Jump to content

Alcatel 565


tabulini
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

klassika sta alcatel paei ws exhs

 

phgaineis stis rythmiseis twn minimatwn

kai epilegeis ANAFORA PARADOSHS

kai patas ok sto ENERGOPOISH?

 

mesa sto minima tha deis ena fakelaki anolokliroto sto sxima an den exei paradothei

kai olokokliromeno an nai

 

einai h kalyterh anafora pou yparxei kai yphrxe pote!

 

Vive La France!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 89
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Παντως για αυτο το κινητο παρολο που ακουστηκε οτι τραβαει βιντεο

δεν τραβαει,γιατι τοση παραπληροφορηση ρε γαμωτο αν εξερεθει η βονταφον αλλες γνωστα καταστηματα το παρουσιαζουν με εγγραφη βιντεο.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Παιδια το κινητο κανει εναν ηχο σαν σφυριγμα που προερχεται απο τη μπαταρια τι μπορει να ειναι?
Link to comment
Share on other sites

Εχω ενα Alcatel 565 το οποιο συνεργαζοταν αψογα με τον ΜΑ-620 irda adaptor της mobileaction.Δυστυχως μια μερα το adaptorακι βρεθηκε κατα λαθος κατω απο το παπουτσι μου με αποτελεσμα να αφησει την τελέυταια του πνοη.Σημερα πηγα στο πλαισιο να παρω καινουριο και ειχαν το πιο νεο μοντελο το ΜΑ-660.Αφου εγκατεστησα μια χαρα τους οδηγους διαπιστωσα οτι δεν βλεπει καθολου το κινητο μου.(Για την ακριβεια εμφανιζεται το εικονιδιακι στο κατω δεξι μερος της οθονης που με ειδοποιει οτι το 565 βρισκεται κοντα, αλλα αμεσως εξαφανιζεται και τη θεση του παιρνει το εικονιδιο safely remove hardware).Δοκιμασα με ενα 6210 που εχω και ο adaptor δειχνει να λειτουργει σωστα.Εχει κανενας καμια ιδεα τι μπορω να κανω;

Thanx

Lines join in faint discord and the Stormwatch brews

a concert of kings as the white sea snaps

at the heels of a soft prayer

whispered

Link to comment
Share on other sites

Ego den xero na sou apantiso.Gia ti omos sizitoume gia to 565 pou kanei 150 euro kai den skeftomaste kai to neo 756???I timi einai kata 2 euro ipsiloteri apo to 565! 152!!! Kai den exei kamia sxesi me to 565.Den pistebo pos tora axizei gia agora.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια ειναι οντως πολυ καλη συσκευη και ειμαι απολυτα ικανοποιημενος απο αυτη αλλα

επειδη απο τα ποστ σας υπονοειται οτι το κινητο τραβαει βιντεο θελω να διευκρινισω οτι δεν παιζει τετοιο θεμα.Μπορω να του βαλω ραδιο?

Link to comment
Share on other sites

παιδες το κινητο για τα χρηματα του ειναι κορυφαίο.το πηρα με επιδοτηση και εξεπλάγην με αυτα που προσφέρει(εχω ήδη ένα 6600).τελοσπαντων κανα παιχνιδακι καλο τζαβα(και τζάμπα) απο που κατεβάζουμε?
pocophone X3 NFC // huawei watch gt :!:
Link to comment
Share on other sites

NEA TIMH GIA ALCATEL 565

 

115 euros!!!!

 

TO KALYTERO FTHNO KINHTO BY FAR NOMIZW E?

Υπάρχει και το Sagem myX5-2 που είναι φθηνότερο κι -εμένα προσωπικά- μου αρέσει περισσότερο.

 

Και μία σημείωση για ένα φίλο που έγραψε πιο πριν για την Γαλλική Alcatel. Η Alcatel είναι πλέον TCL & Alcatel και δεν είναι πλέον αμιγώς Γαλλική...

Τα πλοία είναι ασφαλή στα λιμάνια. Τα πλοία όμως δεν φτιάχνονται γι' αυτό...
Link to comment
Share on other sites

Το μονο που μου τη σπαει ειναι οτι δεν σβηνονται κατι ηλιθιες εικονες και αυτο το χαζο βιντεακι που εχει μεσα.Αυτα συμπεριλαμβανονται στα 2mb μνημη?
Link to comment
Share on other sites

Παιδια θελω να κατεβασω κανενα παιχνιδι απο τον υπολογιστη στο κινητο γινεται η ειναι σαν τα σαρπ?
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...