Jump to content

[Επίσημο] HTC One (M8)


gnt
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Και εγώ στο Σκρουτζ έψαξα αλλά αν πας να τσεκάρεις θα δείς ότι αυτή τη στιγμή το πιο φτηνό βρίσκεται στα 546 Ευρώ κατόπιν παραγγελίας (μιλάω για το grey και όχι για pink,red που λόγω χρώματος μάλλον τους ξέμειναν και έριξαν τις τιμές)..Από ότι βλέπω τα σκρουτζομάγαζα δεν δουλεύουν πολύ με το συγκεκριμένο κινητό.

 

ΥΓ..Είναι ιδέα μου ή γενικά οι τιμές στα σκρουτζομάγαζα έχουν πάρει την ανηφόρα;Ειδικά μετά τον Ιούλιο ίσως λόγω capital controls και θέλοντας να ισορροπήσουν τη χασούρα που είχαν τότε..

 

Αν δεν αρθουν απόλυτα τα capital control δεν θα δούμε ομαλοποίηση τιμών.

Στην Κύπρο κράτησαν πάνω από χρόνο όταν είχαν επιβληθεί,άρα πολύ πολύ υπομονή.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αν δεν αρθουν απόλυτα τα capital control δεν θα δούμε ομαλοποίηση τιμών.

Στην Κύπρο κράτησαν πάνω από χρόνο όταν είχαν επιβληθεί,άρα πολύ πολύ υπομονή.

 

Μέσω e-bay,amazon να το κοιτάξω η θα μπλέξω;

Έχει κάποιος να προτείνει κάποιον άλλο τρόπο για να πάρω τη συσκευή;

Για παράδειγμα θα μπορούσε να την αγοράσει κάποιος φίλος μου από το εξωτερικό και να μου τη στείλει αλλά δεν ξέρω τι θέμα υπάρχει (και αν) στα τελωνεία.

Link to comment
Share on other sites

Μέσω e-bay,amazon να το κοιτάξω η θα μπλέξω;

Έχει κάποιος να προτείνει κάποιον άλλο τρόπο για να πάρω τη συσκευή;

Για παράδειγμα θα μπορούσε να την αγοράσει κάποιος φίλος μου από το εξωτερικό και να μου τη στείλει αλλά δεν ξέρω τι θέμα υπάρχει (και αν) στα τελωνεία.

Αν ειναι από ΕΕ δεν υπάρχει φόβος μπορεί να στο φέρει άνετα χωρίς κίνδυνο τελωνείων.

Μέσω ebay και Amazon ειναι απαγορευμένα οι αγορές εκτός αν έχεις λεφτά στο PayPal balance που μπορείς να αγοράσεις.

Αλλα το δεύτερο ειναι μπέρδεμα σήμερα με τα capital control.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Μέσω e-bay,amazon να το κοιτάξω η θα μπλέξω;

Έχει κάποιος να προτείνει κάποιον άλλο τρόπο για να πάρω τη συσκευή;

Για παράδειγμα θα μπορούσε να την αγοράσει κάποιος φίλος μου από το εξωτερικό και να μου τη στείλει αλλά δεν ξέρω τι θέμα υπάρχει (και αν) στα τελωνεία.

Aπο το ebay αμερικη και ασια ξεχνα την αγορα δεν θα σε καλυπτει η εγγυηση , αν καταφερεις την αγορα απο ebay κοιτα στο αγγλικο e bay για να εχει την ευρωπαικη εγγυηση .

Aν δεν σε αποσχολη το θεμα της εγγυησης τα παραπανω δεν εχουν σημασια το παιρνης απο οπου θες.:)

hell was full so i came back. Forza scuderia ferrari forza valentino rossi

htc 3470 htc trophy htc desire x htc sensation HTC ONE m7 m8 m9 nougat ICE rom

htc mini hd ROM EΚΔΟΣΗ 3.50. ΒΥ ΝSOURM with cookiehome tab :respect

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

M9 και M7 συνέχεια αναβαθμίσεις..Εμείς από τον Γενάρη :p

Μακάρι να αργούν επίτηδες ώστε να δώσουν κάτι αξιόλογο..(5.1.1 π.Χ.)

Edited by venduza
HTC 10 / HTC M8 stock 6.0 / Google NEXUS 9
Link to comment
Share on other sites

Μετά από 1 μήνα ανάπαυσης στο συρτάρι λόγο υψηλών θερμοκρασιών, απο σήμερα πλέον που τα 35+ θα είναι παρελθόν,ξανα στις επάλξεις και σε μάχιμη κατάσταση το m8:lol:

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Κανένα πρόβλημα πάντως δεν είχα το καλοκαίρι με το m8 με τη θερμοκρασία ακόμα και κάτω από τον ήλιο. Μόνο θέμα η σχετικά χαμηλή φωτεινότητα της οθόνης. Σε σύγκριση με ένα s6 edge που χρησιμοποιώ τελευταία πολύ πιο δροσερό το HTC. Βέβαια για να λεμε και του στραβού το δίκιο το s6 είναι και πολύ λεπτότερο γι αυτό και τόση διαφορά
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια ερώτηση. Γιατί σε κάποια site όπως insomnia η tech blog δεν μπορώ να συνδεθώ στο σπίτι μου από το κινητό? Μόνο στο σπίτι όμως.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια ερώτηση. Γιατί σε κάποια site όπως insomnia η tech blog δεν μπορώ να συνδεθώ στο σπίτι μου από το κινητό? Μόνο στο σπίτι όμως.

 

Με άλλο κινητό/ταμπλέτα/pc στο σπίτι συνδεεσε;

iPhone 13 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε μια διαγραφη προσωρινής μνήμης στην εφαρμογή περιήγησης και αν δεν στρώσει προχώρησε με εκκαθάριση δεδομενων.

iPhone 13 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Μιας και είναι η μόδα,είπα και εγώ να χρησιμοποιήσω ένα selfie stick....το θέμα είναι ότι δούλευε με όλα τα iPhone και με ορισμένα Samsung αλλά με το δικό μου με τίποτα....Το έχει δοκιμάσει κανείς στο χαβαλέ;;;

My Device:

Smartphone: iPhone 14 Pro

Πώληση: Τίποτα Ζήτηση: Τίποτα

Link to comment
Share on other sites

Μικρό update για stagefright.

Για 5.1.1 χλωμους μας κόβω..

http://i58.tinypic.com/dpy0b4.png

Edited by venduza
HTC 10 / HTC M8 stock 6.0 / Google NEXUS 9
Link to comment
Share on other sites

ε ναι μονο 60 mb ειναι

 

Εννοώ ότι βλέπω να την παρακαμπτουνε για την Μ. Μακάρι να μην συμβεί κάτι τέτοιο γιατί θα αργήσει αρκετά το νέο update.

HTC 10 / HTC M8 stock 6.0 / Google NEXUS 9
Link to comment
Share on other sites

καλο το update μονο αφου το εγκατεστησε κανονικα τωρα εχει κολλησει στην λευκη οθονη με το htc one

-Galaxy S23 green

-Galaxy watch 5 44mm

-Galaxy buds 2

Link to comment
Share on other sites

παιδια μια ερωτηση διοτι ειναι κατεπειγον.....:).....Αξιζει η ανταλλαγη με το ΝΟΚΙΑ 930 που εχω....??? Τι θα μου κακοφανει και τι θα μου αρεσει....

 

Μπορειτε και με πμ...να μου απαντησετε....

android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

καλο το update μονο αφου το εγκατεστησε κανονικα τωρα εχει κολλησει στην λευκη οθονη με το htc one

 

Και μένα έκατσε στο λογότυπο κανένα πεντάλεπτο...Μετά επανήλθε

HTC 10 / HTC M8 stock 6.0 / Google NEXUS 9
Link to comment
Share on other sites

Και μένα έκατσε στο λογότυπο κανένα πεντάλεπτο...Μετά επανήλθε

 

εμενα ειχε περασει το 20λεπτο.ειμαι s-off,rooted αλλα με μαμα recovery,φταιει κατι απο αυτα?

-Galaxy S23 green

-Galaxy watch 5 44mm

-Galaxy buds 2

Link to comment
Share on other sites

Μόλις το πέρασα και εγώ.

Το κινητό χάλια ...

Κουζουλεψα.

Η ροή σε Facebook Google+ και στον browser με απιστευτα κομπιασματα.

Μπήκα recovery εκανα clear cache partition και όλα οκ οπως πριν.

iPhone 13 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Μα καλά άλλο κινητό έχουμε? Η αναβάθμιση έγινε τσάκατα ΜΠΑΜ. Αρκετή ώρα πήρε αυτή η μαύρη οθόνη που "αναβαθμίζει" όλες τις εγκατεστημένες εφαρμογές μία μία αριθμώντας τες. Το κινητό μου φάνηκε καλύτερο στην ανταπόκριση αλλά ίσως και να είναι ιδέα μου.
Link to comment
Share on other sites

Είπα να την εγκαταστήσω και εγώ. Έχουν περάσει 50 λεπτά και η συσκευή είναι ακόμα κολλημένη στην οθόνη με το λογότυπο κατά την πρώτη εκκίνηση. Να επιχειρήσω να τη σβήσω πατώντας με διάρκεια το κουμπί ή είναι κακή ιδέα;

Υ.Γ. Σε εμένα (με Lollipop) στην μαύρη οθόνη είχε μόνο μπάρα προόδου, δεν φαινόταν αριθμός εφαρμογών που ενημερώνονται.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...