Jump to content

Honor 6


kiriakosk
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ναι το έχω εγώ με μπρος-πίσω tempered.

Καλά κάθονται αν και νομίζω πως το πίσω tempered το εμποδίζει λίγο.

Το μπροστά δεν το επηρεάζει καθόλου.

 

χμμμ με προβληματίζεις καπετάνιο...

λέω να κανώ μια παραγγελία tempered μπροστά, το bumper και για το πίσω θα το σκεφτώ εν καιρω... ίσως κανω δοκιμή με ζελατίνα...

τι χαζομάρα που η ultimate shield δεν βγάζει και πίσω tempered...

Xiaomi Redmi Note 3 Pro / MIUI 8 (6.0.1)

Samsung 9+

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εχει συνδυάσει κανείς αυτο το bumper με tempered glass να μας πει αν κάθονται καλά μεταξύ τους?

Που κυκλοφορεί αυτό; Κάποιο λινκ;

Link to comment
Share on other sites

Και σε εμένα δουλεύει σωστά, με πειραγμενο το local. prop

Και αναρωτιέμαι μήπως με πειραγμενο το local. prop, μπορείς να κατεβαζεις και τα θέματα χωρίς πρόβλημα;

 

που ειναι ρε παιδια στην πρωτη σελιδα τα πειραγμενα local. prop;

Link to comment
Share on other sites

Που κυκλοφορεί αυτό; Κάποιο λινκ;

 

το έχω βρει εδώ και εδώ.

και είναι στην ίδια τιμή με τα μεταφορικά.

Xiaomi Redmi Note 3 Pro / MIUI 8 (6.0.1)

Samsung 9+

Link to comment
Share on other sites

που ειναι ρε παιδια στην πρωτη σελιδα τα πειραγμενα local. prop;

 

Δεν υπάρχει κάπου πειραγμένο το αρχείο. Μπορείς όμως να ακολουθήσεις τις οδηγίες και να το πειράξεις μόνος σου.

Πρώτα γίνεσαι root και μετά ακολουθείς τις οδηγίες.

Phone History: Nokia 3330, SE T310, SE K700i, SE w800i, SE w850i, SE G900, SE C510, ZTE Blade, SE Xperia Neo V, LG 4X HD, Huawei Honor 6, Samsung Galaxy S6, Xiaomi Redmi Note 4X, Samsung Galaxy A8 Dual (2018), Xiaomi Mi 9T Pro, Xiaomi Redmi Note 9 Pro
Link to comment
Share on other sites

μηπως γνωριζει καποιος να μου πει γιατι το honor 6 δεν εμφανιζεται καθολου στο antutu?λογικα θα επρεπε να φαινοταν στις πρωτες θεσεις...
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

μηπως γνωριζει καποιος να μου πει γιατι το honor 6 δεν εμφανιζεται καθολου στο antutu?λογικα θα επρεπε να φαινοταν στις πρωτες θεσεις...

 

εμφανίζεται κανονικά.

[ATTACH]56700[/ATTACH]

MOB: Xiaomi Mi A2 < Xiaomi Mi5 < Huawei HONOR 6 (H60-L02) < Newman N2 < ZTE Skate < HTC Touch2 < Qtek 8500 < Siemens S75 < Siemens SX1 < Siemens S55 < Siemens SL45i < Nokia 3310 < Ericsson T10s < Panasonic GD30 < Philips Diga

TAB: Teclast x98 Plus < PiPO M9Pro

WEAR: Amazfit PACE < HONOR Band Zero (Z1)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

Εχθές, και για δεύτερη συνεχόμενη μέρα το κινητό απενεργοποιήθηκε μόνο του και επανήλθε μόνον με πάτημα του κουμπιού on με πίεση για 15 δεύτερα. Την δεύτερη φορά, παρατήρησα ότι το κινητό είχε αναπτύξει θερμοκρασία.

Διάβασα σε προηγούμενα ποστ ότι έχει συμβεί και σε άλλους...

Έχει κανείς καμία ιδέα τι μπορεί να φταίει;

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει κάπου πειραγμένο το αρχείο. Μπορείς όμως να ακολουθήσεις τις οδηγίες και να το πειράξεις μόνος σου.

Πρώτα γίνεσαι root και μετά ακολουθείς τις οδηγίες.

 

Σε ευχαριστώ πολύ για την βοήθεια!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους τους φίλους ποτε με το καλό θα δούμε κανενα update ένας μήνας εχει περασει απο το τελευταίο..
Huawei Mate 10 Pro [bLA-L29]
Link to comment
Share on other sites

χαίρεται. δεν μπορώ να βρω το H60-L02 dual sim πουθενά.

ειδικά στο amazon.co.uk θα κάνουν πάνω από 2μηνο.

Έχει κανείς ιδέα που μπορώ να το βρω?

Link to comment
Share on other sites

χαίρεται. δεν μπορώ να βρω το H60-L02 dual sim πουθενά.

ειδικά στο amazon.co.uk θα κάνουν πάνω από 2μηνο.

Έχει κανείς ιδέα που μπορώ να το βρω?

 

Minideal, to2c, vickmall κ.α, δεν σου κάνουν?

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

χαίρεται. δεν μπορώ να βρω το H60-L02 dual sim πουθενά.

ειδικά στο amazon.co.uk θα κάνουν πάνω από 2μηνο.

Έχει κανείς ιδέα που μπορώ να το βρω?

 

Καλησπέρα, δοκίμασες στο vickmall;

Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους το chomp sms έβγαλε update και υποστηρίζει πλήρως το honor. Λιτή εφαρμογή dual sim με δυνατότητα για 160 χαρακτηρες άνετα αντικαθιστά την default έστω μόνο για τα μακροσκελη sms...
Link to comment
Share on other sites

σε αυτούς που ρώτησα μου είπαν ότι δεν είναι η έκδοση H60-L02. εδώ είναι που το έχασα λίγο.

Επίσης, θέλω να μπορώ να λαμβάνω τις ενημερώσεις ΟΤΑ. χρειάζεται να έχω κάποια έκδοση συγκεκριμένη ή το κάνουν όλα? ρωτάω γιατί από vickmall και minideal βάζουν δικιά τους ROM και από ανανέωση δεν παίζει τίποτα. την έχω πατήσει 2 φορές με zte και lenovo.

Link to comment
Share on other sites

Σε πολλούς έχει συμβεί αυτό και στους περισσότερους 1 φορά. Εμένα το έκανε όταν το πρωτοπείρα και είχα κάνει update σε EMUI 3. Από τότε όλα ρολόι.

 

----- προσθήκη μηνύματος 68 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καλημέρα,

Εχθές, και για δεύτερη συνεχόμενη μέρα το κινητό απενεργοποιήθηκε μόνο του και επανήλθε μόνον με πάτημα του κουμπιού on με πίεση για 15 δεύτερα. Την δεύτερη φορά, παρατήρησα ότι το κινητό είχε αναπτύξει θερμοκρασία.

Διάβασα σε προηγούμενα ποστ ότι έχει συμβεί και σε άλλους...

Έχει κανείς καμία ιδέα τι μπορεί να φταίει;

Σε πολλούς έχει συμβεί αυτό και στους περισσότερους 1 φορά. Εμένα το έκανε όταν το πρωτοπείρα και είχα κάνει update σε EMUI 3. Από τότε όλα ρολόι.

Link to comment
Share on other sites

σε αυτούς που ρώτησα μου είπαν ότι δεν είναι η έκδοση H60-L02. εδώ είναι που το έχασα λίγο.

Επίσης, θέλω να μπορώ να λαμβάνω τις ενημερώσεις ΟΤΑ. χρειάζεται να έχω κάποια έκδοση συγκεκριμένη ή το κάνουν όλα? ρωτάω γιατί από vickmall και minideal βάζουν δικιά τους ROM και από ανανέωση δεν παίζει τίποτα. την έχω πατήσει 2 φορές με zte και lenovo.

 

Το L02 που παρέλαβα εγώ από vickmall δεν είχε custom rom, οπότε δεν αντιμετώπισα κανένα θέμα με αναβαθμίσεις

Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους το chomp sms έβγαλε update και υποστηρίζει πλήρως το honor. Λιτή εφαρμογή dual sim με δυνατότητα για 160 χαρακτηρες άνετα αντικαθιστά την default έστω μόνο για τα μακροσκελη sms...

 

Το δούλεψα για λίγο. Καλό φαίνεται,μόνο που καταναλώνει αρκετή ενέργεια. Μου βγάζει ειδοποίηση υψηλής καταναλώσης

Mobile:Nokia 6130 --> Nokia 6230 --> Panasonic GD90 --> HTC P3600 --> Chinese hiphone dual sim --> Samsung E2652 Champ Duos --> Sony Ericsson xperia ray --> Samsung S4 mini duos --> Huawei honor 6(H60-L02) --> Meizu m2 -->Motorola Moto X Play --> Huawei Mate 10 pro --> Oneplus 7T pro
Link to comment
Share on other sites

 

Γιατί να μην παίρνει όλα με την μαμά έρχονται Και όσα δεν είναι 5 λεπτών υπόθεση...

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

Tις καλησπερες μου.Πρωτο post εδω so newbie..

Λοιπον την πατησα σαν πρωταρης και αγορασα το Huawei Honor 6 H60-L01 οταν βρισκομουν στη Κινα (ναυτικος γαρ...)Ολα καλα και super η συσκευη αλλα οπως αντιληφθηκα εχθες που επεστρεψα στα πατρια εδαφη δεν υποστηριζει το 3g της cosmote αν και στα χαρακτηριστηκα του εχει το 2100...Τεσπα υπαρχει τροπος να υποστηριξει 3g kai 4g στο ελλαντα??thx in advance ;)

Link to comment
Share on other sites

Τις κινέζικες εφαρμογές μπορούμε να τις αφαιρέσουμε;

 

Κάνοντας root ή αλλιώς με third party launcher και hide των εφαρμογών που δεν θες...

 

----- προσθήκη μηνύματος 40 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Tις καλησπερες μου.Πρωτο post εδω so newbie..

Λοιπον την πατησα σαν πρωταρης και αγορασα το Huawei Honor 6 H60-L01 οταν βρισκομουν στη Κινα (ναυτικος γαρ...)Ολα καλα και super η συσκευη αλλα οπως αντιληφθηκα εχθες που επεστρεψα στα πατρια εδαφη δεν υποστηριζει το 3g της cosmote αν και στα χαρακτηριστηκα του εχει το 2100...Τεσπα υπαρχει τροπος να υποστηριξει 3g kai 4g στο ελλαντα??thx in advance ;)

 

Νομίζω είναι θέμα υλικού και όχι λογισμικού οπότε δεν πιστεύω να γίνεται τίποτα...

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...