Jump to content

Infinity Blade 2 |Αποκτήστε το, δωρεάν για περιορισμένο χρονικό διάστημα!


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

To δημοφιλές παιχνίδι Infinity Blade 2 της Chair Entertainment Group's πλέον είναι διαθέσιμο δωρεάν. Η περιγραφή που συνοδεύει την ανακοίνωση μίλαει για περιορισμένο χρονικό διάστημα. Όποτε εάν χάσατε την περσινή προσφορά να το αποκτήσετε δωρεάν, φέτος έχετε μία ακόμη ευκαιρία. Ο συγκεκριμένος iOS τίτλος, είναι συμβατός με όλες της συσκευές iPhone, iPad και iPod touch οι οποίες διαθέτουν λειτουργικό iOS 4.3 ή νέοτερο.

 

Το συγκεκριμένο παιχνίδι κυκλοφόρησε πρώτη φορά το 2012 και ήταν το πρώτο παιχνίδι το οποίο ήταν εφοδιασμένο πλήρως με immersive γραφικά στη πλατφόρα iOS. Έχει χρησιμοποιηθεί μηχανή γραφικών Epic's Unreal Engine 3, αποσπώντας πάνω από 20 βραβεία από την ημέρα κυκλοφορίας του. Εκτός από την single-player storyline δυνατότητα διαθέτει ένα multi player mode το οποίο ονομάζει ClashMob συμβατό με iCloud game συγχρονισμό κι HDMI Support.

 

Εδώ σταματάτε το διάβασμα και τρέχετε για να προλάβετε να το αποκτήσετε, ακολουθώντας τον παρακάτω σύνδεσμο!

 

Infinity Blade II - Chair Entertainment Group, LLC

 

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=5Y8nS7KFOrw]Infinity Blade 2 (iOS) Launch Trailer - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

Το κατεβασα στο iphone κ οταν παω να το παρω στο ipad απ το cloud μου βγαζει πως εγινε ηδη η αγορα και οτι θα κατεβει τζαμπα αλλα εν τελη δεν γινεται τπτ και δεν εμφανιζεται καν το εικονιδιο στην αρχικη. Απο χωρο εχω 2,1gb ελευθερα

MacBook Pro 13.3'' retina

iPhone 6 gold

iPad Mini Retina space gray

iPod Nano white

Ούτε η Έυα τόσο μήλο :bow:

Link to comment
Share on other sites

Το κατεβασα στο iphone κ οταν παω να το παρω στο ipad απ το cloud μου βγαζει πως εγινε ηδη η αγορα και οτι θα κατεβει τζαμπα αλλα εν τελη δεν γινεται τπτ και δεν εμφανιζεται καν το εικονιδιο στην αρχικη. Απο χωρο εχω 2,1gb ελευθερα

Εάν προσπαθείς over the air δεν θα τα καταφέρεις, σύνδεσέ το στο Tunes για να το συγχρονίσεις.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...