Jump to content

CoolPad 7320


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παίζει να έχω την ...πρωτιά παραλαβής του συγκεκριμένου

Item delivered 15-07-2014 07:37 χχχχχχχ (ΚΕΝΤΡΟ) - ΕΛΤΑ :) Πήγα... ξημέρωμα..

Αλλά... δεν είχα χρόνο να το δω και να ποστάρω :(

Απλά το άνοιξα για τσεκάρισμα, μπορεί κάποιος να μου πει πως κλείνει αυτή η ηλίθια μελωδία στο άνοιγμα και στο κλείσιμο του κινητού? :)

Ευχαριστώ

Edited by atmistis
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παίζει να έχω την ...πρωτιά παραλαβής του συγκεκριμένου

Item delivered 15-07-2014 07:37 ΚΗΦΙΣΙΑΣ (ΚΕΝΤΡΟ) - ΕΛΤΑ :)

Αλλά... δεν είχα χρόνο να το δω και να ποστάρω :(

Απλά το άνοιξα για τσεκάρισμα, μπορεί κάποιος να μου πει πως κλείνει αυτή η ηλίθια, μελωδία στο άνοιγμα και στο κλείσιμο του κινητού? :)

Ευχαριστώ

 

αν ειναι οπως ολα απο τις ρυθμισεις-ηχοι,απενεργοποιηση ηχου στην εκκινηση η κατι τετοιο

Link to comment
Share on other sites

Θα μου πεις σε παρακαλω αν το κινητο δουλευει σωστα με την αρχικη rom που ηρθε. Εχω το zopo zp 700 και εχει καλη rom και δεν ξερω να το ρουταρω το coolpad. Σ ευχαριστω.

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Σ ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια,σημερα παρελαβα και εγω για μια φιλη η οποια ηρθε το μεσημερι και το πηρε.... :(

το κινητο αξιζει με τα χιλια,εγω ειμαι με zte v889s και ζηλεψα θελω να το παρω και γω αλλα δεν παιζουν φραγκα....

δεν το εψαξα και πολυ,αλλα με μια πρωτη ματια ειναι σουπερ!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Xεχε, δεν αγχώνομαι, απλά είδα ότι σε άλλους έφτασε γρήγορα και υπολόγιζα κάτι ανάλογο...

By the way μήπως μπορείς να μου πεις τι σου βγάζει στο en.4px.com, γιατί εμένα στο Singpost μου βγάζει "despatched" από 06/07 και στο en.4px.com μου βγάζει από 07/07 "FRCDG Despatched to ATC". Το οποίο δεν έχω ιδέα τι σημαίνει, με εξαίρεση το FRCDG, το οποίο υποθέτω ότι είναι το airport του Παρισιού... Απλά δε βγάζω άκρη αν εννοεί ότι έφτασε εκεί, ή ότι αυτός είναι ο προορισμός...

 

Ευχαριστώ. :)

 

Εχει πεσει ο σερβερ του 4px για το τρακινγκ φιλε και δεν μπορω να δω τι βγαζει.

Γιατι δεν το κοιτας στο τρακινγκ του ταχυδρομειου απο το οποιο θα παραλαβεις ή της singapore απευθειας?

Link to comment
Share on other sites

Εχει πεσει ο σερβερ του 4px για το τρακινγκ φιλε και δεν μπορω να δω τι βγαζει.

Γιατι δεν το κοιτας στο τρακινγκ του ταχυδρομειου απο το οποιο θα παραλαβεις ή της singapore απευθειας?

 

θα κανει αλλες 10 μερες τουλαχιστον να ερθει,γιατιτοσο αγχος?

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορώ να βρω CDC serial driver για Win7 x64 και έτσι δεν μου ανοίγει ούτε την εσωτερική μνήμη, ούτε την SD. Και δεν μπορώ και να βρώ τον αντάπτορα από TF σε SD να την καρφώσω στο laptop...

 

Απαντησε μου για την rom που ρωτησα πιο πανω. Σ ευχαριστω asterisd . Ειμαι νεος στο forum και μπερδευομαι με τις παραθεσεις.

Link to comment
Share on other sites

Κανονικα.

Οπως ειπαν και οι προλαλησαντες...το κινητο οργωνννννννει!Οργωνννννννει!:lol:

Ποιοτητα κατασκευης για 140$ ΑΡΙΣΤΗ.Δειχνει κινητο αξιας 300 Ευρω ανετα!Οθονη εξαιρετικη,touch αριστο,ηχειο πεντακαθαρο και δυνατο!

Και απο βαρος?ΠΟΥ ΠΟΥ ΛΟ!Επαθα πλακα!Πιο ελαφρυ σχεδον απο τοσα 5αρια που εχω πιασει!

Η νεα Xiaomi,η Coolpad εχει φαινεται τις δυνατοτητες και την θεληση να σαρωσει τα παντα!Το 7230 ειναι απιστευτο VFM!

Αφηστε κλωνους Νote3 με λογοτυπα ή χωρις και λοιπα 5.5αρια κινητα στυλ Doogee DG550...

Βγαλτε το στην καφετερια και θα κανετε αισθηση!Απλα οταν σας ρωτησουν ποσο το πηρατε,πειτε ψεμματα!:lol:

Ε οχι και η Coolpad η νεα Xiaomi!!!!!!!!!!!!

Επειδη δεν την ξεραμε μην λεμε και οτι θελουμε!

Xiaomi was co-founded by eight partners on June 6, 2010!

http://en.wikipedia.org/wiki/Xiaomi

Coolpad was Founded in 1993!

http://www.coolpad.com/en/index.html

Oσο για το VFM που λες εγω εχω το f1 και αυτο κι'αν δεν ειναι απιστευτο VFM,που εχει οτι εχει το 7230 πλην της μεγαλυτερης οθονης (που δεν την ηθελα)+gorilla glass+καλυτερης μπροστινης καμερας + 1gb ram για 20 ευρω παραπανω!

Edited by valsam
Link to comment
Share on other sites

Apps από το google store θα μπορεί να κατεβάζει κάποιος με το 7230?

 

γιατι να μην μπορει,τοτε ποιο λογοεχει να υπαρχει google play στο κινητο?

Link to comment
Share on other sites

παιδια εντυπωσεις απο φωτο και video επειγοντως να παραγγελουμε κι εμεις γιατι πιστευω οτι συντομα θα ακριβειβει αν ειναι τοσο καλο!!!

καπου διαβασα οτι εχει sony φακο.ξερει κανεις!!

Edited by nickolasbab
Link to comment
Share on other sites

Η rom του τι λέει? Έχει κινεζικες εφαρμογές? Εσείς που το πήρατε θα το αφήσετε έτσι η θα την αλλάξετε?
Link to comment
Share on other sites

παιδια απο πιο μαγαζι εχει την καλυτερη προσφορα για αυτο το κινητο για να το παρω? και κυριως να ειναι αξιοπιστο μαγαζι

 

Oριακά φθηνότερο στο To2C 138.99 $ έναντι 139.99$ σε Vickmall και Μinideal...

Απ' όσο γνωρίζω και τα τρία αυτά είναι πολύ αξιόπιστα... Προσωπικά το παρήγγειλα από Vickmall και έχω να πω τα καλύτερα όσον αφορά εξυπηρέτηση και ταχύτητα...

Στείλε και στα 3 στο chat που έχουν και ζήτα κάνα κουπόνι και παρήγγειλέ το από όπου σου βγει πιο φθηνά... ;)

Link to comment
Share on other sites

και μια ομορφη θηκη για το κινητο,περιμενουμε φωτογραφιες απο οποιον τοεχει παραλαβει.

http://www.aliexpress.com/item/Original-PU-Leather-Case-For-Coolpad-7320-Phone-Bag-Coolpad-7320-Cover-With-view-Window-Free/1781014623.html

Link to comment
Share on other sites

παιδια δοκιμασατε το gps εν κινηση?η μπαταρια τι λεει?σε θεμα λογισμικου πως το βλεπεται?η ραμ επαρκει?
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Off topic: "Εμφανίστηκε και εμένα το δέμα στο Αεροδρόμιο με παραγγελία 07/07 και despatched to ATC στις 13/07!!!! Για να δούμε πότε θα το παραλάβω...." End of Off topic

 

Κάπου πήρε το μάτι μου ότι βγήκε καινούρια rom. Από που τις κατεβάζουμε?

Link to comment
Share on other sites

venividivici σου το ειπα ,αν θες οπωσδηποτε 5,5 ιντσες τοτε συμβιβασου με το 1gb ram την ελειψη gοrilla την μικροτερη μπροστινη καμερα και την μικροτερη αυτονομια του 7230,αν δεν σου ειναι απαραιτητη η 5,5 ιντσες οθονη και σου περισευουν 22 ευρω χτυπα το δοκιμασμενο f1!
Link to comment
Share on other sites

Vickmall παιδια. Μαγαζαρα

 

Μακρυα απο τους ερασιτεχνες του to2c. Zητανε 2$ για να το στειλουν με κουτι.

 

Σε κάποιες χώρες, ξεγλυστράει πιό εύκολα από το τελωνείο όταν είναι χωρίς κουτί και έχει μικρότερο όγκο, είναι πιό flat. Όπως επίσης γλυτώνεις και κάποια γραμμάρια στο δέμα, που μπορεί να πέφτει κλίμακα στην τιμολόγηση βάρους.

 

Θα μπορούσαν βέβαια να είχαν ενσωματώσει τα 2$ στην τιμή και να λέγανε -2$ χωρίς κουτί, οπότε φαντάζομαι θα σου ερχόταν καλύτερα?

Link to comment
Share on other sites

Vickmall παιδια. Μαγαζαρα

 

Μακρυα απο τους ερασιτεχνες του to2c. Zητανε 2$ για να το στειλουν με κουτι.

 

Για το Vickmall, θα συμφωνήσω απόλυτα... Mόνο θετικές εντυπώσεις έχω, από την πρώτη μου παραγγελία από εκεί...

Από To2C δεν έχω αγοράσει κάτι, αλλά απ' όσο ξέρω μια χαρά αξιόπιστο θεωρείται... Τώρα για τα 2$ παραπάνω για το κουτί, ντάξει σιγά τη διαφορά... :p

 

By the way σήμερα επιτέλους μου έβγαλε "arrived to overseas" με "despatched" από 06/07... Θέλω να πιστεύω ότι μέχρι Σάββατο θα το έχω στα χέρια μου... Εδώ στη Γαλλία δουλεύουν κανονικά Σάββατα και φέρνουν αλληλογραφία... :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...