιος τη συγκεκριμενη μπαταρια?τη βρηκα στο e bay.uk.τι λετε αξιζει ?λεει ότι είναι και μεγαλυτερη από την αυθεντικη. < w/Tracking J119 Extended Battery / Charger / Cover For LG G3 D850 D851 D855 >

 

----- προσθήκη μηνύματος 67 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

λεει ότι είναι 7500ma.

Link to comment
Share on other sites

παιδια εχει αγορασει καποιος τη συγκεκριμενη μπαταρια?τη βρηκα στο e bay.uk.τι λετε αξιζει ?λεει ότι είναι και μεγαλυτερη από την αυθεντικη. < w/Tracking J119 Extended Battery / Charger / Cover For LG G3 D850 D851 D855 >

 

----- προσθήκη μηνύματος 67 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

λεει ότι είναι 7500ma.

 

Το είδες πως γίνεται το κινητό μετά??? Εννοειται πως δεν συμφέρει και άμα θες τόσο πολύ χρήση πάρε μια δεύτερη... Δεν είναι μόνο πόσο χοντρό θα το κάνει. Το κάνει και άσχημο.

Σόρρυ που θα στο πω αλλά αν η αυτονομία είναι το παν για σένα κακώς πήρες G3. G2 ή Z3 compact ή Flex να σου έκαναν την δουλειά που θες.

Edited by djkostas20

Google Pixel 6 Pro

Link to comment
Share on other sites

Καινούριο firmware αυτή τη στιγμή κάνει ντεμπούτο στα αραβικά εμιράτα! Έκδοση v20L θα πρέπει να περιμένουμε μερικές εβδομάδες για να έρθει και Ευρώπη!
Μπορείτε να προσθέσετε μια εικόνα μέγιστων διαστάσεων 420 x 150 pixels και μέγιστου μεγέθους 16,3Kb
Link to comment
Share on other sites

Καινούριο firmware αυτή τη στιγμή κάνει ντεμπούτο στα αραβικά εμιράτα! Έκδοση v20L θα πρέπει να περιμένουμε μερικές εβδομάδες για να έρθει και Ευρώπη!

 

Ξέρουμε τι αλλάζει ?

Link to comment
Share on other sites

Καινούριο firmware αυτή τη στιγμή κάνει ντεμπούτο στα αραβικά εμιράτα! Έκδοση v20L θα πρέπει να περιμένουμε μερικές εβδομάδες για να έρθει και Ευρώπη!

 

Γιατί έχω την εντύπωση οτι είναι παλαιότερο update αυτο που είχαμε πάρει επι κιτ κατ??

 

edit: "middle east got v20i and europe will get 20k update" λένε στο xda

Edited by takaros31

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Εκείνου ο κωδικός ήταν v10L και όχι 20 ότι έχει 20 μέσα είναι lollipop :)
Μπορείτε να προσθέσετε μια εικόνα μέγιστων διαστάσεων 420 x 150 pixels και μέγιστου μεγέθους 16,3Kb
Link to comment
Share on other sites

Εκείνου ο κωδικός ήταν v10L και όχι 20 ότι έχει 20 μέσα είναι lollipop :)

 

έχεις δίκιο... μπερδεύτηκα με το L :dizzy:

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σκέφτομαι να αγοράσω το 16GB.Οι εφαρμογές που αποθηκεύονται στην κάρτα ή στο τηλ ;;
Παιδιά με λένε Σταύρο και είμαι πολύ καλά :dizzy:
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σκέφτομαι να αγοράσω το 16GB.Οι εφαρμογές που αποθηκεύονται στην κάρτα ή στο τηλ ;;

 

Στο τηλεφωνο αλλα βαζεις το app2sd και μετακινεις οτι θελεις.

Τωρα για τα obb δεν εχω δοκιμασει για να σου πω.

Link to comment
Share on other sites

με cm12 έχω επιλογή για lte αλλά δεν βλέπω να δουλεύει, πάλι 3g λέει.άλλαξα και sim σε 4g, είναι και ενεργοποιημένη η υπηρεσία αλλά τίποτα, έχει κανείς άλλος θέμα?
1+6 omnirom - smurfkernel - microG - edxposed
Link to comment
Share on other sites

Μοιράζεται κανεις λινκ για android now hd9.4?

Και γω το ψαχνω αλλα δεν.

Παντως εχω να πω οτι σαν ρομ ειναι γενικα πολυ καλη η android now αλλα δυστυχως σε εκεινο το thread δεν ειναι να πεις κουβεντα ρε συ.

Ειδικα αν σε εχουν δει να ποσταρεις σε xda κτλ δημιουργουνται αντιπαραθεσεις.

Edited by cocous
Link to comment
Share on other sites

Μοιράζεται κανεις λινκ για android now hd9.4?

 

Δεν την εβγαλε ακόμα.μονο σε κάποια ατομα την εδωσε να την τεστάρουν.εγω εκανα εγραφη σήμερα στο site του μπας και εχει κανα λινκ αλλα ουτε εκει το δινει

Link to comment
Share on other sites

Και γω το ψαχνω αλλα δεν.

Παντως εχω να πω οτι σαν ρομ ειναι γενικα πολυ καλη η android now αλλα δυστυχως σε εκεινο το thread δεν ειναι να πεις κουβεντα ρε συ.

Ειδικα αν σε εχουν δει να ποσταρεις σε xda κτλ δημιουργουνται αντιπαραθεσεις.

 

Καλά και ο seven γενικώς είναι τραγικός. Και στο xda το ίδιο. Ένα μόνιμα off topic έγγραφε. Άμα δεν έχεις όρεξη να απαντήσεις ρε φίλε ή μην απαντάς ή στην τελική μη βγάζεις ρομ. Κράτα την για την πάρτη σου.

Google Pixel 6 Pro

Link to comment
Share on other sites

Ετσι και ειναι κριμα διοτι χαλαει την εικονα όλη.

 

Εγώ για αυτό αρνούμαι όσο μπορώ να βάλω την ρομ του. Όχι ρε φίλε. Αν δεν θες εσύ μία δεν θέλω εγώ 1000000

 

Υ.Γ. Εδώ όμως είμαστε σε λάθος θέμα παιδιά. Είναι το γενικό θέμα του G3 εδώ. Για custom roms έχουμε αλλού να το συζητήσουμε.

Google Pixel 6 Pro

Link to comment
Share on other sites

αντιμετωπίζει άλλος πρόβλημα με 4g?μέχρι κάρτα άλλαξα σε 4g και πάλι τίποτα.δεν λέει να παίξει.είχα cc4.2 με 3g κάρτα, δεν παίζει, βάζω cm12 δεν παίζει.στέλνω μήνυμα να το ανοίξουν όσο ήμουν στην cc4.2 το ενεργοποιούν αλλά και πάλι δεν παίζει.

 

τώρα είμαι σε cm12 με 4g κάρτα, από τον γερμανό είπαν πως είναι ενεργοποιημένο το 4g, στο μήνυμα που ήρθε λέει ότι όντως είναι ενεργοποιημένο, αλλά εγώ 4g δεν έχω

1+6 omnirom - smurfkernel - microG - edxposed
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...