Jump to content

Honor 6


kiriakosk
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αφαίρεση κινέζικων από τον dialer (Root):

 

1. Με έναν Root Explorer επεξεργαστείτε το "local.prop" που το βρίσκετε στο /data/cust/prop και αλλάξτε τα:

ro.product.locale.language=zh
ro.product.locale.region=CN

σε:

ro.product.locale.language=el
ro.product.locale.region=GR

2. Restart.

 

Η παραπάνω αλλαγή διορθώνει και το crash της κάμερας όταν επιλέγουμε "Υδατογράφημα" με γλώσσα συστήματος τα Ελληνικά. Post#1734

 

Σημαντικό: Η παραπάνω αλλαγή εμποδίζει το installation των OTA. Θα πρέπει να γίνει επαναφορά του stock local.prop πριν την εγκατάσταση των ΟΤΑ. Post#1869

Σε περίπτωση που δεν έχετε πάρει backup του stock local.prop τα ανεβάζω μαζί με τα stock build.prop εδώ.

Edited by VirusPlus

MOB: Xiaomi Mi A2 < Xiaomi Mi5 < Huawei HONOR 6 (H60-L02) < Newman N2 < ZTE Skate < HTC Touch2 < Qtek 8500 < Siemens S75 < Siemens SX1 < Siemens S55 < Siemens SL45i < Nokia 3310 < Ericsson T10s < Panasonic GD30 < Philips Diga

TAB: Teclast x98 Plus < PiPO M9Pro

WEAR: Amazfit PACE < HONOR Band Zero (Z1)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδια με την μπαταρία τι γίνεται?ανοίγει απο πίσω?βγαίνει ή μπαταρια?υπαρχουν τέτοιες μπαταρίες στην αγορά σε περίπτωση που θέλουμε να αγοράσουμε?
Link to comment
Share on other sites

Παιδια με την μπαταρία τι γίνεται?ανοίγει απο πίσω?βγαίνει ή μπαταρια?υπαρχουν τέτοιες μπαταρίες στην αγορά σε περίπτωση που θέλουμε να αγοράσουμε?

 

Unibody. Δεν ανοίγει.

MOB: Xiaomi Mi A2 < Xiaomi Mi5 < Huawei HONOR 6 (H60-L02) < Newman N2 < ZTE Skate < HTC Touch2 < Qtek 8500 < Siemens S75 < Siemens SX1 < Siemens S55 < Siemens SL45i < Nokia 3310 < Ericsson T10s < Panasonic GD30 < Philips Diga

TAB: Teclast x98 Plus < PiPO M9Pro

WEAR: Amazfit PACE < HONOR Band Zero (Z1)

Link to comment
Share on other sites

Παιδια με την μπαταρία τι γίνεται?ανοίγει απο πίσω?βγαίνει ή μπαταρια?υπαρχουν τέτοιες μπαταρίες στην αγορά σε περίπτωση που θέλουμε να αγοράσουμε?

Οταν ύστερα από αρκετούς μήνες χρειαστείς μπαταρία, θα υπάρχει λύση!

Το dissassemply πάντως δεν είναι κακό, 7/10 παίρνει...

και εδώ επίσης

 

Προς το παρόν, πωλειται $55 το ζευγάρι

[Αντώνης] small break on Android: iPhone 13 Pro - in the past: OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

Ζαχαρώνω κι εγώ το κινητό,διάβασα σε πολλά αξιόπιστα site πως ο επεξεργαστής του είναι κατώτερος από τον snapdragon που έχει το z7 max πχ. Βέβαια είδα κι αυτό εδώ http://www.gizchina.com/2014/10/13/huawei-announced-huawei-honor-6-extreme-edition/ και λέω να κάνω λίγο υπομονή και να πάρω τη νέα έκδοση...

 

Ήμουν μεταξύ Ζ7 και αυτού.

Στο gizmochina που ρώτησα από περιέργεια δυο φορές κ τις δυο είπαν honor6

Link to comment
Share on other sites

Ζαχαρώνω κι εγώ το κινητό,διάβασα σε πολλά αξιόπιστα site πως ο επεξεργαστής του είναι κατώτερος από τον snapdragon που έχει το z7 max πχ. Βέβαια είδα κι αυτό εδώ http://www.gizchina.com/2014/10/13/huawei-announced-huawei-honor-6-extreme-edition/ και λέω να κάνω λίγο υπομονή και να πάρω τη νέα έκδοση...

Ο επεξεργαστής είναι πολύ καλός, καί στό extreme edition δέν έχει καί μεγάλη διαφορά 18% μόνο. Δέν ξέρω για τό Nubia αλλά γιά την αγορά του honor δέν μετανιώσα καθόλου.

Using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

Κατάφερε κανείς να κάνει Huawei id;; για την λήψη τραγουδιών απαιτειται.. Και δεν μπορώ να συνδεθώ λόγω τοποθεσίας λέει..
Link to comment
Share on other sites

Ζαχαρώνω κι εγώ το κινητό,διάβασα σε πολλά αξιόπιστα site πως ο επεξεργαστής του είναι κατώτερος από τον snapdragon που έχει το z7 max πχ. Βέβαια είδα κι αυτό εδώ http://www.gizchina.com/2014/10/13/huawei-announced-huawei-honor-6-extreme-edition/ και λέω να κάνω λίγο υπομονή και να πάρω τη νέα έκδοση...

 

Καλό θα ήταν να δεις τη γίνεται με τα προηγούμενα nubia.

Προσωπικά από την ZTE έχω άσχημη εικόνα όσο αναφορά το developer suport.

Την εποχή που πείρα το Skate, φίλη μου πήρε το U8800Pro.

Η Huawei πέρασε από android 2.3 σε 4.0 και είχε γενικά καλό developer suport με updates κτλ. Η ZTE από την άλλη δεν ασχολήθηκε ποτέ με το Skate όσες υπογραφές κι αν μαζεύτηκαν, ούτε update είδαμε ούτε καν source code (και με Qualcomm το Skate). H ZTE εμένα μoυ φάνηκε λίγο Nokia (bug στο 3310 πάμε στο 3320).

Μέχρι στιγμής η Huawei έχει δείξει ζήλο στο developer, και λογικό γιατί έχει δικό της SoC να υποστηρίξει, δεν νομίζω πως η ΖΤΕ έδειξε τόσο ζήλο στα προηγούμενα nubia.

Τώρα όσο αναφορά το hardware Η6 και Ζ7 η διαφορές είναι μηδαμινές και ανάξιες ασχολίας νομίζω. Για μένα ψάξε το support της εκάστοτε εταιρίας. Τα spec πάνω κάτω πλέων είναι τα ίδια.

MOB: Xiaomi Mi A2 < Xiaomi Mi5 < Huawei HONOR 6 (H60-L02) < Newman N2 < ZTE Skate < HTC Touch2 < Qtek 8500 < Siemens S75 < Siemens SX1 < Siemens S55 < Siemens SL45i < Nokia 3310 < Ericsson T10s < Panasonic GD30 < Philips Diga

TAB: Teclast x98 Plus < PiPO M9Pro

WEAR: Amazfit PACE < HONOR Band Zero (Z1)

Link to comment
Share on other sites

Καλό θα ήταν να δεις τη γίνεται με τα προηγούμενα nubia.

Προσωπικά από την ZTE έχω άσχημη εικόνα όσο αναφορά το developer suport.

Την εποχή που πείρα το Skate, φίλη μου πήρε το U8800Pro.

Η Huawei πέρασε από android 2.3 σε 4.0 και είχε γενικά καλό developer suport με updates κτλ. Η ZTE από την άλλη δεν ασχολήθηκε ποτέ με το Skate όσες υπογραφές κι αν μαζεύτηκαν, ούτε update είδαμε ούτε καν source code (και με Qualcomm το Skate). H ZTE εμένα μoυ φάνηκε λίγο Nokia (bug στο 3310 πάμε στο 3320).

Μέχρι στιγμής η Huawei έχει δείξει ζήλο στο developer, και λογικό γιατί έχει δικό της SoC να υποστηρίξει, δεν νομίζω πως η ΖΤΕ έδειξε τόσο ζήλο στα προηγούμενα nubia.

Τώρα όσο αναφορά το hardware Η6 και Ζ7 η διαφορές είναι μηδαμινές και ανάξιες ασχολίας νομίζω. Για μένα ψάξε το support της εκάστοτε εταιρίας. Τα spec πάνω κάτω πλέων είναι τα ίδια.

 

Ενώ το ZTE V975 Geek που είχα γ***θηκε στα updates η ZTE. Η ASUS με τον ίδιο επεξεργαστή έχει δώσει 10+ updates και ετοιμάζει και L, ενώ η ZTE ακόμη κοιμάται.

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

Δε χρειάζεται εκτροπή κλήσης. Είναι και οι δύο γραμμές πάντα ενεργές. Όταν μιλάς στη μία SIM, μπορείς να δεχτείς εισερχόμενη κλήση από την άλλη SIM. Τότε μπορείς να βάλεις σε αναμονή την κλήση που είναι σε εξέλιξη και να απαντήσεις στη νέα. Λειτουργεί άψογα, μου έχει τύχει αρκετές φορές.

Στο site http://www.huaweimobileshop.com/huawei-honor-6-4g-fdd-android-4-4-3gb-32gb-octa-core-smartphone.html αναφέρει:

 

From Mihai at 9/10/14 9:20 AM

 

The 4G H60-L12 32GB NFC Black model is a dual sim active or dual standby?

Huawei Mobile

Thank you for your mail.

Huawei Honor 6 4G FDDH60-L12 support dual sim dual standby.

Do you find this question helpful? Yes No

 

Τελικά τι ισχύει;

Link to comment
Share on other sites

Στο site http://www.huaweimobileshop.com/huawei-honor-6-4g-fdd-android-4-4-3gb-32gb-octa-core-smartphone.html αναφέρει:

 

From Mihai at 9/10/14 9:20 AM

 

The 4G H60-L12 32GB NFC Black model is a dual sim active or dual standby?

Huawei Mobile

Thank you for your mail.

Huawei Honor 6 4G FDDH60-L12 support dual sim dual standby.

Do you find this question helpful? Yes No

 

Τελικά τι ισχύει;

 

Αρκετοί χρήστες αναφέρουν πως είναι Dual Active. Δεν μπορώ να το επιβεβαιώσω προσωπικά γιατί έχω μία κάρτα Data συμβόλαιο χωρίς δυνατότητα λήψης κλήσεων.

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

Κατάφερε κανείς να κάνει Huawei id;; για την λήψη τραγουδιών απαιτειται.. Και δεν μπορώ να συνδεθώ λόγω τοποθεσίας λέει..

Αν επιλέξεις πιό χαμηλή ποιότητα τραγουδιού κατεβαίνει.

Using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

Αρκετοί χρήστες αναφέρουν πως είναι Dual Active. Δεν μπορώ να το επιβεβαιώσω προσωπικά γιατί έχω μία κάρτα Data συμβόλαιο χωρίς δυνατότητα λήψης κλήσεων.

Έκανα δοκιμή έχω δυο κάρτες στο honor από διαφορετικές εταιρείες. Πήρα στην μια από το σταθερό απάντησα κανονικά και ενώ μιλούσα πήρα από άλλο τηλεφωνο στο honor στην άλλη sim. Μου ήρθε η κλήση κανονικά στο honor και μάλιστα μου έδωσε επιλογή απάντησης της δεύτερης κλήσης απάντησα λοιπόν βάζοντας σε αναμονή με τραγουδάκι την άλλη κάρτα. Από το άλλο τηλεφωνο όταν πήρα στο honor ακουγόταν ένας ήχος αναμονής.... Άρα το τηλέφωνο είναι dual active γιατί στο standby δεν θα δέχονταν κλήση αλλά θα αποριπτονταν με κάποιο μήνυμα από την εταιρεία ως κλειστο. Εδώ σου δίνει την δυνατότητα να εναλλασεις τις γραμμές μεταξύ τους κατά την διάρκεια των κλήσεων..... Δοκιμάστε το για να καταλάβετε τι εννοώ.

 

Δεύτερη δοκιμή ενώ μιλούσα απο το honor με την μια κάρτα sim στο σταθερό, χωρίς να κλείσω την γραμμή στο honor πλέον έκανα κλήση σε άλλο νούμερο σε κινητό από την άλλη γραμμή sim. μόλις το έκανα μπήκε αυτόματα πάλι τραγούδι αναμονής στο πρώτο τηλεφωνο , το σταθερο που μιλούσα και έκανε κλήση κανονικά στο δεύτερο κινητο......Απάντησα κανονικά από το άλλο κινητό αφού χτύπησε προφανώς..... Μετά μου δίνε στην οθόνη δυνατότητα αλλαγής από την μια στην άλλη.... Πολύ καλό δεν το έχω ξαναδεί..... Ίσως είναι απο τα λίγα τηλέφωνα με τέτοια δυνατότητα.....

Edited by gtok34
Link to comment
Share on other sites

Έκανα δοκιμή έχω δυο κάρτες στο honor από διαφορετικές εταιρείες. Πήρα στην μια από το σταθερό απάντησα κανονικά και ενώ μιλούσα πήρα από άλλο τηλεφωνο στο honor στην άλλη sim. Μου ήρθε η κλήση κανονικά στο honor και μάλιστα μου έδωσε επιλογή απάντησης της δεύτερης κλήσης απάντησα λοιπόν βάζοντας σε αναμονή με τραγουδάκι την άλλη κάρτα. Από το άλλο τηλεφωνο όταν πήρα στο honor ακουγόταν ένας ήχος αναμονής.... Άρα το τηλέφωνο είναι dual active γιατί στο standby δεν θα δέχονταν κλήση αλλά θα αποριπτονταν με κάποιο μήνυμα από την εταιρεία ως κλειστο. Εδώ σου δίνει την δυνατότητα να εναλλασεις τις γραμμές μεταξύ τους κατά την διάρκεια των κλήσεων..... Δοκιμάστε το για να καταλάβετε τι εννοώ.

 

Δεύτερη δοκιμή ενώ μιλούσα απο το honor με την μια κάρτα sim στο σταθερό, χωρίς να κλείσω την γραμμή στο honor πλέον έκανα κλήση σε άλλο νούμερο σε κινητό από την άλλη γραμμή sim. μόλις το έκανα μπήκε αυτόματα πάλι τραγούδι αναμονής στο πρώτο τηλεφωνο , το σταθερο που μιλούσα και έκανε κλήση κανονικά στο δεύτερο κινητο......Απάντησα κανονικά από το άλλο κινητό αφού χτύπησε προφανώς..... Μετά μου δίνε στην οθόνη δυνατότητα αλλαγής από την μια στην άλλη.... Πολύ καλό δεν το έχω ξαναδεί..... Ίσως είναι απο τα λίγα τηλέφωνα με τέτοια δυνατότητα.....

 

Ωραιος και πολύ κατατοπιστικος.Ακριβως αυτή τη λειτουργια ψάχνω και νομιζω οτι δεν πρεπει να υπάρχει καποιο αντίστοιχο κινητό.Αν δεν το πάρω απο ενα φιλο( ο οποίος αλλάζει τα κινητά σαν τα πουκάμισα) σίγουρα θα είναι το δωράκι που θα ερθει απο την μακρινή Κινα:lol:

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ.

1.Εχώ εδώ και δυο εβδομάδες το Honor 6 και έχω εγκαταστήσει και EMUI 3.0 αλλά δεν μπορώ να λάβω ειδοποιήσεις όταν λαμβάνω μυνήματα στο Hangouts ενώ λαμβάνω ειδοποιήσεις για Viber,FB Messenger,Skype. Mπορεί κάποιος να με βοηθήσει?

2. Από που πρέπει να κατεβάζουμε ενημερώσεις για τα applicatios, από το playstore? ή από το App Center της Huawei?

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

πήγα να εγκαταστήσω το πληκτρολόγιο της google και κατέστρεψα το αυθεντικό του κινητού και δεν μπορώ να γράψω!

Τι κάνω??

 

Εγκατέστησε κάποιο μέσω απκ (swiftkey, TouchPlus κτλπ )

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα. Πέρασα τελικά σήμερα την 3.0 με Local update. Εύκολο.

 

Αισθητικά δείχνει πολύ καλύτερη αλλά θα την δούμε σε βάθος χρόνου και στα άλλα.

 

Έχω όμως ένα σοβαρό θέμα. Δεν μου αφήνει να περάσω σαν default άλλον Launcher. Όταν μπαίνω στον εκάστοτε launcher στις επιλογές του και στο να τον κάνω προεπιλεγμένο με ΠΕΤΑΕΙ στην αρχική της EMUI.......Bug!

 

Δοκίμασα με dodol και Smart launcher. Το περίεργο είναι όμως είναι το εξής!

 

Όταν πρωτοπέρασα την 3.0 και είχα default τον dodol με το home button με πετούσε εκεί. Όταν τον ξέκανα default για να δω τις παίζει στον launcher της EMUI, έπειτα κάνει αυτό το κόλλημα.

 

Κάποια σκέψη εκτός του να περάσω πάλι τη Rom με τα τρία κουμπιά;

 

Υ.Γ Έκανα διαγραφή προεπιλογών από ρυθμίσεις και cache μπας και, αλλά τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα. Πέρασα τελικά σήμερα την 3.0 με Local update. Εύκολο.

 

Αισθητικά δείχνει πολύ καλύτερη αλλά θα την δούμε σε βάθος χρόνου και στα άλλα.

 

Έχω όμως ένα σοβαρό θέμα. Δεν μου αφήνει να περάσω σαν default άλλον Launcher. Όταν μπαίνω στον εκάστοτε launcher στις επιλογές του και στο να τον κάνω προεπιλεγμένο με ΠΕΤΑΕΙ στην αρχική της EMUI.......Bug!

 

Δοκίμασα με dodol και Smart launcher. Το περίεργο είναι όμως είναι το εξής!

 

Όταν πρωτοπέρασα την 3.0 και είχα default τον dodol με το home button με πετούσε εκεί. Όταν τον ξέκανα default για να δω τις παίζει στον launcher της EMUI, έπειτα κάνει αυτό το κόλλημα.

 

Κάποια σκέψη εκτός του να περάσω πάλι τη Rom με τα τρία κουμπιά;

 

Υ.Γ Έκανα διαγραφή προεπιλογών από ρυθμίσεις και cache μπας και, αλλά τίποτα.

 

Δοκίμασες αυτό που αναφέρεται στην πρώτη σελίδα;

 

Χαιρετώ.

1.Εχώ εδώ και δυο εβδομάδες το Honor 6 και έχω εγκαταστήσει και EMUI 3.0 αλλά δεν μπορώ να λάβω ειδοποιήσεις όταν λαμβάνω μυνήματα στο Hangouts ενώ λαμβάνω ειδοποιήσεις για Viber,FB Messenger,Skype. Mπορεί κάποιος να με βοηθήσει?

2. Από που πρέπει να κατεβάζουμε ενημερώσεις για τα applicatios, από το playstore? ή από το App Center της Huawei?

 

Ευχαριστώ

 

1. Δοκιμάσε το εξής:

 

Ρυθμίσεις --> Διαχειρ. Ειδοποιήσεων ---> Δεξιό Tab (Διαχείριση Ανα...) ---> Βάλε όλες τις εφαρμογές που ανέφερες στην επιλογή Επιτρέπεται

 

Για εφαρμογές όπως το Hangout θα πρέπει στο αριστερό tab (Διαχείρ. ειδοπ...) να είναι η επιλογή "Αποδοχή" και στο μενού Ρυθμίσεις->Προστατευμένες εφαρμογές να είναι προστατευμένη.

 

Δες και το συνημμένο αρχείο.

 

2. Καλό είναι να γίνονται και οι αναβαθμίσεις από το App Center τις περισσότερες φορές έρχονται πιο γρήγορα τα updates εκεί από ότι στο Play Store της Google, αλλά μερικές εφαρμογές έχουν πρόβλημα όπως το TouchPlus (άμα το αναβαθμίσεις από το App Center έχει μόνο κινέζικα), το Skype (άμα το αναβαθμίσεις από το App Center δεν μπορείς να συνδεθείς στο λογαριασμό σου). Ενδεχομένως και άλλες εφαρμογές να έχουν τέτοια χαζά προβλήματα από το App Center μιας και προορίζεται για την αγορά της Κίνας, αλλά προσωπικά κάνω και από τα 2 τα updates μου.

Edited by Romanos

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασες αυτό που αναφέρεται στην πρώτη σελίδα;

 

Ευχαριστώ φίλε. Δεν το είχα δει όταν είχα πρωτοπάρει το κινητό γιατί είχα 2.3 και δεν το είχα δώσει σημασία.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ φίλε. Δεν το είχα δει όταν είχα πρωτοπάρει το κινητό γιατί είχα 2.3 και δεν το είχα δώσει σημασία.

 

Τίποτα, απλά πες μας αν δούλεψε :D αλλιώς να ψάξουμε τι παίζει. Μερικές φορές πρέπει να το κάνεις σε συνδιασμό με την κατάργηση προεπιλογών. :happy:

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

Τίποτα, απλά πες μας αν δούλεψε :D αλλιώς να ψάξουμε τι παίζει. Μερικές φορές πρέπει να το κάνεις σε συνδιασμό με την κατάργηση προεπιλογών. :happy:

 

Δούλεψε με dodol. Αλλά δεν ξέρω κατά πόσο είναι αξιόπιστο αυτό γιατί είχα κάνει ήδη μόνος μου κατάργηση προεπιλογών. Ευχαριστώ και πάλι!

 

Πάντως στις κλήσεις όταν βάζω να προεπιλέξει στο μενού αυτό, τον exdialer και πατάω το πίσω, μου δείχνει πάλι τον μανίσιο ως default.

 

Θα το ξανατσεκάρω βέβαια.

 

Πάντως κουκλί και αστραπή ο dodol. Δεν ξέρω αλλά αισθητικά η Emui μου έχει κάτσει στον λαιμό.

Edited by athanaso77
Συνεχόμενα μηνύματα
Link to comment
Share on other sites

Πάντως κουκλί και αστραπή ο dodol. Δεν ξέρω αλλά αισθητικά η Emui μου έχει κάτσει στον λαιμό.

 

Προσωπικά και μένα το λευκό με το ελαφρύ γαλάζιο που έχουν για τις επιλογές δεν μου άρεσε, γι'αυτό άλλαξα και θέμα, τώρα είναι καλύτερα τα πράγματα. :)

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, Ευχαριστώ πολύ για την βοήθεια αλλά δεν υπάρχει το hangouts στο menu που ανέφερες. Μπορείς σε παρακαλώ να μου πέις πως μπορώ να προσθέσω εφαργές στο συγκεκριμένου menu? Ρυθμίσεις --> Διαχειρ. Ειδοποιήσεων ---> Δεξιό Tab (Διαχείριση Ανα...) --->
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, Ευχαριστώ πολύ για την βοήθεια αλλά δεν υπάρχει το hangouts στο menu που ανέφερες. Μπορείς σε παρακαλώ να μου πέις πως μπορώ να προσθέσω εφαργές στο συγκεκριμένου menu? Ρυθμίσεις --> Διαχειρ. Ειδοποιήσεων ---> Δεξιό Tab (Διαχείριση Ανα...) --->

 

To Hangouts δεν το πολυχρησιμοποιώ. Έχει chat heads όπως και το messenger του Facebook? Αν όχι εμένα μου ήρθε κανονικά ειδοποίηση.

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...