Jump to content

[Επίσημο] HTC One (M8)


gnt
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 6,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Τίποτα άλλο δεν είχε. Εγώ αγόρασα ότι χρειάστηκα. Τις γρίλιες δε τις άλλαξα παρολαυτα, μόνο τις καθάρισα. Θεωρώ πως είναι original, η ίδια υφή, ίδιο βάρος.

http://www.miui.gr Τα πάντα για τις MIUI ROMs αλλά και ελληνική μετάφραση!

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Τίποτα άλλο δεν είχε. Εγώ αγόρασα ότι χρειάστηκα. Τις γρίλιες δε τις άλλαξα παρολαυτα, μόνο τις καθάρισα. Θεωρώ πως είναι original, η ίδια υφή, ίδιο βάρος.

 

Εγω φοβαμαι να το ανοιξω μονος μου ,ξερεις μηπως το κοστος αντικαταστασης στην arvato η καπου αξιοπιστα και με γνησια ανταλλακτικα?

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Παντως λεμε για το Μ9, εχθες εβαλα ενα νεο παιχνιδι, το relic run, ειναι στυλ temple run αλλα με πολυ καλα γραφικα και με την dotmatrix θηκη αρχισε να μου ενοχλει το καψιμο τα χερια... Τρεχω το AIDA64 και το αφηνω στο thermal, ξαναπαιζω το παιχνιδι για κανενα πενταλεπτο, γυριζω γρηγορα στο aida και εδειναν ολοι οι δεικτες απο 59 ως 62 εκτος της μπαταριας που ηταν "μονο" 52... δηλαδη, συνεχισε ετσι και θα με παρεις στο χερι συντομα!

Παω να κανω το ιδιο χωρις θηκη και απλα ηταν αδυνατο να παιξω με ενα κινητο να μου καιει το χερι...

 

Ποια ειναι τα φυσιολογικα επιπεδα θερμοκρασιας με μετρια χρηση (30-60 λεπτα)?Οχι παιχνιδια ,μονο browsing και καμια εφαρμογη.

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα ήταν μεγάλη ευκολία να είχαν βάλει επιλογή για αναμα φακού στο status bar;;;

 

Τελικά το lagακι την ώρα που πας να ανοίξει ς την αφύπνιση από το widget του ρολογιου μόνο εγώ το έχω;;;

My Device:

Smartphone: iPhone 14 Pro

Πώληση: Τίποτα Ζήτηση: Τίποτα

Link to comment
Share on other sites

Εγω φοβαμαι να το ανοιξω μονος μου ,ξερεις μηπως το κοστος αντικαταστασης στην arvato η καπου αξιοπιστα και με γνησια ανταλλακτικα?

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Ποια ειναι τα φυσιολογικα επιπεδα θερμοκρασιας με μετρια χρηση (30-60 λεπτα)?Οχι παιχνιδια ,μονο browsing και καμια εφαρμογη.

Πολλά απ όσο ξέρω.100++ σίγουρα

http://www.miui.gr Τα πάντα για τις MIUI ROMs αλλά και ελληνική μετάφραση!

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Πολλά απ όσο ξέρω.100++ σίγουρα

 

Κατα τυχη επεσα πανω σε ενα site με κοστος αντικαταστασης 50 ευρω αλλα το εχασα δυστυχως !Αμα ειναι τοσα πολλα δεν αξιζει να τα δωσω για μια μικρη γρατσουνια που μετα βιας φενεται.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια

Προκειται μεσα στην εβδοαμδα να εχω στα χερια μου το τελειο μ8 εδω και 2 μηνες κοιτουσα τιμεσ κλπ οσπου το πηρα αποφαση.το προηγουμενο μοντελο μ ηταν το thl t100s κινηταρα μπορω να πω κανενα σκαλωμα και λαγκ πουθενα αλλα του εκαψα την μητρικη και επειδη ειναι κινεζια εγγυηση ΜΗΔΕΝ..τεσπα...θα ηθελα να ρωτησω καποιες αποριες που εχω για τα htc για αρχη τι ειναι το s-off?,αξιζει να κανω ρουτ?θα χασω την εγγυηση?τι βελτιωσεις μπορω να κανω αν κανω ροοτ κλπ?πχ στο T100s ειχα κατεφερει με διαφορα tweaks να χαμηλωσω θερμοκρασια εφτανε 69 κελσιου τ καταφερα με underclock απο 1.7 στα 1,2ghz καλυτερη αποδοση μπαταριας και καμερας wifi 3g και αλλα τετοια...συγνωμη αν ζηταω πολλα αλλα δν μπορω να ψαξω 330 σελιδες,και εκτος αυτου θα προτιμουσα και δικες σας αποψεις εκτοσ απο το να μου δωσετε οδηγους για ρουτ κλπ ευχαριστω παρα πολυ και συγνωμη για το μεγαλο ποστ :D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια

Προκειται μεσα στην εβδοαμδα να εχω στα χερια μου το τελειο μ8 εδω και 2 μηνες κοιτουσα τιμεσ κλπ οσπου το πηρα αποφαση.το προηγουμενο μοντελο μ ηταν το thl t100s κινηταρα μπορω να πω κανενα σκαλωμα και λαγκ πουθενα αλλα του εκαψα την μητρικη και επειδη ειναι κινεζια εγγυηση ΜΗΔΕΝ..τεσπα...θα ηθελα να ρωτησω καποιες αποριες που εχω για τα htc για αρχη τι ειναι το s-off?,αξιζει να κανω ρουτ?θα χασω την εγγυηση?τι βελτιωσεις μπορω να κανω αν κανω ροοτ κλπ?πχ στο T100s ειχα κατεφερει με διαφορα tweaks να χαμηλωσω θερμοκρασια εφτανε 69 κελσιου τ καταφερα με underclock απο 1.7 στα 1,2ghz καλυτερη αποδοση μπαταριας και καμερας wifi 3g και αλλα τετοια...συγνωμη αν ζηταω πολλα αλλα δν μπορω να ψαξω 330 σελιδες,και εκτος αυτου θα προτιμουσα και δικες σας αποψεις εκτοσ απο το να μου δωσετε οδηγους για ρουτ κλπ ευχαριστω παρα πολυ και συγνωμη για το μεγαλο ποστ :D:D:D

 

Γνώμη μου το root δεν αξίζει καν.

Η συσκευή ρολάρει,αψογα,απροβλημάτιστα και δεν εχει θέματα θερμοκρασιών(εκτός αν κανεις πολυ gaming)

Απλά καλύτερα θα ήταν να μείνεις με την 4.4.4 διότι η 5.0.1 δεν έκατσε σε αρκετούς τόσο καλά και περιμένουμε αρχες του έτους να πάρουμε την νέα έκδοση android version 6.

 

Για τα υπόλοιπα περί s-off ας καταθέσουν τις απόψεις τους πιο έμπειρα μέλη που γνωρίζουν τα του αθλήματος,διότι εγω δεν ξέρω την τυφλα μου:p

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια

Προκειται μεσα στην εβδοαμδα να εχω στα χερια μου το τελειο μ8 εδω και 2 μηνες κοιτουσα τιμεσ κλπ οσπου το πηρα αποφαση.το προηγουμενο μοντελο μ ηταν το thl t100s κινηταρα μπορω να πω κανενα σκαλωμα και λαγκ πουθενα αλλα του εκαψα την μητρικη και επειδη ειναι κινεζια εγγυηση ΜΗΔΕΝ..τεσπα...θα ηθελα να ρωτησω καποιες αποριες που εχω για τα htc για αρχη τι ειναι το s-off?,αξιζει να κανω ρουτ?θα χασω την εγγυηση?τι βελτιωσεις μπορω να κανω αν κανω ροοτ κλπ?πχ στο T100s ειχα κατεφερει με διαφορα tweaks να χαμηλωσω θερμοκρασια εφτανε 69 κελσιου τ καταφερα με underclock απο 1.7 στα 1,2ghz καλυτερη αποδοση μπαταριας και καμερας wifi 3g και αλλα τετοια...συγνωμη αν ζηταω πολλα αλλα δν μπορω να ψαξω 330 σελιδες,και εκτος αυτου θα προτιμουσα και δικες σας αποψεις εκτοσ απο το να μου δωσετε οδηγους για ρουτ κλπ ευχαριστω παρα πολυ και συγνωμη για το μεγαλο ποστ :D:D:D

Καλησπερα να τα βαλουμε λιγο σε σειρα :)

1 τα διαφορα tweaks underclock δεν τα χρειαζεται το m8 δεν ασχολησε με τετοια θεματα.

2 Κανοντας s off την συσκευη σου εχεις την δυνατοτητα να επαναφερεις την συσκευη στην αρχικη κατασταση και

να κανεις τα παντα στην συσκευη σου ,το μονο ασ πουμε μειον ειναι οτι το s off δεν ειναι δωρεαν αλλα πιστεψε με

αξιζει τα λεφτα του.

 

3 Root και εγγυηση δεν πανε μαζι .

4 Οταν με το καλο παρεις την συσκευη σου και δεις οτι δεν σε καλυπτει εδω ειμαστε για να σου πουμε περισσοτερα

για root custom rom και τα λοιπα.

hell was full so i came back. Forza scuderia ferrari forza valentino rossi

htc 3470 htc trophy htc desire x htc sensation HTC ONE m7 m8 m9 nougat ICE rom

htc mini hd ROM EΚΔΟΣΗ 3.50. ΒΥ ΝSOURM with cookiehome tab :respect

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Γνώμη μου το root δεν αξίζει καν.

Η συσκευή ρολάρει,αψογα,απροβλημάτιστα και δεν εχει θέματα θερμοκρασιών(εκτός αν κανεις πολυ gaming)

Απλά καλύτερα θα ήταν να μείνεις με την 4.4.4 διότι η 5.0.1 δεν έκατσε σε αρκετούς τόσο καλά και περιμένουμε αρχες του έτους να πάρουμε την νέα έκδοση android version 6.

 

Για τα υπόλοιπα περί s-off ας καταθέσουν τις απόψεις τους πιο έμπειρα μέλη που γνωρίζουν τα του αθλήματος,διότι εγω δεν ξέρω την τυφλα μου:p

 

ε ενταξει μπορω να πω οτι θα παιζω αλλα οχι καθε μερα ολη μερα εχουμε και το ps4 για λιωσιμο.δηλαδη η 5.0.1 οταν λες δεν εκατσε?σε αυτους που δεν εκατσε δν μπορουν να γυρισουν στην 4.4.4?

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καλησπερα να τα βαλουμε λιγο σε σειρα :)

1 τα διαφορα tweaks underclock δεν τα χρειαζεται το m8 δεν ασχολησε με τετοια θεματα.

2 Κανοντας s off την συσκευη σου εχεις την δυνατοτητα να επαναφερεις την συσκευη στην αρχικη κατασταση και

να κανεις τα παντα στην συσκευη σου ,το μονο ασ πουμε μειον ειναι οτι το s off δεν ειναι δωρεαν αλλα πιστεψε με

αξιζει τα λεφτα του.

 

3 Root και εγγυηση δεν πανε μαζι .

4 Οταν με το καλο παρεις την συσκευη σου και δεις οτι δεν σε καλυπτει εδω ειμαστε για να σου πουμε περισσοτερα

για root custom rom και τα λοιπα.

ευχαριστω πολυ αλλα το s-off δν εχει θεμα με εγγυηση?γιατι σε ενα μαγαζι μου το παιζανε και ξυπνιοι οτι μπορουν να επαναφερουν την εγγυηση σε σασμσουν σ5 παρολο που το Knox γραφει οτι ροοταριστικε κλπ κ μου ειπαν οτι το ιδιο γινεται και στο μ8...στις κοπελας μου παντως το σ5 το ρουταρα και μετα απο κανενα τριμηνο το κινητο ψοφησε(σταματησε να λειτοθργει εντελως πεθαμενο ετσι ξαφνικα) και δεν μας χρεωσαν τιποτα ενω αλλαξαν μητρικη οθονη κλπ..τεσπα..απλα οταν ειχα το τ100ς εβλεπα στα xposed modules πολυ πραγμα για μ8 γιαυτο ρωταω...

Link to comment
Share on other sites

ε ενταξει μπορω να πω οτι θα παιζω αλλα οχι καθε μερα ολη μερα εχουμε και το ps4 για λιωσιμο.δηλαδη η 5.0.1 οταν λες δεν εκατσε?σε αυτους που δεν εκατσε δν μπορουν να γυρισουν στην 4.4.4?

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

ευχαριστω πολυ αλλα το s-off δν εχει θεμα με εγγυηση?γιατι σε ενα μαγαζι μου το παιζανε και ξυπνιοι οτι μπορουν να επαναφερουν την εγγυηση σε σασμσουν σ5 παρολο που το Knox γραφει οτι ροοταριστικε κλπ κ μου ειπαν οτι το ιδιο γινεται και στο μ8...στις κοπελας μου παντως το σ5 το ρουταρα και μετα απο κανενα τριμηνο το κινητο ψοφησε(σταματησε να λειτοθργει εντελως πεθαμενο ετσι ξαφνικα) και δεν μας χρεωσαν τιποτα ενω αλλαξαν μητρικη οθονη κλπ..τεσπα..απλα οταν ειχα το τ100ς εβλεπα στα xposed modules πολυ πραγμα για μ8 γιαυτο ρωταω...

Mε το s off μπορεις να ξανακανεις μαμα την συσκευη και δεν εχεις θεμα με την εγγυηση ;)

Για s5 δεν εχω ιδεα τι γινεται sorry, knox δεν εχουν τα htc ναι υπαρχουν αρκετα module οποιο θεωρεις οτι

το χρειαζεσαι το περνας .

hell was full so i came back. Forza scuderia ferrari forza valentino rossi

htc 3470 htc trophy htc desire x htc sensation HTC ONE m7 m8 m9 nougat ICE rom

htc mini hd ROM EΚΔΟΣΗ 3.50. ΒΥ ΝSOURM with cookiehome tab :respect

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Mε το s off μπορεις να ξανακανεις μαμα την συσκευη και δεν εχεις θεμα με την εγγυηση ;)

Για s5 δεν εχω ιδεα τι γινεται sorry, knox δεν εχουν τα htc ναι υπαρχουν αρκετα module οποιο θεωρεις οτι

το χρειαζεσαι το περνας .

 

μαλιστα και το πως το κανουμε το s off αυτο σε ποιο σαιτ??? α και τωρα π ειπα για εγγυηση μου εχουν πει οτι η εγγυηση aviato πως λεγεται τελως παντων ειναι σχεδον κοροιδια αλλα δν πιστευω...ε ναι για να περασω τα module χρειαζομαι ροοτ και xposed...δηλαδη προτεινεται να κανω s off ?

 

----- προσθήκη μηνύματος 8 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

α και οσοι φοβουνται μηπως πτωχευση η htc (καποιος το ελεγε σε πρηγουμενα ποστ) μην φοβαστε γιατι ηδη ετοιμαζει καινουργιο πιστολι με τον χ10 της mediatec δεκαπυρινο και δεν συμαζζευεται...:p

Link to comment
Share on other sites

μαλιστα και το πως το κανουμε το s off αυτο σε ποιο σαιτ??? α και τωρα π ειπα για εγγυηση μου εχουν πει οτι η εγγυηση aviato πως λεγεται τελως παντων ειναι σχεδον κοροιδια αλλα δν πιστευω...ε ναι για να περασω τα module χρειαζομαι ροοτ και xposed...δηλαδη προτεινεται να κανω s off ?

Δεν προτεινω σε κανεναν να κανει s off απλα σου λεω τον τροπο που μπορεις να επαναφερεις την συσκευη σου στην

αρχικη κατασταση αν θελεις{ εγγυηση] σε περιπτωση που θες root custom rom .}Σου ξανα λεω και παλι :) πως οταν παρεις την συσκευη σου και δεν σε καλυπτει θα τα πουμε τοτε .

Και επειδη εδω ειναι το επισημο νημα καλυτερα να τα λεμε εδω http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=392017

οτι αλλο χρειαστεις στειλε μου pm:)

hell was full so i came back. Forza scuderia ferrari forza valentino rossi

htc 3470 htc trophy htc desire x htc sensation HTC ONE m7 m8 m9 nougat ICE rom

htc mini hd ROM EΚΔΟΣΗ 3.50. ΒΥ ΝSOURM with cookiehome tab :respect

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Δεν προτεινω σε κανεναν να κανει s off απλα σου λεω τον τροπο που μπορεις να επαναφερεις την συσκευη σου στην

αρχικη κατασταση αν θελεις{ εγγυηση] σε περιπτωση που θες root custom rom .}Σου ξανα λεω και παλι :) πως οταν παρεις την συσκευη σου και δεν σε καλυπτει θα τα πουμε τοτε .

Και επειδη εδω ειναι το επισημο νημα καλυτερα να τα λεμε εδω http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=392017

οτι αλλο χρειαστεις στειλε μου pm:)

 

Εγινε ευχαριστω πολυ παιδια για τις γρηγορες απαντησεις καλο μεσημερι :)

Link to comment
Share on other sites

Το έχω αλλάξει μόνος μου με κόστος 27€ από aliexpress. Ποιοτητα άψογη, όπως αυτό που είχε όταν το αγόρασα

 

Ζηλευω τα χερια σου finn :) εγω ειμαι κουλος:lol: το m8 μου το πηρα μεταχειρο και εχει 2 μικρα σημαδακια

και ζαχαρωνω κουστουμακια στο e bay πολυ θα ηθελα να το κανω blue σαν του alex η gold οπως ηταν το m7 μου.

hell was full so i came back. Forza scuderia ferrari forza valentino rossi

htc 3470 htc trophy htc desire x htc sensation HTC ONE m7 m8 m9 nougat ICE rom

htc mini hd ROM EΚΔΟΣΗ 3.50. ΒΥ ΝSOURM with cookiehome tab :respect

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι ότι πλέον γνωρίζοντας ότι μπορώ να αλλάξω το housing σε 5 λεπτά με λίγα λεφτά σε φοράω θήκη στο κινητό και φλερτάρω με τα σημάδια! Τη γλιτωνω προς το παρόν όμως!

http://www.miui.gr Τα πάντα για τις MIUI ROMs αλλά και ελληνική μετάφραση!

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι ότι πλέον γνωρίζοντας ότι μπορώ να αλλάξω το housing σε 5 λεπτά με λίγα λεφτά σε φοράω θήκη στο κινητό και φλερτάρω με τα σημάδια! Τη γλιτωνω προς το παρόν όμως!

Κάνε ή παρέπεμψε μας σε κανένα καλό βίντεο γιατί ο αδελφός μου έχει κάνει το δικό του χάλια και θέλει να το αλλάξει χωρίς να δώσει μια περιουσία.

You should never argue with idiots because they will just drag you down to their level... then beat you with experience
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Αξίζει η αγορά του κινητού αυτού τώρα;Το βρίσκω στα 471 σε γκρι. Για το 2015. Ευχαριστώ πολύ.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Αξίζει η αγορά του κινητού αυτού τώρα;Το βρίσκω στα 471 σε γκρι. Για το 2015. Ευχαριστώ πολύ.

 

Η αγορά του αξίζει 1000%....ψάξε και λίγο καλύτερα,ίσως το βρείς πιο φθηνά!

My Device:

Smartphone: iPhone 14 Pro

Πώληση: Τίποτα Ζήτηση: Τίποτα

Link to comment
Share on other sites

Η αγορά του αξίζει 1000%....ψάξε και λίγο καλύτερα,ίσως το βρείς πιο φθηνά!

 

 

Εχω ψάξει σχεδόν παντού. Μόνο σε κόκκινο και ροζ υπάρχει πιο φθηνά. Έψαξα σε όλα τα μαγαζιά skroutz και bestprice,έχει εξαντληθεί σε grey και silver. Απο μπαταρία πως πάει;

Link to comment
Share on other sites

Εχω ψάξει σχεδόν παντού. Μόνο σε κόκκινο και ροζ υπάρχει πιο φθηνά. Έψαξα σε όλα τα μαγαζιά skroutz και bestprice,έχει εξαντληθεί σε grey και silver. Απο μπαταρία πως πάει;

 

Καλησπέρα, ανάλογα τη χρήση μπορεί να σου βγάλει εως και δυο ημέρες. :)

πίσω από κάθε επιτυχημένο άντρα, κρύβεται...η μαμά του που τον ξεματιάζει :lol: !
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Αξίζει η αγορά του κινητού αυτού τώρα;Το βρίσκω στα 471 σε γκρι. Για το 2015. Ευχαριστώ πολύ.

Ειναι συσκευή προς απόσυρση.

Και ειδικά με τα capital control καμία πιθανότητα να πέσει κάτω από 400 ευρώ που θα άξιζε αυστηρά.

Εγώ το προλαβα στα 370 τέλη Ιουνίου στο πολυ σπάνιο cyan χρώμα.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα μολις το παρελαβα το θηριο και ειναι τελειο!!!!Τωρα παρατηρησα οτι το power button ειναι λιγο λασκα δηλαδη εχει κενα και αν κουνησεις το κινητο περα δοθε θα το ακουσεις...το θεμα ειναι οτι αν το πατησεις με φορα κατω και δεξια σφηνωνει και μενει πατημενο.αν το πατησεις κανονικα δν εχει θεμα...η ερωτηση ειναι η εγγυηση με καλυπτει σε αυτο???

εγω λεω εφοσον εχω δυο χρονια εγγυηση να το αφησω ετσι και αν παρατηρησω οτι χειροτερευει η μου σπαει τα νευρα να το παω....

εσεις τι λετε? (δεν θελω να περιμενω κανα μηνα για να το παρω απο την εγγυηση....)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Αξίζει η αγορά του κινητού αυτού τώρα;Το βρίσκω στα 471 σε γκρι. Για το 2015. Ευχαριστώ πολύ.

 

Λάουρα καλησπέρα.

Μιλάμε για ένα κινητό κόσμημα.

Δύσκολα θα βρεις εκεί έξω την ποιότητα κατασκευής του.

Το έχω σε gunmetal grey και είναι πανέμορφο.

Η μπαταρία του αξιοπρεπέστατη αν σκεφτείς ότι πολλές ναυαρχιδες του 2015 είναι χειρότερες από αυτό.

Πόσο έκανε πριν τα cc δεν ενδιαφέρει κανέναν νέο αγοραστή σήμερα.

Όλα έχουν πάρει από 50 έως 100 ευρώ πάνω.

Στο δια ταύτα ναι για μένα αξίζει.

iPhone 13 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...