Jump to content
You need to be logged in to see additionnal information and be able to contact the advertiser!
Η αγγελία έχει ολοκληρωθεί

Apple iPhone 11 (Άσπρο/128 GB) - Νέα τιμή

   (0 reviews)

Apple iPhone 11 (Άσπρο/128 GB) - Νέα τιμή

   (0 reviews)

330 €


  • Τιμή 330 €
0 Reviews
1.395 εμφανίσεις

Περιγραφή

Πωλείται το κινητό του τίτλου και των φωτογραφιών, αγορασμένο από Γερμανό με απόδειξη αγοράς.

Υγεία μπαταρίας 77%. Με μέτρια χρήση βγάζει τη μέρα, σε power users προφανώς θα χρειάζεται φόρτιση. Υπάρχει και η επιλογή αλλαγής μπαταρίας για όποιον θέλει, που κοστίζει από 50€ έως 90€, ανάλογα το που θέλετε να την αλλάξετε.

Οι φωτογραφίες είναι ευκρινείς ώστε να διαπιστώσετε ότι είναι σε πάρα πολύ κατάσταση, πλην κάποιων φυσιολογικών φθορών στο κάτω μέρος, αν και η σύζυγος το είχε πάντα σε θήκη.

Μαζί δίνονται 4 θήκες σιλικόνης, κουτί, καλώδιο.

Θα προτιμούσα συναλλαγή από Αθήνα (Νότια Προάστια - Άλιμο βρίσκομαι), αν κάποιος ενδιαφέρεται σοβαρά μπορεί να σταλεί ταχυδρομικά με έξοδά μου στη διεύθυνση κατοικίας σας, εφόσον προηγηθεί κατάθεση του ποσού.

Επίσης μπορεί να γίνει καλύτερη τιμή σε λογικά πλαίσια, ειδικά αν έρθει για παραλαβή από το χώρο μου.

Πωλείται λόγω αναβάθμισης της συζύγου για να προλάβω ερωτήσεις. Οι αξιολογήσεις μου σε διπλανό forum και η εγγραφή μου στη σελίδα δείχνουν και πόσο σοβαρός είμαι.

Quick Specs

  • Οθόνη: 6.1"
  • Είδος οθόνης: LCD
  • Κύρια Κάμερα: 12 MP
  • Χρώμα προϊόντος: Άσπρο
  • Ανάλυση εμπρόσθιας κάμερας : 12 MP
  • Αποθ. Χώρος: 128 GB
  • Βάρος: 194 g
Άλιμος



Επισκέπτης
This content is now closed to further comments.

Δεν υπάρχουν σχόλια.





×
×
  • Create New...