Jump to content

Honor 6


kiriakosk
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

 

Δεν βλεπω ουτε ενα λογο να μην ειναι.....τη σε προβληματιζει? :)

Link to comment
Share on other sites

Ναι έκανα ένα mini review στο http://honor6.nianios.gr/review.html

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και πάλι. Γνωρίζει μήπως κάποιος από εσάς που το παρήγγειλε από Vickmall αν χρειάζεται να τους κάνω κάποια επισήμανση? Το μοντέλο που σας ήρθε είναι το H60-L02?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και πάλι. Γνωρίζει μήπως κάποιος από εσάς που το παρήγγειλε από Vickmall αν χρειάζεται να τους κάνω κάποια επισήμανση? Το μοντέλο που σας ήρθε είναι το H60-L02?

 

Εμένα ναι......

Link to comment
Share on other sites

Δεν βλεπω ουτε ενα λογο να μην ειναι.....τη σε προβληματιζει? :)

Το οτι λεει οτι ειναι για Honor και οχι συγκεκριμενα για το Honor 6.

Link to comment
Share on other sites

Το οτι λεει οτι ειναι για Honor και οχι συγκεκριμενα για το Honor 6.

 

Όπως ανέφερα τα έχω και λειτουργούν τέλεια και έκανα ένα mini review. Δεύτερον είναι τα "επίσημα" ακουστικά του honor 6 διότι ανακοινώθηκαν την ίδια ημέρα καθόλου περίεργο λοιπόν που λειτουργούν τέλεια με το honor 6.

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

 

να κάνω και εγώ μια ερώτηση στους περισσότερο προχωρημένους χρήστες.

Βρήκε κανείς πως μπορούμε να επιλέξουμε ART αντί για DALVIK; Συνήθως είναι στο μενού

"Develοpers options" > "Select Runtime", αλλά στο HONOR, δεν έχει αυτή την επιλογή

(τουλάχιστον όχι στο δικό μου).

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

 

να κάνω και εγώ μια ερώτηση στους περισσότερο προχωρημένους χρήστες.

Βρήκε κανείς πως μπορούμε να επιλέξουμε ART αντί για DALVIK; Συνήθως είναι στο μενού

"Develοpers options" > "Select Runtime", αλλά στο HONOR, δεν έχει αυτή την επιλογή

(τουλάχιστον όχι στο δικό μου).

Ευχαριστώ.

 

Η Huawei δεν έχει εισάγει τον ART ακόμη, δεν ξέρω άμα το έκανε στην EMUI 3.0

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

EMUI 3.0 official wallpapers

http://d-h.st/fOP

Τουλάχιστον μέχρι να έρθει η πολυπόθητη αναβάθμιση...

 

Επίσης τι μπορεί να γίνει με τα κουμπιά των Honor Engine Earphones

 

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vDzUKLEJcXt9XxBzZ0IjWT7eX4EfLhFVkpRjWWS9eOU/edit?usp=sharing

Edited by Romanos

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

Δυο τρεις ερωτησεις παιδια, εφτασα εδω αφου μου προτειναν το κινητο σε αναζητηαη κορυφαιου με 5αρα οθονη,πολυ καλη καμερα αλλα και μαζεμενες για την κατηγορια διαστασεις. Μιας και μαλλον θα το παραγγειλω ρωταω αν τελικα κανατε τωρα την αγορα αν θα μενατε παλι σε αυτο αλλα και το αν ειστε full ικανοποιημενοι απο τη rom που φοραει. Τελοςθα ηθελα προταση για το απο που να το παραγγειλω. Thank.
Link to comment
Share on other sites

Την HiSuite πώς κάνουμε αναβάθμιση? Μού βγάζει μήνυμα για νέα έκδοση αλλά δεν βρίσκω που.
Using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

Χεχεχεχεχ την ώρα που το έγραψα όχι.

Μετά είδα ότι πρέπει να στείλω στο 1285, οπότε από αύριο(σύμφωνα με το απαντητικο μήνυμα).

Ταχύτητα 3ghttp://imgur.com/nI7kapB

Edited by aplostra
Link to comment
Share on other sites

Για να κάνετε hide λογικά χρειάζεστε ένα custom launcher, με αυτόν της Huawei δεν έχω ασχοληθεί ποτέ. Αυτό το Location not Found μου το βγάζει και μένα δεν γνωρίζω κάτι παραπάνω. Μερικά tricks αναφέρθηκαν μερικές σελίδες πίσω. ;)

 

Καλημέρα,

 

Το location not found εμφανίζεται λόγω της προσπάθειας του widget καιρού της huawei να βρεί τον καιρό εκεί που βρίσκεστε ανάγκη ταχτά χρονικά διαστήματα.

Το απενεργοποιούμε πατώντας πάνω στο widget του καιρού (στη θερμοκρασία, όχι στο ρολόι) μετά κάτω δεξιά στο εικονίδιο με τις 3 οριζόντιες γραμμές και απενεργοποιούμε την "τρέχουσα τοποθεσία" (current location?).

Link to comment
Share on other sites

καλημερα σε ολους. παραγγειλα και εγω απο vickmall αλλα πηρα τα piston τελικα για handsfree και οχι τα δικα του. λετε να υπαρχει προβλημα? καποιος ειχε αναφερει οτι στο honor 3c δουλευαν κανονικα. τα εχει καποιος για να τα δοκιμασει και το honor 6? ευχαριστω πολυ
Link to comment
Share on other sites

καλημερα σε ολους. παραγγειλα και εγω απο vickmall αλλα πηρα τα piston τελικα για handsfree και οχι τα δικα του. λετε να υπαρχει προβλημα?

 

Άμα δεν κάνω λάθος η Xiaomi χρησιμοποιεί το πρότυπο CTIA στα handsfree της, από την άλλη η Huawei νομίζω χρησιμοποιεί το πρότυπο OMTP.

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

Άμα δεν κάνω λάθος η Xiaomi χρησιμοποιεί το πρότυπο CTIA στα handsfree της, από την άλλη η Huawei νομίζω χρησιμοποιεί το πρότυπο OMTP.

εκτακτα!!!!:cry: 20$ πεταμενα.......

ευχαριστω για την απαντηση σου

Link to comment
Share on other sites

εκτακτα!!!!:cry: 20$ πεταμενα.......

ευχαριστω για την απαντηση σου

 

Αυτά που λέω είναι υποθέσεις γιατί δεν τα βγάζουν αυτά στην φόρα, οπότε περίμενε να έρθουν να τα δοκιμάσεις ή να το επιβεβαιώσει κάποιος.

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

Αυτά που λέω είναι υποθέσεις γιατί δεν τα βγάζουν αυτά στην φόρα, οπότε περίμενε να έρθουν να τα δοκιμάσεις ή να το επιβεβαιώσει κάποιος.

δεν μπορω να κανω και αλλιως..... κοντη γιορτη και βλέπουμε

εσυ απο που τα πηρες? ρωταω γιατι το vickmall αυτα που εδειχνε ως γνησια δεν εχουν καμια σχεση με αυτα που ειδα απο το review σου ουτε ως εμφανιση ουτε ως συσκευασια.

Link to comment
Share on other sites

δεν μπορω να κανω και αλλιως..... κοντη γιορτη και βλέπουμε

εσυ απο που τα πηρες? ρωταω γιατι το vickmall αυτα που εδειχνε ως γνησια δεν εχουν καμια σχεση με αυτα που ειδα απο το review σου ουτε ως εμφανιση ουτε ως συσκευασια.

 

Άμα λες αυτά εδώ http://www.vickmall.com/original-earphone-with-mic-for-huawei-black.html μάλλον είναι πανάρχαια της Huawei :p

Τα honor engine μπορείς να τα βρεις στο pandawill http://www.pandawill.com/cool-huawei-honor-engine-inear-earphone-35mm-stereo-headphones-with-mic-p90970.html αλλά και στο aliexpress http://www.aliexpress.com/item/100-Original-Huawei-Engine-HiFi-Earphone-Headphones-With-Remote-and-Mic-For-iphone-5-Huawei-Retail/2012507196.html

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

ναι μαλλον αυτα δειχνουν να ειναι. τελως παντων. ας ερθουν πρωτα και θα δουμε.

Link to comment
Share on other sites

ναι μαλλον αυτα δειχνουν να ειναι. τελως παντων. ας ερθουν πρωτα και θα δουμε.

εγω τα χω παρει αυτα τα ακουστικα http://www.vickmall.com/original-earphone-with-mic-for-huawei-black.html ! τα πηρα βεβαια μαζι με το τηλεφωνο στα μισα λεφτα (δεν ΞΕΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΙΜΗ ΠΟΥ ΔΕΙΧΝΟΥΝ ΤΩΡΑ ) παιζουν μια χαρα στο δικο μου τηλ.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...