Jump to content

Honor 6


kiriakosk
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Sorry αλλά δεν κατάλαβα, τι ακριβώς άλλαξες στο local.prop? Δώσε λινκ από xda

 

http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=58840529&postcount=11

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

παιδιά που θα βρουμε τις μαμά εφαρμογες; πχ.εγω ψαχνω την App center της Hauwei,την εσβησα κατα λαθος.
Link to comment
Share on other sites

 

Επίσης δοκίμασα και λειτουργεί και η παρακάτω μεθοδος

http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=58843447&postcount=12

Έκπτωση 20€ στο Oneplus

https://oneplus.net/gr/invite#E7HY6NQVNOFO16K

Link to comment
Share on other sites

Αναμεσα σε vickmall toc2 memoribles τι να προτιμησω? Το πιο φθηνο ειναι στο toc2 αλλα δεν το ξερω το καταστημα. Επισης το συγκεκριμενο χρεωνει μεταφορικα? Το πηρε κανεις απο εκει?

 

βρες καποιον στο chat του vickmall και πες του σε τι τιμη το βρηκες στο to2c. το πιθανοτερο ειναι να σου προσφερουν την ιδια τιμη.

σαν κατάστημα προτεινω κι εγω vickmall ετσι κι αλλιως.

θυμάται κανείς πότε ειναι περιπου η πρωτοχρωνια των κινέζων, που καθυστερουν οι αποστολές;

Link to comment
Share on other sites

στο site που κατεβαζουμε αναβαθμισεις(http://www.emui.com/plugin.php?id=hwdownload&mod=detail&mid=76) στις επιλογες που εχει στα κινεζικα, στο πρωτο εχει dev και στο δευτερο stable??εχω εγκαταστησει αν ειναι ετσι τα πραγματα την ....版本: 5.2.1【EMUI3.0_Android4.4】【2015年2月1日更新】...απο την πρωτη επιλογη,ενω στην αλλη επιλογη εχει...版本: B310【EMUI3.0_Android4.4】【2015年1月9日更新】.... ειναι dev και stable???και ποια να προτιμησω???ευχαριστω. Edited by gio1980
δεν εβλεπα ολο το κειμενο
Link to comment
Share on other sites

βρες καποιον στο chat του vickmall και πες του σε τι τιμη το βρηκες στο to2c. το πιθανοτερο ειναι να σου προσφερουν την ιδια τιμη.

σαν κατάστημα προτεινω κι εγω vickmall ετσι κι αλλιως.

θυμάται κανείς πότε ειναι περιπου η πρωτοχρωνια των κινέζων, που καθυστερουν οι αποστολές;

Εγώ το αγόρασα από το to2c είναι το γνήσιο, ήρθε σε 15 μέρες, με πολλά δώρα το έχω από τον Νοέμβριο και όλα πάνε καλά.

Link to comment
Share on other sites

Για τον φιλο που ρωταει για αργιες Κινας μια και μενω στον κ#@%τόπο, 17-24 η χωρα απλα κλεινει. Παρακολουθω το thread γιατι το σκεφτομαι, τωρα εχω ενα S4 δικαρτο, αλλα αφενος εχω 3 μπαταριες για να βγαλω την ημερα, αφετερου στην Ιαπωνια που πηγα η 2η sim slot δεν δουλευε. τεσπα, συνεχιστε την καλη δουλεια με τις επεμβασεις.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ το αγόρασα από το to2c είναι το γνήσιο, ήρθε σε 15 μέρες, με πολλά δώρα το έχω από τον Νοέμβριο και όλα πάνε καλά.

Εγώ παράγγειλα από το to2c στις 31 Δεκέμβρη, και δεν το παρέλαβα ακόμη.

Το έστειλαν στις 5 Ιανουαρίου, έχει μπει Ελλάδα από τις 7 Φεβρουαρίου, και ελπίζω να φτάσει στο ταχυδρομείο στα Σπάτα αύριο η μεθαύριο....

Απελπισία!

GH 198, GH 388, 8110, T39m,....., S7 Edge, P20 Pro, 1+ 8 Pro, 1+ 8T
Link to comment
Share on other sites

Αναμεσα σε vickmall toc2 memoribles τι να προτιμησω? Το πιο φθηνο ειναι στο toc2 αλλα δεν το ξερω το καταστημα. Επισης το συγκεκριμενο χρεωνει μεταφορικα? Το πηρε κανεις απο εκει?

 

 

Από to2c αγόρασα, άψογοι σε όλα, παρέλαβα την συσκευή σε 17 ημέρες, λευκό χωρίς κιτρινίλα και χωρίς το λογότυπο της wo.

Samsung I9100 Galaxy S II, Samsung I9505 Galaxy S4, Samsung Galaxy Tab 2 10.1 P5100, Huawei Honor 6 [H60-L02]

 

 

Xiaomi Redmi Note 7

Link to comment
Share on other sites

βγήκε νέα stable έκδοση B313
Nokia 6300--> Sony Xperia x10 Mini Pro--> Sony Xperia Mini Pro--> Sony Xperia Sole--> Huawei Ascend P1--> Honor 6--> Honor 8--> Honor V9-->Honor View 20
Link to comment
Share on other sites

στο site που κατεβαζουμε αναβαθμισεις(http://www.emui.com/plugin.php?id=hwdownload&mod=detail&mid=76) στις επιλογες που εχει στα κινεζικα, στο πρωτο εχει dev και στο δευτερο stable??εχω εγκαταστησει αν ειναι ετσι τα πραγματα την ....版本: 5.2.1【EMUI3.0_Android4.4】【2015年2月1日更新】...απο την πρωτη επιλογη,ενω στην αλλη επιλογη εχει...版本: B310【EMUI3.0_Android4.4】【2015年1月9日更新】.... ειναι dev και stable???και ποια να προτιμησω???ευχαριστω.

 

 

σωστά το λες, dev στο πρώτο, stable στο δεύτερο.

Samsung I9100 Galaxy S II, Samsung I9505 Galaxy S4, Samsung Galaxy Tab 2 10.1 P5100, Huawei Honor 6 [H60-L02]

 

 

Xiaomi Redmi Note 7

Link to comment
Share on other sites

χμμμ... πρώτη φορά μου αποτυγχάνει το ΟΤΑ installation (από 5.2.1 σε 5.2.16).

Τη FullROM 5.2.16 με Local Update την πέρασε οκ παρ'ολα αυτά.

MOB: Xiaomi Mi A2 < Xiaomi Mi5 < Huawei HONOR 6 (H60-L02) < Newman N2 < ZTE Skate < HTC Touch2 < Qtek 8500 < Siemens S75 < Siemens SX1 < Siemens S55 < Siemens SL45i < Nokia 3310 < Ericsson T10s < Panasonic GD30 < Philips Diga

TAB: Teclast x98 Plus < PiPO M9Pro

WEAR: Amazfit PACE < HONOR Band Zero (Z1)

Link to comment
Share on other sites

+1 για οτα 5.2.16 ota.εκτος απο μια εφαρμογη ''my time'' δεν εχω δει αλλη αλλαγή.ρε παιδια πως μπορουμε να κανουμε εγγραφη στο cloud+???
Link to comment
Share on other sites

+1 για οτα 5.2.16 ota.εκτος απο μια εφαρμογη ''my time'' δεν εχω δει αλλη αλλαγή.ρε παιδια πως μπορουμε να κανουμε εγγραφη στο cloud+???

 

Δεν μπορούμε.

 

--------------------------------------------------

 

To Multi-Tool αναβαθμίστηκε για τα L02/L12 για τις ROM 5.2.16 (Developer) και B313 (Stable).

Οι αντίστοιχες Full ROMs γίνονται upload στο δίσκο μου στο Mega, αν κι αυτήν την ώρα το download από το site της EMUI είναι σχετικά γρήγορο.

Edited by VirusPlus

MOB: Xiaomi Mi A2 < Xiaomi Mi5 < Huawei HONOR 6 (H60-L02) < Newman N2 < ZTE Skate < HTC Touch2 < Qtek 8500 < Siemens S75 < Siemens SX1 < Siemens S55 < Siemens SL45i < Nokia 3310 < Ericsson T10s < Panasonic GD30 < Philips Diga

TAB: Teclast x98 Plus < PiPO M9Pro

WEAR: Amazfit PACE < HONOR Band Zero (Z1)

Link to comment
Share on other sites

Πήρα τελικά 16αρι μαύρο από vickmall αλλά τόσο τυχερός που είμαι έπεσα στις αργίες και θα σταλεί το τηλέφωνο 24-25/2...

 

HUAWEI Honor 6 H60-L02 το σωστό είναι ε? Μην έκανα καμιά βλακεία

Edited by zipperant
PaOk RE!!!!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Μόλις σήμερα παρέλαβα το Honor μου (H60-L02) από το to2c και φρίκαρα γιατί είναι γεμάτο κινέζικες εφαρμογές, εν το μεταξύ δεν μου στείλαν και EU adaptor αλλά δεν είναι εκεί το θέμα μου. Τι πρέπει να κάνω? Θέλω βοήθεια! Πρέπει να το κάνω root? Μπορεί κάποιος να με βοηθήσει. Έχω δει στην αρχική σελίδα που έχει διάφορα για root... Ευχαριστώ προκαταβολικά!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Μόλις σήμερα παρέλαβα το Honor μου (H60-L02) από το to2c και φρίκαρα γιατί είναι γεμάτο κινέζικες εφαρμογές, εν το μεταξύ δεν μου στείλαν και EU adaptor αλλά δεν είναι εκεί το θέμα μου. Τι πρέπει να κάνω? Θέλω βοήθεια! Πρέπει να το κάνω root? Μπορεί κάποιος να με βοηθήσει. Έχω δει στην αρχική σελίδα που έχει διάφορα για root... Ευχαριστώ προκαταβολικά!

 

Ψάξε καλά στο κουτί. Βγάλε και το χαρτόνι στον πάτο του κουτιού. Εκεί το είχε σε εμένα στα πλαϊνά εξογκώματα

Link to comment
Share on other sites

Μόλις το βρήκα έχεις δίκιο. Με τα κινέζικα τι κάνω?? Έχει ελέυθερο κάπου 3.5GB! Το υπόλοιπο πέραν του λειτουργικού είναι γεμάτο κινεζιές.
Link to comment
Share on other sites

Αν έχεις μόνο 3.5Gb ελεύθερα τότε πρέπει να περάσεις την ρομ από την αρχή με τρία κουμπιά η έτυχε και σε εσένα η έκδοση με τα 2 ραμ
Using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

Όχι 3 GB Ram έχει. Είναι γεμάτο με κινέζικες εφαρμογές. Πρέπει να κάνω όλα αυτά που αναφέρονται στην πρώτη σελίδα? Δηλ.: Boot Fastboot / Boot Recovery / Lock-Unlock Bootloader / CWM / Root / Extract Recovery / Restore Recovery / Debrand / Virusplus Tool
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...